MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v bleskovom šachu (Topoľčany, 15.09.), Prizepool: 1.200 €

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v bleskovom šachu (Topoľčany, 15.09.), Prizepool: 1.200 €

Szlovákia blitz + rapid...
Eredmény:
Marjanovics Annamária 3 db. díj & blitz elo: +92 & rapid elo: +12
Marjanovics Alex 1 db. díj & blitz elo: +63 & rapid elo: +51

 

This photo was provided by Alexander Riabov

Official Homepage of the Organizer http://chess-results.com/

Final Ranking after 15 Rounds

Rk. SNo Name Typ sex Gr FED Rtg Club/City Pts.  TB1  TB2  TB3
1 3
IM Gazik Viktor SVK 2405 Sk Aquamarin Podhajska 13,0 130,5 137,0 108,0
2 1
GM Tran Tuan Minh VIE 2558 12,5 134,0 141,5 105,0
3 8
FM Sahidi Samir U15 SVK 2256 Ksn Bratislava 12,0 134,0 140,5 94,0
4 2
GM Manik Mikulas SVK 2517 Sk Prakovce 11,5 132,0 139,5 86,0
5 10
IM Horvath Dominik U15 AUT 2240 SV Pamhagen 11,0 134,0 141,5 88,5
6 23
Kostolansky Sebastian Lukas U15 SVK 2063 Sk Slovan Bratislava 10,0 126,0 132,0 78,5
7 4
IM Krnan Tomas CAN 2375 9,0 134,5 142,0 81,5
8 11
IM Gazik Igor SVK 2208 Sk Aquamarin Podhajska 9,0 133,0 138,5 79,0
9 5
IM Tran Minh Thang VIE 2316 9,0 126,5 132,5 76,0
10 9
Matejovic Juraj SVK 2253 Sk Modra 9,0 122,0 128,0 74,0
11 29
Vadila Ondrej U15 2000 SVK 1974 Sk Slovan Bratislava 9,0 113,5 119,0 70,0
12 18
Bojda Lubomir SVK 2117 Topolciansky Sachovy Klub 9,0 112,0 118,0 66,0
13 32
WFM Marjanovic Annamaria w 2000 HUN 1921 8,5 136,0 140,0 77,0
14 17
Nestorenko Dmitry UKR 2127 8,5 131,5 137,5 78,5
15 7
FM Zetocha Claudiu SVK 2264 Sk Slovan Bratislava 8,5 119,0 125,0 70,0
16 15
Jakubek Peter SVK 2158 Sk Sparta Povazska Bystrica 8,5 116,0 122,0 70,5
17 6
FM Levay Sorin ROU 2286 8,5 114,5 118,5 67,5
18 19
Skreno Vladimir SVK 2077 Sachy Reinter 8,5 113,0 118,5 69,5
19 31
Zetocha Adrian U15 2000 SVK 1964 Sk Slovan Bratislava 8,5 106,0 107,0 68,5
20 14
Cajka Tibor SVK 2162 Sk Osuske 8,0 130,0 136,5 76,0
21 49
Stevik Patrik U15 1700 SVK 1656 Sk Junior Cvc Banska Bystrica 8,0 129,0 136,0 74,5
22 12
Provaznik Michal CZE 2195 Sachovy Klub Holic 8,0 129,0 135,5 75,0
23 22
Takacs Laszlo SVK 2066 Sk Dunajska Streda 8,0 127,0 133,0 71,5
24 20
Slamena Michal SVK 2074 Sk Hlohovec 8,0 117,5 124,0 69,0
25 21
Balazs Attila SVK 2068 Sk Magnezit Jelsava 8,0 114,5 120,5 65,0
26 24
Marko Anton SVK 2037 Topolciansky Sachovy Klub 8,0 114,5 119,5 67,5
27 13
FM Bombek Peter SVK 2167 Sks Dubnica N/V 8,0 108,0 113,5 62,0
28 28
Janco Darius 2000 SVK 1978 Topolciansky Sachovy Klub 8,0 108,0 111,0 65,0
29 26
Nikanova Ekaterina w BLR 2017 8,0 103,5 104,5 60,0
30 35
Meszarosova Eva w 2000 SVK 1854 Sk Pribeta 7,5 112,0 117,5 59,0
31 16
Balogh Peter SVK 2127 Sk Ou Russel Gabcikovo 7,5 111,5 118,0 66,0
32 27
CM Pniaczek Marek U15 POL 2001 7,5 107,5 113,5 61,0
33 33
