FIDE World Cup 1/2 final – Game 1 Sep 19, 2017


FIDE World Cup 1/2 final - Game 1 Sep 19, 2017

1/2 final - Game 2 Sep 20, 2017 - 15:00
1/2 final - Play-Offs Sep 21, 2017 - 15:00
REST DAY
Final - Game 1 Sep 23, 2017 - 15:00
Final - Game 2 Sep 24, 2017 - 15:00
Final - Game 3 Sep 25, 2017 - 15:00
Final - Game 4 Sep 26, 2017 - 15:00
Final - Play-Off Sep 27, 2017 - 15:00

[Event "FIDE World Cup 2017"] [Site "Tbilisi GEO"] [Date "2017.09.19"] [Round "6.1"] [White "Aronian, Levon"] [Black "Vachier-Lagrave, Maxime"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "2799"] [BlackElo "2789"] [ECO "D85"] [Opening "Gruenfeld"] [Variation "modern exchange variation"] [EventDate "2017.09.03"] 1. d4 Nf6 2. c4 g6 3. Nc3 d5 4. cxd5 Nxd5 5. e4 Nxc3 6. bxc3 Bg7 7. Nf3 c5 8. Rb1 O-O 9. Be2 cxd4 10. cxd4 Qa5+ 11. Bd2 Qxa2 12. O-O Bg4 13. Be3 Nc6 14. d5 Na5 15. Bg5 b6 16. Bxe7 Rfe8 17. d6 Nc6 18. Bb5 Nxe7 19. h3 Bxf3 20. Qxf3 Qe6 21. Bxe8 Rxe8 22. dxe7 Qxe7 23. Rfd1 Bf8 24. Rbc1 Qxe4 25. Qc3 Qb4 26. Qa1 Bc5 27. Qxa7 Qb2 28. Kh1 Bxf2 29. Qb7 Qe2 30. Rf1 Rf8 31. Qc6 Bc5 32. Rce1 1/2-1/2


[Event "FIDE World Cup 2017"] [Site "Tbilisi GEO"] [Date "2017.09.19"] [Round "6.1"] [White "So, Wesley"] [Black "Ding, Liren"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "2810"] [BlackElo "2777"] [ECO "C50"] [Opening "Giuoco Pianissimo"] [EventDate "2017.09.03"] 1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bc4 Nf6 4. d3 Bc5 5. c3 d6 6. O-O O-O 7. Re1 a5 8. Nbd2 Be6 9. Bb5 Qb8 10. Nf1 Qa7 11. Be3 Bxe3 12. Nxe3 Ne7 13. a4 Ng6 14. Bc4 Bxc4 15. Nxc4 Qa6 16. g3 Rfe8 17. Qb3 Nf8 18. Qb5 Qxb5 19. axb5 b6 20. Ra3 Ne6 21. Ne3 Nc5 22. c4 a4 23. Rea1 Nb3 24. Rd1 Rec8 25. Nd2 Nxd2 26. Rxd2 Nd7 27. Rd1 Nc5 28. Nd5 Kf8 29. f4 Ra5 30. Nb4 Raa8 31. Kf2 Ke8 32. Ke3 f6 33. f5 Kd7 34. g4 Rh8 35. h4 h6 36. Nd5 Ra5 37. Rg1 Kc8 38. g5 hxg5 39. hxg5 Rh3+ 40. Kd2 Nb3+ 41. Kc3 Nd4 42. gxf6 Rh2 43. Nxb6+ cxb6 44. fxg7 Rc2+ 45. Kb4 Rxb2+ 46. Kc3 Rc2+ 47. Kb4 Rb2+ 1/2-1/2


FIDE World Cup 2017 (Tbilisi GEO) Sun 3rd Sep 2017 - Wed 27th Sep 2017 - Official 

FIDE World Cup 2017 (128 players 7 Rds KO Indiv TC:90m:30m+30spm(1))


