GM Vorobiov Evgeny E.Russian grandmaster wins the TEPLICE OPEN 2019

17:27 2019.06.23.

GM Vorobiov Evgeny E.Russian grandmaster wins the TEPLICE OPEN 2019 !

GM Vorobiov Evgeny E.
FIDE rtg +/- 22,4
Points 7,5

GM Vorobiov Evgeny E.Russian grandmaster wins the TEPLICE OPEN 2019 foto offical ste

Name Berkes Ferenc
Title GM
Starting rank 1
Rating 2675
Rating national 0
Rating international 2675
Performance rating 2716
FIDE rtg +/- 5,5
Points 7
Rank 4
TEPLICE OPEN 2019 International Chess Tournament 2019-06-15 – 23 – A verseny gyöztese: Vorobiov Evgeny E. 9/7,5, Berkes Ferenc 9/7 el a negyedik helyen zárt

Official website:

http://chess-results.com/tnr402614.aspx?lan=1

Bánusz Tamás ott volt ugyan a rajtlistán, de végül valamiért az első forduló után már nem játszott..

A 2004 es születésü Majoros Rozsa Evelin FIDE ÉLŐ 1947, a 135 helyen zárt 9 ből/4 pontal
FIDE rtg +/- 76,8

GAMES chessbase pgn




Sakk




Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name Typ sex Gr FED Rtg RtgN Club/City Pts.  TB1  TB2  TB3
1 14 GM Vorobiov Evgeny E. RUS 2556 0 Russia 7,5 42,5 53,00 2472
2 3 GM Nisipeanu Liviu-Dieter GER 2667 0 Germany 7,0 43,0 54,00 2463
3 4 GM Movsesian Sergei ARM 2639 0 Armenia 7,0 43,0 53,50 2484
4 1 GM Berkes Ferenc HUN 2675 0 Hungaria 7,0 41,5 53,00 2480
5 13 GM Dastan Muhammed Batuhan TUR 2561 0 Turkey 7,0 39,5 50,00 2363
6 15 GM Stocek Jiri CZE 2551 2568 Czech Republic 7,0 39,5 50,00 2343
7 20 GM Ali Marandi Cemil Can TUR 2520 0 Turkey 7,0 38,5 50,00 2345
8 7 GM Van Foreest Jorden NED 2610 0 Netherlands 7,0 37,5 48,00 2393
9 9 GM Santos Latasa Jaime ESP 2588 0 Spain 6,5 41,5 53,00 2416
10 6 GM Tari Aryan NOR 2623 0 Norway 6,5 41,0 52,50 2414
11 21 GM Greenfeld Alon ISR 2513 0 Israel 6,5 40,5 52,00 2400
12 16 GM Babula Vlastimil CZE 2550 2534 Czech Republic 6,5 40,5 52,00 2358
13 8 GM Lagarde Maxime FRA 2599 0 France 6,5 40,0 51,00 2391
14 11 GM Romanov Evgeny RUS 2577 0 Russia 6,5 39,0 50,50 2469
15 19 GM Dragnev Valentin AUT 2521 0 Austria 6,5 39,0 50,00 2385
16 17 GM Plat Vojtech CZE 2547 2535 Czech Republic 6,5 39,0 50,00 2376
17 23 GM Salomon Johan NOR 2509 0 Norway 6,5 35,5 46,00 2356
18 2 GM Demchenko Anton RUS 2671 0 Russia 6,0 43,5 55,00 2465
19 12 GM Epishin Vladimir RUS 2564 0 Russia 6,0 41,5 53,00 2418
20 26 IM Kraus Tomas CZE 2479 2472 Czech Republic 6,0 41,0 52,00 2370
21 10 GM Hracek Zbynek CZE 2582 2596 Czech Republic 6,0 40,5 52,00 2366
22 24 IM Gumularz Szymon U18 POL 2495 0 Poland 6,0 40,5 51,00 2414
23 40 IM Mazur Stefan SVK 2426 0 Slovakia 6,0 40,0 51,00 2355
24 36 GM Ankit R. Rajpara IND 2447 0 India 6,0 40,0 50,50 2362
25 28 IM Warmerdam Max NED 2475 0 Netherlands 6,0 39,5 50,00 2369
26 51 IM Krishna Teja N IND 2357 0 India 6,0 39,0 49,50 2314
27 35 FM Song Raymond TPE 2450 0 Chinese Taipei 6,0 38,5 49,00 2363
