Budapest Spring Festival 2017/03/18 to 2017/03/26 GAMES – RESULTS

Budapest Spring Festival 2017/03/18 to 2017/03/26 GAMES – RESULTS

Sakkozásunk kiemelkedő egyénisége, Szabó László születésének 100. évfordulója alkalmából a március 18. és 26. között a Budapesti Tavaszi Fesztivál nemzetközi nyílt versenyét a tizenkétszeres olimpikon, háromszoros világbajnokjelölt, tízszeres magyar bajnok emlékére rendezik meg.

A fordulók rendje: Március 18. szombattól március 26. vasárnapig. Mindenforduló 16.30 órakor kezdődik, kivéve a másodikat, ami 17órakor, és az utolsót, ami 10 órakor. Várakozási idő 45 perc.
Lebonyolítás: 9 fordulós svájci rendszer.Időkontroll: 90’/40 lépés + 30’ rájátszás, lépésenkénti 30” bónuszidővel. Holtversenyek : 1. Buchholz, 2. progresszív, 3. TPR Díjalap: 4 200 000 Ft a Szerencsejáték Zrt. támogatásával

A rajtlista élcsoportja:

Igor Kovalenko (lett, 2672), Tamir Nabaty (izraeli, 2649), Berkes Ferenc (magyar, 2648), Borisz Szavcsenko (orosz, 2613), Michael Roiz (izraeli, 2606), Vlagyimir Oniscsuk (ukrán, 2601). Vladiszlav Kovalev (fehérorosz, 2598), Szergej Azarov (fehérorosz, 2583), Nijat Abaszov (azerbajdzsáni, 2583), Alekszandar Indjic (szerb, 2569), Szergej Grigorjanc (orosz, 2566). Artyom Tyimofejev (orosz, 2564), Emre Can (török, 2561), Kirill Sztupak (fehérorosz, 2561), Aczél Gergely (magyar, 2555), Antal Gergely (magyar, 2547), Avital Boruchovsky (izraeli, 2542), Vahap Sanal (török, 2531), Mihók Olivér (2516)

Részletes info

https://hunonchess.com/wp-content/uploads/2017/03/tavaszi2017-1.pdf
EREDMÉNYEK
Budapest Spring Festival 2017 Budapest, Balna (Main Hall) IX.Fovam Ter 11-12.
Budapest Spring Festival Group B U2200 Budapest, Balna (Main Hall) IX.Fovam Ter 11-12.
Budapest Spring Festival Group C U1800 Budapest, Balna (Main Hall) IX.Fovam Ter 11-12.

ROUND1ROUND2ROUND3ROUND4ROUND5ROUND6ROUND7ROUND8ROUND9
Round 1 on 2017/03/18 at 16.30
Round 2 on 2017/03/19 at 17.00
Round 3 on 2017/03/20 at 16.30
Round 4 on 2017/03/21 at 16.30
Round 5 on 2017/03/22 at 16.30
Round 6 on 2017/03/23 at 16.30
Round 7 on 2017/03/24 at 16.30