FIDE World Cup 2017 (128 players 7 Rds KO Indiv TC: 90m:30m+30spm(1)) Results
all games
FIDE World Cup 2017 Tbilisi (GEO), 3-27 vii 2017
Round 6 19th-21st September 2017.
Seed Name vs Seed Name
8 Vachier-Lagrave, Maxime 5 Aronian, Levon
2 So, Wesley 11 Ding, Liren
Round 5 15th-17th September 2017.
Top Half
Seed Name vs Seed Name
16 Svidler, Peter 1.5-2.5 8 Vachier-Lagrave, Maxime
29 Ivanchuk, Vassily 0.5-1.5 5 Aronian, Levon
Bottom Half
Seed Name vs Seed Name
2 So, Wesley 1.5-0.5 26 Fedoseev, Vladimir
51 Rapport, Richard 0.5-1.5 11 Ding, Liren
Round 4 12th-14th September 2017.
Top Half
Seed Name vs Seed Name
33 Bu, Xiangzhi 1-3 16 Svidler, Peter
8 Vachier-Lagrave, Maxime 3.5-2.5 9 Grischuk, Alexander
29 Ivanchuk, Vassily 1.5-0.5 13 Giri, Anish
5 Aronian, Levon 1.5-0.5 53 Dubov, Daniil
Bottom Half
Seed Name vs Seed Name
2 So, Wesley 2.5-1.5 47 Jobava, Baadur
26 Fedoseev, Vladimir 3-1 42 Rodshtein, Maxim
35 Najer, Evgeniy 1.5-2.5 51 Rapport, Richard
38 Wang, Hao 0.5-1.5 11 Ding, Liren
Round 3 9th-11th September 2017.
Top Half
Seed Name vs Seed Name
1 Carlsen, Magnus 0.5-1.5 33 Bu, Xiangzhi
16 Svidler, Peter 1.5-0.5 48 Onischuk, Alexander
8 Vachier-Lagrave, Maxime 2.5-1.5 104 Lenderman, Aleksandr
9 Grischuk, Alexander 3.5-2.5 24 Navara, David
4 Kramnik, Vladimir 0.5-1.5 29 Ivanchuk, Vassily
13 Giri, Anish 4-2 84 Sethuraman, S.P.
5 Aronian, Levon 4.5-3.5 28 Matlakov, Maxim
53 Dubov, Daniil 1.5-0.5 44 Artemiev, Vladislav
Bottom Half
Seed Name vs Seed Name
2 So, Wesley 1.5-0.5 31 Vallejo Pons, Francisco
15 Nepomniachtchi, Ian 1.5-2.5 47 Jobava, Baadur
7 Nakamura, Hikaru 0.5-1.5 26 Fedoseev, Vladimir
74 Kovalyov, Anton 0-2 42 Rodshtein, Maxim
3 Caruana, Fabiano 1.5-2.5 35 Najer, Evgeniy
51 Rapport, Richard 2.5-1.5 19 Li, Chao b
59 Kuzubov, Yuriy 0.5-1.5 38 Wang, Hao
11 Ding, Liren 2.5-1.5 43 Vidit, Santosh Gujrathi
Round 2 6th-8th September 2017.
Top Half
Seed Name vs Seed Name
1 Carlsen, Magnus 2-0 64 Dreev, Aleksey
32 Bacrot, Etienne 1.5-2.5 33 Bu, Xiangzhi
16 Svidler, Peter 2.5-1.5 80 Erdos, Viktor
17 Wojtaszek, Radoslaw 1.5-2.5 48 Onischuk, Alexander
8 Vachier-Lagrave, Maxime 1.5-0.5 57 Grachev, Boris
104 Lenderman, Aleksandr 1.5-0.5 89 Tari, Aryan
9 Grischuk, Alexander 2.5-1.5 73 Cori, Jorge
24 Navara, David 3-1 41 Cheparinov, Ivan
4 Kramnik, Vladimir 1.5-0.5 68 Demchenko, Anton
29 Ivanchuk, Vassily 3.5-2.5 36 Duda, Jan-Krzysztof
13 Giri, Anish 4-2 52 Motylev, Alexander
