HUN CHESS Team Championship R7 GAMES

A 7. forduló eredményei játszmái

Tungsram Aquaprofit NSK – ASE Paks 8 – 4

Zalaegerszegi Cuti-Hydrocomp SK – HVSE-Infraplan 4,5 – 7,5

DVTK – Duocor-Makói SVSE  7,5 – 4,5

Maróczy SE – Aquaréna Kőbánya SC 3 – 9

PGN GAMES

PORTÁLUNK GRATULÁL A SOK HAVERI REMIKHEZ !

Tungsram ANSK-Paks

[Event “Tungsram ANSK-Paks”]
[Site “Nagykanizsa”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.1”]
[White “Harikrishna, Pentala”]
[Black “Naiditsch, Arkadij”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “C66”]
[WhiteElo “2730”]
[BlackElo “2710”]
[PlyCount “44”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “ASE Paks”]
[BlackTeam “Tungsram Aquaprofit NSK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bb5 Nf6 4. d3 d6 5. O-O Be7 6. Re1 O-O 7. h3 a6 8. Bxc6
bxc6 9. d4 Nd7 10. dxe5 Nxe5 11. Nxe5 dxe5 12. Be3 f5 13. Qxd8 Rxd8 14. exf5
Bxf5 15. Nd2 Bxc2 16. Rec1 Bd3 17. Rxc6 Bd6 18. f3 Rab8 19. b3 Bb5 20. Rc2 Bd3
21. Rc6 Bb5 22. Rc2 Bd3 1/2-1/2

[Event “Tungsram ANSK-Paks”]
[Site “Nagykanizsa”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.2”]
[White “Balogh, Csaba”]
[Black “Lupulescu, Constantin”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “C07”]
[WhiteElo “2614”]
[BlackElo “2611”]
[PlyCount “48”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Tungsram Aquaprofit NSK”]
[BlackTeam “ASE Paks”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 e6 2. d4 d5 3. Nd2 c5 4. Ngf3 cxd4 5. Nxd4 Nc6 6. Bb5 Bd7 7. Nxc6 bxc6 8.
Bd3 Qc7 9. Qe2 Ne7 10. O-O Ng6 11. Nf3 Bd6 12. Re1 Nf4 13. Bxf4 Bxf4 14. g3 Bd6
15. exd5 cxd5 16. Rac1 Qb6 17. c4 dxc4 18. Rxc4 Bb5 19. Rc3 Bxd3 20. Qxd3 O-O
21. Rb3 Qc7 22. Rc3 Qb6 23. Rb3 Qc7 24. Rc3 Qb6 1/2-1/2

[Event “Tungsram ANSK-Paks”]
[Site “Nagykanizsa”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.3”]
[White “Parligras, Mircea-Emilian”]
[Black “Lenic, Luka”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “E12”]
[WhiteElo “2657”]
[BlackElo “2643”]
[PlyCount “42”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “ASE Paks”]
[BlackTeam “Tungsram Aquaprofit NSK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 Nf6 2. c4 e6 3. Nf3 b6 4. a3 Bb7 5. Bf4 d6 6. Nc3 Nbd7 7. e3 Be7 8. h3
Ne4 9. Nxe4 Bxe4 10. Bd3 Bxd3 11. Qxd3 O-O 12. O-O Bf6 13. Rad1 Re8 14. Bg3 e5
15. Qc2 a5 16. b4 axb4 17. axb4 exd4 18. exd4 Nf8 19. Rfe1 Rxe1+ 20. Rxe1 Qd7
21. c5 bxc5 1/2-1/2

[Event “Tungsram ANSK-Paks”]
[Site “Nagykanizsa”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.4”]
[White “Erdos, Viktor”]
[Black “Berkes, Ferenc”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “B07”]
[WhiteElo “2612”]
[BlackElo “2666”]
[PlyCount “36”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Tungsram Aquaprofit NSK”]
[BlackTeam “ASE Paks”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 g6 2. e4 Bg7 3. Nf3 d6 4. Bd3 Nc6 5. c3 e5 6. dxe5 Nxe5 7. Nxe5 dxe5 8.
Na3 Nf6 9. Nc4 O-O 10. O-O {=} Nh5 11. g3 Qe7 12. Re1 Be6 13. Qc2 Rad8 14. b3
Rfe8 15. a4 a6 16. Ba3 Qg5 17. h4 Qf6 18. Rad1 Bg4 1/2-1/2

[Event “Tungsram ANSK-Paks”]
[Site “Nagykanizsa”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.5”]
[White “Papp, Gabor”]
[Black “Markus, Robert”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “C08”]
[WhiteElo “2599”]
[BlackElo “2600”]
[PlyCount “77”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “ASE Paks”]
[BlackTeam “Tungsram Aquaprofit NSK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 e6 2. d4 d5 3. Nd2 a6 4. Ngf3 c5 5. exd5 exd5 6. Bd3 c4 7. Be2 Nc6 8. O-O
Bd6 9. b3 cxb3 10. axb3 Nf6 11. Ba3 O-O 12. Bxd6 Qxd6 13. c3 Bf5 14. Nh4 Be4
15. Nxe4 Nxe4 16. Rc1 g6 17. Nf3 Rfe8 {=} 18. Re1 Re7 19. Bf1 Rae8 20. g3 Nb8
21. Ne5 Nd7 22. Nd3 Rc8 23. Qe2 Kf8 24. Qb2 Nef6 25. Rxe7 Qxe7 26. Nf4 Qd6 27.
Bg2 b6 28. h4 a5 29. Bf3 Kg7 30. Re1 b5 31. Ra1 Qc7 32. Nxd5 Nxd5 33. Bxd5 Nf6
34. c4 Nxd5 35. cxd5 h5 36. Qa3 Qc3 37. Qxa5 Qxd4 38. d6 Rc3 39. Kg2 1/2-1/2

[Event “Tungsram ANSK-Paks”]
[Site “Nagykanizsa”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.6”]
[White “Banusz, Tamas”]
[Black “Acs, Peter”]
[Result “1-0”]
[ECO “D27”]
[WhiteElo “2614”]
[BlackElo “2587”]
[PlyCount “95”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Tungsram Aquaprofit NSK”]
[BlackTeam “ASE Paks”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 d5 2. Nf3 Nf6 3. c4 dxc4 4. e3 e6 5. Bxc4 a6 6. O-O c5 7. Nc3 b5 8. Be2
Bb7 9. dxc5 Bxc5 10. Qxd8+ Kxd8 11. Nd2 Nbd7 12. Nb3 Bb6 13. a4 b4 14. a5 Ba7
15. Na2 Bd5 16. Nd4 Bxd4 17. exd4 Bxa2 18. Rxa2 Nd5 19. Bd2 Nb8 20. Rc1 Kd7 21.
Bf3 Rc8 22. Rxc8 Kxc8 23. Bxd5 exd5 24. Bxb4 Nc6 25. Bc5 Kd7 26. Ra3 Rb8 27.
Bb6 Rc8 28. Kf1 Ne7 29. Bc5 Rb8 30. Re3 Ng6 31. b4 Kc6 32. g3 Kb5 33. f4 Nf8
34. Re7 Ne6 35. Rxf7 Kc4 36. Ra7 Nxd4 37. Rxa6 Nb3 38. Rc6 Re8 39. Bd6+ Kd3 40.
Be5 Nd2+ 41. Kg2 g5 42. a6 gxf4 43. gxf4 Rg8+ 44. Kh3 Ne4 45. a7 h5 46. Kh4 Rg2
47. Rc3+ Nxc3 48. a8=Q 1-0

[Event “Tungsram ANSK-Paks”]
[Site “Nagykanizsa”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.7”]
[White “Fodor, Tamas Jr”]
[Black “Ivanisevic, Ivan”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “E90”]
[WhiteElo “2528”]
[BlackElo “2616”]
[PlyCount “92”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “ASE Paks”]
[BlackTeam “Tungsram Aquaprofit NSK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 Nf6 2. c4 c5 3. d5 g6 4. Nc3 Bg7 5. e4 d6 6. Nf3 O-O 7. h3 e6 8. Bd3 Na6
9. Be3 exd5 10. exd5 Nb4 11. Bb1 b5 12. a3 Qa5 13. O-O bxc4 14. Bf4 Qa6 15.
Bxg6 hxg6 16. axb4 Qb7 17. bxc5 dxc5 18. Qd2 Bf5 19. Ne5 Ne4 20. Nxe4 Bxe4 21.
Nxc4 Qxd5 22. Qxd5 Bxd5 23. Ra4 Rfe8 24. Be3 Rab8 25. Rd1 Be6 26. Rc1 Rb4 27.
b3 Rxa4 28. bxa4 Rb8 29. Bxc5 Rc8 30. Nd6 Rc6 31. Ne4 Bd5 32. Ng3 a6 33. Ne2
Bb3 34. a5 Ba4 35. Bb6 Rxc1+ 36. Nxc1 Kf8 37. f3 Ke7 38. Kf2 Kd6 39. Nd3 Bb5
40. Ke3 Kd5 41. f4 Bf8 42. h4 Bd6 43. Nf2 Be7 44. g3 Bd7 45. Nd3 f6 46. Nf2 f5
1/2-1/2

[Event “Tungsram ANSK-Paks”]
[Site “Nagykanizsa”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.8”]
[White “Kantor, Gergely”]
[Black “Szabo, Krisztian”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “E62”]
[WhiteElo “2491”]
[BlackElo “2483”]
[PlyCount “32”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Tungsram Aquaprofit NSK”]
[BlackTeam “ASE Paks”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 Nf6 2. c4 g6 3. g3 Bg7 4. Bg2 O-O 5. Nc3 d6 6. Nf3 Nc6 7. O-O e5 8. dxe5
dxe5 9. Bg5 Be6 10. Nd2 Qb8 11. Qa4 Nd7 12. Bxc6 bxc6 13. Qxc6 Qxb2 14. Nd5 e4
15. Rab1 Qxa2 16. Nxe4 Bxd5 1/2-1/2

[Event “Tungsram ANSK-Paks”]
[Site “Nagykanizsa”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.9”]
[White “Kaczur, Florian”]
[Black “Horvath, Dominik”]
[Result “0-1”]
[ECO “C93”]
[WhiteElo “2456”]
[BlackElo “2415”]
[PlyCount “92”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “ASE Paks”]
[BlackTeam “Tungsram Aquaprofit NSK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bb5 a6 4. Ba4 Nf6 5. O-O Be7 6. Re1 b5 7. Bb3 O-O 8. c3
d6 9. h3 Re8 10. d4 Bb7 11. Nbd2 Bf8 12. a3 h6 13. d5 Na5 14. Bc2 c6 15. b4 Nc4
16. Nxc4 bxc4 17. dxc6 Bxc6 18. a4 Qc7 19. Qe2 Bb7 20. Bd2 g6 21. Nh2 d5 22.
exd5 Nxd5 23. Ng4 Bg7 24. Nxh6+ Kf8 25. g3 e4 26. Ng4 Nxc3 27. Qf1 Nd5 28. Rab1
c3 29. Bg5 f6 30. Bc1 f5 31. Ne3 Bd4 32. Kh2 Rad8 33. Nxd5 Bxd5 34. Bg5 Bc4 35.
Qg2 Rb8 36. Be3 Red8 37. Qg1 Qe7 38. Bxd4 Rxd4 39. Re3 Bd3 40. Rc1 Qxb4 41. Rb1
Qxb1 42. Bxb1 Rxb1 43. Re1 Rdb4 44. Rc1 R4b2 45. Kg2 e3 46. Kf3 exf2 0-1

