LIVE-Festivalul International de Sah “IV. Ceramica Corund”- Turneul A – magyar résztvevökkel

LIVE-Festivalul International de Sah “IV. Ceramica Corund”- Turneul A – magyar résztvevökkel

2018/09/04 to 2018/09/09

Romania ( ROU )

Dorina Demeter

FM Orosz Andras
FM Krstulovic Alex

Losonczi Marcell

WFM Demeter Dorina

Tancsa Tamas Oltean Gusztav Tran David

A résztvevők listáját és a részletes eredményeket ITT  chessresults Official site

Korábbi cikk a verseny beharangozója

Starting rank

No. Name FideID RtgI sex Typ
1
GM Istratescu Andrei 1200372 2563
2
IM Filip Lucian-Ioan 1208900 2439
3
IM Manea Alexandru 1207660 2387
4
IM Vasiesiu Dan 1201131 2378 S50
5
IM Baratosi Daniel 1210351 2375
6
FM Stoyanov Tsvetan 2917173 2362 U14
7
FM Vavric Pavel 13902032 2345
8
IM Balla Tamas-Kristof 1208497 2328
9
FM Strugnell Carl 616753 2327
10
FM Orosz Andras 760498 2311
11
FM Gheorghiu Calin 1200305 2295
12
FM Ognean Mihnea-Ionut 1232347 2295 U14
13
FM Gilea Lucian 1206907 2290
14
FM Vasiesiu Victor 1243772 2285 U18
15
FM Krstulovic Alex 760056 2270 U16
16
FM Pisu Robert-Daniel 1218204 2253
17
NM Chifor Ovidiu-Emanuel 1215400 2252
18
CM Martian Dragos-Daniel 1203606 2246
19
CM Ghimpu Samuel-Timotei 1238175 2234 U16
20
FM Dicu Razvan-Stefan 1220217 2217
21
CM Ciorgovean Iustin 1242911 2210 U18
22
Losonczi Marcell 770442 2199 U14
23
NM Varlan Hervig-Ioan 1201034 2161 S50
24
CM Ciorica Mihai-Vlad 1225278 2156 U18
25
I Miloi Pavel-Dan 1230220 2142 U18
26
CM Padurariu Mihai-Edward 1234811 2131 U14
27
CM Bulau Andrei-Cristian 1237691 2100 U16
28
CM Samu Sorin-Mihai 1210165 2091 S50
29
AIM Paraschiv Paul-Alexandru 1233688 2087 U16
30
I Ilonczai Levente-David 1230190 2049 U18
31
WFM Demeter Dorina 778079 2047 w U14
32
Tancsa Tamas 783749 2039 U12
33
Oltean Gusztav 709921 2032 S50
34
I Benedek Istvan 1230263 2022 U18
35
I Egeto Janos-Lehel 1239872 2022
36
I Farcadi Hunor 1240382 2022 U16
37
I Coca Cristi-Iulian 1237004 2021 U14
38
I Isfan Ioan-Marius 1231367 2021 U16
39
I Demeter Jozsef 1238477 1987
40
WCM Ciocan Maria-Alexandra 1227130 1981 w U18
41
I Codreanu Alex-Cosmin 1233580 1963 U16
42
CM Anghel Iulian-Mihai 1241532 1947 U12
43
I Dobrin Ionut-Alexandru 1248065 1947 U16
44
I Sandor Tamas 1235281 1941 U20
45
CM Nastase Stefan 1204726 1940 S65
46
Tran David 790630 1923 U12
47
I Nastore Pavel-Alexandru 1255002 1902 U12
48
Talmaci Alexandru 13905430 1890 U18
49
I Vilcu Matei-Stefan 1245058 1835 U14
50
AFM Paraschiv Petronela-Alexandra 1233696 1801 w U16