20 Harikrishna, P. 1.5-2.5 84 Sethuraman, S.P.
5 Aronian, Levon 4-2 60 Hou, Yifan
28 Matlakov, Maxim 4.5-3.5 37 Andreikin, Dmitry
12 Karjakin, Sergey 0.5-1.5 53 Dubov, Daniil
21 Radjabov, Teimour 3-5 44 Artemiev, Vladislav
Bottom Half
Seed Name vs Seed Name
2 So, Wesley 4-2 66 Bluebaum, Matthias
31 Vallejo Pons, Francisco 1.5-0.5 34 Tomashevsky, Evgeny
15 Nepomniachtchi, Ian 2.5-1.5 50 Adhiban, B.
18 Yu, Yangyi 2-4 47 Jobava, Baadur
7 Nakamura, Hikaru 2.5-1.5 71 Bruzon Batista, Lazaro
26 Fedoseev, Vladimir 1.5-0.5 39 Inarkiev, Ernesto
10 Anand, Viswanathan 0.5-1.5 74 Kovalyov, Anton
23 Adams, Michael 0.5-1.5 42 Rodshtein, Maxim
3 Caruana, Fabiano 4-2 67 Lenic, Luka
30 Vitiugov, Nikita 1-3 35 Najer, Evgeniy
14 Wei, Yi 1.5-2.5 51 Rapport, Richard
19 Li, Chao b 2.5-1.5 83 Sevian, Samuel
6 Mamedyarov, Shakhriyar 1-3 59 Kuzubov, Yuriy
27 Gelfand, Boris 1.5-2.5 38 Wang, Hao
11 Ding, Liren 2.5-1.5 75 Kravtsiv, Marty
22 Le, Quang Liem 0.5-1.5 43 Vidit, Santosh Gujrathi
Round 1 3rd-5th September 2017.
Top Half
Seed Name vs Seed Name
1 Carlsen, Magnus 2-0 128 Balogun, Oluwafemi
64 Dreev, Aleksey 2-0 65 Bachmann, Axel
32 Bacrot, Etienne 2.5-1.5 97 Fier, Alexandr
33 Bu, Xiangzhi 2-0 96 Flores, Diego
16 Svidler, Peter 2-0 113 Vakhidov, Jakhongir
49 Amin, Bassem 2.5-3.5 80 Erdos, Viktor
17 Wojtaszek, Radoslaw 1.5-0.5 112 El Debs, Felipe de Cresce
48 Onischuk, Alexander 2-0 81 Zherebukh, Yaroslav
8 Vachier-Lagrave, Maxime 1.5-0.5 121 Khusenkhojaev, Muhammad
57 Grachev, Boris 2.5-1.5 72 Melkumyan, Hrant
25 Eljanov, Pavel 0-2 104 Lenderman, Aleksandr
40 Howell, David W L 2.5-3.5 89 Tari, Aryan
9 Grischuk, Alexander 2-0 120 El Gindy, Essam
56 Jones, Gawain C B 0.5-1.5 73 Cori, Jorge
24 Navara, David 2-0 105 Hjartarson, Johann
41 Cheparinov, Ivan 1.5-0.5 88 Mastrovasilis, Dimitrios
4 Kramnik, Vladimir 1.5-0.5 125 Dai, Changren
61 Areshchenko, Alexander 2-4 68 Demchenko, Anton
29 Ivanchuk, Vassily 3-1 100 Kazhgaleyev, Murtas
36 Duda, Jan-Krzysztof 2-0 93 Pantsulaia, Levan
13 Giri, Anish 1.5-0.5 116 Dzagnidze, Nana
52 Motylev, Alexander 1.5-0.5 77 Xiong, Jeffery
20 Harikrishna, P. 3.5-2.5 109 Gonzalez Vidal, Yuri
45 Ponomariov, Ruslan 0.5-1.5 84 Sethuraman, S.P.
5 Aronian, Levon 2-0 124 Cawdery, Daniel
60 Hou, Yifan 1.5-0.5 69 Piorun, Kacper
28 Matlakov, Maxim 1.5-0.5 101 Sadorra, Julio Catalino
37 Andreikin, Dmitry 3-1 92 Goganov, Aleksey