[Event “Tungsram ANSK-Paks”]
[Site “Nagykanizsa”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.10”]
[White “Medvegy, Zoltan”]
[Black “Lazarne Vajda, Szidonia”]
[Result “1-0”]
[ECO “A17”]
[WhiteElo “2544”]
[BlackElo “2358”]
[PlyCount “93”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Tungsram Aquaprofit NSK”]
[BlackTeam “ASE Paks”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. Nf3 Nf6 2. c4 e6 3. Nc3 d5 4. e3 c5 5. cxd5 Nxd5 6. Bb5+ Bd7 7. Be2 Nxc3 8.
bxc3 Nc6 9. O-O Be7 10. d4 O-O 11. e4 Qc7 12. Be3 Rfd8 13. Qc1 Be8 14. Rd1 cxd4
15. cxd4 Qa5 16. a3 Rd7 17. Qb2 Rad8 18. h3 h6 19. Rdc1 Bf6 20. e5 Be7 21. Bd3
Rc8 22. Qe2 Bf8 23. Be4 Qd8 24. d5 Rxd5 25. Bxd5 Qxd5 26. Qc4 Qa5 27. Qc3 Qc7
28. Qb2 b6 29. Rc3 Qb7 30. Rac1 Rd8 31. Bc5 Ne7 32. Rc4 Nd5 33. Bxf8 Kxf8 34.
Qc2 g6 35. Rc8 Rxc8 36. Qxc8 Qe7 37. Qa6 Kg7 38. Rc8 Nf4 39. Qc4 g5 40. Kh2 Nd5
41. Ra8 Qd7 42. h4 gxh4 43. Qg4+ Kh7 44. Qxh4 Kg7 45. Nd2 Nc7 46. Rxa7 Qxd2 47.
Rxc7 1-0

[Event “Tungsram ANSK-Paks”]
[Site “Nagykanizsa”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.11”]
[White “Balazs, Gabor”]
[Black “Aczel, Gergely”]
[Result “0-1”]
[ECO “D03”]
[WhiteElo “2396”]
[BlackElo “2542”]
[PlyCount “132”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “ASE Paks”]
[BlackTeam “Tungsram Aquaprofit NSK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 Nf6 2. Nf3 e6 3. Bg5 Be7 4. Nbd2 d5 5. e3 Nbd7 6. Bd3 h6 7. Bh4 O-O 8.
O-O b6 9. c3 Bb7 10. a4 c5 11. Qb1 a5 12. Re1 Re8 13. Bb5 {=} Ba6 14. Bxa6 Rxa6
15. e4 Ra8 16. exd5 Nxd5 17. Bxe7 Rxe7 18. Qe4 Qc7 19. Qh4 Ree8 20. Ne4 Rad8
21. dxc5 Nxc5 22. Nxc5 bxc5 23. Ne5 Nb6 24. Nc4 Nxc4 25. Qxc4 Qb6 26. Rad1 Rxd1
27. Rxd1 Qxb2 28. Qxc5 Qc2 29. Ra1 Rd8 30. h3 Rd5 31. Qc8+ Kh7 32. Qc7 Rf5 33.
Qg3 Rc5 34. Qf4 Qxc3 35. Rb1 Qc2 36. Rb7 Rf5 37. Qd4 e5 38. Qa7 Qd1+ 39. Kh2
Qxa4 40. g3 Qa2 41. Kg2 Qd5+ 42. Kg1 Qd1+ 43. Kh2 Qd4 44. Kg1 Qd1+ 45. Kh2 Qf3
46. Rb2 e4 47. Ra2 Rd5 48. Qe3 Qxe3 49. fxe3 h5 50. g4 h4 51. Ra4 Re5 52. Kg2
Kg6 53. Kf2 f5 54. gxf5+ Kxf5 55. Rc4 g5 56. Rc8 Rb5 57. Ra8 Ke6 58. Rg8 Kd6
59. Rg6+ Kd7 60. Rg7+ Kc6 61. Rg6+ Kd5 62. Rxg5+ Kc4 63. Rg4 Rb2+ 64. Kf1 Kd3
65. Rxh4 a4 66. Rh8 a3 0-1

[Event “Tungsram ANSK-Paks”]
[Site “Nagykanizsa”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.12”]
[White “Gara, Ticia”]
[Black “Krstulovic, Alex”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “C80”]
[WhiteElo “2324”]
[BlackElo “2351”]
[PlyCount “77”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Tungsram Aquaprofit NSK”]
[BlackTeam “ASE Paks”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bb5 a6 4. Ba4 Nf6 5. O-O Nxe4 6. d4 b5 7. Bb3 d5 8. dxe5
Be6 9. Nbd2 Bc5 10. Nxe4 dxe4 11. Bxe6 fxe6 12. Ng5 Qxd1 13. Rxd1 O-O 14. Nxe4
Bb6 15. Kf1 h6 16. c3 Nxe5 17. Ke2 Rad8 18. Be3 Bxe3 19. Rxd8 Rxd8 20. fxe3 Kf7
21. a4 Rd5 22. axb5 axb5 23. Ra7 Rd7 24. Nc5 Re7 25. b3 c6 {=} 26. Ra8 Rc7 27.
h3 Ke7 28. b4 Kd6 29. Rd8+ Ke7 30. Rg8 Kd6 31. Re8 Re7 32. Ne4+ Kd7 33. Ra8 Kc7
34. Ra7+ Kd8 35. Ra8+ Kc7 36. Nc5 Kd6 37. Rd8+ Kc7 38. Rg8 Kd6 39. Rd8+ 1/2-1/2


Csuti-Haladás

[Event “Csuti-Haladás”]
[Site “Zalaegerszeg”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.1”]
[White “Hracek, Zbynek”]
[Black “Onischuk, Vladimir”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “B07”]
[WhiteElo “2578”]
[BlackElo “2626”]
[PlyCount “64”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “HVSE-Infraplan”]
[BlackTeam “Csuti-Hydrocomp SK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 d6 2. d4 Nf6 3. Nc3 g6 4. Be3 c6 5. h3 Qa5 6. Bd3 Bg7 7. Nf3 O-O 8. O-O
e5 9. dxe5 dxe5 10. Qb1 Qc7 11. b4 Nbd7 12. a4 a5 13. Rd1 Re8 14. Bc4 Nb6 15.
Ba2 Be6 16. Bxe6 Rxe6 17. bxa5 Nc4 18. Bb6 Qe7 19. Ng5 Rd6 20. Rxd6 Nxd6 21.
Qb4 Bf8 22. Bc5 Qc7 23. Rd1 Nfe8 24. Qb3 h6 25. Bb6 Qe7 26. Nf3 Qf6 27. Rd3 Ng7
28. g3 Ne6 29. Kg2 Nc8 30. Be3 Nd6 31. Bb6 Nc8 32. Be3 Nd6 1/2-1/2

[Event “Csuti-Haladás”]
[Site “Zalaegerszeg”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.2”]
[White “Kovchan, Alexander”]
[Black “Hera, Imre Jr”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “B18”]
[WhiteElo “2565”]
[BlackElo “2605”]
[PlyCount “45”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Csuti-Hydrocomp SK”]
[BlackTeam “HVSE-Infraplan”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 c6 2. d4 d5 3. Nd2 dxe4 4. Nxe4 Bf5 5. Ng3 Bg6 6. Nf3 Nd7 7. Bc4 e6 8.
O-O Ngf6 9. Re1 Be7 10. c3 O-O 11. Nh4 Qc7 12. Bb3 Bd6 13. Qf3 c5 14. Nxg6 hxg6
15. dxc5 Nxc5 16. Bc2 b5 17. Bg5 Ncd7 18. Rad1 b4 19. Qd3 Bxg3 20. hxg3 bxc3
21. bxc3 Rac8 22. Bd2 Qa5 23. Bb3 1/2-1/2

[Event “Csuti-Haladás”]
[Site “Zalaegerszeg”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.3”]
[White “Jankovic, Alojzije”]
[Black “Vajda, Levente”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “D37”]
[WhiteElo “2539”]
[BlackElo “2541”]
[PlyCount “53”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “HVSE-Infraplan”]
[BlackTeam “Csuti-Hydrocomp SK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 d5 2. c4 e6 3. Nf3 Nf6 4. Nc3 Be7 5. Bf4 O-O 6. e3 b6 7. Qc2 Bb7 8. Rd1
Bd6 9. Bg5 h6 10. Bh4 Be7 11. Be2 Nbd7 12. O-O Ne4 13. Bxe7 Qxe7 14. Nb5 a6 15.
cxd5 axb5 16. Qxe4 Bxd5 17. Qc2 Rxa2 18. e4 Bc4 19. Bxc4 bxc4 20. Qxc4 Rxb2 21.
Qxc7 Re8 {=} 22. d5 exd5 23. exd5 Nc5 24. Qc6 Qd7 25. Rb1 Rxb1 26. Rxb1 Rd8 27.
Rxb6 1/2-1/2

[Event “Csuti-Haladás”]
[Site “Zalaegerszeg”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.4”]
[White “Horvath, Adam”]
[Black “Nemeth, Miklos”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “B29”]
[WhiteElo “2520”]
[BlackElo “2491”]
[PlyCount “84”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Csuti-Hydrocomp SK”]
[BlackTeam “HVSE-Infraplan”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 c5 2. Nf3 Nf6 3. e5 Nd5 4. Nc3 e6 5. Nxd5 exd5 6. d4 Nc6 7. dxc5 Bxc5 8.
Qxd5 d6 9. exd6 Qb6 10. Qe4+ Be6 11. Bc4 Bxf2+ 12. Kd1 O-O-O 13. Bxe6+ fxe6 14.
c3 Rxd6+ 15. Kc2 Qb5 16. Bf4 Qd5 17. Ng5 e5 18. Qxd5 Rxd5 19. Bd2 Bb6 20. Rhf1
Rd7 21. Rf3 Rc7 22. Kd1 Rd7 23. Ne4 Nd8 24. Kc2 Ne6 25. Re1 Re8 26. h4 Bd8 27.
g3 b5 28. Rf7 Bc7 29. Ref1 Ree7 30. Rxe7 Rxe7 31. h5 Kb7 32. Be3 a6 33. b4 Kc6
34. a3 h6 35. Kd3 Rd7+ 36. Ke2 Re7 37. Rf5 Kd5 38. Kd3 Rd7 39. Rf1 Bd8 40. Ra1
Rf7 41. Nd2 Rf5 42. Rh1 Ng5 1/2-1/2

