5. forduló elteltével Borhy Marcell (5/4.5!) vezeti a Budapesti Tavaszi Fesztivál A csoportjának a mezönyét

Budapest Spring Open LIVE C24

Budapest Spring Festival 2019 live 2019-04-08 – 2019-04-18

5. forduló elteltével Borhy Marcell (5/4.5!) vezeti a Budapesti Tavaszi Fesztivál A csoportjának a mezönyét

A 2. nagymesterskalpot is begyüjtött 14 éves Marcell egyedül, félpont előnnyel vezeti a mezőnyt!Borhy Marcell az NB1ben játszó HVSE-Infraplan sakkcsapatának a sakkozója

 

A FOTON BALOLDALT Borhy Marcell

[Event “Budapest Spring Festival 2019”]
[Site “Budapest”]
[Date “2019.04.13”]
[Round “5.5”]
[White “Borhy, Marcell”]
[Black “Savchenko, Boris”]
[Result “1-0”]
[ECO “A40”]
[WhiteElo “2237”]
[BlackElo “2575”]
[Annotator “TA”]
[PlyCount “97”]
[EventDate “2019.04.09”]
[EventType “swiss”]
[EventCountry “HUN”]
[SourceTitle “playchess.com”]
[Source “ChessBase”]
[SourceQuality “1”]

1. d4 g6
2. c4 Bg7 3. g3 c5 (3… Nf6 4. Bg2 d5 5. cxd5 Nxd5 6. Nf3 c5 7. e4 Nf6 8. e5
Nfd7 9. e6 fxe6 10. Ng5 Nf6 11. dxc5 Qxd1+ 12. Kxd1 O-O 13. Ke2 Na6 14. Nc3 {
1/2-1/2 (27) Ding,L (2777)-Li,C (2732) Riadh 2017}) 4. d5 b5 5. cxb5 Qa5+ 6.
Nc3 {A40: Unusual replies to 1 d4} a6 7. bxa6 Nf6 8. Bg2 d6 9. Bd2 {LiveBook:
5 Games} Qxa6 $146 ({Predecessor:} 9… Nbd7 10. Rb1 Nb6 11. b3 O-O 12. Qc2
Qxa6 13. e4 e6 14. dxe6 Bxe6 15. Nge2 d5 16. a4 Nxe4 17. Nxe4 dxe4 {0-1 (28)
Kveinys,A (2539)-Tkachiev,V (2660) Drancy 2016}) 10. h4 Nbd7 11. b3 O-O 12. Nh3
Rb8 13. Rb1 Qa3 14. O-O Ne8 15. Qc1 Ra8 16. Bg5 Qa5 17. Bd2 Nc7 (17… Qa3 $11)
18. a4 $16 Na6 19. Nb5 $36 {[%mdl 2048] White is on the roll.} Nb4 20. Bh6 Ba6
21. Bxg7 Kxg7 22. Na3 Kg8 23. Nc4 Bxc4 24. Qxc4 Nb6 (24… Qa6 $14) 25. Qc1
N4xd5 26. Qh6 Qc3 27. Rfd1 {[%cal Bf1d1,Bd1d6,Bd6c6][%mdl 32]} ({Resist} 27.
Ng5 $6 Qg7 $14) 27… e6 28. e4 Nf6 29. Rxd6 Rab8 30. Qc1 Qe5 31. Rc6 c4 32. a5
({Don’t play} 32. bxc4 $6 Nxa4 33. Rb5 Rxb5 $11) (32. b4 $16 {And now a5 would
win.} Nxa4 33. Qxc4 (33. Rxc4 Nb6 $16)) 32… Qxa5 $11 33. bxc4 Nbd7 34. Ra1
Qe5 35. Qe1 Qb2 36. Qc1 Qb4 37. Rca6 Nc5 38. Ra7 Nb3 39. Qg5 Nxa1 40. Qxf6 {
Strongly threatening Ng5.} Nb3 (40… Nc2 $1 $14) 41. h5 ({White has to play}
41. Ng5 $16 {[%cal Rg5f7]} Rb7 42. Rxb7 Qxb7 43. h5) 41… gxh5 $2 {[%mdl 8192]
} (41… Nc5 $11) 42. Nf4 (42. Ng5 $142 {[%cal Rg5f7]} Rb7 43. Rxb7 Qxb7 44. e5
) 42… Nc5 43. Nxh5 {[%csl Gh5][%cal Rf6g7] [#]} Qb2 44. Qh6 Rb4 45. Nf6+ Qxf6
46. Qxf6 Rxc4 47. Qg5+ Kh8 48. Qe5+ Kg8 49. Rc7 {Accuracy: White = 59%, Black
= 43%.} 1-0

