Az elsö kiemelt GM Antal Gergely, WGM Schneider Veronika (24) és FM Szamosközi Gábor (16)- 31st Pula Open 2017 – Pula CRO 09.09.2017- 16.09.2017

Az Az elsö kiemelt GM Antal Gergely, WGM Schneider Veronika (24) és FM Szamosközi Gábor (16)- 31st Pula Open 2017 - Pula CRO 09.09.2017- 16.09.2017

ORGANIZER: Croatian Chess Federation & Chess Club “Pula”
LOCATION: CROATIA, PULA, HOTEL “ BRIONI”
SYSTEM: SWISS, FIDE VARIANT, 9 rounds,
90 minutes + 30 seconds bonification for every
move ( from the beginning of the game)

Official Homepage of the Organizer

 

Starting rank

No. Name FideID FED RtgI sex Typ
1 GM Antal Gergely 717312 HUN 2526
2 GM Jovanic Ognjen 14504081 CRO 2490
3 GM Tratar Marko 14600684 SLO 2465
4 GM Fercec Nenad 14500299 CRO 2460
5 IM Christiansen Johan-Sebastian 1512668 NOR 2457
6 IM Filipovic Branko 14507951 SUI 2417 S60
7 IM Zufic Miroslav 14506157 CRO 2395
8 IM Nester Ihor 14107600 UKR 2369
9 IM Loncar Robert 14501325 CRO 2368
10 Vypkhaniuk Ihor 14112256 UKR 2351
11 CM Lewicki Miroslaw 1113380 POL 2346
12 IM Mencinger Vojko 14600099 SLO 2343
13 FM Skuhala Jernej 14605651 SLO 2336
14 FM Risting Eivind Olav 1517333 NOR 2322 U18
15 IM Petran Peter 14900114 SVK 2301 S60
16 FM Szamoskozi Gabor 719056 HUN 2298
17 FM Krsnik Cohar Ivan Vihor 14520044 CRO 2294
18 IM Doncevic Dario 14504553 CRO 2290
19 IM Martic Zlatko 14500850 CRO 2276
20 FM Verstraeten Rein 223654 BEL 2265
21 Hess Max 24656666 GER 2251
22 FM Ciganovic Nikola 14508648 CRO 2238
23 WGM Schneider Veronika 721530 HUN 2230 w
24 Christensen Jan 1400916 DEN 2229
25 Ciolek Andreas 12906727 GER 2218
26 Matanovic Luka 14528304 CRO 2211
27 Suta Andraz 14613190 SLO 2204
28 FM Voscilla Adriano 14500736 CRO 2196 S60
29 De Strycker Nathan 226343 BEL 2194
30 FM Veleski Robert 15001008 MKD 2188
31 Boehm Martin 4608356 GER 2183 S60
32 FM Bozinovic Bogdan 14502593 CRO 2174
33 Jurman Roberto 14509261 CRO 2158
34 Vasic Bosko 14503972 CRO 2152
35 Ghersinich Enrico 14540100 CRO 2136 U18
36 Elishev Ivan 4186826 RUS 2130
37 Grbac Boris 14503565 CRO 2126 S60
38 Zinchenko Vladimir 14104229 UKR 2115 S60
39 Malar Pavol 14902281 SVK 2113
40 Verhasselt Karsten 228893 BEL 2108
41 Bratkovic Sham 14608715 SLO 2097
42 FM Kljako Damir 14500698 CRO 2096 S60
43 Konic Zlatko 14507137 CRO 2077
44 Pavcevic Bruno 14520249 CRO 2063
45 WFM Kolaric Spela 14607093 SLO 2062 w
46 FM Hadzi - Manev Ljubomir 15000443 MKD 2040 S60
47 Stock Andreas 4616430 GER 2033
48 Kozarcanin Sead 14504650 CRO 2027 S60
49 Kozak Antoni 21832030 POL 2023 U18
50 Skok Boris 14602172 SLO 2022 S60
51 Dotlic Zdravko 14504421 CRO 2015 S60
52 Staberhofer Rainer 1610988 AUT 2015
53 Jurman Pjerino 14557592 CRO 2012
54 Engesser Jonas 1272060 GER 2011
55 Cechi Goran 14503450 CRO 2004
56 Saradjen Janko 14601818 SLO 2002 S60
57 Grguric Dragan 14502674 CRO 1999 S60
58 Huber Mario 1628801 AUT 1991
59 Kucera Tomas 311065 CZE 1988
60 Niebergall Gerhard 4624203 GER 1985
61 Fischer Thomas 24698644 GER 1969
62 Marceta Milan 14509628 CRO 1967 S60
63 Kirbis Milan 14602431 SLO 1966 S60
64 Pahljina Marko 14543958 CRO 1955 U18
65 Dubravac Andrija 14505525 CRO 1954 S60
66 Kvaternik Kresimir 14520311 CRO 1950
67 Krumphals Alfred 1609858 AUT 1948
68 Heyl Thomas 4623371 GER 1941
69 Forno Roberto 811378 ITA 1923
70 Lovric Dino 14540673 CRO 1906 U18
71 Ikica Ante 14503581 CRO 1902 S60
72 Schubert Mario 16229932 GER 1901
73 Borisek Anze 14608693 SLO 1894
74 Swiech Joanna 1183486 POL 1894 w U18
75 Kocevar Tugomir 14607948 SLO 1889
76 Siraj Anej 14616254 SLO 1880 U18
77 Weber Harald 1618210 AUT 1878
78 Cavendish Joshua Z 418005 ENG 1870
79 Klement Dubravko 14515431 CRO 1870 S60
80 Vucko Maja 14606437 SLO 1869 w
81 Becking Franz Josef 4632540 GER 1863 S60
82 Froehlich-Dill Astrid 4698240 GER 1857 w S60
83 Jones Tibor 2405288 SCO 1847
84 Klement Ottomar 1616315 AUT 1846 S60
85 Zupevc Saso 14608316 SLO 1834
86 Kucharski Bartlomiej 21812888 POL 1832 U18
87 Hadl Johann 1609416 AUT 1828
88 Mainenti Kevin 14538628 CRO 1827
89 Volejnik Robertino 14510472 CRO 1826
90 Milotic Gracijano 14541777 CRO 1815 S60
91 AIM Marchesich Giovanni 2824790 ITA 1801 U18
92 Ghersinich Giuseppe 14510138 CRO 1799 S60
93 Ahlstrom Per 1713868 SWE 1796 S60
94 Gajarsky Roman 14906260 SVK 1788
95 Bajec Borut 14606755 SLO 1786
96 Filipovic Irena 14506564 CRO 1781 w S60
97 Schalloehr Knut 24651907 GER 1772 S60
98 Barca Michal 14913453 SVK 1770
99 Murlasits Martin Iii 1616722 AUT 1760 S60
100 Pretnar Bostjan 14614065 SLO 1751
101 Pampukha Oleksandra 14168685 UKR 1739 w U18
102 Hadzipasic Suad 14513323 CRO 1732
103 Travin Vladimir 34132861 RUS 1726 S60
104 Tupy Bystrik 14937131 SVK 1726
105 Janas Peter 14938200 SVK 1719
106 Skrbec Leon 14632756 SLO 1705 U18
107 Desnica Jovan 14510529 CRO 1701 S60
108 Vah Denis 14627981 SLO 1696 U18
109 Cokan Mirko 14604442 SLO 1687 S60
110 Leko Ian E 452173 ENG 1684
111 Jedrinovic Vitomir 1315277 SUI 1674
112 Krebelder Michael 1618237 AUT 1669 S60
113 Birkestrand Odd H 1502700 NOR 1665
114 Castagna Celestino 834750 ITA 1661
115 Topic Joso 14530902 CRO 1660 S60
116 Kellner Nikolaus 1642065 AUT 1658
117 Panshina Ljudmila 24147397 RUS 1642 w S60
118 Nikolic Miroslav 14514214 CRO 1591
119 Cesar Zlatko 14538512 CRO 1563 S60
120 Bollbach Ulrich 24660930 GER 1561
121 Ruzicka Filip 386154 CZE 1555 U18
122 Pahljina Ivo 14545004 CRO 1526 U18
123 Klikic Drazen 12935824 GER 1502
124 Brajkovic Luka 14548798 CRO 1497
125 Siraj Vita 14627973 SLO 1482 w U18
126 Perusko Niko 14565609 CRO 1465 U18
127 Siraj Svit 14627965 SLO 1416 U18
128 Cerny Patrik 14956721 SVK 1332 U18
129 Purini Bruno 14558670 CRO 1265 U18
130 Baier Manuel 1663020 AUT 0
131 Banovac Goran 14571544 CRO 0
132 Botic Stipo 14538504 CRO 0 S60
133 Bozovic Tatjana 14574411 CRO 0 w
134 Dohr Alfred 1659600 AUT 0 S60
135 Hinterplattner Barbara 1663038 AUT 0 w
136 Kraxner Otmar 1663003 AUT 0 S60
137 Orbanic Moris 14574160 CRO 0
138 Ries Florian 12979449 GER 0
139 Zabytova Margarita 24186724 RUS 0 w S60
Read previous post:
FIDE World Cup 1/16 final – Game 1 Sep 09,2017