12 Karjakin, Sergey 3-1 117 Smirnov, Anton
53 Dubov, Daniil 3.5-2.5 76 Fridman, Daniel
21 Radjabov, Teimour 1.5-0.5 108 Ziska, Helgi Dam
44 Artemiev, Vladislav 2-0 85 Bok, Benjamin
Bottom Half
Seed Name vs Seed Name
2 So, Wesley 1.5-0.5 127 Ruiz Castillo, Joshua Daniel
63 Mareco, Sandro 0.5-1.5 66 Bluebaum, Matthias
31 Vallejo Pons, Francisco 2.5-1.5 98 Karthikeyan, Murali
34 Tomashevsky, Evgeny 2.5-1.5 95 Antipov, Mikhail Al.
15 Nepomniachtchi, Ian 3.5-2.5 114 Palac, Mladen
50 Adhiban, B. 3.5-2.5 79 Nguyen, Ngoc Truong Son
18 Yu, Yangyi 3-1 111 Pourramezanali, Amirreza
47 Jobava, Baadur 4.5-3.5 82 Salgado Lopez, Ivan
7 Nakamura, Hikaru 2-0 122 Mollah Abdullah, Al Rakib
58 Anton Guijarro, David 0.5-1.5 71 Bruzon Batista, Lazaro
26 Fedoseev, Vladimir 3-1 103 Bacallao Alonso, Yusnel
39 Inarkiev, Ernesto 1.5-0.5 90 Mchedlishvili, Mikheil
10 Anand, Viswanathan 1.5-0.5 119 Yeoh, Li Tian
55 Akobian, Varuzhan 0.5-1.5 74 Kovalyov, Anton
23 Adams, Michael 2.5-1.5 106 Batchuluun, Tsegmed
42 Rodshtein, Maxim 2.5-1.5 87 Hovhannisyan, Robert
3 Caruana, Fabiano 2-0 126 Solomon, Kenny
62 Fressinet, Laurent 2-4 67 Lenic, Luka
30 Vitiugov, Nikita 1.5-0.5 99 Kulaots, Kaido
35 Najer, Evgeniy 1.5-0.5 94 Aleksandrov, Aleksej
14 Wei, Yi 2.5-1.5 115 Sambuev, Bator
51 Rapport, Richard 2-0 78 Cordova, Emilio
19 Li, Chao b 1.5-0.5 110 Krysa, Leandro
46 Nisipeanu, Liviu-Dieter 1.5-2.5 83 Sevian, Samuel
6 Mamedyarov, Shakhriyar 1.5-0.5 123 Liu, Guanchu
59 Kuzubov, Yuriy 1.5-0.5 70 Zhigalko, Sergei
27 Gelfand, Boris 1.5-0.5 102 Stupak, Kirill
38 Wang, Hao 1.5-0.5 91 Sengupta, Deep
11 Ding, Liren 1.5-0.5 118 Haddouche, Mohamed
54 Kravtsiv, Martyn 1.5-0.5 75 Kovalenko, Igor
22 Le, Quang Liem 1.5-0.5 107 Kunin, Vitaly
43 Vidit, Santosh Gujrathi 1.5-0.5 86 Delgado Ramirez, Neuris
Read previous post:
Mitropa Cup 2017 Opening -Képek a Mitropa Kupa megnyitójáról

https://youtu.be/zKSbbtFwY80 https://hunonchess.com/mitropa-cup-2017-balatonszarszo-hun-17-09-2017-25-09-round-2

Mitropa Cup 2017 Balatonszárszó HUN 17.09.2017- 25.09.Round 2

Mitropa Kupa - 1. forduló ROUND 1 FOTO   [Event "36th Mitropa Cup Open 2017"] [Site "Balatonszarszo"] [Date "2017.09.18"] [Round...

Eltűnhet-e a sakk, ha már teljesen megfejtik?

XVII. Kovács Aladár–Simon József Emlékverseny, Kazincbarcika, 81 induló. Az eredmények:

XXIX. Batthyány-Kanizsa Kupa és VIII. Bagonyai Attila 2017. évi Sakk Nemzetközi Emlékverseny

Close