[Event “Budapest Spring Festival 2019”]
[Site “Budapest”]
[Date “2019.04.12”]
[Round “4.12”]
[White “Sedlak, Nikola”]
[Black “Borhy, Marcell”]
[Result “0-1”]
[ECO “D02”]
[WhiteElo “2598”]
[BlackElo “2237”]
[Annotator “TA”]
[PlyCount “88”]
[EventDate “2019.04.09”]
[EventType “swiss”]
[EventCountry “HUN”]
[SourceTitle “playchess.com”]
[Source “ChessBase”]
[SourceQuality “1”]
1. d4 d5 2. Nf3 Nf6 3. g3 c6 4. Bg2 Bf5 5.
O-O e6 6. c4 Nbd7 7. Nc3 Be7 (7… dxc4 $11 8. Ne5 Nxe5 9. dxe5 Qxd1 10. Rxd1
Nd5) 8. Re1 {D11: Slav Defence: 3 Nf3 sidelines and 3…Nf6 4 e3 Bg4} ({
White should play} 8. Nh4 $14) (8. Qb3 Qb6 9. c5 Qxb3 10. axb3 O-O 11. b4 a6
12. Nd2 Bc2 13. Nf3 Rac8 14. Bf4 h6 15. h3 g5 16. Bd2 Bg6 17. Rfd1 Ne4 18. Be1
Bf6 19. e3 {1/2-1/2 (44) Mchedlishvili,M (2625)-Zhigalko,S (2656) Sestao 2010})
8… O-O $11 9. Qb3 Qb6 10. c5 $146 {The position is equal.} ({Predecessor:}
10. Bf4 h6 11. h4 Rfe8 12. Rac1 Bh7 13. Na4 Qxb3 14. axb3 Ne4 15. Red1 g5 16.
hxg5 hxg5 {0-1 (69) Turan,A (2024)-Nesterov,A (2388) Batumi 2018}) 10… Qxb3
11. axb3 Ne4 12. b4 a6 13. h3 h6 14. g4 (14. h4 {seems wilder.} Rfe8 15. Rd1
Rad8 16. Be3 Bg4 17. Re1) 14… Bh7 15. Nd2 (15. Bf4 $11) 15… Nxd2 $15 16.
Bxd2 Bf6 17. e3 e5 18. Ne2 e4 19. Nc3 (19. Rf1 $15) 19… Bh4 20. Rf1 Rae8 21.
b5 axb5 22. Ra7 $1 Rb8 23. Ne2 (23. Nxb5 $15 cxb5 24. c6 $1 {[%mdl 512]}) 23…
Bd8 24. Rfa1 Bc7 25. Ba5 Rfc8 26. Bxc7 Rxc7 27. h4 g5 28. hxg5 hxg5 29. Nc3 f5
30. Bf1 Nf6 ({Much worse is} 30… fxg4 $6 31. Bxb5 Nf6 32. Be2 $11) 31. gxf5
Bxf5 32. R1a6 Kg7 33. b4 Rf7 34. Ra8 bxa6 35. Rxb8 {[#]} Ra7 $1 36. Na2 Bd7 37.
Rb6 Ra8 38. Nc1 (38. Be2 $17) 38… a5 $19 39. bxa5 Rxa5 40. Ne2 Kf8 41. Kg2 {
[#]} Ke7 $1 42. Nc3 Ra3 43. Bxb5 (43. Ne2 $142) 43… cxb5 44. Nxb5 Rb3 {
Accuracy: White = 44%, Black = 80%.} 0-1

[Event “Budapest Spring Festival 2019”]
[Site “Budapest”]
[Date “2019.04.11”]
[Round “3.27”]
[White “Borhy, Marcell”]
[Black “Nguyen, Van Thanh”]
[Result “1-0”]
[ECO “D26”]
[WhiteElo “2237”]
[BlackElo “2391”]
[Annotator “NA”]
[PlyCount “71”]
[EventDate “2019.04.09”]
[EventType “swiss”]
[EventCountry “HUN”]
[SourceTitle “playchess.com”]
[Source “ChessBase”]
[SourceQuality “1”]
[TimeControl “40/5400+30:1800+30”]

1. d4 {[%emt 0:00:03]} d5 {[%emt 0:00:14]} 2. c4 {[%emt 0:00:30]} dxc4 {
[%emt 0:00:12]} 3. Nf3 {[%emt 0:00:08]} Nf6 {[%emt 0:00:13]} 4. e3 {[%emt 0:00:
19]} e6 {[%emt 0:00:11]} 5. Bxc4 {[%emt 0:00:16]} a6 {[%emt 0:00:15]} 6. a4 {
[%emt 0:00:24]} c5 {[%emt 0:00:16]} 7. O-O {[%emt 0:00:16]} Nc6 {[%emt 0:00:16]
} 8. Qe2 {[%emt 0:00:38]} Be7 {[%emt 0:00:27]} 9. Rd1 {[%emt 0:00:23]} Qc7 {
[%emt 0:00:19]} 10. Nc3 {[%emt 0:01:40]} O-O {[%emt 0:01:11]} 11. h3 {[%emt 0:
01:37]} Re8 {[%emt 0:00:18]} 12. dxc5 {[%emt 0:01:49]} Bxc5 {[%emt 0:01:18]}
13. e4 {[%emt 0:00:32]} Nd7 {[%emt 0:08:36]} 14. Be3 {[%emt 0:07:16]} Bxe3 {
[%emt 0:13:21]} 15. Qxe3 {[%emt 0:00:36]} Nde5 {[%emt 0:04:04]} 16. Nxe5 {
[%emt 0:06:28]} Nxe5 {[%emt 0:01:18]} 17. Be2 {[%emt 0:02:51]} Bd7 {[%emt 0:04:
09]} 18. Rac1 {[%emt 0:03:14]} Bc6 {[%emt 0:07:13]} 19. b4 {[%emt 0:07:50]}
Red8 {[%emt 0:01:39]} 20. b5 {[%emt 0:06:08]} axb5 {[%emt 0:00:11]} 21. axb5 {
[%emt 0:00:05]} Be8 {[%emt 0:00:50]} 22. Nd5 {[%emt 0:08:58]} Qa5 {[%emt 0:02:
11]} 23. Nb6 {[%emt 0:06:53]} Rab8 {[%emt 0:03:19]} 24. Qc5 {[%emt 0:01:55]} f6
{[%emt 0:00:29]} 25. Kh2 {[%emt 0:11:17]} Rxd1 {[%emt 0:10:21]} 26. Rxd1 {
[%emt 0:00:14]} Nc6 {[%emt 0:01:12]} 27. Rc1 {[%emt 0:07:42]} Rd8 {[%emt 0:03:
24]} 28. bxc6 {[%emt 0:00:33]} Qxc5 {[%emt 0:00:09]} 29. Rxc5 {[%emt 0:00:03]}
Bxc6 {[%emt 0:00:09]} 30. f3 {[%emt 0:00:31]} Rd2 {[%emt 0:01:00]} 31. Bb5 {
[%emt 0:01:03]} Rb2 {[%emt 0:00:13]} 32. Bxc6 {[%emt 0:00:08]} Rxb6 {[%emt 0:
00:07]} 33. Ba4 {[%emt 0:00:29]} Rb4 {[%emt 0:00:10]} 34. Bd7 {[%emt 0:00:32]}
Kf7 {[%emt 0:00:10]} 35. Rc7 {[%emt 0:00:58]} Ke7 {[%emt 0:00:15]} 36. Bc8+ {
[%emt 0:03:34]} 1-0

