International Chess Open Graz 2018 február 17.– február 23. FINAL-INFO-RESULTS-PGN

International Chess Open Graz 2018 február 17.– február 23. FINAL-INFO-RESULTS-PGN

Demeter Dorina

Demeter Dorina 4,5 pont FIDE rtg + 9,2. A 12 éves Kisújszállási ifjú magyar tehetség Dorina, aki nem is rég Budapesten megnyerte a 2017. évi "A JÖVÖ BAJNOKAI" sakkversenyt.
Laza könnyedséggel állt helyt az A nemzetközi csoportban Grazban.Korábbi hír :Több mint 20 éve nem szerzett magyar nöi versenyzönk ilyen fiatalon WFM minösítést.

Portálunk gratulál a Stájerországi kis magyar különitmény minden kis magyarjának.

International Chess Open Graz 2018
február 17.–február 24. · Hotel Novapark Graz · Graz

Player overview for HUN Click Here

Player overview for HUN

 

SNo Name RtgI RtgN FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Rk. Rp K rtg+/- Group
3 Kubik Anna Zsófia 1679 0 HUN 1 1 ½ 0 1 ½ 1 0 1 6,0 4 1672 0 0,00 Group C
12 Nandin-Erdene Davaademberel 1459 0 HUN 1 0 ½ ½ 1 1 0 1 1 6,0 6 1485 40 35,20 Group C
23 Pasti Zsombor 1231 0 HUN 1 0 ½ 1 0 0 1 1 0 4,5 19 1438 0 0,00 Group C
20 IM Almasi Istvan 2407 0 HUN 1 0 1 1 1 ½ 0 1 0 5,5 27 2375 10 -2,60 Group A
63 Ongut Tamas Gunes 2211 2100 HUN 1 ½ 1 1 0 0 1 ½ 0 5,0 39 2381 40 81,60 Group A
68 Kormos Adam 2184 0 HUN 1 0 ½ 0 0 ½ ½ ½ 1 4,0 93 1977 20 -40,80 Group A
84 WFM Demeter Dorina 2096 0 HUN ½ ½ ½ 0 ½ 0 ½ 1 1 4,5 73 2123 40 9,20 Group A
91 Gombócz Ferenc Jr. 2074 1990 HUN 0 1 0 0 1 ½ 0 0 1 3,5 110 1899 40 -84,40 Group A
116 CM Pasti Aron 1934 0 HUN 1 0 0 ½ ½ ½ 0 0 ½ 3,0 113 2002 40 24,40 Group A
125 Tancsa Tamás 1854 1739 HUN 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2,0 132 1770 40 -39,20 Group A
24 Pasti Anna 1720 0 HUN 1 ½ 1 1 1 0 ½ ½ 0 5,5 7 1906 40 76,40 Group B
35 Konyves Almos 1661 0 HUN 1 1 1 1 ½ 1 ½ 0 1 7,0 1 2063 40 180,80 Group B

