MEGKEZDTÉK AZ ORSZÁGOS SAKK BAJNOKSÁGOT

MEGKEZDTÉK AZ ORSZÁGOS SAKK BAJNOKSÁGOT

1. forduló
2017-10-29

Az NB I/B Charousek csoportban az ifjú játékosokat bevető Tapolca Rockwool VSE a nagy múltú, többszörös bajnok zalaegerszegi Z. Csuti- Hydrocomp SK ellen vesztett 5,5 -6,5 végeredménnyel. Az ellenfél csapatát erősítette a tapolcai születésű olimpiai bajnok Mádl Ildikó is. A házigazda csapatból nyert Ács Márton, Juhász Judit, döntetlen játszott Marg Roland, Bodó Bence, Mihalincic Tomislav, Petrusic Toni, Buzás Bertalan Nagy Zoltán, valamint Marton József.

A Tapolca Rockwool VSE csapatából Ács Márton (jobbra), mellette Buzás Bertalan „küzd” a zalaegerszegi ellenfelével. /Fotó: TVSE Sakk szakosztály/

A Tapolca Rockwool VSE csapatából Juhász Judit (jobbra) mellette pedig Érseki Tamara „küzd” a zalaegerszegi ellenfelével. /Fotó: TVSE Sakk szakosztály/

Az NB II Széchenyi csoportban 5-7 végeredménnyel nagyszerű győzelmet aratott a TARR Tapolca VSE a Zalaegerszeg Baki Agrocentrum felett. Győzelemmel zárt Kosztolánczi Gyula, Heiligermann Gábor, valamint Gyarmati János. Döntetlent játszott Árvai Eszter, Gaál Zsóka, Szabó Benjamin, Domonkos Tamás, Duffner Attila, Paréj József, Simó Judit, továbbá Érseki Áron. /Májer Edit/

    2017-10-29
SZ-A STE 7 - 5 Aquaprofit-NTSK II. Hotel Lipa
9970 Szentgotthárd, Gárdonyi G. út 1.
10:00
Versenybíró
Szalainé Czingler Erzsébet
HVSE-Infraplan 6 - 6 Pénzügyőr SE Tó Vendéglő
9700 Szombathely, Rumi Rajki sétány 1.
11:00 Babos Zsolt
Tapolca Rockwool VSE 5.5 - 6.5 Z.Csuti-Hydrocomp SK Tamási Áron Városi Művelődési Központ
8300 Tapolca, Kisfaludy utca 2-6.
10:00 Koltai Péter
ASE II. Paks 8 - 4 Balatonfüredi SC Erzsébet Nagy Szálloda
7030 Paks, Szent István tér 2.
10:00 Fekete Béla
Széchenyi ESE 5 - 7 Komlói BSK Hotel Rába City Center
9021 Győr, Árpád út 34.
11:00 Szabó Zsolt
2017-10-29
Sárvári Sakk Club SE 7.5 - 4.5 Arborétum HKSE Nádasdy-vár Művelődési Központ
9600 Sárvár, Várkerület 1..
10:00   Versenybíró Hegyvári Brigitta
HVSE-Infraplan 4 - 8 Győri Elektromos Tó Vendéglő
9700 Szombathely, Rumi Rajki sétány 1.
10:00 Babos Zsolt
Z. Baki Agrocentrum 5 - 7 TARR-Tapolca VSE Csuti Antal Sport Klub (Klubterem)
8900 Zalaegerszeg, Kispest utca 11.
10:00 Tamás Gábor
Ezüst Huszár SE Vp 5.5 - 6.5 Spartacus Sportkör Veszprémi Művelődési Központ (volt HEMO)