[Event “Csuti-Haladás”]
[Site “Zalaegerszeg”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.5”]
[White “Palac, Mladen”]
[Black “Varga, Zoltan”]
[Result “1-0”]
[ECO “B04”]
[WhiteElo “2550”]
[BlackElo “2448”]
[PlyCount “87”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “HVSE-Infraplan”]
[BlackTeam “Csuti-Hydrocomp SK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 Nf6 2. e5 Nd5 3. d4 d6 4. Nf3 dxe5 5. Nxe5 c6 6. Be2 Bf5 7. O-O Nd7 8.
Nf3 e6 9. c4 N5f6 10. Nh4 Bxb1 11. Rxb1 Bd6 12. g3 O-O 13. b4 Re8 14. Qc2 Rc8
15. a4 Bf8 16. Rd1 Qc7 17. Bf4 Bd6 18. Be3 b6 19. Nf3 h6 20. c5 Bf8 21. Ba6 Nd5
22. Bxc8 Rxc8 23. Bd2 Qd8 24. Rdc1 a5 25. cxb6 Bxb4 26. Bxb4 Nxb4 27. Rxb4 axb4
28. a5 Nxb6 29. axb6 Qxb6 30. Qc5 Qxc5 31. dxc5 b3 32. Rb1 Rb8 33. Nd4 b2 34.
Nxc6 Rb5 35. Nd4 Rxc5 36. Rxb2 Rd5 37. Nc6 Rc5 38. Nd4 Rd5 39. Nf3 g5 40. Kg2
Kg7 41. h3 Kf6 42. Rb8 Ke7 43. Rc8 Kf6 44. Rg8 1-0

[Event “Csuti-Haladás”]
[Site “Zalaegerszeg”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.6”]
[White “Meszaros, Tamas”]
[Black “Ruck, Robert”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “B01”]
[WhiteElo “2377”]
[BlackElo “2521”]
[PlyCount “30”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Csuti-Hydrocomp SK”]
[BlackTeam “HVSE-Infraplan”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 d5 2. exd5 Qxd5 3. Nc3 Qd6 4. d4 Nf6 5. Nf3 c6 6. Ne5 Nbd7 7. Nc4 Qc7 8.
Qf3 Nb6 9. Bf4 Qd7 10. Nxb6 axb6 11. O-O-O Qg4 12. Qe3 Qe6 13. Qf3 Qg4 14. Qe3
Qe6 15. Qf3 Qg4 1/2-1/2

[Event “Csuti-Haladás”]
[Site “Zalaegerszeg”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.7”]
[White “Kovacs, Gabor dr”]
[Black “Horvath, Tamas”]
[Result “1-0”]
[ECO “B40”]
[WhiteElo “2457”]
[BlackElo “2316”]
[PlyCount “91”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “HVSE-Infraplan”]
[BlackTeam “Csuti-Hydrocomp SK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 c5 2. Nf3 e6 3. b3 Nf6 4. e5 Nd5 5. Bb2 Be7 6. g3 O-O 7. Bg2 d6 8. O-O
Nc6 9. Na3 dxe5 10. Nxe5 Nxe5 11. Bxe5 Bf6 12. Qe2 Bxe5 13. Qxe5 f6 14. Qe2 Rb8
15. Nb5 a6 16. Nc3 Nxc3 17. dxc3 Qc7 18. Rad1 Bd7 19. Qe4 Rfe8 20. Qf4 e5 21.
Bd5+ Kh8 22. Qf3 Bh3 23. Rfe1 f5 24. Qe3 Rbd8 25. Bf3 e4 26. Be2 h6 27. Rxd8
Rxd8 28. f3 exf3 29. Bxf3 b6 30. c4 Rf8 31. Qe6 Qd8 32. Bd5 Qf6 33. Qxf6 Rxf6
34. Re8+ Kh7 35. Bg8+ Kg6 36. Be6 Bg4 37. Kf2 Bd1 38. c3 f4 39. Bd5 fxg3+ 40.
Kxg3 Bc2 41. b4 Rf1 42. Rb8 Rf6 43. Ra8 cxb4 44. cxb4 b5 45. c5 Kf5 46. c6 1-0

[Event “Csuti-Haladás”]
[Site “Zalaegerszeg”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.8”]
[White “Horvath, Gyula”]
[Black “Petenyi, Tamas”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “A42”]
[WhiteElo “2317”]
[BlackElo “2423”]
[PlyCount “45”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Csuti-Hydrocomp SK”]
[BlackTeam “HVSE-Infraplan”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. c4 g6 2. e4 Bg7 3. d4 d6 4. Nc3 a6 5. Nf3 Bg4 6. Be2 Nc6 7. Be3 Bxf3 8. Bxf3
e5 9. Ne2 exd4 10. Nxd4 Nge7 11. O-O O-O 12. c5 dxc5 13. Nxc6 Nxc6 14. Bxc5 Re8
15. Qb3 b6 16. Be3 Nd4 17. Bxd4 Qxd4 18. Rac1 Re7 19. Rc2 a5 20. Rd1 Qe5 21. g3
Rae8 22. Kg2 Qf6 23. Rcd2 1/2-1/2

[Event “Csuti-Haladás”]
[Site “Zalaegerszeg”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.9”]
[White “Kiss, Attila”]
[Black “Madl, Ildiko”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “B58”]
[WhiteElo “2329”]
[BlackElo “2313”]
[PlyCount “29”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “HVSE-Infraplan”]
[BlackTeam “Csuti-Hydrocomp SK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 c5 2. Nf3 d6 3. d4 cxd4 4. Nxd4 Nf6 5. Nc3 Nc6 6. Be2 e5 7. Nf3 h6 8. O-O
Be7 9. Re1 O-O 10. h3 Be6 11. Bf1 Nb8 12. b3 a6 13. Bb2 Nbd7 14. a4 Qc7 15. a5
1/2-1/2

[Event “Csuti-Haladás”]
[Site “Zalaegerszeg”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.10”]
[White “Parkanyi, Attila”]
[Black “Csonka, Attila Istvan”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “B13”]
[WhiteElo “2261”]
[BlackElo “2375”]
[PlyCount “25”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Csuti-Hydrocomp SK”]
[BlackTeam “HVSE-Infraplan”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 c6 2. d4 d5 3. exd5 cxd5 4. Bd3 Nc6 5. c3 Nf6 6. h3 g6 7. Qc2 Bg7 8. Nf3
Qc7 9. O-O O-O 10. Re1 Nd7 11. Na3 a6 12. Qd1 e5 13. dxe5 1/2-1/2

[Event “Csuti-Haladás”]
[Site “Zalaegerszeg”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.11”]
[White “Lakos, Nikoletta”]
[Black “Dobos, Jozsef”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “B00”]
[WhiteElo “2228”]
[BlackElo “2271”]
[PlyCount “15”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “HVSE-Infraplan”]
[BlackTeam “Csuti-Hydrocomp SK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 Nc6 2. Nf3 d6 3. h3 Nf6 4. d3 g6 5. Be2 Bg7 6. c3 O-O 7. O-O e5 8. Re1
1/2-1/2

[Event “Csuti-Haladás”]
[Site “Zalaegerszeg”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.12”]
[White “Balogh, Marton”]
[Black “Borhy, Marcell”]
[Result “0-1”]
[ECO “D02”]
[WhiteElo “1982”]
[BlackElo “2216”]
[PlyCount “156”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Csuti-Hydrocomp SK”]
[BlackTeam “HVSE-Infraplan”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 d5 2. Nf3 Nf6 3. c3 Bf5 4. Qb3 Qc8 5. Bf4 e6 6. e3 Be7 7. Nbd2 O-O 8. Nh4
Bg6 9. Nxg6 hxg6 10. h3 c5 11. Be2 Nc6 12. O-O Nd7 13. Nf3 c4 14. Qc2 f5 15. b3
b5 16. a4 a6 17. axb5 axb5 18. b4 Nb6 19. Ne5 Nxe5 20. Bxe5 Qb7 21. Rfb1 Ra7
22. Ra5 Rxa5 23. bxa5 Nc8 24. Qb2 Na7 25. Bd1 Qc6 26. Bc2 Ra8 27. Kf1 Bd8 28.
Qb4 Qa6 29. Ra1 Nc6 30. Qd6 Nxe5 31. Qxe5 Qc6 32. Qg3 Kf7 33. a6 Bc7 34. Qf3
Rxa6 35. Qd1 Qa8 36. Rb1 Ra5 37. g4 Qc6 38. h4 Kg8 39. h5 gxh5 40. gxf5 exf5
41. Qxh5 g6 42. Qg5 Kf7 43. Ke2 Qf6 44. Qg2 Qe6 45. Rh1 Ke8 46. Rh8+ Kd7 47.
Qg5 Ra6 48. Qh4 Kc6 49. Qh6 Kb7 50. Qf8 Ra2 51. Kd1 f4 52. Qc5 Qd7 53. Qf8 Qg4+
54. Kd2 fxe3+ 55. Kxe3 Rxc2 56. Qa8+ Kb6 57. Rb8+ Bxb8 58. Qxb8+ Kc6 59. Qe8+
Qd7 60. Qxg6+ Qd6 61. Qxc2 Kb6 62. Qb2 {=} Qe6+ 63. Kd2 Qf5 64. Ke1 Qe4+ 65.
Qe2 Qb1+ 66. Qd1 Qf5 67. Qe2 b4 68. cxb4 Qb1+ 69. Qd1 Qxb4+ 70. Qd2 c3 71. Qh6+
Kb5 72. Qc1 Qxd4 73. Qb1+ Kc5 74. Qc1 Qe4+ 75. Kd1 Kc4 76. f4 d4 77. Qa3 Qf3+
78. Ke1 Qe3+ 0-1


Dunaharaszti-Pénzügyőr

[Event “Dunaharaszti-Pénzügyőr”]
[Site “Dunaharaszti”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.1”]
[White “Horvath, Csaba”]
[Black “Stevic, Hrvoje”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “D27”]
[WhiteElo “2510”]
[BlackElo “2589”]
[PlyCount “25”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Pénzügyőr SE”]
[BlackTeam “Dunaharaszti MTK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 d5 2. Nf3 Nf6 3. c4 dxc4 4. e3 e6 5. Bxc4 c5 6. O-O a6 7. dxc5 Qxd1 8.
Rxd1 Bxc5 9. Be2 b6 10. a3 Nbd7 11. b4 Be7 12. Bb2 Bb7 13. Nbd2 1/2-1/2