Final Ranking after 9 Rounds click here

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name Typ sex FED RtgI RtgN Club/City Pts.  TB1 Rp K rtg+/-
1 8 GM Dastan Muhammed Batuhan TUR 2520 0 7,5 2660 2660 10 15,7
2 4 GM Sebenik Matej SLO 2557 2505 SV Raika Rapid Feffernitz 7,0 2634 2634 10 9,2
3 6 GM Deac Bogdan-Daniel U18 ROU 2549 2426 7,0 2630 2630 10 9,8
4 14 FM Gumularz Szymon U18 POL 2450 0 KSZ Polonia Wroclaw 7,0 2543 2543 10 12,0
5 2 GM Socko Bartosz POL 2593 2639 6,5 2572 2572 10 -0,5
6 19 IM Tomazini Zan SLO 2416 2349 ŠK Poljanska Bistrica 6,5 2567 2567 10 14,9
7 1 GM Istratescu Andrei ROU 2595 2641 6,5 2551 2551 10 -2,8
8 21 FM Schwabeneder Florian AUT 2403 2367 SV Grieskirchen 6,5 2500 2500 10 12,4
9 5 GM Nevednichy Vladislav ROU 2551 2556 6,5 2495 2495 10 -3,3
10 16 IM Barski Radoslaw POL 2429 0 6,5 2489 2489 10 8,1
11 12 IM Gazik Viktor U18 SVK 2473 2336 6,5 2446 2446 10 -0,4
12 29 IM Chakravarthi Reddy M IND 2380 0 6,0 2459 2459 20 21,0
13 26 IM Menezes Christoph AUT 2385 2340 Union Ansfelden 6,0 2453 2453 10 8,8
14 17 IM Bao Qilin CHN 2426 2300 6,0 2450 2450 10 4,2
15 9 IM Pötsch Hagen GER 2484 2438 Sv Wulkaprodersdorf 6,0 2432 2432 10 -5,2
16 27 FM Tomczak Mikolaj POL 2383 2380 6,0 2424 2424 10 5,5
17 3 GM Czarnota Pawel POL 2562 0 6,0 2400 2400 10 -14,6
18 22 IM Viani Antonio Dcunha IND 2402 0 6,0 2364 2364 10 -2,4
19 13 IM Baumegger Siegfried AUT 2450 2435 Leoben 6,0 2358 2358 10 -6,5
20 23 IM Schachinger Mario AUT 2398 2380 Boom Software Leibnitz 6,0 2318 2318 10 -8,1
21 33 IM Nomin-Erdene Davaademberel U18 w MGL 2365 0 6,0 2312 2312 10 -4,4
22 24 Lewtak Damian POL 2387 0 6,0 2265 2265 20 -17,0
23 11 IM Kanmazalp Ogulcan TUR 2477 2439 5,5 2435 2435 10 -3,6
82 Nalbant Tuna Onat U18 TUR 2119 0 Manisa Turkuaz Satranç Kulubu 5,5 2435 2435 40 136,8
25 34 IM Huber Martin Christian AUT 2364 2366 Schachfreunde Graz 5,5 2402 2402 10 6,0
26 32 FM Horvath Dominik U18 AUT 2369 2277 SV Pamhagen 5,5 2401 2401 20 10,8
27 20 IM Almasi Istvan HUN 2407 0 DVTK 5,5 2375 2375 10 -2,6
28 69 Li Xueyi w CHN 2176 0 5,5 2353 2353 20 42,0
29 31 IM Sabuk Piotr POL 2370 0 5,5 2349 2349 10 -0,7
30 18 IM Nguyen Piotr POL 2421 2450 5,5 2332 2332 10 -6,0
42 IM Danner Georg S65 AUT 2297 2271 Sc Pinggau-Friedberg 5,5 2332 2332 10 4,6
32 62 FM Neuschmied Siegfried AUT 2212 2171 Raiffeisen Wörgl 5,5 2320 2320 20 29,6
33 15 IM Schnider Gert AUT 2430 2398 Schachfreunde Graz 5,5 2317 2317 10 -9,2
34 10 GM Socko Monika w POL 2482 2477 5,5 2277 2277 10 -20,1
35 WIM Unuk Laura w SLO 2362 2360 Schachklub Baden 5,5 2277 2277 20 -15,6
36 43 Modler Andreas Prof. Dr. GER 2294 2272 Schachfreunde Berlin 1903 e.V. 5,5 2217 2217 20 -16,4