28 49 FM Kostolansky Sebastian Lukas U18 SVK 2379 0 Slovakia 6,0 38,5 48,50 2351
29 37 IM Erenberg Ariel U18 ISR 2434 0 Israel 6,0 38,0 49,00 2360
30 30 IM Loiseau Quentin FRA 2471 0 France 6,0 37,5 49,00 2342
31 18 GM Shevchenko Kirill U18 UKR 2539 0 Ukraine 6,0 37,5 48,50 2359
32 44 AGM Siddharth Jagadeesh U18 SGP 2416 0 Singapore 6,0 37,0 47,50 2301
33 29 FM Gavrilescu David U18 ROU 2475 0 Romania 6,0 36,5 47,50 2307
34 34 IM Haldorsen Benjamin NOR 2454 0 Norway 6,0 35,5 45,50 2213
35 33 IM Abdumalik Zhansaya w KAZ 2464 0 Kazakhstan 6,0 35,5 45,00 2333
36 27 IM Blohberger Felix U18 AUT 2475 0 Austria 6,0 35,0 46,00 2304
37 120 Brejnik Gustav REG H20 CZE 2114 2084 Czech Republic 6,0 35,0 45,50 2299
38 43 IM Handler Lukas AUT 2418 0 Austria 6,0 34,0 44,50 2207
39 25 IM Janik Igor POL 2483 0 Poland 6,0 34,0 43,50 2308
40 39 IM Kirk Ezra ENG 2428 0 England 6,0 31,0 39,50 2179
41 53 FM Rubes Jan REG CZE 2352 2334 Czech Republic 5,5 38,0 48,00 2317
42 105 Ivanov Igor LAT 2157 0 Latvia 5,5 38,0 46,00 2227
43 45 IM Halvax Georg AUT 2408 0 Austria 5,5 37,5 48,00 2276
44 22 IM Krzyzanowski Marcin POL 2510 0 Poland 5,5 37,0 48,00 2322
45 48 FM Di Nicolantonio Lucas FRA 2379 0 France 5,5 36,0 46,50 2224
46 55 IM Eden James FRA 2346 0 France 5,5 36,0 46,50 2194
47 92 WFM Georgescu Lena w SUI 2200 0 Switzerland 5,5 36,0 45,50 2298
48 74 FM Hollan Petr CZE 2261 2266 Czech Republic 5,5 35,5 45,00 2266
49 38 IM Cawdery Daniel RSA 2428 0 South Africa 5,5 35,0 46,00 2274
50 50 IM Pajeken Jakob Leon U18 GER 2359 0 Germany 5,5 34,5 45,00 2215
51 72 FM Karas Marek SVK 2268 0 Slovakia 5,5 34,5 44,00 2237
52 31 IM Vogel Roven GER 2471 0 Germany 5,5 34,0 44,50 2231
53 61 FM Czerw Dawid POL 2317 0 Poland 5,5 33,5 43,00 2205
54 82 IM Freisler Pavel CZE 2246 2240 Czech Republic 5,5 32,5 42,50 2271
55 70 FM Morgunov Daniel U18 AUT 2289 0 Austria 5,5 32,5 41,50 2162
56 56 FM Paszewski Mateusz POL 2346 0 Poland 5,5 31,5 41,50 2149
57 90 WFM Cholleti Sahajasri w IND 2207 0 India 5,5 31,5 40,50 2171
58 47 IM Kaasen Tor Fredrik U18 NOR 2395 0 Norway 5,5 30,0 38,50 2129
59 69 FM Baum Jonasz U18 POL 2295 0 Poland 5,0 37,5 47,00 2298
60 81 FM Pacan-Milej Kosma U18 POL 2247 0 Poland 5,0 37,5 46,00 2297
61 62 FM Gungl Theo U18 GER 2313 0 Germany 5,0 37,0 48,00 2292
62 52 FM Risting Eivind Olav NOR 2357 0 Norway 5,0 37,0 46,50 2190
63 58 FM Serrano Salvador Eduardo CZE 2334 0 Czech Republic 5,0 36,5 46,00 2226
64 84 Horak Martin CZE 2244 2219 Czech Republic 5,0 36,0 47,00 2220
65 71 FM Liska Jiri CZE 2275 2258 Czech Republic 5,0 36,0 46,50 2240
66 66 FM Simek Petr CZE 2300 2292 Czech Republic 5,0 36,0 46,50 2227
67 57 FM Leisch Lukas U18 AUT 2341 0 Austria 5,0 36,0 45,50 2220
68 54 FM Morgunov Marc U18 AUT 2351 0 Austria 5,0 35,5 46,50 2274
69 79 Brozyna Mateusz U18 POL 2252 0 Poland 5,0 35,5 45,00 2207