[Event “Dunaharaszti-Pénzügyőr”]
[Site “Dunaharaszti”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.2”]
[White “Grigoriants, Sergey”]
[Black “Horvath, Jozsef”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “B36”]
[WhiteElo “2543”]
[BlackElo “2489”]
[PlyCount “26”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Dunaharaszti MTK”]
[BlackTeam “Pénzügyőr SE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. c4 c5 2. Nf3 Nf6 3. Nc3 Nc6 4. d4 cxd4 5. Nxd4 g6 6. e4 d6 7. Be2 Nxd4 8.
Qxd4 Bg7 9. Be3 O-O 10. Qd2 Qa5 11. O-O Be6 12. Rfc1 Rfc8 13. b3 a6 1/2-1/2

[Event “Dunaharaszti-Pénzügyőr”]
[Site “Dunaharaszti”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.3”]
[White “Hujbert, Florian”]
[Black “Jovanovic, Zoran”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “B07”]
[WhiteElo “2426”]
[BlackElo “2515”]
[PlyCount “59”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Pénzügyőr SE”]
[BlackTeam “Dunaharaszti MTK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 d6 2. Nf3 g6 3. e4 Nf6 4. Nbd2 Bg7 5. Bb5+ c6 6. Bd3 O-O 7. O-O Nbd7 8.
Re1 e5 9. c3 Re8 10. h3 Qc7 11. Qc2 b6 12. Nf1 Bb7 {=} 13. Ng3 d5 14. dxe5 Nxe4
15. Nxe4 dxe4 16. Bxe4 Nxe5 17. Nxe5 Bxe5 18. Bh6 Bh2+ 19. Kh1 Bf4 20. Bxf4
Qxf4 21. Bf3 Rad8 22. Rxe8+ Rxe8 23. Rd1 Re7 24. c4 c5 25. Qc3 f6 26. Bxb7 Rxb7
27. Kg1 Re7 28. Qd3 Kg7 29. b3 Qe5 30. Qd2 1/2-1/2

[Event “Dunaharaszti-Pénzügyőr”]
[Site “Dunaharaszti”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.4”]
[White “Gonda, Laszlo”]
[Black “Seres, Lajos”]
[Result “1-0”]
[ECO “A37”]
[WhiteElo “2530”]
[BlackElo “2434”]
[PlyCount “73”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Dunaharaszti MTK”]
[BlackTeam “Pénzügyőr SE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. Nf3 c5 2. c4 g6 3. g3 Bg7 4. Bg2 Nc6 5. Nc3 e5 6. O-O Nge7 7. a3 O-O 8. d3
d6 9. Rb1 a5 10. Bd2 h6 11. Ne1 Be6 12. Nd5 Rb8 13. b4 axb4 14. axb4 cxb4 15.
Nc2 b5 16. Bxb4 Bxd5 17. cxd5 Nxb4 18. Nxb4 Rc8 19. Qb3 e4 20. Bxe4 Rc3 21. Qa2
Qb6 22. e3 f5 23. Bg2 g5 24. Nc6 Nxc6 25. dxc6+ Kh8 26. Qd5 b4 27. Qxd6 b3 28.
d4 b2 29. Qe6 Rc2 30. g4 Rf6 31. Qd7 fxg4 32. Be4 Rc3 33. Qxg4 Rf8 34. Qe6 Rd8
35. Qg6 Kg8 36. f4 g4 37. f5 1-0

[Event “Dunaharaszti-Pénzügyőr”]
[Site “Dunaharaszti”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.5”]
[White “Szuk, Balazs”]
[Black “Hoang, Thanh Trang”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “C03”]
[WhiteElo “2363”]
[BlackElo “2454”]
[PlyCount “33”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Pénzügyőr SE”]
[BlackTeam “Dunaharaszti MTK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 e6 2. d4 d5 3. Nd2 Be7 4. Ngf3 Nf6 5. Bd3 c5 6. dxc5 dxe4 7. Nxe4 Nxe4 8.
Bxe4 Qxd1+ 9. Kxd1 Bxc5 10. Be3 Bxe3 11. fxe3 Nd7 12. c3 Nf6 13. Bd3 b6 14. a4
Bb7 15. a5 Ke7 16. Ke2 Nd7 17. Rhd1 1/2-1/2

[Event “Dunaharaszti-Pénzügyőr”]
[Site “Dunaharaszti”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.6”]
[White “Flumbort, Andras Dr”]
[Black “Bakos, Balazs”]
[Result “1-0”]
[ECO “D97”]
[WhiteElo “2452”]
[BlackElo “2414”]
[PlyCount “57”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Dunaharaszti MTK”]
[BlackTeam “Pénzügyőr SE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 Nf6 2. c4 g6 3. Nc3 d5 4. Nf3 Bg7 5. Qb3 dxc4 6. Qxc4 O-O 7. e4 Na6 8.
Be2 c5 9. d5 e6 10. O-O exd5 11. exd5 Bf5 12. Rd1 Re8 13. d6 Ne4 14. d7 Re6 15.
Nxe4 Rxe4 16. Bg5 Bf6 17. Bxf6 Qxf6 18. Qc3 Qxc3 19. d8=Q+ Rxd8 20. Rxd8+ Kg7
21. bxc3 Rxe2 22. Rd2 Re4 23. Re1 Rc4 24. Re3 b5 25. h4 Ra4 26. Re7 Be6 27. Rd6
Bxa2 28. Rxa7 Nb8 29. Rb7 1-0

[Event “Dunaharaszti-Pénzügyőr”]
[Site “Dunaharaszti”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.7”]
[White “Gara, Anita”]
[Black “Popovics, Adam”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “B06”]
[WhiteElo “2384”]
[BlackElo “2375”]
[PlyCount “54”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Pénzügyőr SE”]
[BlackTeam “Dunaharaszti MTK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 g6 2. d4 Bg7 3. Nc3 d6 4. f4 a6 5. Nf3 b5 6. Bd3 Nd7 7. e5 c5 8. Be4 Rb8
9. Be3 Nh6 10. dxc5 Ng4 11. Bg1 dxe5 12. c6 Ndf6 13. Qxd8+ Kxd8 14. Ba7 Kc7 15.
Bxb8+ Kxb8 16. fxe5 Nxe4 17. Nxe4 Nxe5 18. Nxe5 Bxe5 19. O-O-O Kc7 20. Kb1 Kxc6
21. Ng5 Bf6 22. Nxf7 Rf8 23. Rd8 Rxd8 24. Nxd8+ Kc7 25. Rd1 Bd7 26. Nf7 Be6 27.
Nd8 Bd7 1/2-1/2

[Event “Dunaharaszti-Pénzügyőr”]
[Site “Dunaharaszti”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.8”]
[White “Farago, Ivan”]
[Black “Szamoskozi, Gabor”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “E75”]
[WhiteElo “2363”]
[BlackElo “2242”]
[PlyCount “65”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Dunaharaszti MTK”]
[BlackTeam “Pénzügyőr SE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 Nf6 2. c4 g6 3. Nc3 Bg7 4. e4 d6 5. Be2 O-O 6. Bg5 c5 7. d5 e6 8. Qc1
exd5 9. exd5 Re8 10. Nf3 Qb6 11. O-O Ne4 12. Nxe4 Rxe4 13. Qc2 Re8 14. Rae1 Bg4
15. h3 Bxf3 16. Bxf3 Rxe1 17. Rxe1 Nd7 18. b3 Be5 19. Bd1 Qa5 20. Bd2 Qd8 21.
f4 Bd4+ 22. Kh2 b6 23. Bf3 Qf8 24. Qe4 Rd8 25. g4 Nf6 26. Qd3 Re8 27. Rf1 Qe7
28. g5 Nd7 29. Bg4 h5 30. gxh6 f5 31. Re1 Qf7 32. Rxe8+ Qxe8 33. Qe2 1/2-1/2

[Event “Dunaharaszti-Pénzügyőr”]
[Site “Dunaharaszti”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.9”]
[White “Karacsonyi, Gellert”]
[Black “Tompa, Janos”]
[Result “1-0”]
[ECO “C68”]
[WhiteElo “2198”]
[BlackElo “2361”]
[PlyCount “101”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Pénzügyőr SE”]
[BlackTeam “Dunaharaszti MTK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bb5 a6 4. Bxc6 dxc6 5. O-O Qd6 6. Na3 Qe6 7. b3 c5 8. c3
Ne7 9. Nc2 Ng6 10. d4 cxd4 11. cxd4 Bd6 12. dxe5 Nxe5 13. Nfd4 Qg4 14. Qxg4
Bxg4 15. f4 Nd3 16. Be3 c5 17. Nf5 Bxf5 18. exf5 O-O-O 19. Rad1 {=} Bc7 20. Ne1
Nxe1 21. Rfxe1 b6 22. Kf2 Kb7 23. Bc1 Rxd1 24. Rxd1 Rd8 25. Rxd8 Bxd8 26. Ke3
Bf6 27. g4 Kc6 28. g5 Bd4+ 29. Ke4 h5 30. Bd2 Bb2 31. Be1 b5 32. Ba5 Ba1 33. h3
Bb2 34. Bd8 Kd6 35. Ba5 Ba1 36. Bd8 Bc3 37. Kd3 Ba1 38. Ke4 Kd7 39. Ba5 Kc6 40.
Bd8 c4 41. bxc4 bxc4 42. a4 Bc3 43. g6 f6 44. Be7 Kd7 45. Bf8 Bd2 46. Bxg7 c3
47. Kd3 Ke7 48. Bh8 Bxf4 49. g7 Kf7 50. g8=Q+ Kxg8 51. Bxf6 1-0

[Event “Dunaharaszti-Pénzügyőr”]
[Site “Dunaharaszti”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.10”]
[White “Balint, Vilmos”]
[Black “Toth, Daniel”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “E61”]
[WhiteElo “2322”]
[BlackElo “2223”]
[PlyCount “59”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Dunaharaszti MTK”]
[BlackTeam “Pénzügyőr SE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. Nf3 Nf6 2. c4 g6 3. Nc3 Bg7 4. g3 O-O 5. Bg2 d5 6. cxd5 Nxd5 7. d4 c5 8. e4
Nxc3 9. bxc3 Nc6 10. e5 Qa5 11. Bd2 Rd8 12. O-O Qa3 13. Qc1 Qxc1 14. Raxc1 cxd4
15. cxd4 Nxd4 16. Nxd4 Rxd4 17. Be3 Ra4 18. f4 Be6 19. Rf2 f6 20. Bxb7 Rd8 21.
exf6 Bxf6 22. Rcc2 Rd1+ 23. Kg2 Ra1 24. Bc6 R4xa2 25. Rxa2 Bxa2 26. Bxa7 Bf7
27. Be3 e5 28. fxe5 Bxe5 29. Bh6 Ra2 30. Rxa2 1/2-1/2

