Budapest Spring Festival 2017 Round 1

Budapest Spring Festival 2017 Round 1

A fordulók rendje: Március 18. szombattól március 26. vasárnapig. Minden
forduló 16.30 órakor kezdődik, kivéve a másodikat, ami 17
órakor, és az utolsót, ami 10 órakor. Várakozási idő 45 perc.
Lebonyolítás: 9 fordulós svájci rendszer.
Időkontroll: 90’/40 lépés + 30’ rájátszás, lépésenkénti 30” bónuszidővel.
Holtversenyek : 1. Buchholz, 2. progresszív, 3. TPR
Díjalap: 4 200 000 Ft a Szerencsejáték Zrt. támogatásával

A rajtlista élcsoportja:

Igor Kovalenko (lett, 2672), Tamir Nabaty (izraeli, 2649), Berkes Ferenc (magyar, 2648), Borisz Szavcsenko (orosz, 2613), Michael Roiz (izraeli, 2606), Vlagyimir Oniscsuk (ukrán, 2601). Vladiszlav Kovalev (fehérorosz, 2598), Szergej Azarov (fehérorosz, 2583), Nijat Abaszov (azerbajdzsáni, 2583), Alekszandar Indjic (szerb, 2569), Szergej Grigorjanc (orosz, 2566). Artyom Tyimofejev (orosz, 2564), Emre Can (török, 2561), Kirill Sztupak (fehérorosz, 2561), Aczél Gergely (magyar, 2555), Antal Gergely (magyar, 2547), Avital Boruchovsky (izraeli, 2542), Vahap Sanal (török, 2531), Mihók Olivér (2516)

https://hunonchess.com/wp-content/uploads/2017/03/tavaszi2017-1.pdf
EREDMÉNYEK
Budapest Spring Festival 2017 Budapest, Balna (Main Hall) IX.Fovam Ter 11-12.

Budapest Spring Festival Group B U2200 Budapest, Balna (Main Hall) IX.Fovam Ter 11-12.

Budapest Spring Festival Group C U1800 Budapest, Balna (Main Hall) IX.Fovam Ter 11-12.