[Event “Budapest Spring Festival 2019”]
[Site “Budapest”]
[Date “2019.04.10”]
[Round “2.37”]
[White “Nomin-Erdene, Davaademberel”]
[Black “Borhy, Marcell”]
[Result “0-1”]
[ECO “C41”]
[WhiteElo “2399”]
[BlackElo “2237”]
[Annotator “NA”]
[PlyCount “100”]
[EventDate “2019.04.09”]
[EventType “swiss”]
[EventCountry “HUN”]
[SourceTitle “playchess.com”]
[Source “ChessBase”]
[SourceQuality “1”]
[TimeControl “40/5400+30:1800+30”]

1. e4 {[%emt 0:01:06]} d6 {[%emt 0:00:08]} 2. d4 {[%emt 0:00:21]} Nf6 {[%emt 0:
00:13]} 3. Nc3 {[%emt 0:00:14]} e5 {[%emt 0:00:08]} 4. Nf3 {[%emt 0:00:05]}
Nbd7 {[%emt 0:00:06]} 5. Bc4 {[%emt 0:00:21]} Be7 {[%emt 0:00:09]} 6. a4 {
[%emt 0:00:28]} O-O {[%emt 0:00:35]} 7. O-O {[%emt 0:00:06]} exd4 {[%emt 0:00:
59]} 8. Nxd4 {[%emt 0:15:46]} Nb6 {[%emt 0:00:39]} 9. Ba2 {[%emt 0:01:19]} a5 {
[%emt 0:00:08]} 10. Re1 {[%emt 0:04:45]} Nfd7 {[%emt 0:03:58]} 11. h3 $11 {
[%emt 0:11:09]} Nc5 {[%emt 0:01:07]} 12. Qh5 {[%emt 0:07:52]} Bf6 {[%emt 0:04:
07]} 13. Nf3 {[%emt 0:02:25]} g6 {[%emt 0:03:05]} 14. Qh6 {[%emt 0:00:08]} Bg7
{[%emt 0:00:30]} 15. Qf4 {[%emt 0:02:31]} Be6 {[%emt 0:19:07]} 16. Qg3 {
[%emt 0:06:35]} Bxa2 {[%emt 0:03:34]} 17. Rxa2 {[%emt 0:00:08]} Bxc3 {[%emt 0:
03:28]} 18. bxc3 {[%emt 0:00:09]} f6 {[%emt 0:02:23]} 19. Nd4 {[%emt 0:11:34]}
Qe8 {[%emt 0:02:00]} 20. f3 {[%emt 0:00:34]} Nbxa4 {[%emt 0:02:09]} 21. Bh6 {
[%emt 0:07:01]} Rf7 {[%emt 0:00:39]} 22. Ra3 {[%emt 0:00:09]} Nb6 {[%emt 0:02:
56]} 23. h4 {[%emt 0:00:25]} Nc4 {[%emt 0:00:45]} 24. Raa1 {[%emt 0:00:06]} a4
{[%emt 0:07:51]} 25. h5 {[%emt 0:11:03]} Qe5 {[%emt 0:02:46]} 26. Qg4 {[%emt 0:
01:16]} Qxh5 {[%emt 0:00:14]} 27. Qxh5 {[%emt 0:00:03]} gxh5 {[%emt 0:00:04]}
28. Kf2 {[%emt 0:00:04]} Rd7 {[%emt 0:03:15]} 29. Rh1 {[%emt 0:00:23]} Ra5 {
[%emt 0:03:52]} 30. Rh3 {[%emt 0:08:57]} Kf7 {[%emt 0:02:17]} 31. Bc1 {[%emt 0:
03:38]} Ne6 {[%emt 0:04:09]} 32. Nf5 {[%emt 0:02:09]} Ng7 {[%emt 0:00:45]} 33.
Nh6+ {[%emt 0:02:54]} Ke8 {[%emt 0:02:39]} 34. g4 {[%emt 0:00:38]} d5 {[%emt 0:
00:57]} 35. exd5 {[%emt 0:00:30]} Rdxd5 {[%emt 0:00:09]} 36. Bf4 {[%emt 0:00:
05]} Kd7 {[%emt 0:07:16]} 37. Ng8 {[%emt 0:00:17]} Ra6 {[%emt 0:00:31]} 38. Bh6
{[%emt 0:01:01]} Ne8 {[%emt 0:00:28]} 39. gxh5 {[%emt 0:00:32]} a3 {[%emt 0:02:
13]} 40. Rh4 {[%emt 0:00:00]} Ncd6 {[%emt 0:00:00]} 41. Rhh1 {[%emt 0:10:57]}
Rb5 {[%emt 0:05:23]} 42. Be3 {[%emt 0:06:26]} Rb2 {[%emt 0:01:31]} 43. Rhc1 {
[%emt 0:00:42]} a2 {[%emt 0:00:52]} 44. Ke2 {[%emt 0:02:10]} Nc4 {[%emt 0:07:
26]} 45. Bd4 {[%emt 0:01:01]} Na3 {[%emt 0:08:35]} 46. Kd3 {[%emt 0:09:37]} Rd6
{[%emt 0:00:39]} 47. c4 {[%emt 0:02:54]} Rb1 {[%emt 0:02:35]} 48. Ke4 {[%emt 0:
00:52]} Rxc1 {[%emt 0:00:28]} 49. Rxc1 {[%emt 0:00:05]} Rxd4+ {[%emt 0:00:37]}
50. Kxd4 {[%emt 0:00:07]} Nb1 {[%emt 0:00:40]} 0-1