8200 Veszprém, Táborállás Park 1.
10:00 Sztanics Istvánné
Bányász SK Ajka 9 - 3 Ajkai ASSE Nagy László Városi Művelődési Központ
8400 Ajka, Szabadság tér 13.
10:00 Czingler Sándor
 
[Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Sarvar"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.1"] [White "Lendvai, Edit"] [Black "Smideliusz, Mark"] [Result "0-1"] [WhiteElo "1981"] [BlackElo "2165"] [PlyCount "64"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Arboretum HKSE"] [BlackTeam "Sarvari Sakk Club SE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bc4 Bc5 4. c3 Nf6 5. d3 d6 6. h3 O-O 7. b4 Bb6 8. a4 a6 9. O-O Ne7 10. Be3 c6 11. Bb3 Ng6 12. a5 Bc7 13. Nbd2 d5 14. Bc5 Re8 15. Qc2 Nf4 16. Rad1 Bxh3 17. gxh3 Qd7 18. Ng5 h6 19. Ndf3 hxg5 20. Nxg5 Nh7 21. Nxh7 Qxh3 22. f3 Re6 23. Kf2 Qxh7 24. Rh1 Rh6 25. Rxh6 Qxh6 26. Ke1 Rd8 27. exd5 cxd5 28. Qf2 Qc6 29. Kd2 Bd6 30. Kc2 Rc8 31. d4 Bxc5 32. dxc5 Qg6+ 0-1 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Sarvar"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.2"] [White "Gergacz, Balazs"] [Black "Kiss, Robert"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "2007"] [BlackElo "2038"] [PlyCount "10"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Sarvari Sakk Club SE"] [BlackTeam "Arboretum HKSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c5 2. Nf3 d6 3. Bb5+ Bd7 4. Bxd7+ Nxd7 5. O-O Ngf6 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Sarvar"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.3"] [White "Tako, Helga"] [Black "Odor, Istvan"] [Result "0-1"] [WhiteElo "1959"] [BlackElo "2132"] [PlyCount "94"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Arboretum HKSE"] [BlackTeam "Sarvari Sakk Club SE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bb5 a6 4. Ba4 Nf6 5. O-O b5 6. Bb3 Bc5 7. d3 O-O 8. h3 h6 9. c3 d6 10. Re1 Bb6 11. Nbd2 Ne7 12. Nf1 Ng6 13. Ng3 Bd7 14. Bc2 Qc8 15. Qe2 Re8 16. Qf1 Rb8 17. Be3 Bxe3 18. fxe3 b4 19. c4 a5 20. b3 Qa6 21. Qf2 Rf8 22. Rf1 a4 23. Qd2 Qa7 24. Kh1 Ra8 25. d4 axb3 26. axb3 Qxa1 27. Rxa1 Rxa1+ 28. Kh2 Ra2 29. Qd3 Rfa8 30. Bb1 Rb2 31. Nd2 Ra1 32. Ngf1 Bc6 33. d5 Bb7 34. Ng3 Nd7 35. Ngf1 Nc5 36. Qe2 Raxb1 37. Qg4 Ra1 38. h4 Nxb3 39. h5 Nxd2 40. Nxd2 Rxd2 41. hxg6 fxg6 42. Qxg6 Ra8 43. Qe6+ Kh8 44. Qd7 b3 45. Qxc7 b2 46. Qxb7 Rf8 47. Qe7 Rf1 0-1 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Sarvar"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.4"] [White "Zsiros, Gyorgy"] [Black "Barasits, Balint"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1970"] [BlackElo "1944"] [PlyCount "40"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Sarvari Sakk Club SE"] [BlackTeam "Arboretum HKSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 e5 2. Nf3 Nf6 3. Nxe5 d6 4. Nf3 Nxe4 5. d4 d5 6. h3 Be7 7. Bd3 O-O 8. O-O Nc6 9. Nbd2 Nxd2 10. Bxd2 Nb4 11. Bxb4 Bxb4 12. c3 Bd6 13. Re1 Qf6 14. Ne5 Qg5 15. Qf3 Be6 16. Re3 f6 17. Ng6 Rfe8 18. Rae1 hxg6 19. Rxe6 Rxe6 20. Rxe6 Kf7 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Sarvar"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.5"] [White "Finy, Mark"] [Black "Szep, Milan"] [Result "1-0"] [WhiteElo "1880"] [BlackElo "2011"] [PlyCount "49"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Arboretum HKSE"] [BlackTeam "Sarvari Sakk Club SE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 d5 2. c4 e6 3. Nf3 Nf6 4. Nc3 c6 5. cxd5 exd5 6. e3 Bd6 7. h3 O-O 8. Bd3 Re8 9. O-O Ne4 10. Qc2 Bf5 11. Nd2 Qh4 12. f4 Nxc3 13. bxc3 Bxh3 14. Nf3 Qg3 15. Bxh7+ Kf8 16. Bf5 Bxf5 17. Qxf5 g6 18. Qf6 Re6 19. Qh8+ Ke7 20. Qc8 Kf6 21. Qxb7 Bxf4 22. Ne5 Qh2+ 23. Kf2 Bg3+ 24. Ke2+ Kg5 25. Nf3+ 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Sarvar"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.6"] [White "Szokolszky, Miklos"] [Black "Foki, Robert"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1926"] [BlackElo "1808"] [PlyCount "136"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Sarvari Sakk Club SE"] [BlackTeam "Arboretum HKSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c5 2. Nf3 Nc6 3. d4 cxd4 4. Nxd4 Nf6 5. Nc3 a6 6. Bg5 e6 7. Nxc6 bxc6 8. Qf3 Be7 9. Bd3 h6 10. Bd2 e5 11. Qg3 d6 12. O-O Nh5 13. Qf3 Bg5 14. Bc4 O-O 15. Rad1 Nf6 16. Qd3 Ne8 17. Ne2 Bg4 18. f3 Bc8 19. Kh1 a5 20. Ng3 g6 21. f4 exf4 22. Bxf4 Bxf4 23. Rxf4 Kg7 24. Rdf1 f6 25. e5 f5 26. Qc3 d5 27. Be2 Bb7 28. Re1 Nc7 29. e6+ Rf6 30. e7 Qd6 31. Rff1 d4 32. Qd2 Ne8 33. Bc4 c5 34. c3 Ba6 35. Bxa6 Rxa6 36. cxd4 Qxd4 37. Qxd4 cxd4 38. Rf4 Rad6 39. Rd1 Rfe6 40. Kg1 d3 41. Rf3 d2 42. Kf1 Rxe7 43. Rf2 Red7 44. Re2 Nf6 45. h3 Rd4 46. Kf2 h5 47. Re5 h4 48. Ne2 a4 49. Nxd4 Rxd4 50. Ke3 Re4+ 51. Rxe4 Nxe4 52. Rxd2 Nxd2 53. Kxd2 Kf6 54. b4 axb3 55. axb3 g5 56. Ke3 Ke5 57. b4 g4 58. b5 f4+ 59. Kf2 gxh3 60. gxh3 Kd6 61. Kf3 Kc5 62. Kxf4 Kxb5 63. Kg4 Kc6 64. Kxh4 Kd7 65. Kg5 Ke8 66. Kg6 Kf8 67. Kh7 Kf7 68. h4 Kf8 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Sarvar"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.7"] [White "Csaszar, Miklos"] [Black "Katona, Janos"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1806"] [BlackElo "1903"] [PlyCount "56"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Arboretum HKSE"] [BlackTeam "Sarvari Sakk Club SE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c6 2. d4 d5 3. Nc3 dxe4 4. Nxe4 Bf5 5. Ng3 Bg6 6. Nf3 Nd7 7. h4 h6 8. h5 Bh7 9. Bd3 Bxd3 10. Qxd3 Ngf6 11. Bd2 e6 12. O-O-O Qc7 13. Kb1 O-O-O 14. c4 c5 15. Bc3 Bd6 16. Ne4 Nxe4 17. Qxe4 Nf6 18. Qe2 cxd4 19. Nxd4 a6 20. Nb3 Be7 21. Ba5 Rxd1+ 22. Rxd1 Qf4 23. Nd4 Bc5 24. Qd2 Qxd2 25. Rxd2 Ne4 26. Re2 Nf6 27. Nf3 Rf8 28. Bc3 Be7 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Sarvar"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.8"] [White "Gombocz, Zsofia"] [Black "Kiraly, Barnabas"] [Result "1-0"] [WhiteElo "1868"] [BlackElo "1716"] [PlyCount "51"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Sarvari Sakk Club SE"] [BlackTeam "Arboretum HKSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bb5 a6 4. Ba4 Nf6 5. O-O Be7 6. Re1 b5 7. Bb3 d6 8. c3 O-O 9. a4 Bg4 10. h3 Bh5 11. d3 Na5 12. Bc2 c5 13. Be3 Qc7 14. Nbd2 Nc6 15. g4 Bg6 16. Nf1 Qd7 17. Ng3 h5 18. g5 Nh7 19. Kg2 Qd8 20. Qd2 f6 21. Nh4 Be8 22. g6 Ng5 23. Nhf5 Bd7 24. Qe2 Bxf5 25. Nxf5 d5 26. Qxh5 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Ajka"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.7"] [White "Fogarasi, Sandor"] [Black "Cseke, Richard"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1834"] [BlackElo "2288"] [PlyCount "129"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Ajkai ASSE"] [BlackTeam "Banyasz SK Ajka"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c5 2. c4 Nc6 3. g3 g6 4. Bg2 Bg7 5. Ne2 e6 6. Nbc3 Nge7 7. O-O O-O 8. f4 d6 9. d3 Nd4 10. Be3 Nec6 11. Qd2 Rb8 12. Rf2 a6 13. Raf1 f5 14. h3 Bd7 15. b3 b5 16. Kh2 bxc4 17. dxc4 Qa5 18. Bh1 Qb4 19. Nb1 a5 20. Nec3 Ne7 21. Qd1 a4 22. Bd2 Qb6 23. Nxa4 Bxa4 24. bxa4 Qa6 25. Na3 Rfd8 26. Bc3 Nec6 27. Nb5 Qc8 28. exf5 gxf5 29. Rd2 Nxb5 30. Bxg7 Kxg7 31. axb5 Nd4 32. Rxd4 cxd4 33. Qxd4+ Kf7 34. Bc6 Qc7 35. a4 Qa5 36. g4 Qxa4 37. gxf5 Qc2+ 38. Rf2 Qxf5 39. Rg2 Rg8 40. Qa7+ Kf6 41. Qd4+ Ke7 42. Rd2 Qc5 43. Qxc5 dxc5 44. Rd7+ Kf6 45. Rxh7 Kf5 46. Rf7+ Kg6 47. Re7 Kf6 48. Rh7 Kf5 49. Rh6 Rbd8 50. Rh5+ Kxf4 51. Rh4+ Ke5 52. Re4+ Kf5 53. Re2 Rd4 54. Rc2 e5 55. b6 e4 56. Rf2+ Ke5 57. Bd5 Rb8 58. b7 e3 59. Rf7 Rxd5 60. cxd5 Kxd5 61. Kg2 Ke4 62. Rc7 Kd3 63. Rd7+ Ke2 64. h4 c4 65. Rc7 