12. Int. Bad Ragazer Osteropen 2017

12. Int. Bad Ragazer Osteropen 2017

vom 13. bis 17. April 2017 im Saal des Mehrzweckgebäudes

Bitte klicken sie hier für die Ausschreibung des 12. internationalen Oster Open in Bad Ragaz  (fr) (it) (en)

 

Mihok Oliver

Official Homepage of the Organizer

Results

No. Name FideID FED Rtg Club/City
1 GM Mihok Oliver 728012 HUN 2516 Ungarn
2 IM Henrichs Thomas 4626605 GER 2505 Gonzen
3 GM Kasparov Sergey 13500481 BLR 2487 Belarius
4 GM Pikula Dejan 906379 SRB 2485 Sv Jedesheim 1921
5 IM Filipovic Branko 14507951 SUI 2425 Trubschachen
6 IM Nester Ihor 14107600 UKR 2332 Ukraine
7 IM Arapovic Vitomir 14401614 BIH 2319 Bosnien
8 FM Goldstern Filip Daniel 1000730 NED 2301 Zürich Sg
9 FM Stillger Bernhard 4610768 GER 2285 Oberhausener Schachverein 1887
10 NM Bezler Rainer Mag. 1606360 AUT 2249 Bregenz
11 IM Kelecevic Nedeljko 14400537 SUI 2233 Winterthur Sg
12 FM Steffens Olaf 4630564 GER 2233 Sabt Sv Werder Bremen
13 IM Habibi Ali 4604393 GER 2217 Sc Brombach E.V.
14 WFM Juhasz Barbara 743585 HUN 2213 Ungarn
15 WIM Kasparova Tatiana 13501453 BLR 2206 Belarius
16 Siclari Giovanni 869376 ITA 2199 Italien
17 Neuberger Guido 4642112 GER 2196 Chur Sk
18 Bardone Lorenzo 862452 ITA 2195 Italien
19 Schweighoffer Martin 1322613 SUI 2183 Winterthur Sg
20 Breneis Lukas 1615653 AUT 2182 Tsv Frankenburg
21 Andersen Jens Knud 4616910 GER 2174 Sk Mering
22 WFM Novkovic Julia 12000086 AUT 2162 Dornbirn
23 Migliorini Matteo 873896 ITA 2137 Italien
24 Nachbar Benjamin 4674880 GER 2133 Schachverein Mülheim-Nord 1931
25 Naarden Amindo 1018507 NED 2124 Schötz
26 Bischofberger Dario 1322087 SUI 2121 Chur Sk
27 WFM Schnegg Anna-Lena 1625268 AUT 2120 Raika Zell/Zillertal
28 Adamantidis Panayotis 1314653 SUI 2117 Baden Sg
29 Just Wolfgang 4648749 GER 2111 Vfb Schach Leipzig E.V.
30 WIM Medunova Vera 315141 CZE 2099 Tschechien
31 FM Mihok Laszlo 700916 HUN 2094 Ungarn
32 Wirz Heinz 1308548 SUI 2091 Therwil
33 Laske Erich 1605828 AUT 2072 Altach
34 Pfister Peter 1303562 SUI 2069 Zürich Réti Ask
35 CM Schmitz Andreas Arnold 4609875 GER 2038 Internationaler Schachverein F
36 Schneuwly Achim 1303252 SUI 2037 Düdingen
37 WGM Vilerte Tamara 11602589 LAT 2035 Kuldiga
38 Riedener Toni 1302698 SUI 2028 Bern Sk
39 Vonhoff Nils 24692301 GER 2017 Blau-Weiß Buchholz
40 Melderis Uldis 11600845 LAT 2008 Riga
41 Ristevski Sasko 1302647 SUI 2005 Zürich Gligoric
42 Ernst Heinz 1303295 SUI 1995 Ostermundigen Bantiger
43 Arquint Andri 1305042 SUI 1975 Engadin
44 Kleinert Jürgen 4659180 GER 1967 Herforder Schachverein Königss
45 Rakazovic Zeljko 1305247 SUI 1959 Zürich Gligoric
46 Just Joachim 4648102 GER 1940 Sv Motor Zeitz
47 Joller Hans 1303589 SUI 1919 Pfäffikon (zh)
48 Klauser Andreas P. 1337432 SUI 1912 Gonzen
49 Roth Daniel 1333917 SUI 1912 Chur Sk
50 Schott Wolfgang 1313398 SUI 1912 Zürich Wollishofen
51 Kreutzmann Duke 1330055 SUI 1900 Gonzen
52 Nägelin Lars 1329707 SUI 1890 Riehen Schachgesellschaft
53 WFM Schmitz Manuela 4626001 GER 1889 Internationaler Schachverein F
54 Eschle Hubert 4673395 GER 1882 Sr Spaichingen
55 Heinritz Dietmar Mag. 1613200 AUT 1876 Lochau
56 Saric Vili 1324896 SUI 1874 Zürich Gligoric
57 Jenny Philipp 1336517 SUI 1872 Winterthur Sg
58 Adzic Anna 942740 SUI 1863 Chur Sk
59 Roth Johannes 1313649 SUI 1840 Wil Sc
60 Kreutz Jonas 12970697 GER 1829 Sv Königsjäger Süd-West E.V.
61 Range Andreas 1335790 SUI 1825 March-Höfe
62 Erwin-Casero Daniel 1652168 AUT 1790 Dornbirn
63 Nägelin Luis 1329545 SUI 1771 Riehen Schachgesellschaft
64 Vonhoff Joerg 24693669 GER 1762 Blau-Weiß Buchholz
65 Stadelmann Markus 1604848 AUT 1753 Bregenz
66 Emmott Steven Newman 1307088 SUI 1736 Genève Amateurs Caeg
67 Kutlesa Mate 1337157 SUI 1713 Gonzen
68 Lachat Martin 1323423 SUI 1689 Zürich Réti Ask
69 Bitter Andreas GER 1668 Sk Gaienhofen
70 Kreutz Ralf 12968021 GER 1666 Sv Königsjäger Süd-West E.V.
71 Nisavic Uros 1657372 AUT 1660 Lustenau
72 Hoecker Horst 24668834 GER 1657 Spielgemeinschaft Karpovs Enke
73 Spalinger Pascal 1315811 SUI 1635 Gonzen
74 Vuckovic Nebojsa 1313746 SUI 1621 Winterthur Sg
75 Weissenhofer Jonas 12000183 LIE 1593 Triesen Sc
76 Gruber Jürg 1307800 SUI 1584 Chur Schachfreunde
77 Purgaj Christopher 14323443 RSA 1559 March-Höfe
78 Orsi Graziano 1333062 SUI 1553 Schlieren
79 Butera Luciano 1337130 SUI 1543 Gonzen
80 Huber Ruth 1315234 SUI 1533 Winterthur Sg
81 Britschgi Michèle 1313916 SUI 1530 Luzern Tribschen
82 Graf Simon 1649426 AUT 1529 Dornbirn
83 Megroz Michael 1327836 SUI 1529 Winterthur
84 Lincke Paul 1302507 SUI 1525 Winterthur Sg
85 Krstic Aleksandar 1335936 SUI 1505 Buchs (sg)
86 Graf David 1652150 AUT 1495 Dornbirn
87 Zogg Alexander 12000191 LIE 1459 Triesen Sc
88 Schmid Luzius 1335367 SUI 1395 Chur Sk
89 Schmid Fortunat 1333542 SUI 1377 Chur Sk
90 Pribozic Manuel 1657321 AUT 1347 Dornbirn
91 Krejci Vera Marie 1651935 AUT 1299 Sv Mödling
92 Pribozic Ferdinand 1657330 AUT 1246 Dornbirn
93 Babic Adrijan AUT 1089 Götzis
94 Kienböck Samuel AUT 1018 Hohenems
95 Wolf Christopher AUT 946 Dornbirn
96 Wolf Elena 1661086 AUT 885 Dornbirn
97 Hörtner Rolf SUI 0 Chur Sk
98 Timme Alan SUI 1473 Baar
99 Wagner Maximilian 12971570 GER 1395 Wolfurt
Read previous post:
C9U385NXoAAAFwT (1)
My thanks to everyone for the happy birthday wishes! Garry