37 80 Schweighoffer Martin SUI 2124 2134 SG Winterthur 5,0 2459 2459 20 71,0
38 44 FM Paszewski Mateusz POL 2289 2286 UKS Hetman Częstochowa 5,0 2384 2384 20 23,8
39 63 Ongut Tamas Gunes U18 HUN 2211 2100 Tabani Spartacus 5,0 2381 2381 40 81,6
40 52 Chylewski Patryk U18 POL 2261 2061 5,0 2365 2365 40 51,6
41 48 IM Bakalarz Mietek LUX 2276 0 5,0 2359 2359 10 10,0
42 89 MK Wallner Dieter Dr. AUT 2075 2017 Spg. Liezen-Admont 5,0 2333 2333 20 55,8
43 47 Marczuk Dominik POL 2278 0 5,0 2327 2327 20 12,0
44 49 WIM Warakomska Anna w POL 2269 0 Akademia Szachowa Gliwice 5,0 2311 2311 20 10,6
45 59 Jones Steven ENG 2219 0 Basingstoke 5,0 2310 2310 20 22,6
46 28 IM Freitag Manfred AUT 2382 2362 Fürstenfeld 5,0 2303 2303 10 -8,2
47 25 FM Molenda Marcin POL 2386 0 5,0 2296 2296 10 -9,3
48 38 FM Cerovic Danilo SRB 2340 2334 5,0 2285 2285 20 -10,2
49 40 FM Szustakowski Antoni U18 POL 2303 2184 5,0 2265 2265 20 -6,2
51 IM Barle Janez Dr.Di S65 SLO 2262 2367 Dr.Milan Vidmar 5,0 2265 2265 10 0,8
51 7 GM Hjartarson Johann ISL 2536 0 5,0 2261 2261 10 -26,7
52 41 WGM Yildiz Kadioglu Betul Cemre w TUR 2298 2361 5,0 2250 2250 20 -11,6
53 65 Suta Andraz SLO 2198 2225 5,0 2239 2239 20 13,6
54 30 FM Bänziger Fabian U18 SUI 2373 2358 Hohenems 5,0 2238 2238 10 -14,8
55 39 FM Ding Tze How Dilwen MAS 2306 0 5,0 2209 2209 10 -11,4
56 86 Fiedorek Michal U18 POL 2078 0 5,0 2183 2183 40 48,4
57 37 IM Faibisovich Vadim S65 RUS 2340 0 5,0 2163 2163 10 -19,6
58 61 Rohrmueller Ulrich GER 2216 0 SC Gröbenzell 5,0 2161 2161 20 -10,8
59 66 Leisch Lukas U18 AUT 2194 2145 Tsu Wartberg/Aist 5,0 2109 2109 40 -28,4
60 75 Praczukowski Stanislaw POL 2139 1987 4,5 2321 2321 20 38,0
61 76 Krzywda Andrzej POL 2137 0 LZS Victoria Chróścice 4,5 2306 2306 20 37,2
62 45 FM Livaja Mario SRB 2288 0 4,5 2303 2303 20 7,4
63 60 FM Frosch Erich AUT 2218 2229 Ej. Gleisdorf 4,5 2264 2264 20 12,2
64 108 WFM Li Yunshan U18 w CHN 2010 0 4,5 2227 2227 40 98,4
65 70 WFM Janzelj Lara w SLO 2174 2029 Sk Feistritz Paternion 4,5 2188 2188 20 0,2
66 54 Oglaza Oskar U18 POL 2245 2164 4,5 2179 2179 40 -29,6
67 64 Sanz Wawer Daniel U18 POL 2206 2075 4,5 2177 2177 40 -3,6
68 87 Wang Xinyue w CHN 2078 0 4,5 2176 2176 20 21,6
69 78 FM Titz Heimo Dr. S65 AUT 2130 2131 Sc Die Klagenfurter 4,5 2164 2164 20 7,0
70 57 Wagner Leopold Franziskus U18 GER 2220 2019 Wolfurt 4,5 2154 2154 40 -28,8
71 58 Goessler Markus AUT 2219 2195 Bärnbach 4,5 2150 2150 20 -13,4
72 121 Siddharth Jagadeesh U18 SGP 1909 0 4,5 2128 2128 40 96,8
73 84 WFM Demeter Dorina U18 w HUN 2096 0 4,5 2123 2123 40 9,2
74 71 CM Bauer Thomas AUT 2168 2155 1. Sk Ottakring 4,5 2101 2101 20 -12,2
