LIVE-Festivalul International de Sah “IV. Ceramica Corund”- Turneul A – magyar résztvevökkel

LIVE-Festivalul International de Sah "IV. Ceramica Corund"- Turneul A - magyar résztvevökkel

2018/09/04 to 2018/09/09

Romania ( ROU )

Dorina Demeter

FM Orosz Andras
FM Krstulovic Alex

Losonczi Marcell

WFM Demeter Dorina

Tancsa Tamas
Oltean Gusztav
Tran David

A résztvevők listáját és a részletes eredményeket ITT 
chessresults
Official site

Korábbi cikk a verseny beharangozója

Starting rank

No. Name FideID RtgI sex Typ
1
GM Istratescu Andrei 1200372 2563
2
IM Filip Lucian-Ioan 1208900 2439
3
IM Manea Alexandru 1207660 2387
4
IM Vasiesiu Dan 1201131 2378 S50
5
IM Baratosi Daniel 1210351 2375
6
FM Stoyanov Tsvetan 2917173 2362 U14
7
FM Vavric Pavel 13902032 2345
8
IM Balla Tamas-Kristof 1208497 2328
9
FM Strugnell Carl 616753 2327
10
FM Orosz Andras 760498 2311
11
FM Gheorghiu Calin 1200305 2295
12
FM Ognean Mihnea-Ionut 1232347 2295 U14
13
FM Gilea Lucian 1206907 2290
14
FM Vasiesiu Victor 1243772 2285 U18
15
FM Krstulovic Alex 760056 2270 U16
16
FM Pisu Robert-Daniel 1218204 2253
17
NM Chifor Ovidiu-Emanuel 1215400 2252
18
CM Martian Dragos-Daniel 1203606 2246
19
CM Ghimpu Samuel-Timotei 1238175 2234 U16
20
FM Dicu Razvan-Stefan 1220217 2217
21
CM Ciorgovean Iustin 1242911 2210 U18
22
Losonczi Marcell 770442 2199 U14
23
NM Varlan Hervig-Ioan 1201034 2161 S50
24
CM Ciorica Mihai-Vlad 1225278 2156 U18
25
I Miloi Pavel-Dan 1230220 2142 U18
26
CM Padurariu Mihai-Edward 1234811 2131 U14
27
CM Bulau Andrei-Cristian 1237691 2100 U16
28
CM Samu Sorin-Mihai 1210165 2091 S50
29
AIM Paraschiv Paul-Alexandru 1233688 2087 U16
30
I Ilonczai Levente-David 1230190 2049 U18
31
WFM Demeter Dorina 778079 2047 w U14
32
Tancsa Tamas 783749 2039 U12
33
Oltean Gusztav 709921 2032 S50
34
I Benedek Istvan 1230263 2022 U18
35
I Egeto Janos-Lehel 1239872 2022
36
I Farcadi Hunor 1240382 2022 U16
37
I Coca Cristi-Iulian 1237004 2021 U14
38
I Isfan Ioan-Marius 1231367 2021 U16
39
I Demeter Jozsef 1238477 1987
40
WCM Ciocan Maria-Alexandra 1227130 1981 w U18
41
I Codreanu Alex-Cosmin 1233580 1963 U16
42
CM Anghel Iulian-Mihai 1241532 1947 U12
43
I Dobrin Ionut-Alexandru 1248065 1947 U16
44
I Sandor Tamas 1235281 1941 U20
45
CM Nastase Stefan 1204726 1940 S65
46
Tran David 790630 1923 U12
47
I Nastore Pavel-Alexandru 1255002 1902 U12
48
Talmaci Alexandru 13905430 1890 U18
49
I Vilcu Matei-Stefan 1245058 1835 U14
50
AFM Paraschiv Petronela-Alexandra 1233696 1801 w U16
Read previous post:
Szuperhösök Versenye – A daganatos betegségekböl gyógyult gyerekek olimpiája

  A Győztesek versenye (oroszul: Всемирные детские игры победителей; angolul: The World Children's Winners Games) napjaink legnagyobb európai sportrendezvénye a...

Boxing legend Lennox Lewis yesterday, on Good Morning Britain: “If you teach a kid how to play chess he isn’t gonna go out and and rob somebody or do something bad, because he is thinking five moves ahead.”

Boxing legend Lennox Lewis yesterday, on Good Morning Britain: "If you teach a kid how to play chess he isn’t...

 FIDE World Junior Open/Girls Championships 2018-09-05 – 15 – Gebze (Kocaeli), Turkey – Magyar résztvevökkel 2018/09/05 to 2018/09/15

Dmitry Jakovenko and Dmitry Andreikin Maintain Leadership at Superfinal

Dmitry Jakovenko and Dmitry Andreikin Maintain Leadership at Superfinal Girya, Pogonina and Goryachkina lead women's event. http://ruchess.ru/en/ 71st ch-RUS 2018...

Kisújszállási magyar sakk reménység a világ legnagyobb nyílt versenyén

Close