Zido Peter 2000 SVK 1921 Sachy Reinter 7,5 105,5 111,0 56,0
34 43
Tkadlecek Petr 2000 CZE 1759 7,5 102,5 103,5 57,0
35 41
Mizicka Matus 2000 SVK 1796 Nitriansky Sachovy Klub Nitra 7,5 101,5 107,0 52,5
36 30
Kolman Richard 2000 SVK 1972 Sk Slovan Bratislava 7,0 107,5 111,5 62,0
37 46
Chrenko Kristian 1700 SVK 1685 Nitriansky Sachovy Klub Nitra 7,0 106,0 111,0 54,5
38 25
Garban Mario SVK 2023 Topolciansky Sachovy Klub 7,0 103,5 108,5 57,0
39 53
Butala Michal 1700 SVK 1556 Sk Apollo Slovnaft Bratislava 7,0 98,0 104,0 49,0
40 56
Kapec Kristian U15 1700 SVK 1421 Sk Bls Bardejov 7,0 93,0 94,0 46,0
41 44
Slaby Jozef 2000 SVK 1726 Sk Kupele Piestany 7,0 87,0 88,0 48,0
42 36
Slaba Andrea U15 w 2000 SVK 1845 Sk Kupele Piestany 6,5 104,0 110,5 53,5
43 37
Babala Ondrej 2000 SVK 1835 Topolciansky Sachovy Klub 6,5 103,5 109,0 53,0
44 39
Vodicka Michal 2000 SVK 1827 Sk Slovan Bratislava 6,5 103,5 104,5 50,5
45 45
WCM Nadzamova Viktoria U15 w 1700 SVK 1700 Tj Slavia Kosice 6,5 101,5 107,5 50,0
46 47
Sarkozi Szabolcs U15 1700 SVK 1668 Msk Corvin Velky Meder 6,5 100,0 101,0 50,5
47 34
Deak Gabriel 2000 SVK 1898 Sk Apollo Slovnaft Bratislava 6,5 96,5 97,5 44,0
48 48
Gyuricsek Szilard U15 1700 SVK 1658 Komarnansky Sc Komarno 6,5 93,0 94,0 41,0
49 50
Malinovsky Jozef S65 1700 SVK 1634 Sk Sparta Povazska Bystrica 6,5 92,5 93,5 45,0
50 52
Subjakova Kristina U15 w 1700 SVK 1560 Liptovska Sachova Skola 6,5 83,0 84,0 41,5
51 51
Cerny Patrik 1700 SVK 1562 Sk Hlohovec 6,5 81,5 82,5 37,0
52 38
Babala Michal 2000 SVK 1827 Topolciansky Sachovy Klub 6,0 98,5 101,5 53,0
53 58
WCM Kovarikova Maria U15 w 1700 SVK 1282 Komarnansky Sc Komarno 6,0 97,0 98,0 45,0
54 40
Verbytskiy Patrik U15 2000 SVK 1823 Topolciansky Sachovy Klub 6,0 94,0 95,0 49,0
55 60
Marjanovic Alex U15 1700 HUN 1201 6,0 85,5 86,5 39,0
56 54
Varga Lukas 1700 SVK 1545 Topolciansky Sachovy Klub 6,0 81,5 82,5 40,0
57 42
Pirvulescu Adrian 2000 ROU 1771 5,5 105,0 108,0 51,5
58 55
Cizmar Tomas U15 1700 SVK 1475 Sk Doprastav Bratislava 5,0 81,5 82,5 37,0
59 61
Babala Martin U15 1700 SVK 1117 Topolciansky Sachovy Klub 4,0 83,0 84,0 36,0
60 59
Zetocha Adela U15 w 1700 SVK 1233 Sk Slovan Bratislava 3,0 80,5 81,5 23,0
61 62
Tarina Peter U15 1700 SVK 1027 Topolciansky Sachovy Klub 1,0 85,5 86,5 9,0
62 57
Kovacik Oliver U15 1700 SVK 1331 Topolciansky Sachovy Klub 1,0 84,0 85,0 10,0
Read previous post:
Nem akárki, a sakk király ment a magyar gyerekek közé

43rd Chess Olympiad – live games

Nagy gáz lehet a Magyar Sakkszövetségben! Horváth Tamás a MSSZ alelnöke lemondott! Vagy mégsem!

DER SPIEGEL presents: Magnus Carlsen in Hamburg

  DER SPIEGEL presents: Magnus Carlsen in Hamburg World Champion Magnus Carlsen brings his now-annual Play Live Challenge back to...

Idén is nagy sikere volt az Országos Egyéni Senior Rapid Sakkversenynek.

https://youtu.be/xCfYnxzML6Q

Close