[Event “Budapest Spring Festival 2019”]
[Site “Budapest”]
[Date “2019.04.09”]
[Round “1.32”]
[White “Borhy, Marcell”]
[Black “Gorodetzky, David”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “E04”]
[WhiteElo “2237”]
[BlackElo “2461”]
[Annotator “TA”]
[PlyCount “66”]
[EventDate “2019.04.09”]
[EventType “swiss”]
[EventCountry “HUN”]
[SourceTitle “playchess.com”]
[Source “ChessBase”]
[SourceQuality “1”]

1. d4 Nf6 2. c4 e6 3. g3 d5 4. Nf3 dxc4 5. Bg2 a6 6. Ne5 c5 7. Be3 Nd5 8.
dxc5 {E04: Open Catalan: 5 Nf3} (8. Nc3 Nxe3 9. fxe3 Nd7 10. Nxc4 Be7 11. dxc5
Bxc5 12. Nd6+ Bxd6 13. Qxd6 Qe7 14. Qd4 Nf6 15. O-O O-O {1/2-1/2 (64) Onischuk,
A (2681)-Bruzon Batista,L (2673) Saint Louis 2018}) 8… Qc7 9. Bd4 Bxc5 10.
Nc3 {White has an edge.} Nxc3 11. Bxc3 O-O 12. e3 Ra7 $146 ({Predecessor:}
12… Be7 13. Qg4 Bf6 14. Qe4 Nd7 15. Nxd7 Bxc3+ 16. bxc3 Qxd7 {1/2-1/2 (16)
Bernstein,D (2360)-Schweber,S (2425) Valetta 1980}) 13. Qg4 ({White should try
} 13. Nxc4 $11 b5 14. Ne5) 13… f6 ({Better is} 13… b5 $1 $15 14. Nd7 e5 15.
Nf6+ (15. Bxe5 Qxe5 16. Nxe5 Bxg4 $17) 15… Kh8) 14. Nxc4 $11 b5 15. Nd2 e5
16. Bd5+ (16. Qe2 $11) 16… Kh8 $17 17. Qe4 Rd8 (17… a5 $17 {…b4 is the
strong threat.} 18. a3 Na6) 18. Nb3 $11 Qd6 19. Nxc5 {[#] Hoping for Ba5.} Qxc5
20. Rd1 Rad7 {Strongly threatening …Bb7.} 21. Bb3 Qc7 22. Rxd7 Nxd7 23. Bc2 {
[%csl Gc2][%cal Re4h7] [#]} Nf8 24. O-O Bb7 25. Qb4 Ne6 26. h4 Qc6 {[%csl Gb7]
[%cal Rc6h1]} 27. f3 Qc7 28. Qg4 Bc8 29. Bf5 (29. Qe4 $5 {[%cal Re4h7]} g6 30.
Qb4 $11) 29… Nf8 {The position is equal.} 30. Bxc8 Rxc8 31. Rd1 Rd8 32. Rxd8
Qxd8 33. Kf2 Qd7 {Accuracy: White = 52%, Black = 34%.} 1/2-1/2