75 74 FM Wegerer Fred Ing. AUT 2141 2129 Gleisdorf 4,5 2063 2063 20 -18,2
76 50 IM Gazik Igor Dr. SVK 2268 2276 4,5 2061 2061 10 -19,3
77 93 WFM Trippold Denise w AUT 2069 2115 Schachklub Baden 4,5 2050 2050 20 -0,4
78 97 Lehmann Sven GER 2049 1977 SK Gernsbach 1949 e.V. 4,5 2041 2041 20 -2,4
79 73 WFM Vidic Teja w SLO 2164 2144 Schachklub Baden 4,0 2254 2254 20 15,8
80 110 Harazinska Magdalena U18 w POL 1965 0 4,0 2182 2182 40 87,6
81 67 FM Maxion Dirk GER 2191 2145 SK König Tegel Berlin 4,0 2168 2168 20 -3,6
82 95 Pernerstorfer Johannes AUT 2067 2002 SK Austria Wien 4,0 2138 2138 20 15,0
83 72 Koller Hans-Jürgen AUT 2167 2112 Sv Freistadt 4,0 2128 2128 20 -13,0
84 90 Leisenberger Harald AUT 2075 2051 4,0 2122 2122 20 9,8
85 98 Dimitriadis Michael AUT 2048 2009 Soechau 4,0 2107 2107 20 11,8
86 79 Bischofberger Dario SUI 2127 2103 SK Chur 4,0 2092 2092 20 -9,0
87 99 Schloffer Jasmin U18 w AUT 2042 1970 Spg. Feldbach-Kirchberg 4,0 2083 2083 40 12,8
88 55 Steindl Johannes AUT 2236 2227 1. Sk Ottakring 4,0 2062 2062 20 -38,8
89 36 WGM Ozturk Kubra w TUR 2353 2279 4,0 2053 2053 20 -63,0
90 117 Vardi Shlomit w ISR 1918 1906 4,0 2029 2029 20 25,0
91 88 Hatzl Johannes AUT 2076 2074 Fürstenfeld 4,0 2013 2013 20 -15,0
92 85 Li Zhaoyang U18 CHN 2091 0 4,0 2010 2010 20 -20,2
93 68 Kormos Adam HUN 2184 0 4,0 1977 1977 20 -40,8
94 46 FM Tonndorf Matthias GER 2287 0 4,0 1967 1967 20 -69,0
95 96 Zoernpfenning Siegfried AUT 2062 2037 tschaturanga 3,5 2160 2160 20 17,8
96 94 WFM Lahav Michal w ISR 2068 0 Rishon LeZion Club 3,5 2159 2159 20 17,6
97 77 Baum Jonasz U18 POL 2131 0 UKS Czternastka Warszawa 3,5 2126 2126 40 -10,0
98 56 FM Singer Richard AUT 2225 2210 Sv Gamlitz 3,5 2090 2090 20 -21,8
99 127 Dhruv Easwar U18 ENG 1841 0 3,5 2086 2086 40 82,0
100 103 Cmor Nino SLO 2024 2016 3,5 2070 2070 20 8,2
101 100 Charaus Florian AUT 2040 2017 Ask Nettingsdorf 3,5 2036 2036 20 -3,8
102 102 Hagemann Sven GER 2029 2017 SV Königsspringer Braunschweig 3,5 2031 2031 20 -2,4
103 118 Khachatouri Saro AUT 1917 1832 Götzis 3,5 2019 2019 20 20,2
104 101 Liu Hongyan w CHN 2032 0 3,5 2014 2014 20 -6,6
105 92 MK Horvath Reka w AUT 2072 2012 Spg. Feldbach-Kirchberg 3,5 2005 2005 20 -14,6
106 115 Rumpf Werner Dr. AUT 1945 1915 3,5 1988 1988 20 8,8
107 124 Nguyen Thai Dai Vinh U18 CZE 1875 1557 3,5 1945 1945 40 27,2
108 119 WCM Sade Defne U18 w TUR 1911 0 3,5 1936 1936 40 8,4
109 104 Deutschmann Robert Peter AUT 2023 1970 Boom Software Leibnitz 3,5 1935 1935 20 -20,2
110 91 Gombócz Ferenc Jr. U18 HUN 2074 1990 Pátyi SE 3,5 1899 1899 40 -84,4
111 132 Rozwadowski Roman POL 1711 1701 3,5 1816 1816 40 23,2