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Sarvar"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.10"] [White "Havasi, Jozsef"] [Black "Kiss, Laszlo"] [Result "1-0"] [WhiteElo "1673"] [BlackElo "1763"] [PlyCount "97"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Sarvari Sakk Club SE"] [BlackTeam "Arboretum HKSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c5 2. f4 Nc6 3. Nf3 e6 4. Bb5 Nd4 5. Nxd4 cxd4 6. a3 a6 7. Ba4 b5 8. Bb3 Bb7 9. d3 Nf6 10. O-O d5 11. e5 Nd7 12. Nd2 Nb8 13. Nf3 Nc6 14. Qe2 Bc5 15. g4 Qd7 16. Qf2 Qc7 17. Re1 O-O-O 18. Bd2 Kb8 19. Rac1 Qb6 20. Ng5 Rd7 21. f5 Nd8 22. Rf1 h6 23. Nh3 Rf8 24. Qf3 Rc7 25. Nf4 g5 26. Nh5 Ka7 27. Rce1 Bc8 28. Qg3 a5 29. f6 a4 30. Ba2 Bxa3 31. bxa3 Rxc2 32. Bb4 Rxa2 33. Bxf8 Nc6 34. Rc1 Ka6 35. Bc5 Qa5 36. Rf2 Rxf2 37. Qxf2 Bb7 38. Qc2 Nxe5 39. Qe2 Nc6 40. Ng3 Qc7 41. Bxd4 Qf4 42. Be3 Qe5 43. Qf2 d4 44. Bd2 Qd5 45. Ne4 Kb6 46. Bb4 Ne5 47. Rc5 Nxd3 48. Rxd5 Nxf2 49. Rd6+ 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Sarvar"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.11"] [White "Barasits, Tibor"] [Black "Gal, Cintia"] [Result "0-1"] [WhiteElo "1639"] [BlackElo "1682"] [PlyCount "60"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Arboretum HKSE"] [BlackTeam "Sarvari Sakk Club SE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. d4 exd4 4. Nxd4 Qf6 5. c3 Bc5 6. Be3 a6 7. Qf3 Nxd4 8. Qxf6 Nc2+ 9. Kd2 Bxe3+ 10. Kxc2 Nxf6 11. fxe3 Nxe4 12. Bd3 Nf6 13. Nd2 d6 14. e4 Be6 15. Rae1 Nd7 16. Nf3 O-O-O 17. e5 d5 18. Ng5 h6 19. Nxe6 fxe6 20. Re2 Rhf8 21. Rhe1 Rf4 22. g3 Rf3 23. b4 Rdf8 24. c4 c6 25. cxd5 cxd5 26. Kc3 Kd8 27. Kd4 Nb8 28. Re3 Nc6+ 29. Kc5 Kc7 30. a4 b6# 0-1 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Sarvar"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.12"] [White "Egri, Zsolt"] [Black "Ratkai, Domonkos"] [Result "0-1"] [WhiteElo "1660"] [PlyCount "110"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Sarvari Sakk Club SE"] [BlackTeam "Arboretum HKSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bc4 d6 4. h3 Nf6 5. d3 Be6 6. Bb3 Qd7 7. Nc3 a6 8. Be3 d5 9. exd5 Nxd5 10. Bxd5 Bxd5 11. Nxd5 Qxd5 12. Qe2 O-O-O 13. O-O f6 14. a3 g5 15. Nd2 Nd4 16. Bxd4 Qxd4 17. Qg4+ Qxg4 18. hxg4 h5 19. gxh5 Rxh5 20. g4 Rh6 21. Kg2 b5 22. Rh1 Rxh1 23. Rxh1 c5 24. Ne4 Be7 25. Rh7 Re8 26. Rf7 b4 27. Nxf6 Bxf6 28. Rxf6 Kb7 29. Kf3 Rd8 30. a4 b3 31. c3 Rxd3+ 32. Ke2 Rxc3 33. Rd6 Rc2+ 34. Rd2 Kb6 35. Rxc2 bxc2 36. Kd2 Ka5 37. b3 Kb4 38. Kxc2 c4 39. bxc4 Kxc4 40. f3 a5 41. Kd2 Kb4 42. Ke3 Kxa4 43. Ke4 Kb4 44. Kxe5 