Round 8 on 2017/03/25 at 16.30
Round 9 on 2017/03/26 at 10.00
  • Starting rank

    chess-results-EREDMÉNYEK A Group

    No. Name FideID FED RtgI
    1 GM Kovalenko Igor 14117908 LAT 2672
    2 GM Nabaty Tamir 2809052 ISR 2649
    3 GM Berkes Ferenc 718572 HUN 2648
    4 GM Savchenko Boris 4147332 RUS 2613
    5 GM Onischuk Vladimir 14114038 UKR 2601
    6 GM Kovalev Vladislav 13504398 BLR 2598
    7 GM Azarov Sergei 13501470 BLR 2585
    8 GM Antipov Mikhail Al. 4107012 RUS 2581
    9 GM Indjic Aleksandar 911925 SRB 2569
    10 GM Grigoriants Sergey 4130804 RUS 2566
    11 GM Timofeev Artyom 4140419 RUS 2564
    12 GM Can Emre 6302181 TUR 2561
    13 GM Stupak Kirill 13503758 BLR 2561
    14 IM Aczel Gergely 727709 HUN 2555
    15 GM Antal Gergely 717312 HUN 2547
    16 GM Boruchovsky Avital 2800055 ISR 2542
    17 GM Sanal Vahap 6300545 TUR 2531
    18 GM Mihok Oliver 728012 HUN 2516
    19 GM Popovic Dusan 927031 SRB 2515
    20 GM Atabayev Maksat 14001101 TKM 2512
    21 GM Mikhalevski Victor 2801914 ISR 2511
    22 IM Golubov Saveliy 24176729 RUS 2506
    23 IM Kovacevic Blazimir 14502712 CRO 2505
    24 GM Kovalev Andrei 13500023 BLR 2504
    25 IM Kobo Ori 2812320 ISR 2501
    26 IM Torma Robert 719030 HUN 2499
    27 GM Gundavaa Bayarsaikhan 4901045 MGL 2485
    28 IM Fernandez Daniel Howard 5801605 ENG 2481
    29 IM Kantor Gergely 751499 HUN 2479
    30 GM Horvath Adam 708003 HUN 2478
    31 GM Lemos Damian 113581 ARG 2471
    32 IM Atabayev Yusup 14001128 TKM 2470
    33 IM Esserman Marc 2018616 USA 2467
    34 IM Reshef Omer 2804336 ISR 2466
    35 GM Hoang Thanh Trang 12400149 HUN 2463
    36 IM Gajek Radoslaw 1125893 POL 2455
    37 IM Lizak Peter 731595 HUN 2453
    38 IM Nemeth Miklos 720232 HUN 2452
    39 IM Grinberg Eyal 2806070 ISR 2451
    40 IM Bagi Mate 742570 HUN 2450
    41 IM Nagy Gabor 737119 HUN 2448
    42 FM Livaic Leon 14531534 CRO 2446
    43 IM Annaberdiev Meilis 14000563 TKM 2445
    44 GM Boros Denes 722340 HUN 2441
    45 IM Battaglini Gabriel 621650 FRA 2440
    46 IM Bellia Fabrizio 800511 ITA 2439
    47 FM Zanan Evgeny 24101940 ISR 2435
    48 IM Kargin Arseny 4135997 RUS 2433
    49 IM Nguyen Thai Dai Van 358878 CZE 2432
    50 FM Asadli Vugar 13405764 AZE 2427
    51 GM Farago Ivan 700134 HUN 2417
    52 IM Almasi Istvan 701742 HUN 2415
    53 FM Atabayev Saparmyrat 14000571 TKM 2415
    54 GM Odeev Handszar 14000091 TKM 2405
    55 IM Manea Alexandru 1207660 ROU 2404
    56 GM Beshukov Sergei 4105451 RUS 2402
    57 IM Bukal Vladimir Jr. 14502941 CRO 2396
    58 FM Chekletsov Ilya 24177156 RUS 2391
    59 FM Hando Vilmos 731676 HUN 2391
    60 IM Anwesh Upadhyaya 5028949 IND 2385
    61 IM Popovics Adam 721506 HUN 2385
    62 FM Tica Sven 14526948 CRO 2384
    63 Kumsiashvili Nikoloz 13600621 GEO 2383
    64 FM Bakalchuk Johnatan 2810301 ISR 2382
    65 IM Kakageldyev Amanmurad 14000024 TKM 2379
    66 GM Annageldyev Orazly 14000016 TKM 2377
    67 IM Horvath David 704890 HUN 2375
    68 WGM Gara Ticia 717444 HUN 2371
    69 FM Drori Saar 2812444 ISR 2368
    70 FM Belous Mikhail 14127555 UKR 2366
    71 FM Erenberg Ariel 2811634 ISR 2366
    72 FM Kozak Adam 753246 HUN 2361
    73 IM Gara Anita 709751 HUN 2355
    74 FM Aguera Naredo Javier 2204169 ESP 2353