My thanks to everyone for the happy birthday wishes! Garry   My thanks to everyone for the happy birthday wishes!...

poster-do-dia-13-de-abril
GRENKE Chess Open 2017 2017-04-13 – 2017-04-18

 Vituogov wins GRENKE Open 2017! 1.Vituogov 2.Matlakov 3.Bacrot 4.Kozul with 7,5/9 shared first, Vituogov has the better tie-break, wins GRENKE...

kasparov
Chess Legends: Happy Birthday Garry Kasparov

Happy Birthday Garry Kasparov Today in History - HUNONCHESS 2017-04-13   Garri Kimovics Kaszparov (oroszul: Гарри Кимович Каспаров, született Garri Vajnstejn héberül:...

20170401-DSC_3012
Előbbre léptek a szlovákos lányok a sakk diákolimpián

Előbbre léptek a szlovákos lányok a sakk diákolimpián A hétvégén, március 31. és április 2. között rendezték meg Szombathelyen az...

Haladás sakkcsapatai UT - Borhy Marcell
Sakk: ezüstöt és bronzot is szerzett a HVSE

Tapolca Rockwool VSE- Haladás VSE-Infraplan II. 5-7 NB I/B-s sakkcsapatbajnoki mérkőzés. A már biztosan ezüstérmes szombathelyi csapat még tartalékosan is...

Close