GROUP A

GROUP B

GROUP C

Rank after Round 5 A

Rk. SNo Name sex FED RtgI Pts.  TB1   TB2   TB3  Rp n w we w-we K rtg+/-
1 104
Borhy Marcell HUN 2237 4,5 15,5 12,5 2851 2851 5 4,5 1,02 3,48 40 139,2
2 14
GM Aryan Chopra IND 2547 4,0 16,0 13,5 2710 2710 5 4 2,97 1,03 10 10,3
3 2
GM Onischuk Vladimir UKR 2627 4,0 16,0 13,5 2695 2695 5 4 3,57 0,43 10 4,3
4 11
GM Mikhalevski Victor ISR 2580 4,0 15,5 12,5 2617 2617 5 4 3,79 0,21 10 2,1
5 15
GM Stupak Kirill BLR 2547 4,0 15,5 12,5 2580 2580 5 4 3,71 0,29 10 2,9
6 34
IM Arjun Kalyan IND 2445 4,0 15,0 13,0 2647 2647 5 4 2,74 1,26 10 12,6
7 20
IM Krzyzanowski Marcin POL 2509 4,0 15,0 12,5 2610 2610 5 4 3,39 0,61 10 6,1
8 3
GM Erdos Viktor HUN 2610 4,0 15,0 12,0 2640 2640 5 4 3,80 0,20 10 2,0
9 7
GM Timofeev Artyom RUS 2593 4,0 15,0 11,5 2596 2596 5 4 3,97 0,03 10 0,3
10 10
GM Santos Latasa Jaime ESP 2585 4,0 14,5 12,0 2603 2603 5 4 3,82 0,18 10 1,8
11 8
GM Gopal G.N. IND 2589 4,0 14,0 13,5 2688 2688 5 4 3,38 0,62 10 6,2
12 16
GM Horvath Adam HUN 2533 4,0 13,5 11,5 2593 2593 5 4 3,65 0,35 10 3,5
13 18
GM Shyam Sundar M. IND 2519 4,0 12,5 11,0 2545 2545 5 4 3,86 0,14 10 1,4
14 4
GM Ter-Sahakyan Samvel ARM 2601 4,0 12,0 10,0 2541 2541 5 4 4,09 -0,09 10 -0,9
15 22
IM Kantor Gergely HUN 2505 3,5 17,0 12,0 2599 2599 5 3,5 2,84 0,66 10 6,6
16 1
GM Nisipeanu Liviu-Dieter GER 2680 3,5 16,0 12,0 2587 2587 5 3,5 3,96 -0,46 10 -4,6
17 12
GM Savchenko Boris RUS 2575 3,5 15,5 12,0 2473 2473 5 3,5 4,03 -0,53 10 -5,3
18 51
FM Gschnitzer Adrian GER 2380 3,5 15,0 11,5 2615 2615 5 3,5 1,93 1,57 20 31,4
19 13
GM Hakobyan Aram ARM 2554 3,5 14,5 10,0 2493 2493 5 3,5 3,84 -0,34 10 -3,4
20 5
GM Markus Robert SRB 2600 3,5 14,0 11,5 2550 2550 5 3,5 3,77 -0,27 10 -2,7
21 33
IM Asadli Vugar AZE 2454 3,5 13,5 11,5 2524 2524 5 3,5 2,97 0,53 10 5,3
22 39
IM Srinath Rao S.V. IND 2416 3,5 13,0 11,0 2381 2381 5 3,5 3,59 -0,09 10 -0,9
23 17
GM Gonda Laszlo HUN 2527 3,5 13,0 10,5 2476 2476 5 3,5 3,78 -0,28 10 -2,8
24 29
IM Abdumalik Zhansaya w KAZ 2463 3,5 13,0 10,5 2456 2456 5 3,5 3,53 -0,03 10 -0,3
25 78
FM Dixit Nikhil IND 2302 3,5 11,5 9,0 2499 2499 5 3,5 2,21 1,29 20 25,8
26 44
IM Kayonde Andrew ZAM 2394 3,5 11,0 10,0 2533 2533 5 3,5 2,58 0,92 10 9,2
27 43
FM Taylor Adam C ENG 2398 3,5 11,0 10,0 2315 2315 5 3,5 3,91 -0,41 20 -8,2
28 57
FM Mehar Chinna Reddy C.H. IND 2348 3,0 16,5 10,0 2548 2548 5 3 1,69 1,31 20 26,2
29 6
GM Sedlak Nikola SRB 2598 3,0 16,5 9,0 2368 2368 5 3 4,26 -1,26 10 -12,6
30 65
IM Bashirli Nail AZE 2333 3,0 16,0 11,0 2471 2471 5 3 2,06 0,94 10 9,4
31 135
Pasztor Balazs HUN 2139 3,0 15,5 10,0 2476 2476 5 3 0,93 2,07 40 82,8
32 32
IM Gorodetzky David ISR 2461 3,0 15,5 9,5 2360 2360 5 3 3,62 -0,62 10 -6,2
33 76
Polyik Peter HUN 2303 3,0 15,5 9,0 2483 2483 5 3 1,83 1,17 20 23,4
34 25
IM Swayams Mishra IND 2478 3,0 15,0 11,0 2495 2495 5 3 2,85 0,15 10 1,5
35 36
IM Raja Harshit IND 2432 3,0 15,0 11,0 2486 2486 5 3 2,63 0,37 10 3,7
36 49