    75 IM Toth Bela 800139 ITA 2347
    76 IM Borsos Bogdan 14100568 UKR 2346
    77 FM Szabo Marton Mihaly 787086 HUN 2336
    78 FM Stocko Josip 14515580 CRO 2334
    79 FM Damia Angelo 812668 ITA 2329
    80 FM Orosz Andras 760498 HUN 2325
    81 FM Szamoskozi Gabor 719056 HUN 2322
    82 Farkas Richard 703850 HUN 2319
    83 FM Gadimbayli Abdulla 13404938 AZE 2315
    84 FM Rakesh Kumar Jena 5084822 IND 2315
    85 FM Dencsi Tibor 724777 HUN 2314
    86 IM Ilic Zoran S 901733 SRB 2309
    87 FM Krstulovic Alex 760056 HUN 2309
    88 WGM Buksa Nataliya 14123622 UKR 2302
    89 FM Horton Andrew P 424269 ENG 2295
    90 FM Esenov Annaberdi 14000644 TKM 2291
    91 IM Farago Sandor 701190 HUN 2289
    92 FM Martynov Roman 14132044 UKR 2288
    93 FM Marosi Levente 747181 HUN 2287
    94 FM Secheres Adrian-Simion 1217445 ROU 2284
    95 FM Kakabaev Mergen 14002990 TKM 2283
    96 Balint Vilmos 718050 HUN 2280
    97 IM Semiev Suhrab 14000865 TKM 2270
    98 IM Estrada Nieto Julian 5101018 MEX 2268
    99 IM Nemeth Zoltan 700657 HUN 2267
    100 FM Stetsko Lanita 13505300 BLR 2265
    101 Bohus Adam 759627 HUN 2263
    102 Vicsai Gabor 727601 HUN 2262
    103 Primbetov Kazbek 13702297 KAZ 2258
    104 FM Horvath Dominik 1642561 AUT 2254
    105 WFM Terbe Julianna 708780 HUN 2252
    106 Karacsonyi Gellert 764620 HUN 2250
    107 FM Jamrich Gyorgy 706124 HUN 2244
    108 Molnar Erno 14923408 SVK 2242
    109 IM Rigo Janos 700371 HUN 2234
    110 IM Vegh Endre 700568 HUN 2232
    111 FM Radnai Adam 726702 HUN 2232
    112 Nauryzgaliyev Kaiyrzhan 13701584 KAZ 2228
    113 Ghadiri Radmehr 12521205 IRI 2227
    114 Jusup Matej 14517876 CRO 2226
    115 FM Urhegyi Marton 740411 HUN 2225
    116 WIM Havanecz Bianka 704814 HUN 2225
    117 FM Lyell Mark 402354 ENG 2224
    118 FM Baasansuren Erdene 4902084 MGL 2221
    119 FM Brustkern Juergen 4602676 GER 2215
    120 FM Koczo Kristof 723460 HUN 2214
    121 IM Hardicsay Peter 700622 HUN 2209
    122 WIM Varga Klara 733210 HUN 2209
    123 Halak Miklos 726400 HUN 2203
    124 Atabayev Aydogdy 14000598 TKM 2202
    125 IM Biro Sandor 1200178 ROU 2199
    126 WFM Juhasz Barbara 743585 HUN 2199
    127 Berta Sandor 713775 HUN 2199
    128 Marzano Carlo 802980 ITA 2198
    129 FM Hradeczky Tamas 701467 HUN 2189
    130 Kiss Peter 727300 HUN 2183
    131 Kokeny Norbert Adrian 759740 HUN 2183
    132 Balogh David 721883 HUN 2182
    133 Bodi Tibor 701084 HUN 2181
    134 Horton Jamie A 421472 ENG 2180
    135 Kirszenberg Marc 601594 FRA 2180
    136 Piroska Istvan 702773 HUN 2180
    137 Sahil Tickoo 5019710 IND 2180
    138 Bayramgeldiyev Yusup 14001080 TKM 2175
    139 Louis Thibault 681369 FRA 2170
    140 Galunova Tsveta 2909995 BUL 2161
    141 Kovacs Judit 769215 HUN 2161
    142 IM Boguszlavszkij Jevgenyij 700614 HUN 2160
    143 FM Csala Imre 701440 HUN 2158
    144 Yapar Nedim 6307590 TUR 2158
    145 Csati Oliver 702170 HUN 2154
    146 Szente Varga Fruzsina 712264 HUN 2153
    147 Gollain Marc 603546 FRA 2152
    148 Karousos-Theodorakis Nikolaos 4275829 GRE 2151
    149 Csiki Endre 775126 HUN 2147
    150 Magen Daniel 2802597 ISR 2144
  • Budapest Spring Festival Group B U2200
    chess-results- EREDMÉNYEK B Group

