Festivalul International de Sah “IV. Ceramica Corund”- FINAL

Festivalul International de Sah “IV. Ceramica Corund”- FINAL

Ceramica Corund 2018 Korondi Sakkfesztivál 2018.09.04 – 2018.09.09

Nemzetközi sakkfesztivál Korond : Demeter Dorina Női 1 hely  Elo + 17,2

FM Orosz Andras
FM Krstulovic Alex

Losonczi Marcell

WFM Demeter Dorina

4 hely FM Krstulovic Alex Minden kis Magyarnak gratulálunk ! hunonchess

Tancsa Tamas Oltean Gusztav Tran David

A résztvevők listáját és a részletes eredményeket ITT

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name Typ sex RtgI Pts.  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5
1 1
GM Istratescu Andrei 2563 7,0 1,0 45,0 49,5 5 5
2 4
IM Vasiesiu Dan S50 2378 7,0 0,0 44,5 49,0 4 6
3 2
IM Filip Lucian-Ioan 2439 6,5 0,0 43,0 46,5 4 4
4 15
FM Krstulovic Alex U16 2270 6,0 0,0 46,0 49,0 5 5
5 7
FM Vavric Pavel 2345 6,0 0,0 45,0 48,0 5 4
6 20
FM Dicu Razvan-Stefan 2217 6,0 0,0 44,0 45,0 5 4
7 13
FM Gilea Lucian 2290 6,0 0,0 42,0 46,0 5 4
8 8
IM Balla Tamas-Kristof 2328 5,5 0,0 44,0 48,0 5 4
9 5
IM Baratosi Daniel 2375 5,5 0,0 41,0 44,0 4 4
10 24
CM Ciorica Mihai-Vlad U18 2156 5,5 0,0 37,5 40,5 4 5
11 12
FM Ognean Mihnea-Ionut U14 2295 5,5 0,0 36,5 39,5 4 5
12 14
FM Vasiesiu Victor U18 2285 5,5 0,0 36,5 38,0 4 4
13 21
CM Ciorgovean Iustin U18 2210 5,5 0,0 36,0 39,0 5 4
14 9
FM Strugnell Carl 2327 5,0 0,0 44,5 47,5 5 4
15 10
FM Orosz Andras 2311 5,0 0,0 42,0 46,0 4 3
16 6
FM Stoyanov Tsvetan U14 2362 5,0 0,0 42,0 45,5 4 3
43
I Dobrin Ionut-Alexandru U16 1947 5,0 0,0 42,0 45,5 4 3
18 17
NM Chifor Ovidiu-Emanuel 2252 5,0 0,0 40,5 44,0 4 1
19 19
CM Ghimpu Samuel-Timotei U16 2234 5,0 0,0 40,0 43,5 5 3
20 3
IM Manea Alexandru 2387 5,0 0,0 37,5 41,5 5 3
21 22
Losonczi Marcell U14 2199 5,0 0,0 35,5 38,5 4 3
22 11
FM Gheorghiu Calin 2295 4,5 0,0 42,5 45,5 4 4
23 26
CM Padurariu Mihai-Edward U14 2131 4,5 0,0 40,5 43,0 4 3
24 16
FM Pisu Robert-Daniel 2253 4,5 0,0 40,0 44,0 4 3
25 48
Talmaci Alexandru U18 1890 4,5 0,0 40,0 43,5 5 1
26 38
I Isfan Ioan-Marius U16 2021 4,5 0,0 38,0 39,5 5 4
27 29
AIM Paraschiv Paul-Alexandru U16 2087 4,5 0,0 36,0 39,0 5 2
28 44
I Sandor Tamas U20 1941 4,5 0,0 35,5 38,5 4 2
29 27
CM Bulau Andrei-Cristian U16 2100 4,5 0,0 35,0 37,5 5 3
30 23
NM Varlan Hervig-Ioan S50 2161 4,5 0,0 33,0 34,5 5 3
31 41
I Codreanu Alex-Cosmin U16 1963 4,5 0,0 30,5 31,5 5 3
32 37
I Coca Cristi-Iulian U14 2021 4,0 0,0 40,0 43,5 4 2
33 46
Tran David U12 1923 4,0 0,0 38,0 42,0 4 2
34 31
WFM Demeter Dorina U14 w 2047 4,0 0,0 36,5 39,0 5 2
35 35
I Egeto Janos-Lehel 2022 4,0 0,0 36,0 38,5 5 2
36 28
CM Samu Sorin-Mihai S50 2091 4,0 0,0 35,5 38,0 4 4
37 33
Oltean Gusztav S50 2032 4,0 0,0 34,5 35,5 5 3
38 18
CM Martian Dragos-Daniel 2246 3,5 0,0 40,0 44,0 4 2
39 42
CM Anghel Iulian-Mihai U12 1947 3,5 0,0 37,5 40,5 4 2
40 25
I Miloi Pavel-Dan U18 2142 3,5 0,0 37,5 40,0 3 2
41 47
I Nastore Pavel-Alexandru U12 1902 3,5 0,0 35,0 38,0 5 3
42 49
I Vilcu Matei-Stefan U14 1835 3,5 0,0 32,5 33,5 5 2
43 34
I Benedek Istvan U18 2022 3,0 0,0 34,5 35,5 5 2
44 36
I Farcadi Hunor U16 2022 3,0 0,0 33,0 34,0 4 1
45 40
WCM Ciocan Maria-Alexandra U18 w 1981 3,0 0,0 32,5 34,0 4 2
46 50
AFM Paraschiv Petronela-Alexandra U16 w 1801 3,0 0,0 32,5 34,0 4 1
47 30
I Ilonczai Levente-David U18 2049 3,0 0,0 32,5 33,5 4 1
48 32
Tancsa Tamas U12 2039 3,0 0,0 30,5 31,5 4 2
49 39
I Demeter Jozsef 1987 2,0 0,0 30,5 31,5 4 0
50 45
CM Nastase Stefan S65 1940 1,5 0,0 30,0 31,0 4 0