IM Ravi Teja S. IND 2383 3,0 15,0 9,5 2501 2501 5 3 2,20 0,80 10 8,0
37 46
CM Nguyen Van Thanh VIE 2391 3,0 15,0 9,5 2395 2395 5 3 2,96 0,04 20 0,8
38 68
IM Skomorokhin Roman RUS 2318 3,0 14,5 10,5 2503 2503 5 3 1,78 1,22 10 12,2
39 9
GM Bernadskiy Vitaliy UKR 2587 3,0 14,5 10,5 2442 2442 5 3 3,86 -0,86 10 -8,6
40 64
IM Kulkarni Rakesh IND 2334 3,0 14,0 10,0 2478 2478 5 3 2,00 1,00 20 20,0
41 54
FM Pranav Anand IND 2359 3,0 14,0 9,5 2467 2467 5 3 2,27 0,73 20 14,6
42 61
FM Rudolf Michal POL 2337 3,0 14,0 9,5 2434 2434 5 3 2,33 0,67 10 6,7
43 52
FM Lye Lik Zang MAS 2377 3,0 13,5 9,0 2445 2445 5 3 2,53 0,47 20 9,4
44 21
GM Kosic Dragan MNE 2508 3,0 13,0 10,0 2389 2389 5 3 3,74 -0,74 10 -7,4
45 27
IM Lizak Peter HUN 2472 3,0 13,0 9,5 2372 2372 5 3 3,62 -0,62 10 -6,2
46 59
FM Krstulovic Alex HUN 2345 3,0 13,0 9,0 2404 2404 5 3 2,59 0,41 20 8,2
47 56
WGM Kulkarni Bhakti w IND 2350 3,0 13,0 9,0 2400 2400 5 3 2,66 0,34 20 6,8
48 60
FM Risting Eivind Olav NOR 2345 3,0 13,0 9,0 2372 2372 5 3 2,77 0,23 20 4,6
49 38
IM Nguyen Piotr POL 2427 3,0 12,5 11,0 2442 2442 5 3 2,87 0,13 10 1,3
50 58
GM Akesson Ralf SWE 2346 3,0 12,5 10,0 2470 2470 5 3 2,17 0,83 10 8,3
51 72
FM Ruff Maximilian GER 2313 3,0 12,5 10,0 2397 2397 5 3 2,40 0,60 20 12,0
52 24
IM Galyas Miklos HUN 2490 3,0 12,5 9,5 2392 2392 5 3 3,62 -0,62 10 -6,2
53 31
GM Ankit R. Rajpara IND 2462 3,0 12,5 9,5 2351 2351 5 3 3,68 -0,68 10 -6,8
54 42
IM Nomin-Erdene Davaademberel w MGL 2399 3,0 12,5 8,0 2329 2329 5 3 3,44 -0,44 10 -4,4
55 79
FM Bayramov Zaur AZE 2301 3,0 12,5 7,5 2443 2443 5 3 2,09 0,91 20 18,2
56 47
Ashwath R. IND 2388 3,0 12,0 10,0 2302 2302 5 3 3,44 -0,44 20 -8,8
57 70
FM Mosesov Danylo UKR 2315 3,0 11,5 9,5 2373 2373 5 3 2,52 0,48 20 9,6
58 28
IM Henderson De La Fuente Lance ESP 2471 3,0 11,5 9,0 2392 2392 5 3 3,43 -0,43 10 -4,3
59 69
FM Stocko Josip CRO 2317 3,0 11,0 9,0 2363 2363 5 3 2,67 0,33 20 6,6
60 71
WIM Nandhidhaa P V w IND 2314 3,0 11,0 7,5 2294 2294 5 3 3,11 -0,11 20 -2,2
61 94
FM Zentai Peter HUN 2263 3,0 10,5 7,0 2434 2434 5 3 1,94 1,06 20 21,2
62 40
IM Horvath Dominik AUT 2412 3,0 10,0 7,0 2312 2312 5 3 3,63 -0,63 10 -6,3
63 23
GM Popovic Dusan SRB 2503 3,0 10,0 7,0 2310 2310 5 3 4,09 -1,09 10 -10,9
64 74
IM Song Julien FRA 2310 3,0 9,0 6,5 2328 2328 5 3 2,90 0,10 10 1,0
65 66
Popovic Milan S SRB 2332 2,5 15,0 9,5 2420 2420 5 2,5 1,91 0,59 20 11,8
66 95
Bhambure Shantanu IND 2261 2,5 15,0 9,0 2448 2448 5 2,5 1,29 1,21 20 24,2
67 67
FM Daggupati Balaji USA 2326 2,5 14,5 9,5 2393 2393 5 2,5 2,05 0,45 20 9,0
68 129
Gorodetzky Matan ISR 2157 2,5 14,0 7,5 2340 2340 5 2,5 1,31 1,19 40 47,6
69 53
IM Popovics Adam HUN 2375 2,5 13,5 8,5 2351 2351 5 2,5 2,67 -0,17 10 -1,7
70 123
CM Prraneeth Vuppala IND 2177 2,5 13,5 8,0 2366 2366 5 2,5 1,28 1,22 40 48,8
71 85
IM Turzo Attila HUN 2296 2,5 13,5 6,5 2361 2361 5 2,5 2,12 0,38 10 3,8
72 119
Wong Jianwen MAS 2185 2,5 13,0 7,5 2385 2385 5 2,5 1,23 1,27 20 25,4