Round 1 on 2017/03/18 at 16.30

Bo. No. Name Gr FED Rtg Pts. Result Pts. Name Gr FED Rtg No.
1 1 GM Kovalenko Igor LAT 2672 0 1 - 0 0 FM Stocko Josip CRO 2334 73
2 74 FM Orosz Andras HUN 2325 0 0 - 1 0 GM Nabaty Tamir ISR 2649 2
3 3 GM Berkes Ferenc HUN 2648 0 1 - 0 0 FM Szamoskozi Gabor HUN 2322 75
4 76 Farkas Richard HUN 2319 0 0 - 1 0 GM Savchenko Boris RUS 2613 4
5 5 GM Onischuk Vladimir UKR 2601 0 1 - 0 0 FM Gadimbayli Abdulla AZE 2315 77
6 78 FM Dencsi Tibor HUN 2314 0 ½ - ½ 0 GM Kovalev Vladislav BLR 2598 6
7 7 GM Azarov Sergei BLR 2585 0 ½ - ½ 0 IM Ilic Zoran S SRB 2309 79
8 80 FM Krstulovic Alex HUN 2309 0 0 - 1 0 GM Antipov Mikhail Al. RUS 2581 8
9 9 GM Indjic Aleksandar SRB 2569 0 1 - 0 0 FM Horton Andrew P ENG 2295 81
10 82 FM Esenov Annaberdi TKM 2291 0 0 - 1 0 GM Grigoriants Sergey RUS 2566 10
11 11 GM Timofeev Artyom RUS 2564 0 1 - 0 0 IM Farago Sandor HUN 2289 83
12 84 FM Martynov Roman UKR 2288 0 0 - 1 0 GM Can Emre TUR 2561 12
13 13 GM Stupak Kirill BLR 2561 0 1 - 0 0 FM Marosi Levente HUN 2287 85
14 86 FM Secheres Adrian-Simion ROU 2284 0 ½ - ½ 0 IM Aczel Gergely HUN 2555 14
15 15 GM Antal Gergely HUN 2547 0 1 - 0 0 FM Kakabaev Mergen TKM 2283 87
16 88 Balint Vilmos HUN 2280 0 0 - 1 0 GM Boruchovsky Avital ISR 2542 16
17 17 GM Sanal Vahap TUR 2531 0 1 - 0 0 IM Semiev Suhrab TKM 2270 89
18 90 IM Estrada Nieto Julian MEX 2268 0 0 - 1 0 GM Mihok Oliver HUN 2516 18
19 19 GM Popovic Dusan SRB 2515 0 1 - 0 0 IM Nemeth Zoltan HUN 2267 91
20 92 FM Stetsko Lanita BLR 2265 0 0 - 1 0 GM Atabayev Maksat TKM 2512 20
21 21 GM Mikhalevski Victor ISR 2511 0 1 - 0 0 Bohus Adam HUN 2263 93
22 94 Primbetov Kazbek KAZ 2258 0 1 - 0 0 IM Golubov Saveliy RUS 2506 22
23 23 IM Kovacevic Blazimir CRO 2505 0 1 - 0 0 FM Horvath Dominik AUT 2254 95
24 96 WFM Terbe Julianna HUN 2252 0 0 - 1 0 GM Kovalev Andrei BLR 2504 24
25 25 IM Kobo Ori ISR 2501 0 ½ - ½ 0 Karacsonyi Gellert HUN 2250 97
26 98 FM Jamrich Gyorgy HUN 2244 0 ½ - ½ 0 IM Torma Robert HUN 2499 26
27 27 IM Fernandez Daniel Howard ENG 2481 0 1 - 0 0 Molnar Erno SVK 2242 99
28 100 IM Vegh Endre HUN 2232 0 0 - 1 0 IM Kantor Gergely HUN 2479 28
29 29 GM Horvath Adam HUN 2478 0 1 - 0 0 Ghadiri Radmehr IRI 2227 101
30 102 Jusup Matej CRO 2226 0 1 - 0 0 GM Lemos Damian ARG 2471 30
31 31 IM Atabayev Yusup TKM 2470 0 ½ - ½ 0 FM Urhegyi Marton HUN 2225 103
32 104 WIM Havanecz Bianka HUN 2225 0 0 - 1 0 IM Esserman Marc USA 2467 32
33 33 IM Reshef Omer ISR 2466 0 1 - 0 0 FM Lyell Mark ENG 2224 105
34 106 FM Baasansuren Erdene MGL 2221 0 0 - 1 0 GM Hoang Thanh Trang HUN 2463 34
35 35 IM Gajek Radoslaw POL 2455 0 ½ - ½ 0 FM Brustkern Juergen GER 2215 107
36 108 FM Koczo Kristof HUN 2214 0 0 - 1 0 IM Lizak Peter HUN 2453 36
37 37 IM Nemeth Miklos HUN 2452 0 ½ - ½ 0 IM Hardicsay Peter HUN 2209 109
38 110 WIM Varga Klara HUN 2209 0 0 - 1 0 IM Grinberg Eyal ISR 2451 38
39 39 IM Nagy Gabor HUN 2448 0 1 - 0 0 Halak Miklos HUN 2203 111
40 112 IM Biro Sandor ROU 2199 0 0 - 1 0 FM Livaic Leon CRO 2446 40
41 41 IM Annaberdiev Meilis TKM 2445 0 1 - 0 0 WFM Juhasz Barbara HUN 2199 113
42 115 Marzano Carlo ITA 2198 0 0 - 1 0 GM Boros Denes HUN 2441 42
43 43 IM Battaglini Gabriel FRA 2440 0 1 - 0 0 FM Hradeczky Tamas HUN 2189 116
44 117 Kiss Peter HUN 2183 0 0 - 1 0 IM Bellia Fabrizio ITA 2439 44
45 45 FM Zanan Evgeny ISR 2435 0 1 - 0 0 Kokeny Norbert Adrian HUN 2183 118
46 119 Balogh David HUN 2182 0 0 - 1 0 IM Kargin Arseny RUS 2433 46
47 47 IM Nguyen Thai Dai Van CZE 2432 0 1 - 0 0 Bodi Tibor HUN 2181 120
48 121 Horton Jamie A ENG 2180 0 0 - 1 0 FM Asadli Vugar AZE 2427 48
49 49 GM Farago Ivan HUN 2417 0 1 - 0 0 Kirszenberg Marc FRA 2180 122
50 123 Piroska Istvan HUN 2180 0 0 - 1 0 IM Almasi Istvan HUN 2415 50
51 51 FM Atabayev Saparmyrat TKM 2415 0 1 - 0 0 Sahil Tickoo IND 2180 124
52 125 Bayramgeldiyev Yusup TKM 2175 0 0 - 1 0 GM Odeev Handszar TKM 2405 52
53 53 IM Manea Alexandru ROU 2404 0 1 - 0 0 FM Louis Thibault FRA 2170 126
54 127 Galunova Tsveta BUL 2161 0 0 - 1 0 GM Beshukov Sergei RUS 2402 54
55 55 IM Bukal Vladimir Jr. CRO 2396 0 1 - 0 0 Kovacs Judit HUN 2161 128
56 129 IM Boguszlavszkij Jevgenyij HUN 2160 0 ½ - ½ 0 FM Chekletsov Ilya RUS 2391 56
57 57 IM Popovics Adam HUN 2385 0 1 - 0 0 FM Csala Imre HUN 2158 130
58 131 Yapar Nedim TUR 2158 0 0 - 1 0 FM Tica Sven CRO 2384 58
59 59 Kumsiashvili Nikoloz GEO 2383 0 1 - 0 0 Szente Varga Fruzsina HUN 2153 132
60 133 Gollain Marc FRA 2152 0 0 - 1 0 FM Bakalchuk Johnatan ISR 2382 60
61 61 IM Kakageldyev Amanmurad TKM 2379 0 1 - 0 0 Karousos-Theodorakis Nikolaos GRE 2151 134
62 135 Csiki Endre HUN 2147 0 ½ - ½ 0 IM Horvath David HUN 2375 62
63 63 WGM Gara Ticia HUN 2371 0 0 - 1 0 Magen Daniel ISR 2144 136
64 137 Starcevic Ante Leon CRO 2132 0 0 - 1 0 FM Drori Saar ISR 2368 64
65 65 FM Belous Mikhail UKR 2366 0 1 - 0 0 Jakab Bela SVK 2123 138
66 139 Geiger Alex-Emanuel ROU 2120 0 0 - 1 0 FM Erenberg Ariel ISR 2366 66
67 67 FM Kozak Adam HUN 2361 0 1 - 0 0 Szitas Gabor HUN 2120 140
68 141 Joo Janos HUN 2109 0 1 - 0 0 IM Gara Anita HUN 2355 68
69 69 FM Aguera Naredo Javier ESP 2353 0 1 - 0 0 Chekletsov Egor RUS 2106 142
70 143 Globus Or ISR 2084 0 ½ - ½ 0 IM Toth Bela ITA 2347 70
71 71 IM Borsos Bogdan UKR 2346 0 ½ - ½ 0 Cohen Revivo Shoham ISR 2077 144
72 145 Olariu Luca-Stefan ROU 2058 0 0 - 1 0 FM Szabo Marton Mihaly HUN 2336 72
73 146 AGM Milikow Yoav ISR 2024 0 1 bye