[Event “Dunaharaszti-Pénzügyőr”]
[Site “Dunaharaszti”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.11”]
[White “Varga, Klara”]
[Black “Veszpremi, Andras”]
[Result “0-1”]
[ECO “A21”]
[WhiteElo “2126”]
[BlackElo “2318”]
[PlyCount “64”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Pénzügyőr SE”]
[BlackTeam “Dunaharaszti MTK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. c4 g6 2. Nc3 Bg7 3. g3 d6 4. Bg2 e5 5. e3 Ne7 6. Nge2 O-O 7. O-O c6 8. d4
Qc7 9. b4 exd4 10. Nxd4 Nf5 11. Nde2 Be6 12. e4 Bxc4 13. Bf4 Bxe2 14. Nxe2 Bxa1
15. Qxa1 Ng7 16. Rd1 Rd8 17. Bh6 Ne8 18. Bg5 Nd7 19. Nf4 Ne5 20. Qc3 Rdb8 21.
Bh3 a5 22. a3 axb4 23. axb4 Ra4 24. Kg2 Rba8 25. b5 Qb6 26. bxc6 Ra2 27. Qe1
bxc6 28. Nd3 Nxd3 29. Rxd3 Ra1 30. Qc3 R8a3 31. Qc4 Qb1 32. Rxa3 Qh1# 0-1

[Event “Dunaharaszti-Pénzügyőr”]
[Site “Dunaharaszti”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.12”]
[White “Kokeny, Norbert Adrian”]
[Black “Emodi, Gyula”]
[Result “1-0”]
[ECO “A38”]
[WhiteElo “2272”]
[BlackElo “2199”]
[PlyCount “77”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Dunaharaszti MTK”]
[BlackTeam “Pénzügyőr SE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. Nf3 Nf6 2. g3 d6 3. Bg2 g6 4. O-O Bg7 5. c4 c5 6. Nc3 Nc6 7. a3 O-O 8. Rb1
Bf5 9. d3 Qc8 10. Re1 Bh3 11. Bh1 h6 12. Bd2 e6 13. b4 b6 14. Qa4 Nd4 15. Nxd4
cxd4 16. Nb5 Qd7 17. Qa6 e5 18. Rec1 d5 19. c5 Rfc8 20. c6 Rxc6 21. Rxc6 Qxc6
22. Rc1 Qd7 23. Rc7 Qd8 24. Qb7 Be6 25. Nxa7 Rb8 26. Qc6 e4 27. Qc1 e3 28. Be1
exf2+ 29. Bxf2 Ng4 30. Bf3 Ne3 31. Bxe3 dxe3 32. Rc2 Qg5 33. Nc6 Ra8 34. d4 h5
35. Rc3 Bh6 36. Qe1 h4 37. Bg2 hxg3 38. Qxg3 Qf5 39. Ne7+ 1-0


DVTK-Makó

[Event “DVTK-Makó”]
[Site “Lillafüred”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.1”]
[White “Mihok, Oliver”]
[Black “Almasi, Zoltan”]
[Result “0-1”]
[ECO “B06”]
[WhiteElo “2537”]
[BlackElo “2680”]
[PlyCount “62”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Duocor-Makói SVSE”]
[BlackTeam “DVTK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 g6 2. d4 d6 3. Bc4 Nf6 4. Qe2 Nc6 5. d5 Ne5 6. Bb3 Ned7 7. Nc3 Bg7 8. Nf3
Nc5 9. O-O O-O 10. h3 Re8 11. Bg5 e6 12. dxe6 Bxe6 13. Bxe6 Rxe6 14. Qc4 h6 15.
Bxf6 Bxf6 16. Nd4 Re8 17. Rfe1 c6 18. Rad1 b5 19. Qe2 Qb6 20. Qf3 Bg7 21. Nb3
b4 22. Nb1 Bxb2 23. Rxd6 Qc7 24. Red1 Be5 25. R6d2 Nxe4 26. Rd7 Ng5 27. Qg4
Bh2+ 28. Kf1 Qe5 29. g3 h5 30. Qc4 Qf5 31. Qxc6 Ne4 0-1

[Event “DVTK-Makó”]
[Site “Lillafüred”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.2”]
[White “Rakhmanov, Aleksandr”]
[Black “Csonka, Balazs”]
[Result “0-1”]
[ECO “C01”]
[WhiteElo “2629”]
[BlackElo “2455”]
[PlyCount “138”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “DVTK”]
[BlackTeam “Duocor-Makói SVSE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. c4 e6 2. e4 d5 3. exd5 Nf6 4. Nc3 exd5 5. d4 Be7 6. Bd3 Nc6 7. cxd5 Nb4 8.
Bb1 O-O 9. Nf3 Nbxd5 10. O-O Bg4 11. Re1 Re8 12. h3 Bh5 13. Bg5 c6 14. Bc2 Qd7
15. Bb3 h6 16. Bh4 Bd6 17. Bxf6 Nxf6 18. Qd3 Kf8 19. Nh4 Rxe1+ 20. Rxe1 Re8 21.
Rxe8+ Qxe8 22. Kf1 Bf4 23. Qc4 Bg5 24. Nf5 Ne4 25. Nxe4 Qxe4 26. Bc2 Qf4 27. g3
Qf3 28. Kg1 Bg6 29. Qc5+ Kg8 30. Qe5 Bf6 31. Qe8+ Kh7 32. Ne7 Bxe7 33. Bxg6+
fxg6 34. Qxe7 Qd1+ 35. Kg2 Qxd4 36. Qxb7 Qd5+ 37. Kh2 Qxa2 38. h4 h5 39. Kg2
Qd5+ 40. Kg1 a5 41. b3 Qb5 42. Qf7 a4 43. bxa4 Qxa4 44. Qe7 Qc2 45. Kg2 c5 46.
Qe5 c4 47. g4 hxg4 48. h5 Qf5 49. hxg6+ Kxg6 50. Qd6+ Qf6 51. Qc7 Qf3+ 52. Kg1
Qd1+ 53. Kh2 Qd3 54. Qf4 Qe2 55. Qd6+ Kh7 56. Qd4 c3 57. Qc5 g6 58. Qc7+ Kh6
59. Qf4+ Kh5 60. Qd4 c2 61. Qh8+ Kg5 62. Qd8+ Kf5 63. Qc8+ Ke4 64. Qe6+ Kd3 65.
Qa6+ Kd2 66. Qa5+ Kd1 67. Qd5+ Ke1 68. Qa5+ Kxf2 69. Qc5+ Kf3+ 0-1

[Event “DVTK-Makó”]
[Site “Lillafüred”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.3”]
[White “Cabarkapa, Novak”]
[Black “Szabo, Gergely”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “B20”]
[WhiteElo “2443”]
[BlackElo “2528”]
[PlyCount “85”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Duocor-Makói SVSE”]
[BlackTeam “DVTK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 c5 2. a3 g6 3. Bc4 Bg7 4. Nc3 Nc6 5. d3 e6 6. Ba2 Nge7 7. h4 h5 8. Nh3
Nd4 9. Ng5 b6 10. Nb1 d5 11. Nd2 O-O 12. c3 Ndc6 13. Ndf3 Ba6 14. exd5 Nxd5 15.
O-O Qc7 16. Bb1 Rad8 17. Qa4 Bb7 18. Ne4 Na5 19. Bg5 f6 20. Bc1 e5 21. b4 Bc6
22. Qc2 Nb7 23. d4 cxd4 24. cxd4 Bb5 25. Re1 exd4 26. Nxd4 f5 27. Nxb5 Qxc2 28.
Bxc2 Bxa1 29. Bg5 Nf6 30. Bb3+ Kh8 31. Rxa1 fxe4 32. Bh6 Rfe8 33. Nc7 Ng4 34.
Bg5 Rd3 35. Nxe8 Rxb3 36. Rc1 Kg8 37. f3 exf3 38. gxf3 Rxf3 39. Rc7 Kf8 40.
Rxb7 Kxe8 {=} 41. Rxa7 b5 42. Kg2 Rb3 43. Kf1 1/2-1/2

[Event “DVTK-Makó”]
[Site “Lillafüred”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.4”]
[White “Antal, Gergely”]
[Black “Farkas, Tibor”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “B81”]
[WhiteElo “2552”]
[BlackElo “2313”]
[PlyCount “62”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “DVTK”]
[BlackTeam “Duocor-Makói SVSE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 c5 2. Nf3 d6 3. d4 cxd4 4. Nxd4 Nf6 5. Nc3 a6 6. h3 e6 7. g4 b5 8. Bg2
Bb7 9. O-O Qc7 10. Re1 Be7 11. g5 Nfd7 12. a4 bxa4 13. Rxa4 Nb6 14. Ra1 O-O 15.
Qe2 Re8 16. Nb3 Nc6 17. h4 Bf8 18. Bf4 Nd7 19. Red1 Rec8 20. Bg3 Rab8 21. h5 g6
22. f4 Nc5 23. Ra3 Nxb3 24. cxb3 Bg7 25. Bf2 Ne7 26. Ra4 d5 27. exd5 Nxd5 28.
Nxd5 Bxd5 29. Bxd5 exd5 30. h6 Bf8 31. Rxd5 Rxb3 1/2-1/2

[Event “DVTK-Makó”]
[Site “Lillafüred”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.5”]
[White “Nadj Hedjesi, Balind”]
[Black “Korpa, Bence”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “A01”]
[WhiteElo “2281”]
[BlackElo “2503”]
[PlyCount “51”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Duocor-Makói SVSE”]
[BlackTeam “DVTK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. b3 e5 2. Bb2 Nc6 3. Nf3 d6 4. d4 e4 5. d5 exf3 6. dxc6 bxc6 7. gxf3 Nf6 8.
Qd4 Bf5 9. Nc3 Be7 10. Rg1 {=} Nh5 11. O-O-O Bf6 12. Qa4 Bd7 13. e3 g6 14. Ba6
Rb8 15. f4 O-O 16. Be2 Ng7 17. Bf3 Ne6 18. f5 Nc5 19. Qc4 Bxf5 20. Bxc6 a5 21.
Ba3 Be6 22. Bd5 Qe7 23. Bxe6 fxe6 24. Bxc5 Bxc3 25. Qxc3 dxc5 26. f4 1/2-1/2