    Starting rank

    No. Name FideID FED RtgI sex
    1 Nazarov Rustem 14002280 TKM 2170
    2 Kormos Adam 730483 HUN 2146
    3 Vargyas Zoltan 702811 HUN 2136
    4 FM Szollosi Laszlo 701157 HUN 2135
    5 Fodor Peter 770043 HUN 2134
    6 Ernst Michael 1618393 AUT 2133
    7 Tleptsok Ruslan 24104485 RUS 2132
    8 Amangeldiyev Gurbangeldi 14002302 TKM 2130
    9 Heining Thomas 4655028 GER 2128
    10 Khudovekov Stanislav 24165638 RUS 2118
    11 Molnar Jozsef 8401080 HUN 2114
    12 Torok Tamas Titusz 715026 HUN 2102
    13 Gubics Peter 705063 HUN 2097
    14 Dovletov Hajygurban 14003600 TKM 2094
    15 Borda Lajos 733253 HUN 2089
    16 Biro Zsolt 725404 HUN 2083
    17 Demeter Jozsef 1238477 ROU 2083
    18 Fodor Balazs 741850 HUN 2081
    19 Tserendorj Batsaikhan 2023334 USA 2081
    20 Nemeth Gergely 711055 HUN 2076
    21 Vereczkei Laszlo 718009 HUN 2068
    22 Mezei Csaba 724076 HUN 2066
    23 Paal Andras 741078 HUN 2064
    24 Itgelt Khuyagtsogt 4902912 MGL 2062
    25 Bodrogi Mihaly 707040 HUN 2056
    26 Nemeth Miklos 734128 HUN 2054
    27 IM Eperjesi Laszlo Dr. 700681 HUN 2053
    28 Metaxasz Vaszilisz 703753 HUN 2049
    29 Baracca Paolo 845930 ITA 2038
    30 Kovacs Gabor Etele 769193 HUN 2035
    31 Geher Koppany 785091 HUN 2029
    32 Khudovekov Maxim 24199265 RUS 2026
    33 Schleich Theodor Dr. 24615218 GER 2016
    34 Beshukova Alina 24164828 RUS 2014 w
    35 Erseki Tamara 760340 HUN 2014 w
    36 Schaefer Lutz 24604216 GER 2013
    37 Pasztor Attila 740713 HUN 2010
    38 Roth Martin 1303392 SUI 2009
    39 Mirza Solyom 769827 HUN 2004
    40 Simon Lili 712159 HUN 1996 w
    41 Morozov Vitalij 14133008 UKR 1995
    42 Hegedus Dominik 771414 HUN 1993
    43 Juhasz Agoston 778346 HUN 1992
    44 Birovecz Ben Jordan 777684 HUN 1982
    45 AIM Ongut Tamas Gunes 770280 HUN 1979
    46 Gombocz Ferenc Jr. 775029 HUN 1976
    47 Horvath Jeno Kalman 705187 HUN 1968
    48 Horvat Damjan 14545535 CRO 1966
    49 Heyl Thomas 4623371 GER 1962
    50 Bodrogi Laszlo 707600 HUN 1956
    51 Mattes Heinz Dr. 24623750 GER 1956
    52 Yip Michael 2601303 CAN 1956
    53 Zuiderweg Edwin 1012207 NED 1953
    54 Losonczi Marcell 770442 HUN 1952
    55 Nemety Laszlo 601497 FRA 1948
    56 Bensaid Simon 20694350 FRA 1944
    57 Vardi Shlomit 2801442 ISR 1943 w
    58 Fischer Gerd 4679580 GER 1939
    59 Frost Peter 3204634 AUS 1939
    60 Fule Simon 787515 HUN 1939
    61 WFM Kozma Edit 1201840 HUN 1924 w
    62 Andreeva Elena 24104701 RUS 1924 w
    63 Scardanzan Gabriel 12934550 GER 1922
    64 Pasztor Balazs 774723 HUN 1916
    65 Meszaros Attila 706043 HUN 1909
    66 Steenstrup Svend 1409182 DEN 1908
    67 Geher Laszlo 785075 HUN 1906
    68 Virag Balint 778206 HUN 1903
    69 AGM Milikow Elie 371281868 ISR 1891
    70 Felde Bence 759724 HUN 1890
    71 Sirletti Sonia 814210 ITA 1890 w