112 105 MK Spelec Darko SLO 2016 2026 Frauental 3,0 2066 2066 20 9,4
113 116 CM Pasti Aron U18 HUN 1934 0 3,0 2002 2002 40 24,4
114 106 Eibinger Manuel DI. Dr. AUT 2016 2016 Fürstenfeld 3,0 1967 1967 20 -13,2
115 111 Verhoef Jaap S65 NED 1962 1907 Sv Gamlitz 3,0 1966 1966 20 -1,4
116 113 Zimmermann Curt Dr. AUT 1960 1867 Sv Steyregg 3,0 1888 1888 20 -18,0
117 128 Wiener Alexander AUT 1821 1789 Grazer Schachgesellschaft 3,0 1873 1873 20 8,6
118 123 Sepetavc Walter S65 AUT 1882 1833 Soechau 3,0 1870 1870 20 -6,4
119 109 Gooding Ian Dr ENG 2007 0 Colchester 3,0 1832 1832 20 -40,6
120 134 Schmidt Johann AUT 1631 1754 SC Extraherb WS 3,0 1816 1816 20 20,0
121 53 FM Gungl Theo U18 GER 2251 2255 USV TU Dresden 2,5 2172 2172 20 -8,8
122 83 Nehyba Martin U18 CZE 2102 2126 2,5 2160 2160 40 10,8
123 126 Kerschenbauer Franz AUT 1842 1879 SV Klosterneuburg 2,5 2054 2054 20 27,8
124 107 Fehr Axel Dr SUI 2013 0 2,5 2003 2003 20 -4,8
125 112 Wu Min w AUT 1960 1971 Sc Donaustadt 2,5 1906 1906 20 -15,0
126 135 Paseka Christian AUT 1619 1609 Sk Austria Wien 2,5 1770 1770 20 19,4
127 133 Lemsitzer Simon U18 AUT 1693 1685 BOOM Software Leibnitz 2,5 1761 1761 40 -2,0
128 122 Neubauer Anton AUT 1882 1898 Esv Austria Graz 2,5 1729 1729 20 -27,4
129 130 Loibl Johann AUT 1760 1732 Sv Klosterneuburg 2,5 1722 1722 20 -9,8
130 114 Cibikova Sofia Anna U18 w SVK 1950 0 ŠK Junior Banská Bystrica 2,5 1712 1712 40 -112,8
131 120 Preundler Stefan AUT 1911 1876 2,0 1781 1781 20 -26,8
132 125 Tancsa Tamás U18 HUN 1854 1739 ASE PAKS 2,0 1770 1770 40 -39,2
133 131 Kellner Nikolaus AUT 1711 1689 SK Austria Wien 1,5 1682 1682 20 -14,2
134 129 Karner Sylvia w AUT 1788 1719 Hohenems 1,5 1628 1628 20 -36,8
135 81 IM Wittmann Walter Dr. S65 AUT 2119 2067 Styria Graz 1,0 1744 1744 10 -23,5
http://chess-results.com/tnr300722.aspx https://hunonchess.com/international-chess-open-graz-2018-februar-17-februar-23-ifju-sakktehetseggel-a-12-eves-wfm-demeter-dorinaval/
Read previous post:
Bundesliga Weekend 24th-25th Feb

[Event "Bundesliga 2017-18"] [Site "Muelheim GER"] [Date "2018.02.25"] [Round "10.8"] [White "Navara, David"] [Black "Bischoff, Klaus"] [Result "1-0"] [WhiteTitle "GM"]...

Aeroflot Open 2018 starts in Moscow

    The total prize fund for all three tournaments is 120,000 euros; the winner of the B tournament gets...

The 2018 GRENKE Chess Classic is a 10-player round-robin held in Germany from 31 March to 9 April.

Official website GRENKE Chess Classic 2017 FINAL

GRENKE Chess Open will be held in Karlsruhe from March 29 to April 2. Rapport Richard

https://youtu.be/fAU-6_QJIo8 Official website GRENKE Chess Classic 2017 FINAL

Close