https://youtu.be/-qzavzCFPFY [Event "FIDE World Cup 2017"] [Site "Tbilisi"] [Date "2017.09.09"] [Round "3.1"] [White "Carlsen, Magnus"] [Black "Bu, Xiangzhi"] [Result "0-1"]...

Hat magyar még veretlen a romániai korcsoportos Eb-n

Hat magyar még veretlen a romániai korcsoportos Eb-n Hat magyar sakkozó még nem talált legyőzőre a romániai Mamaiában zajló korcsoportos...

FIDE World Cup 1/32 final – Play-Offs Sep 08, 2017 Rapport továbbjutott, Erdös kiesett a világkupán

[Event "FIDE World Cup 2017"] [Site "Tbilisi"] [Date "2017.09.08"] [Round "2.4"] [White "Wei, Yi"] [Black "Rapport, Richard"] [Result "1/2-1/2"] [ECO...

PORTISCH LAJOS OPERAÁRIÁKAT ÉNEKEL A JÓZSEF ATTILA SZÍNHÁZBAN

PORTISCH LAJOS OPERAÁRIÁKAT ÉNEKEL A JÓZSEF ATTILA SZÍNHÁZBAN A József Attila Színház szombati évadnyitó rendezvénye keretében a magyar sakk napját...

Tóth Lili VB szereplése és rövid értékelése fotókkal

Tóth Lili VB szereplése és rövid értékelése fotókkal Tóth Lili decemberben lesz 2 éve, hogy megtanulta a sakk lépéseit, 16...

Close