73 45
IM Szeberenyi Adam HUN 2392 2,5 12,5 8,5 2384 2384 5 2,5 2,59 -0,09 10 -0,9
74 48
FM Bronstein Or ISR 2387 2,5 12,5 8,5 2307 2307 5 2,5 3,03 -0,53 10 -5,3
75 98
Abhilash Reddy M.L. IND 2252 2,5 12,5 7,5 2384 2384 5 2,5 1,66 0,84 20 16,8
76 26
IM Livaic Leon CRO 2474 2,5 12,5 7,0 2279 2279 5 2,5 3,74 -1,24 10 -12,4
77 62
IM Saravanan V. IND 2335 2,5 12,0 9,0 2358 2358 5 2,5 2,34 0,16 10 1,6
78 50
FM Hando Vilmos HUN 2382 2,5 12,0 8,5 2331 2331 5 2,5 2,82 -0,32 10 -3,2
79 19
GM Vetoshko Volodymyr UKR 2510 2,5 12,0 8,0 2280 2280 5 2,5 3,94 -1,44 10 -14,4
80 91
WIM Havanecz Bianka w HUN 2265 2,5 12,0 7,0 2386 2386 5 2,5 1,73 0,77 20 15,4
81 82
FM Lyell Mark ENG 2298 2,5 12,0 6,5 2378 2378 5 2,5 2,02 0,48 20 9,6
82 35
IM Erenberg Ariel ISR 2437 2,5 11,5 9,5 2327 2327 5 2,5 3,21 -0,71 10 -7,1
83 63
Kun Gabor HUN 2335 2,5 11,0 6,5 2159 2159 5 2,5 3,63 -1,13 20 -22,6
84 75
FM Budai David HUN 2308 2,5 10,5 6,5 2333 2333 5 2,5 2,39 0,11 20 2,2
85 55
FM Parkhov Yair ISR 2352 2,5 10,5 6,5 2187 2187 5 2,5 3,57 -1,07 10 -10,7
86 83
IM Szieberth Adam HUN 2297 2,5 10,5 5,5 2336 2336 5 2,5 2,30 0,20 10 2,0
87 87
IM Kathmale Sameer IND 2279 2,5 10,0 6,0 2251 2251 5 2,5 2,68 -0,18 20 -3,6
88 92
WIM Terbe Julianna w HUN 2265 2,5 9,0 4,5 2197 2197 5 2,5 2,98 -0,48 20 -9,6
89 143
Navaratnam Rohan Shan Tze MAS 2068 2,0 14,0 7,5 2259 2259 5 2 0,91 1,09 40 43,6
90 112
WIM Pujari Rucha w IND 2205 2,0 14,0 6,5 2344 2344 5 2 1,23 0,77 20 15,4
91 120
IM Szalanczi Emil HUN 2184 2,0 13,0 6,5 2281 2281 5 2 1,39 0,61 10 6,1
92 127
IM Nagy Ervin Dr. HUN 2159 2,0 13,0 6,5 2251 2251 5 2 1,42 0,58 10 5,8
93 88
IM Nemeth Zoltan HUN 2279 2,0 13,0 6,0 2188 2188 5 2 2,65 -0,65 10 -6,5
94 81
FM Urhegyi Marton HUN 2299 2,0 12,5 6,5 2301 2301 5 2 2,09 -0,09 20 -1,8
95 141
Thrish Karthik IND 2096 2,0 12,5 6,5 2123 2123 4 1 0,89 0,11 40 4,4
96 101
IM Vegh Endre HUN 2240 2,0 12,5 6,0 2226 2226 5 2 2,16 -0,16 10 -1,6
97 132
Geher Koppany HUN 2148 2,0 12,0 6,0 2253 2253 5 2 1,36 0,64 40 25,6
98 90
FM Torok Sandor HUN 2273 2,0 12,0 5,0 2252 2252 5 2 2,25 -0,25 20 -5,0
99 121
FM Gombocz Ferenc Jr. HUN 2183 2,0 12,0 5,0 2243 2243 5 2 1,62 0,38 20 7,6
100 124
WIM Vantika Agrawal w IND 2171 2,0 12,0 5,0 2236 2236 5 2 1,60 0,40 20 8,0
101 111
Taranenko Evgueniy UKR 2212 2,0 11,5 6,0 2248 2248 5 2 1,80 0,20 20 4,0
102 115
Starcevic Ante Leon CRO 2199 2,0 11,5 4,5 2267 2267 5 2 1,58 0,42 20 8,4
103 106
Kiss Balint AUT 2234 2,0 11,5 4,0 2248 2248 5 2 1,97 0,03 20 0,6
104 37
FM Shagbazyan Taron UKR 2429 2,0 11,0 6,5 2169 2169 5 2 3,71 -1,71 10 -17,1
105 97
Kormos Adam HUN 2257 2,0 11,0 5,5 2182 2182 5 2 2,54 -0,54 20 -10,8
106 114
WIM Juhasz Barbara w HUN 2199 2,0 11,0 5,0 2229 2229 5 2 1,84 0,16 20 3,2
107 102
Bodi Tibor HUN 2240 2,0 10,5 6,0 2233 2233 5 2 2,10 -0,10 20 -2,0
108 89
WIM Pratyusha Bodda w IND 2277 2,0 10,5 5,0 2240 2240 5 2 2,30 -0,30 20 -6,0
109 136
WIM Varga Klara w HUN 2128 2,0 10,5 4,5 2190 2190 5 2 1,61 0,39 20 7,8