70 60 Sprenar Petr U18 CZE 2320 2226 Czech Republic 5,0 35,0 45,50 2239
71 59 WGM Efroimski Marsel w ISR 2327 0 Israel 5,0 35,0 45,00 2203
72 85 WIM Navrotescu Andreea-Cristiana w FRA 2233 0 France 5,0 35,0 43,50 2265
73 64 WGM Worek Joanna w CZE 2311 2278 Czech Republic 5,0 34,5 44,50 2228
74 67 FM Van Zyl-Rudd Jack U18 RSA 2299 0 South Africa 5,0 34,5 44,50 2206
75 108 Thorsbro Peter DEN 2142 0 Denmark 5,0 34,5 43,00 2129
76 78 FM Tuma Jiri CZE 2257 2255 Czech Republic 5,0 34,0 44,50 2208
77 112 Kusa Jakub U18 CZE 2134 2051 Czech Republic 5,0 34,0 44,50 2201
78 77 FM Pajeken Wolfgang GER 2259 0 Germany 5,0 34,0 44,00 2249
79 101 Bulockin Martin U18 CZE 2165 2218 Czech Republic 5,0 34,0 42,50 2188
80 125 Novotny Martin U18 CZE 2089 2128 Czech Republic 5,0 33,5 44,50 2209
81 96 FM Mitscherling Andreas GER 2175 0 Germany 5,0 33,5 42,50 2098
82 109 Buchcar Tomas CZE 2140 2091 Czech Republic 5,0 32,5 41,50 2040
83 98 Balinski Damian POL 2170 0 Poland 5,0 32,0 40,50 2126
84 111 Chval Zdenek CZE 2138 2092 Czech Republic 5,0 32,0 38,50 2093
85 73 Real Thibault BEL 2266 0 Belgium 5,0 31,0 40,50 2110
86 106 FM Furman Boris S60 RUS 2144 0 Russia 5,0 31,0 38,50 2032
87 83 Riha Vojtech U18 CZE 2244 2247 Czech Republic 5,0 30,5 39,50 2081
88 87 FM Lyell Mark ENG 2222 0 England 5,0 30,0 39,50 2107
89 186 Kucera Jaroslav S60 CZE 1853 1877 Czech Republic 5,0 30,0 38,00 2125
90 102 FM Kozak Milos REG S60 CZE 2165 2152 Czech Republic 5,0 29,5 37,00 2048
91 113 CM Wenner Tobias S60 GER 2134 0 Germany 5,0 29,0 38,00 2044
92 80 FM Kucera Petr CZE 2248 2246 Czech Republic 5,0 27,0 35,50 2083
93 65 FM Sorm Daniel CZE 2303 2301 Czech Republic 5,0 26,5 36,00 2027
94 76 Malovanyi Yulian U18 UKR 2260 0 Ukraine 5,0 26,5 35,50 2043
95 63 FM Sylvan Jacob DEN 2312 0 Denmark 4,5 37,5 47,50 2274
96 93 Kett Tim WLS 2197 0 Wales 4,5 37,0 47,00 2221
97 99 Sikora Jan CZE 2170 0 Czech Republic 4,5 36,5 45,00 2230
98 95 Kucera Petr CZE 2175 2180 Czech Republic 4,5 36,0 45,00 2190
99 46 Mikes Jan CZE 2404 2328 Czech Republic 4,5 35,0 45,00 2223
100 88 Ehrke Michael S60 GER 2222 0 Germany 4,5 34,5 43,00 2197
101 122 FM Lys Josef S60 CZE 2108 2121 Czech Republic 4,5 33,5 43,00 2193
102 110 Stewart Ashley ENG 2139 0 England 4,5 33,5 40,50 2086
103 107 Kratochvil Karel CZE 2143 2151 Czech Republic 4,5 32,5 42,50 2114
104 145 Popovic Martin U18 SVK 2021 0 Slovakia 4,5 32,5 41,50 2081
105 86 Horak Jiri REG S60 CZE 2226 2183 Czech Republic 4,5 31,5 41,50 2146
106 100 Subramanian Aditya SWE 2167 0 Sweden 4,5 31,5 40,50 2153
107 123 Horak Ales REG CZE 2106 2096 Czech Republic 4,5 31,0 40,50 2177
108 129 WIM Harshita Guddanti w U18 IND 2072 0 India 4,5 31,0 40,50 2101
109 217 Veverka Vladimir REG H18 CZE 1439 1532 Czech Republic 4,5 31,0 40,00 2127
110 119 Riebel Werner S60 GER 2115 0 Germany 4,5 31,0 40,00 2124