[Event “DVTK-Makó”]
[Site “Lillafüred”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.6”]
[White “Kozak, Adam”]
[Black “Tatar Kis, Szabolcs”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “E05”]
[WhiteElo “2445”]
[BlackElo “2375”]
[PlyCount “54”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “DVTK”]
[BlackTeam “Duocor-Makói SVSE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. Nf3 Nf6 2. g3 d5 3. Bg2 e6 4. O-O Be7 5. c4 O-O 6. d4 dxc4 7. Qc2 a6 8. a4
Bd7 9. Qxc4 Bc6 10. Bg5 a5 11. Nc3 Ne4 12. Bxe7 Qxe7 13. Qd3 Nxc3 14. bxc3 Nd7
15. Rfb1 Rad8 16. Qc2 Rfe8 17. e4 b6 18. Re1 e5 19. Nd2 Bb7 20. Nc4 Qe6 21. d5
Qg6 22. Bh3 Nc5 23. Bf5 Qh5 24. h3 Ba6 25. Nd2 g6 26. Bg4 Qg5 27. Bf3 f5
1/2-1/2

[Event “DVTK-Makó”]
[Site “Lillafüred”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.7”]
[White “Horvath, Zsolt”]
[Black “Torma, Robert”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “C15”]
[WhiteElo “2384”]
[BlackElo “2463”]
[PlyCount “61”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Duocor-Makói SVSE”]
[BlackTeam “DVTK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 e6 2. d4 d5 3. Nc3 Bb4 4. Nge2 dxe4 5. a3 Bxc3+ 6. Nxc3 Nc6 7. Bb5 Nge7
8. Bg5 f6 9. Bf4 O-O 10. Bxc6 Nxc6 11. d5 e5 12. Be3 Ne7 13. Bc5 b6 14. Bxe7
Qxe7 15. Nxe4 Ba6 16. Qd2 Rad8 17. O-O-O Rd7 18. Qe3 Bc4 19. Nc3 Rfd8 20. Qe4
b5 21. Rd2 a5 22. f4 exf4 23. Qxe7 Rxe7 24. b3 b4 25. axb4 axb4 26. Na2 Bxd5
27. Nxb4 Rdd7 28. Rhd1 Be6 29. Rxd7 Rxd7 30. Rxd7 Bxd7 31. Nd5 1/2-1/2

[Event “DVTK-Makó”]
[Site “Lillafüred”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.8”]
[White “Nayhebaver, Martin”]
[Black “Szalai, Kornel”]
[Result “1-0”]
[ECO “B35”]
[WhiteElo “2461”]
[BlackElo “2386”]
[PlyCount “59”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “DVTK”]
[BlackTeam “Duocor-Makói SVSE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 c5 2. Nf3 Nc6 3. Nc3 g6 4. d4 cxd4 5. Nxd4 Bg7 6. Be3 Nf6 7. Bc4 O-O 8.
Bb3 a5 9. O-O a4 10. Nxa4 Nxe4 11. Nb5 d6 12. Bb6 Qd7 13. f3 Ne5 14. Qe2 Nd2
15. Rfd1 Ndc4 16. Na7 Rxa7 17. Bxa7 b5 18. Bd4 Qb7 19. Rab1 Be6 20. Nc3 Rc8 21.
a4 bxa4 22. Bxa4 Qb4 23. Bb3 Nxb2 24. Rxb2 Nxf3+ 25. gxf3 Bxd4+ 26. Kh1 Rxc3
27. Qxe6 fxe6 28. Bxe6+ Kg7 29. Rxb4 Bc5 30. Rf4 1-0

[Event “DVTK-Makó”]
[Site “Lillafüred”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.9”]
[White “Juhasz, Barbara”]
[Black “Almasi, Istvan”]
[Result “0-1”]
[ECO “B07”]
[WhiteElo “2195”]
[BlackElo “2405”]
[PlyCount “50”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Duocor-Makói SVSE”]
[BlackTeam “DVTK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 d6 2. d4 Nf6 3. Nc3 g6 4. f3 Bg7 5. Be3 c6 6. Qd2 b5 7. Bh6 Bxh6 8. Qxh6
b4 9. Nce2 Qa5 10. h4 Nbd7 11. g4 c5 12. Nh3 Ba6 13. h5 Bxe2 14. Bxe2 cxd4 15.
hxg6 fxg6 16. Ng5 b3+ 17. Kf1 bxc2 18. Ne6 Rc8 19. Nxd4 Qe5 20. Qd2 O-O 21. Kg2
d5 22. Nxc2 Nxe4 23. fxe4 Qxe4+ 24. Kg3 Rxc2 25. Qh6 Qe5+ 0-1

[Event “DVTK-Makó”]
[Site “Lillafüred”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.10”]
[White “Hando, Vilmos”]
[Black “Kecskemeti, Arpad”]
[Result “1-0”]
[ECO “E90”]
[WhiteElo “2382”]
[BlackElo “2230”]
[PlyCount “91”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “DVTK”]
[BlackTeam “Duocor-Makói SVSE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 Nf6 2. c4 g6 3. Nc3 Bg7 4. e4 d6 5. Nf3 O-O 6. h3 Nbd7 7. Bg5 a6 8. Be2
c5 9. d5 b5 10. Qc2 b4 11. Nd1 e6 12. O-O exd5 13. exd5 Re8 14. Bd3 Ra7 15. Ne3
Qb6 16. Rae1 Ne5 17. Nxe5 dxe5 18. Nd1 h6 19. Bh4 Nh5 20. f4 Bd7 21. f5 g5 22.
Bf2 e4 23. Bxe4 Be5 24. Bf3 Nf4 25. Be3 Bb8 26. Kh1 Qd6 27. Bg1 Rc7 28. Nf2
Rxe1 29. Rxe1 Qf6 30. Ng4 Qg7 31. d6 Rc8 32. Re7 h5 33. f6 Qf8 34. Ne5 Be6 35.
d7 Rd8 36. Qa4 Bxe5 37. Re8 Bxf6 38. Rxf8+ Kxf8 39. Bxc5+ Be7 40. Qxb4 Rxd7 41.
Bxe7+ Rxe7 42. Qd6 Bxc4 43. Qd8+ Re8 44. Qxg5 Ne6 45. Qh6+ Ke7 46. b3 1-0

[Event “DVTK-Makó”]
[Site “Lillafüred”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.11”]
[White “Udvardi, Zalan”]
[Black “Zambo, Zoltan Istvan”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “B15”]
[WhiteElo “2131”]
[BlackElo “2370”]
[PlyCount “56”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Duocor-Makói SVSE”]
[BlackTeam “DVTK”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 g6 2. d4 Bg7 3. Nc3 c6 4. Be3 d5 5. e5 h5 6. Bd3 Nh6 7. Nf3 Na6 8. a3 Bf5
9. Bxf5 Nxf5 10. Qd3 Nc7 11. Ne2 Ne6 12. Nf4 Nxf4 13. Bxf4 Qb6 14. O-O O-O 15.
h3 c5 16. dxc5 Qxc5 17. Rad1 Rfc8 18. c3 Qc4 19. Qd2 e6 20. Bg5 Rc7 21. Rfe1
Rac8 22. Nh2 h4 23. Ng4 d4 24. cxd4 Qd5 25. Ne3 Nxe3 26. Qxe3 Rc2 27. Rd2 Qb5
28. Rxc2 Rxc2 1/2-1/2

[Event “DVTK-Makó”]
[Site “Lillafüred”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.12”]
[White “Erdos, Boglarka”]
[Black “Leszko, Bence”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “A13”]
[WhiteElo “2114”]
[BlackElo “2134”]
[PlyCount “128”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “DVTK”]
[BlackTeam “Duocor-Makói SVSE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. Nf3 e6 2. g3 Nf6 3. Bg2 d5 4. c4 d4 5. d3 c5 6. O-O Nc6 7. e3 Bd6 8. exd4
cxd4 9. a3 a5 10. b3 h6 11. Bb2 e5 12. Re1 O-O 13. h3 Bf5 14. Nh4 Bh7 15. Qe2
Qd7 16. Nd2 Rae8 17. Rac1 Bc7 18. Kh2 g5 19. Nhf3 Qf5 20. Ne4 Nxe4 21. dxe4 Qd7
22. Nd2 f5 23. exf5 Bxf5 24. Ne4 Kg7 25. b4 axb4 26. axb4 Bxe4 27. Bxe4 Nd8 28.
Kg2 Ne6 29. Ra1 Bb8 30. Ra5 Nd8 31. Ra8 Ne6 32. Bd3 Nf4+ 33. gxf4 exf4 34. Qh5
Qc6+ 35. f3 Rxe1 36. Bxd4+ Be5 37. Rxf8 Kxf8 38. Bc5+ Kg7 39. Qg4 Qf6 40. Qd7+
Qf7 41. Qc8 h5 42. Qd8 Bf6 43. Qc8 Bc3 44. Qd8 Bf6 45. Qc8 Re6 46. Bf8+ Qxf8
47. Qxe6 Qxb4 48. Qd7+ {=} Kf8 49. Qc8+ Ke7 50. Qc7+ Ke6 51. Qc8+ Kd6 52. Qb8+
Ke7 53. Qc7+ Ke6 54. Qc8+ Ke5 55. Qf5+ Kd4 56. Qe4+ Kc3 57. Qe1+ Kb3 58. Qxb4+
Kxb4 59. Be4 b6 60. Bd5 Kc5 61. Be6 Kd4 62. Kf2 Kd3 63. Bf7 Bd4+ 64. Kg2 Be3
1/2-1/2


Maróczy-Kőbánya

[Event “Maróczy-Kőbánya”]
[Site “Szeged”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.1”]
[White “Gledura, Benjamin”]
[Black “Tesik, Csaba”]
[Result “1-0”]
[ECO “C00”]
[WhiteElo “2630”]
[BlackElo “2298”]
[PlyCount “79”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Aquaréna Kőbánya SC”]
[BlackTeam “Maróczy SE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 c5 2. Nf3 e6 3. g3 Nc6 4. Bg2 Nf6 5. Qe2 d6 6. O-O Be7 7. c3 O-O 8. d4 d5
9. e5 Nd7 10. Rd1 Nb6 11. h4 Bd7 12. Bg5 cxd4 13. cxd4 Bxg5 14. hxg5 Rc8 15.
Nc3 a6 16. Bf1 Na5 17. Rac1 Na4 18. Qc2 b5 19. Bd3 g6 20. Qb1 Nc4 21. Nxa4 bxa4
22. b3 Rb8 23. Rc3 Na3 24. Qc1 Nb5 25. Rc5 axb3 26. axb3 Rc8 27. b4 Qe7 28. Qf4
Nc3 29. Rc1 Na4 30. Rc7 Rxc7 31. Rxc7 Nb6 32. Nh2 Rc8 33. Rb7 Qxb4 34. Ng4 f5
35. gxf6 Qe1+ 36. Kg2 Rc1 37. f7+ Kf8 38. Qh6+ Kxf7 39. Qxh7+ Kf8 40. Qh8+ 1-0