110 108
WIM Muetsch Annmarie w GER 2223 2,0 10,5 4,0 2243 2243 5 2 1,94 0,06 20 1,2
111 73
FM Zlatin Alexander ISR 2311 2,0 10,0 5,0 2218 2218 5 2 2,74 -0,74 20 -14,8
112 93
CM Balogh David HUN 2264 2,0 10,0 4,5 2146 2146 5 2 2,84 -0,84 20 -16,8
113 86
CM Khalakhan Jurij AUT 2280 2,0 10,0 4,0 2177 2177 5 2 2,76 -0,76 20 -15,2
114 77
IM Ilic Zoran S SRB 2302 2,0 9,5 4,5 2206 2206 5 2 2,72 -0,72 10 -7,2
115 138
CM Pasti Aron HUN 2122 2,0 9,0 4,5 2186 2186 5 2 1,60 0,40 40 16,0
116 99
FM Louis Thibault FRA 2251 2,0 8,5 3,0 2138 2138 5 2 2,81 -0,81 20 -16,2
117 131
CM Ng Jen Sheng MAS 2148 2,0 8,0 3,0 2219 2219 5 2 1,55 0,45 40 18,0
118 145
Jijo Joy IND 2018 1,5 14,0 7,0 2023 2023 4 0,5 0,52 -0,02 40 -0,8
119 100
Karacsonyi Gellert HUN 2250 1,5 13,0 6,5 2268 2268 5 1,5 1,42 0,08 40 3,2
120 96
Gyurkovics Bence Dr. HUN 2261 1,5 13,0 5,5 2229 2229 5 1,5 1,76 -0,26 20 -5,2
121 144
FM Ammar Sedrani UAE 2064 1,5 13,0 5,0 2187 2187 5 1,5 1,03 0,47 40 18,8
122 103
Losonczi Marcell HUN 2238 1,5 12,0 5,5 2206 2206 5 1,5 1,76 -0,26 40 -10,4
123 140
Tancsa Tamas HUN 2102 1,5 12,0 5,0 2172 2172 5 1,5 1,17 0,33 40 13,2
124 122
Subramanian Aditya SWE 2181 1,5 11,5 3,5 2153 2153 5 1,5 1,69 -0,19 20 -3,8
125 109
Csati Oliver HUN 2221 1,5 11,0 4,5 2174 2174 5 1,5 1,82 -0,32 20 -6,4
126 118
Mahitosh Dey IND 2187 1,5 11,0 4,0 2124 2124 5 1,5 1,93 -0,43 40 -17,2
127 84
FM Bach Matthias GER 2297 1,5 11,0 4,0 2106 2106 5 1,5 2,82 -1,32 20 -26,4
128 30
IM Torma Robert HUN 2463 1,5 10,5 6,0 2177 2177 4 1,5 3,02 -1,52 10 -15,2
129 130
WFM Khalaji Hanieh w IRI 2150 1,5 10,0 3,5 1973 1973 4 0,5 1,24 -0,74 20 -14,8
130 142
Horvat Damjan CRO 2086 1,5 9,5 3,5 1917 1917 4 0,5 1,19 -0,69 20 -13,8
131 41
FM Ertan Can TUR 2404 1,5 6,5 2,0 2058 2058 5 1,5 3,77 -2,27 10 -22,7
132 126
Godbole Atharva IND 2163 1,0 13,0 4,0 2074 2074 5 1 1,51 -0,51 20 -10,2
133 137
Tran David HUN 2123 1,0 13,0 4,0 2035 2035 5 1 1,50 -0,50 40 -20,0
134 113
Suta Andraz SLO 2205 1,0 12,0 5,0 2085 2085 5 1 1,73 -0,73 20 -14,6
135 125
WFM Terbe Zsuzsanna w HUN 2170 1,0 12,0 4,0 2065 2065 5 1 1,60 -0,60 20 -12,0
136 139
WFM Gaal Zsoka w HUN 2109 1,0 12,0 2,5 2015 2015 5 1 1,52 -0,52 40 -20,8
137 105
IM Borsos Bogdan UKR 2234 1,0 11,5 3,0 2099 2099 5 1 1,86 -0,86 10 -8,6
138 128
FM Ongut Tamas Gunes HUN 2159 1,0 11,0 3,0 2042 2042 5 1 1,68 -0,68 40 -27,2
139 134
WIM Parnali S Dharia w IND 2144 1,0 11,0 3,0 2038 2038 5 1 1,61 -0,61 20 -12,2
140 133
Fule Simon HUN 2146 1,0 11,0 2,5 2029 2029 5 1 1,67 -0,67 40 -26,8
141 116
Kassay Krisztian HUN 2197 1,0 10,5 2,0 1475 1475 4 0 1,59 -1,59 20 -31,8
142 107
FM Bohus Adam HUN 2227 1,0 10,5 1,5 2111 2111 5 1 1,71 -0,71 20 -14,2
143 117
Pogany Zsombor HUN 2194 0,5 11,5 2,0 1971 1971 5 0,5 1,55 -1,05 40 -42,0
144 110
FM Jamrich Gyorgy HUN 2216 0,5 11,5 2,0 1958 1958 5 0,5 1,79 -1,29 20 -25,8
145 80
Balint Vilmos HUN 2301 0,0 11,5 0,0 1474 1474 4 0 2,19 -2,19 20 -43,8