111 138 Stanescu Christian GER 2048 0 Germany 4,5 30,5 39,50 2066
112 141 FM Pacl Vaclav S60 CZE 2045 2042 Czech Republic 4,5 30,5 38,00 2104
113 121 Kastek Thomas GER 2112 0 Germany 4,5 30,5 35,50 2168
114 124 Aflalo Sophie w FRA 2091 0 France 4,5 30,0 40,50 2119
115 184 Sorokin Artem U18 RUS 1858 0 Russia 4,5 30,0 38,50 2033
116 165 Paajala Niki FIN 1947 0 Finland 4,5 30,0 37,50 2052
117 187 Fraczek Weronika w POL 1851 0 Poland 4,5 29,0 36,00 2007
118 133 Kangas Lauri FIN 2059 0 Finland 4,5 28,5 37,00 2102
119 149 Hlavac Rudolf S60 CZE 1990 1995 Czech Republic 4,5 28,5 37,00 2092
120 131 Skurniak Szymon U18 POL 2066 0 Poland 4,5 28,0 38,00 2032
121 127 Janda Zdenek REG S60 CZE 2082 2072 Czech Republic 4,5 27,5 37,00 2046
122 32 IM Cernousek Lukas CZE 2466 2466 Czech Republic 4,0 37,5 44,00 2299
123 75 FM Svanda Ondrej U18 CZE 2261 2247 Czech Republic 4,0 36,0 46,00 2180
124 179 Nitsche Nikolai U18 GER 1874 0 Germany 4,0 34,0 43,50 2205
125 89 FM Lorscheid Gerhard GER 2214 0 Germany 4,0 34,0 34,00 2208
126 132 Domanski Lukasz POL 2059 0 Poland 4,0 32,5 42,00 2112
127 91 Schmidt Tommy B. DEN 2205 0 Denmark 4,0 32,5 36,50 2117
128 68 FM Hutois Mickael FRA 2296 0 France 4,0 32,5 32,50 2074
129 126 Moreto Quintana Alex ESP 2088 0 Spain 4,0 32,0 42,50 2115
130 114 Bosbach Gerhard S60 GER 2129 0 Germany 4,0 32,0 42,00 2059
131 137 Koubova Anna Marie w U18 CZE 2050 2030 Czech Republic 4,0 31,5 40,50 2149
132 171 Babula Vlastimil U18 CZE 1930 2010 Czech Republic 4,0 31,5 40,50 2142
133 151 Hak David U18 CZE 1980 1993 Czech Republic 4,0 31,5 40,50 2093
134 136 Placer Sebastian U18 CZE 2052 1977 Czech Republic 4,0 31,0 39,50 2076
135 164 Majoros Rozsa Evelin w U18 HUN 1947 0 Hungary 4,0 30,5 29,00 2097
136 160 Verbin Valentina w U18 MDA 1961 0 Moldova 4,0 30,0 38,50 2068
137 181 Vorobieva Varvara w U18 RUS 1861 0 Russia 4,0 30,0 37,50 2070
138 97 Vales Vaclav REG CZE 2171 2158 Czech Republic 4,0 29,5 38,50 2021
139 157 Chmelik Jiri REG S60 CZE 1967 1963 Czech Republic 4,0 29,0 36,50 2037
140 117 Mlynek Petr S60 CZE 2119 2115 Czech Republic 4,0 28,5 38,00 2093
141 128 Mulenko Alexander RUS 2075 0 Russia 4,0 28,5 37,50 2047
142 143 Christiansen Arne S60 DEN 2033 0 Denmark 4,0 28,5 37,50 1982
143 155 Ret Adam Josef U18 CZE 1974 2007 Czech Republic 4,0 28,5 36,50 1939
144 103 FM Bartos Jan CZE 2157 2154 Czech Republic 4,0 28,5 32,00 1997
145 174 Trybus Daniel U18 POL 1907 0 Poland 4,0 27,0 35,00 2067
146 195 Hlavacek Ondrej CZE 1750 1741 Czech Republic 4,0 27,0 34,00 1906
147 116 Uhl Michael Dr. GER 2121 0 Germany 4,0 26,5 35,00 2024
148 176 Kopecky Jiri CZE 1893 1933 Czech Republic 4,0 26,5 34,50 2017
149 152 Novak Vitezslav CZE 1978 1969 Czech Republic 4,0 26,5 32,50 1981
150 183 Svetly Jiri CZE 1859 1847 Czech Republic 4,0 26,5 29,50 20