[Event “Maróczy-Kőbánya”]
[Site “Szeged”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.2”]
[White “Nagy, Daniel”]
[Black “Nestorovic, Nikola”]
[Result “1-0”]
[ECO “A41”]
[WhiteElo “2339”]
[BlackElo “2467”]
[PlyCount “75”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Maróczy SE”]
[BlackTeam “Aquaréna Kőbánya SC”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 d6 2. c4 g6 3. Nc3 Bg7 4. Nf3 Nc6 5. g3 e5 6. dxe5 dxe5 7. Qxd8+ Kxd8 8.
Bg5+ f6 9. O-O-O+ Ke8 10. Nd5 Kf7 11. Nxc7 Rb8 12. Be3 Nge7 13. Bg2 Nf5 14. Bc5
Bh6+ 15. e3 b6 16. Ba3 Ncd4 17. Rhe1 Bb7 18. Nd5 Rhc8 19. Nd2 Nb5 20. Bb4 a5
21. a4 Nc7 22. Bc3 Nd6 23. Kb1 Nxd5 24. cxd5 b5 25. Bxa5 bxa4 26. Rc1 Bf8 27.
Bc7 Ra8 28. Bxd6 Bxd6 29. Nc4 Bc5 30. Red1 Ke8 31. Bh3 Rcb8 32. Nxe5 fxe5 33.
Rxc5 a3 34. Rd2 Ra4 35. b3 Rb4 36. Ka2 Ba6 37. d6 Rxb3 38. d7+ 1-0

[Event “Maróczy-Kőbánya”]
[Site “Szeged”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.3”]
[White “Nenezic, Marko”]
[Black “Peczely, Sebastian Zsombor”]
[Result “1-0”]
[ECO “A07”]
[WhiteElo “2521”]
[BlackElo “2248”]
[PlyCount “105”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Aquaréna Kőbánya SC”]
[BlackTeam “Maróczy SE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. Nf3 d5 2. g3 Nf6 3. Bg2 c6 4. O-O Bg4 5. d3 Nbd7 6. h3 Bxf3 7. Bxf3 e5 8. e4
dxe4 9. dxe4 Nc5 10. Qe2 Ne6 11. c3 Bc5 12. Nd2 O-O 13. b4 Bb6 14. Nc4 Bc7 15.
a4 a6 16. a5 c5 17. bxc5 Qe8 18. Ba3 Qc6 19. Qe3 Rfd8 20. Nb6 Bxb6 21. cxb6
Rac8 22. Bb4 Qc4 23. Rad1 h6 24. Bg2 Rxd1 25. Rxd1 Nc5 26. f4 Qb3 27. Re1 Nfd7
28. Qd2 Rc6 29. Qd1 Qa2 30. Re2 Qc4 31. Rd2 Rg6 32. Kh2 exf4 33. gxf4 Nxe4 34.
Rxd7 Nxc3 35. Bxc3 Qxc3 36. Qd3 Qxa5 37. Rd8+ Kh7 38. Be4 Qxb6 39. Bxg6+ fxg6
40. Qd4 Qe6 41. Qd3 Qe1 42. Rd6 Qf2+ 43. Kh1 Kh8 44. Qxg6 Qf1+ 45. Kh2 Qf2+ 46.
Qg2 Qxf4+ 47. Qg3 Qf8 48. Kg2 Qe7 49. Qd3 Qg5+ 50. Kh1 Qc1+ 51. Qd1 Qc3 52.
Rd8+ Kh7 53. Qb1+ 1-0

[Event “Maróczy-Kőbánya”]
[Site “Szeged”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.4”]
[White “Csizmadia, Laszlo”]
[Black “Roganovic, Milos”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “E24”]
[WhiteElo “2338”]
[BlackElo “2510”]
[PlyCount “119”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Maróczy SE”]
[BlackTeam “Aquaréna Kőbánya SC”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 Nf6 2. c4 e6 3. Nc3 Bb4 4. a3 Bxc3+ 5. bxc3 b6 6. f3 Nc6 7. e4 e5 8. Be3
d6 9. c5 dxc5 10. dxc5 Qxd1+ 11. Rxd1 Nd7 12. Bc4 Na5 13. Ba2 bxc5 14. Nh3 Rb8
15. O-O Ba6 16. Bxf7+ Kxf7 17. Rxd7+ Ke8 18. Rxc7 Bxf1 19. Kxf1 Nc4 20. Bxc5
Kd8 21. Rxg7 Kc8 22. Rxa7 Rd8 23. Bb4 Rd2 24. Nf2 Ra2 25. h4 Rb6 26. Kg1 Rh6
27. Be7 Rb6 28. Bb4 Rh6 29. g3 Rf6 30. Ra8+ Kd7 31. Rf8 Ra1+ 32. Kh2 Rxf8 33.
Bxf8 Rf1 34. Bc5 Kc6 35. Kg2 Ra1 36. Be7 Ne3+ 37. Kh3 h6 38. Bf8 Rf1 39. Bxh6
Rxf2 40. Bxe3 Rxf3 41. Bg5 Kd6 42. h5 Ke6 43. a4 Rxc3 44. a5 Rc4 45. h6 Kf7 46.
Kg4 Rxe4+ 47. Kf5 Re2 48. g4 e4 49. Bf4 Ra2 50. Be5 Rf2+ 51. Kg5 e3 52. h7 e2
53. h8=Q e1=Q 54. Qg7+ Ke8 55. Qg6+ Rf7 56. Qc6+ Rd7 57. Qe6+ Re7 58. Qc8+ Kf7
59. Qf5+ Ke8 60. Qc8+ 1/2-1/2

[Event “Maróczy-Kőbánya”]
[Site “Szeged”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.5”]
[White “Nagy, Gabor”]
[Black “Zakarias, David”]
[Result “0-1”]
[ECO “D29”]
[WhiteElo “2487”]
[BlackElo “2313”]
[PlyCount “126”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Aquaréna Kőbánya SC”]
[BlackTeam “Maróczy SE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. c4 e6 2. Nf3 d5 3. d4 Nf6 4. Nc3 dxc4 5. e3 a6 6. Bxc4 b5 7. Bb3 Bb7 8. Qe2
c5 9. O-O Nbd7 10. Rd1 Bd6 11. e4 cxd4 12. Nxd4 Qb8 13. Bxe6 fxe6 14. Nxe6 Kf7
15. Ng5+ Kg8 16. a4 h6 17. Nf3 Ne5 18. Nd4 b4 19. Nd5 Bxd5 20. exd5 Qe8 21. Nf5
Nf7 22. Qe6 Rd8 23. Be3 Kh7 24. Rac1 Qd7 25. Bd4 Rhe8 26. Qxd7 Rxd7 27. Bxf6
gxf6 28. Rc6 Be5 29. b3 Red8 30. Rxa6 Rxd5 31. Rxd5 Rxd5 32. g4 Rd3 33. Ra7 Kg8
34. h4 h5 35. gxh5 Rf3 36. Ne7+ Kf8 37. a5 Rxb3 38. Nf5 Nd6 39. Nxd6 Bxd6 40.
h6 Kg8 41. Rd7 Bc5 42. Rc7 Rc3 43. Kg2 Bd4 44. Rb7 b3 45. a6 Rc6 46. a7 Bxa7
47. Rxa7 Rb6 48. Ra1 Kh7 49. Kf3 Kxh6 50. Kg4 b2 51. Rb1 Rb5 52. f3 Kg6 53. Kg3
Rb4 54. Kh3 Kh5 55. Kg3 f5 56. Kf2 f4 57. Kg2 Kxh4 58. Rh1+ Kg5 59. Rb1 Kf5 60.
Kh3 Rb3 61. Kh4 Rb4 62. Kh5 Rb6 63. Kh4 Rh6# 0-1

[Event “Maróczy-Kőbánya”]
[Site “Szeged”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.6”]
[White “Szajbely, Zsigmond”]
[Black “Szabo, Bence”]
[Result “0-1”]
[ECO “B27”]
[WhiteElo “2294”]
[BlackElo “2376”]
[PlyCount “74”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Maróczy SE”]
[BlackTeam “Aquaréna Kőbánya SC”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 c6 2. c4 d5 3. exd5 cxd5 4. cxd5 Nf6 5. Bb5+ Nbd7 6. Nc3 g6 7. Nf3 Bg7 8.
d4 O-O 9. d6 exd6 10. O-O a6 11. Ba4 b5 12. Bb3 Nb6 13. d5 Bb7 14. a3 Rc8 15.
Be3 Nc4 16. Bxc4 Rxc4 17. Qd3 Nd7 18. Rac1 Nc5 19. Bxc5 Rxc5 20. b4 Rc4 21. Ne2
Rxc1 22. Rxc1 Qa8 23. Rd1 Rc8 24. Ng5 Rc7 25. h4 Qd8 26. Nf3 Rc4 27. Qe3 Qa8
28. Qd3 Qe8 29. Ned4 Qc8 30. Ne2 Bf6 31. h5 Qg4 32. Nd2 Rd4 33. Qe3 Rxd5 34.
Qe8+ Kg7 35. f3 Qg5 36. Rc1 Qxd2 37. Rc7 Qe1+ 0-1

[Event “Maróczy-Kőbánya”]
[Site “Szeged”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.7”]
[White “Krizsany, Laszlo”]
[Black “Jesenski, Tibor”]
[Result “1-0”]
[ECO “E90”]
[WhiteElo “2416”]
[BlackElo “2285”]
[PlyCount “91”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Aquaréna Kőbánya SC”]
[BlackTeam “Maróczy SE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. d4 Nf6 2. c4 c5 3. d5 e6 4. Nc3 d6 5. e4 g6 6. Bd3 Bg7 7. h3 O-O 8. Nf3 Na6
9. O-O Nc7 10. Re1 Rb8 11. a4 a6 12. a5 b5 13. axb6 Rxb6 14. Qc2 Nh5 15. Ne2
exd5 16. exd5 f5 17. Rb1 a5 18. Bd2 a4 19. Qxa4 Rxb2 20. Rxb2 Bxb2 21. Ba5 Bf6
22. Qc6 Rf7 23. Nc3 Qd7 24. Qxc7 Qxc7 25. Re8+ Rf8 26. Rxf8+ Kxf8 27. Bxc7 Bxc3
28. Bxd6+ Ke8 29. Bxc5 Ba6 30. Bd4 Bxd4 31. Nxd4 Nf6 32. Bf1 Kd7 33. Nb3 Bc8
34. g3 Kd6 35. Bg2 Nd7 36. f4 Nc5 37. Nxc5 Kxc5 38. Bf1 h5 39. Kf2 Bd7 40. Ke3
Ba4 41. Kd3 Bd7 42. Kc3 Be8 43. Bg2 Bd7 44. h4 Be8 45. d6 Kxd6 46. Kd4 1-0