    72 Havaskori Laszlo 722359 HUN 1889
    73 Zoltan Andras 725986 HUN 1886
    74 Porkolab Sandor 738220 HUN 1883
    75 Farcadi Hunor 1240382 ROU 1871
    76 Benedek Istvan 1230263 ROU 1870
    77 Kassel Walter 1615297 AUT 1869
    78 AGM Knight David 1040839 NED 1866
    79 Mako Zoltan 720020 HUN 1861
    80 Andersen Guttorm 1505718 NOR 1859
    81 Miracola Giorgia 878359 ITA 1850 w
    82 AIM Bakos Balazs 765147 HUN 1848
    83 Lakatos Tamas 766437 HUN 1846
    84 Fernandez Aransay Fernando 2216280 ESP 1845
    85 Pasti Aron 785857 HUN 1844
    86 Germann Martin 1315099 SUI 1843
    87 Revesz Gregory 30900620 USA 1840
    88 Gal Janos 715778 HUN 1838
    89 Sagi Bence 783706 HUN 1838
    90 Tessedik Karoly 722286 HUN 1833
    91 Beshukov Aslan 4114159 RUS 1832
    92 Koltai Dora 774693 HUN 1830 w
    93 Bellan Istvan 725781 HUN 1820
    94 Hegedus Luca 773760 HUN 1815 w
    95 Polyanszky-Tamasi Zoltan Dr. 769169 HUN 1810
    96 Karacsonyi Kata 769584 HUN 1809 w
    97 Collopy Robert 457159 ENG 1808
    98 Barsi Botond 775304 HUN 1795
    99 Sidler Samuel 1329758 SUI 1791
    100 Lakat Gyula 705918 HUN 1790
    101 Lukacs Anna Kata 774260 HUN 1788 w
    102 Kovacs Patrik Zsolt 781878 HUN 1784
    103 Grelier Gilles 26015943 FRA 1774
    104 Fodor Kornel 769487 HUN 1770
    105 Ocztos Dominik 785016 HUN 1752
    106 Hegedus Peter Dr 713945 HUN 1750
    107 Bilku Andras 790010 HUN 1748
    108 Purak Zoltan 793493 HUN 1747
    109 Jersic Aleks 73006718 SLO 1743
    110 Selim Tareq 793159 HUN 1741
    111 Bartuszek Andras 759198 HUN 1739
    112 Pervai Laszlo 784966 HUN 1738
    113 Tancsa Tamas 783749 HUN 1737
    114 Sassoon Roei 2814625 ISR 1734
    115 Erseki Aron 763446 HUN 1721
    116 Rausch Arndt 16215753 GER 1721
    117 Jaro Benjamin 767948 HUN 1719
    118 Hever Janos 723002 HUN 1717
    119 Muranyi Peter 779490 HUN 1716
    120 Forgacs Andras 769878 HUN 1713
    121 Mihaly Imre 793930 HUN 1711
    122 Farkas Otto Sr. 790397 HUN 1696
    123 Mayer Dietmar 24607134 GER 1692
    124 Shavit Inbar 2820617 ISR 1690
    125 Moricz Benedek 784079 HUN 1683
    126 Forgacs Attila Jr. 773654 HUN 1656
    127 Chekletsova Darya 24173690 RUS 1639 w
    128 Szalay Janos Dr. 731323 HUN 1639
    129 Palczert Matyas 784958 HUN 1634
    130 Rona Andras 766500 HUN 1626
    131 Vegvari Ferenc 705306 HUN 1624
    132 Labarthe Francois 20617844 FRA 1623
    133 Stevik Patrik 14944812 SVK 1579
    134 Papp Andrea 761354 HUN 1568 w
    135 Ronyai Imre 721298 HUN 1559
    136 Kertesz Aron Borsa 778397 HUN 1553
    137 Fodor Gabor 791636 HUN 1528
    138 Pasti Anna 790834 HUN 1521 w
    139 Bangha Otto Peter 771163 HUN 1518
    140 Farkas Otto Jr. 790389 HUN 1512
    141 Aegerter Klaus 1332015 SUI 0
    142 Vidarsson Orlygur 2317133 ISL 0
  • Budapest Spring Festival Group C U1800