INFO Budapest Spring Festival 2017/03/18 to 2017/03/26 GAMES - RESULTS
Budapest Spring Festival 2017/03/18 to 2017/03/26 GAMES – RESULTS
Read previous post:
Chess at the Olympics?

  Chess and Bridge are among 26 sports that have applied for inclusion in the 2020 Olympic Games in Tokyo....

A talk with Anastasiya Karlovich

Anastasiya Karlovich has been a Women Grandmaster since 2003. She earned a gold medal playing first board with the Ukrainian...

Senki nem nyert annyi sakktornán, mint Karpov

Senki nem nyert annyi sakktornán, mint Karpov A sakkozás tizenkettedik világbajnoka, Anatolij Karpov hétfőn ünnepelte 60. születésnapját. Ősi riválisával, Garri Kaszparovval...

Bundesliga 2016-17 (Germany GER) Round 9-10 Rapport Richárd

Schedule : * CET (UTC/GMT +1) Round 9 Mar 18, 2017 - 14:00 Round 10 Mar 19, 2017 - 10:00...

Budapest Spring Festival 2017/03/18 to 2017/03/26 GAMES – RESULTS

Korábbi cikk Previous Links « https://hunonchess.com/szabo-laszlo-nagymester-szuletesenek-szazadik-evfordulojara

Close