[Event “Maróczy-Kőbánya”]
[Site “Szeged”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.8”]
[White “Tokovic, Svetozar”]
[Black “Turzo, Attila”]
[Result “0-1”]
[ECO “A37”]
[WhiteElo “2235”]
[BlackElo “2302”]
[PlyCount “134”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Maróczy SE”]
[BlackTeam “Aquaréna Kőbánya SC”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. g3 c5 2. Bg2 g6 3. Nf3 Bg7 4. O-O Nc6 5. c4 e5 6. Nc3 Nge7 7. Rb1 d6 8. a3
a5 9. d3 O-O 10. Bg5 f6 11. Bd2 Be6 12. e4 Rb8 13. Nb5 h6 14. b4 f5 15. Bh3 Bf7
16. Qc1 Kh7 17. Nh4 fxe4 18. dxe4 axb4 19. axb4 Nd4 20. Nxd4 cxd4 21. Qc2 b6
22. f4 exf4 23. gxf4 Nc6 24. Nf3 Qc7 25. Rfc1 Qe7 26. Qd3 Be6 27. Bg2 Bg4 28.
b5 Bxf3 29. Bxf3 Nd8 30. Bg2 Nb7 31. Qg3 Nc5 32. Re1 Rbc8 33. Kh1 Qf7 34. Rbc1
Rce8 35. Re2 Re7 36. e5 d3 37. Ree1 dxe5 38. fxe5 Qf2 39. Rcd1 Qxg3 40. hxg3
Rxe5 41. Rxe5 Bxe5 42. Bb4 Rc8 43. Bc6 Ne4 44. Kg2 Nxg3 45. Rxd3 Nf5 46. Rd7+
Kh8 47. Bd2 h5 48. Bd5 Rc7 49. Rd8+ Kh7 50. Be6 Nd6 51. Be3 Nxc4 52. Bxc4 Rxc4
53. Rd7+ Kg8 54. Bxb6 Rb4 55. Rd5 Bf4 56. Bd8 Kf7 57. b6 Ke6 58. Rc5 Be3 59.
Rc3 Bxb6 60. Rc6+ Kd7 61. Rxb6 Rg4+ 62. Kh3 Kxd8 63. Rb7 Ke8 64. Ra7 Kf8 65.
Rb7 Rf4 66. Ra7 Rf7 67. Ra4 Kg7 0-1

[Event “Maróczy-Kőbánya”]
[Site “Szeged”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.9”]
[White “Konnyu, Janos”]
[Black “Kopasz, Robert”]
[Result “1-0”]
[ECO “B12”]
[WhiteElo “2335”]
[BlackElo “2370”]
[PlyCount “107”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Aquaréna Kőbánya SC”]
[BlackTeam “Maróczy SE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 c6 2. d4 d5 3. Nd2 g6 4. h3 Bg7 5. Ngf3 Nf6 6. e5 Nfd7 7. Bd3 c5 8. c3
Nc6 9. O-O Qb6 10. Re1 e6 11. dxc5 Nxc5 12. Nb3 Nxb3 13. axb3 O-O 14. b4 Qc7
15. Bf4 Bd7 16. Qd2 Rfc8 17. Qe3 a6 18. h4 Na7 19. h5 Bb5 20. hxg6 Bxd3 21.
Qxd3 fxg6 22. Ng5 Re8 23. Qh3 h6 24. Nxe6 Qd7 25. Nc5 Qxh3 26. gxh3 g5 27. Bg3
Re7 28. Rad1 Rd8 29. f4 Nc6 30. f5 Bxe5 31. Bxe5 Nxe5 32. Re3 Rf8 33. Rxd5 Rxf5
34. Nxb7 Nc4 35. Rxe7 Rxd5 36. b3 Nd2 37. Nc5 Rf5 38. Kg2 Nf3 39. Nxa6 Nh4+ 40.
Kg1 h5 41. c4 Kf8 42. Re3 Nf3+ 43. Kf2 Nd4+ 44. Kg2 Kf7 45. b5 Rf6 46. Nc7 Nf5
47. Rd3 Nh4+ 48. Kg3 Ng6 49. Rd7+ Kg8 50. Rd5 Kh7 51. Rxg5 Kh6 52. Rxg6+ Rxg6+
53. Kf4 Kg7 54. c5 1-0

[Event “Maróczy-Kőbánya”]
[Site “Szeged”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.10”]
[White “Tubak, Daniel”]
[Black “Polyik, Peter”]
[Result “0-1”]
[ECO “B43”]
[WhiteElo “2244”]
[BlackElo “2267”]
[PlyCount “72”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Maróczy SE”]
[BlackTeam “Aquaréna Kőbánya SC”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 c5 2. Nf3 e6 3. d4 cxd4 4. Nxd4 a6 5. Nc3 Qc7 6. Bd3 Nf6 7. O-O Bc5 8.
Nb3 Ba7 9. Qe2 Nc6 10. a4 d6 11. Kh1 Ne5 12. f4 Neg4 13. h3 h5 14. Nd1 Bd7 15.
Ne3 Nxe3 16. Bxe3 Bxe3 17. Qxe3 h4 18. Qe1 e5 19. f5 O-O-O 20. c4 Nh5 21. Rf3
Nf4 22. Bf1 Bc6 23. a5 g6 24. fxg6 f5 25. Nd2 Qg7 26. b4 fxe4 27. Re3 Qxg6 28.
b5 axb5 29. a6 Rhg8 30. Qf2 bxa6 31. cxb5 Bxb5 32. Rc3+ Kd7 33. Bxb5+ axb5 34.
Ra7+ Ke6 35. Nxe4 Qxe4 36. Qa2+ Qd5 0-1

[Event “Maróczy-Kőbánya”]
[Site “Szeged”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.11”]
[White “Szilagyi, Zsolt”]
[Black “Kelemen, David”]
[Result “1-0”]
[ECO “E81”]
[WhiteElo “2324”]
[BlackElo “2130”]
[PlyCount “109”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Aquaréna Kőbánya SC”]
[BlackTeam “Maróczy SE”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. c4 g6 2. Nc3 Bg7 3. d4 Nf6 4. e4 d6 5. f3 O-O 6. Be3 Na6 7. Qd2 c6 8. Bh6 e5
9. Bxg7 Kxg7 10. O-O-O Qa5 11. Kb1 Rb8 12. Nge2 Be6 13. d5 cxd5 14. cxd5 Bd7
15. g4 b5 16. Nc1 Rfc8 17. Bd3 Nc5 18. Nb3 Nxb3 19. axb3 b4 20. Na2 Qb6 21. Rc1
a5 22. Rxc8 Bxc8 23. h4 h5 24. g5 Nd7 25. Bc2 Nc5 26. Nc1 Ba6 27. f4 a4 28.
fxe5 dxe5 29. d6 axb3 30. Nxb3 Bc4 31. Nxc5 Qxc5 32. Ba4 b3 33. Qc3 Qxd6 34.
Qxc4 Rb4 35. Qc6 Qd3+ 36. Ka1 Rc4 37. Bb5 Qxe4 38. Qxe4 Rxe4 39. Kb1 Rb4 40.
Be2 f5 41. gxf6+ Kxf6 42. Bd1 Kf5 43. Kc1 Kf4 44. Rh3 e4 45. Rxb3 Rxb3 46. Bxb3
Kg3 47. Kd2 Kf2 48. Bd1 g5 49. hxg5 h4 50. g6 h3 51. g7 e3+ 52. Kc1 h2 53. g8=Q
h1=Q 54. Qf8+ Kg1 55. Qg7+ 1-0

[Event “Maróczy-Kőbánya”]
[Site “Szeged”]
[Date “2019.03.31”]
[Round “7.12”]
[White “Valyi, Adel”]
[Black “Medvegy, Judit”]
[Result “1/2-1/2”]
[ECO “B10”]
[WhiteElo “1879”]
[BlackElo “2008”]
[PlyCount “63”]
[EventDate “2018.11.17”]
[EventType “team-tourn”]
[EventRounds “9”]
[EventCountry “HUN”]
[Source “chess.hu”]
[SourceDate “2019.04.01”]
[WhiteTeam “Maróczy SE”]
[BlackTeam “Aquaréna Kőbánya SC”]
[WhiteTeamCountry “HUN”]
[BlackTeamCountry “HUN”]

1. e4 c6 2. d3 d5 3. Nd2 e5 4. Ngf3 Bd6 5. g3 Nf6 6. Bg2 O-O 7. O-O Nbd7 8. Re1
Re8 9. c3 b6 10. Nf1 Bb7 11. Nh4 Bf8 12. Nf5 c5 13. g4 g6 14. N5g3 dxe4 15.
dxe4 h6 16. g5 hxg5 17. Bxg5 Qc7 18. h4 Nh7 19. Be3 Rad8 20. Qc1 c4 21. b4 cxb3
22. axb3 a5 23. Qc2 Nb8 24. Nd2 Ba6 25. Nf3 Rc8 26. Bd2 Rcd8 27. c4 Bb7 28. Bc3
Nc6 29. Rad1 Bg7 30. h5 Rxd1 31. Rxd1 Rd8 32. Rxd8+ 1/2-1/2


A bajnokság állása:

H Csapat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 MP Pont
1 Tungsram Aquaprofit NSK

*

5,5

8

8,5

7

10,5

9

11

12

59,5

2 DVTK

6,5

*

5,5

9

8,5

7,5

7,5

9

12

53,5

3 ASE Paksw

4

6,5

*

8

8,5

6

8,5

7

11

48,5

4 Aquaréna Kőbánya SC

3,5

3

*

7,5

6

7

6,5

9

9

42,5

5 Dunaharaszti MTK

3,5

4

4,5

*

7,5

7,5

7

10

8

44

6

HVSE-Infraplan

5

3,5

6

*

5,5

7,5

7,5

10,5

7

45,5

7 Pénzügyőr SE

1,5

6

5

4,5

6,5

*

8,5

6

6

38

8 Z. Csuti-Hydrocomp SK

4,5

5,5

4,5

4,5

3,5

*

6

8

3

36,5

9 Duocor-Makói SVSE

3

4,5

3,5

5

4,5

6

6

*

2

32,5

10 Maróczy SE

1

3

5

3

2

1,5

4

*

0

19,5

A 8. forduló (április 27.) párosítása:

ASE Paks – Aquaréna Kőbánya SC

Duocor-Makói SVSE – Maróczy SE

Pénzügyőr SE – DVTK

HVSE-Infraplan – Dunaharaszti MTK

Tungsram Aquaprofit NSK – Zalaegerszegi Csuti-Hydrocomp SK

Az utolsó forduló (április 28.) párosítása:

Zalaegerszegi Csuti-Hydrocomp SK – ASE Paks

Dunaharaszti MTK – Tungsram Aquaprofit NSK

DVTK – HVSE-Infraplan

Maróczy SE – Pénzügyőr SE