    chess-results-EREDMÉNYEK C Group

    Starting rank

    No. Name FideID FED RtgI sex
    1 Szlenka Attila 770299 HUN 1767
    2 Hegedus Peter Dr 713945 HUN 1750
    3 Szurkos Andras 769185 HUN 1749
    4 Di Giovanni Vilmos 722235 HUN 1737
    5 Banhidi Ferenc 762172 HUN 1736
    6 Kubik Anna Zsofia 742759 HUN 1726 w
    7 Tolnai Jozsef 792233 HUN 1700
    8 Burgisser Claude 656801 FRA 1687
    9 Turp Hueseyin 12985619 GER 1680
    10 Monduk Ferenc 761338 HUN 1676
    11 Papp Laszlo 5042488 HUN 1673
    12 Gergo Gyorgy 745677 HUN 1672
    13 Czimer Jozsef 723770 HUN 1616
    14 Zsatkovics Endre 721549 HUN 1612
    15 Pollak Andras 741000 HUN 1604
    16 Nemes Nagy Peter 746762 HUN 1580
    17 Vicze Zsofia 786519 AUT 1541 w
    18 Kovacs Laszlo 788457 HUN 1531
    19 Durga Nagesh Wr Guttula 45016070 IND 1525
    20 Marosi Lajos 737607 HUN 1508
    21 Lang Krisztian 745820 HUN 1495
    22 Vicze Kata 786527 AUT 1483 w
    23 Wallis Janos 774464 HUN 1471
    24 Katusak-Huzsvar Rezsone 788880 HUN 1458 w
    25 Vamosi Peter Istvan 796328 HUN 1455
    26 Szabo A. Martin 793361 HUN 1441
    27 Moricz Aurel 784052 HUN 1424
    28 Szabo Balazs 774383 HUN 1421
    29 Moricz Nadja 784060 HUN 1418 w
    30 Stojkovic Goran 14564785 CRO 1418
    31 Bodrogi Bendeguz 790303 HUN 1409
    32 Palocz Katalin 759422 HUN 1406 w
    33 Fulop Peter Benjamin 790435 HUN 1404
    34 Mukhanov Adil 13716980 KAZ 1396
    35 Konyves Almos 785911 HUN 1385
    36 Giang Tran Nam 791903 HUN 1382
    37 Sandor Adam David 789992 HUN 1379
    38 Czagler Laszlo 774090 HUN 1372
    39 Gulacsi Donat Ferenc 786713 HUN 1367
    40 Czipp Janos 739294 HUN 1362
    41 Horvath Zoltan 713139 HUN 1351
    42 Szilagyi Marton 782254 HUN 1344
    43 Bodo Norbert 789348 HUN 1327
    44 Lipcsei Janos 763918 HUN 1302
    45 Kovacsi Sara Kata 774219 HUN 1298 w
    46 Stevik Patrik 14948419 SVK 1284
    47 Nguyen Ha Minh Duc 790710 HUN 1275
    48 Hazi Hedvig 789534 HUN 1258 w
    49 Stickl Milan 784389 HUN 1252
    50 Kolozsvary Miklos 712949 HUN 1228
    51 Moricz Karmen 787507 HUN 1216 w
    52 Szabo Marton Nandor 795178 HUN 1204
    53 Szadai David 791741 HUN 1185
    54 Karacsonyi Luca 781894 HUN 1175 w
    55 Karacsonyi Bank 795488 HUN 1151
    56 Balogh Gyula 790575 HUN 0
    57 Barati Peter 799513 HUN 0
    58 Farkas Imre 799181 HUN 0
    59 Juhasz Tamas 796743 HUN 0
    60 Markus Csaba 799610 HUN 0
    61 Miglani Aarav 25664638 IND 0
    62 Mohamadi Bahabadi Mohammad Re 42537410 IRI 0
    63 Morozov Vladislav 14173867 UKR 0
    64 Zombori Peter 771546 HUN 0

Korábbi cikk Previous Links «

Szabó László nagymester születésének századik évfordulójára!

Read previous post:
Kirsansmiles_3251815b
Chess at the Olympics?

  Chess and Bridge are among 26 sports that have applied for inclusion in the 2020 Olympic Games in Tokyo....

37254
A talk with Anastasiya Karlovich

Anastasiya Karlovich has been a Women Grandmaster since 2003. She earned a gold medal playing first board with the Ukrainian...

20110523anatolijk9
Senki nem nyert annyi sakktornán, mint Karpov

Senki nem nyert annyi sakktornán, mint Karpov A sakkozás tizenkettedik világbajnoka, Anatolij Karpov hétfőn ünnepelte 60. születésnapját. Ősi riválisával, Garri Kaszparovval...

0
EREDMÉNYES FORDULÓT ZÁRT A SZERENCS VSE

EREDMÉNYES FORDULÓT ZÁRT A SZERENCS VSE A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I. osztály sakk csapatbajnokságának ötödik fordulóját rendezték meg március 5-én a...

winterclassic-02-shankland
2017 Winter Classic heats up

It is not without irony that the competition’s name, not new, should coincide with one of the worst blizzards in...

Close