a4 45. f4 gxf4 46. Kxf4 a3 47. g5 a2 48. Kf5 a1=Q 49. Kg6 Kc5 50. Kh7 Kd6 51. g6 Ke7 52. g7 Qh1+ 53. Kg6 Qg2+ 54. Kh7 Kf7 55. g8=B+ Qxg8+ 0-1 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Szombathely"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.1"] [White "Vertetics, Attila"] [Black "Szukics, Adam"] [Result "1-0"] [WhiteElo "2428"] [BlackElo "2065"] [PlyCount "97"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Gyori Elektromos"] [BlackTeam "HVSE-Infraplan"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 d5 2. c4 e6 3. Nc3 Nf6 4. Bg5 Be7 5. e3 Nbd7 6. Nf3 O-O 7. Bd3 c6 8. O-O dxc4 9. Bxc4 b5 10. Bd3 Bb7 11. a3 a5 12. Rc1 Rc8 13. Bxf6 Bxf6 14. Qc2 g6 15. Rfd1 Qe7 16. Ne4 Rfd8 17. Nxf6+ Qxf6 18. Be4 Qe7 19. Nd2 a4 20. Bf3 e5 21. Ne4 f5 22. Nc5 Nxc5 23. Qxc5 Qxc5 24. Rxc5 exd4 25. Rxd4 Rxd4 26. exd4 Kg7 27. d5 cxd5 28. Rxc8 Bxc8 29. Bxd5 Bd7 30. f4 Kf6 31. Kf2 h6 32. Ke3 g5 33. g3 Ke7 34. Kd4 Kd6 35. Bf3 g4 36. Bg2 Be6 37. Bf1 Bd7 38. Bd3 h5 39. Bb1 Be6 40. Bc2 Bc8 41. Bd1 Bd7 42. b4 axb3 43. Bxb3 Bc8 44. Bf7 Bd7 45. Bxh5 Ke6 46. Kc5 Ke7 47. Kd5 Kf6 48. Kd6 Be6 49. Be8 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Szombathely"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.2"] [White "Borhy, Marcell"] [Black "Ezsol, Miklos"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "2089"] [BlackElo "2368"] [PlyCount "73"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "HVSE-Infraplan"] [BlackTeam "Gyori Elektromos"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 d5 2. c4 e6 3. Nf3 c6 4. Qc2 Nf6 5. Nbd2 Nbd7 6. g3 Bd6 7. Bg2 O-O 8. O-O Qe7 9. e4 dxe4 10. Nxe4 Nxe4 11. Qxe4 e5 12. dxe5 Nxe5 13. Bd2 Nxf3+ 14. Qxf3 Be6 15. b3 Be5 16. Bc3 Bxc3 17. Qxc3 Qa3 18. Bf3 a5 19. Rad1 Rfd8 20. Qc2 Re8 21. Kg2 Qc5 22. Rd2 g6 23. Rfd1 a4 24. h4 Qb4 25. Qb2 Qf8 26. Qf6 Qg7 27. Qf4 h5 28. g4 axb3 29. axb3 hxg4 30. Bxg4 Qh7 31. Qg5 Bxg4 32. Qxg4 Re5 33. Rd7 Rf5 34. R1d3 b5 35. Rf3 bxc4 36. bxc4 Raa5 37. Rd6 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Szombathely"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.3"] [White "Schmikli, Laszlo"] [Black "Joo, Gabor"] [Result "1-0"] [WhiteElo "2180"] [BlackElo "1976"] [PlyCount "69"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Gyori Elektromos"] [BlackTeam "HVSE-Infraplan"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. f4 d5 2. Nf3 e6 3. g3 Nf6 4. Bg2 Be7 5. O-O O-O 6. c3 b6 7. d3 Bb7 8. a4 c5 9. Ne5 Nbd7 10. Na3 a6 11. Qe1 Qc7 12. g4 Nxe5 13. fxe5 Nd7 14. Bf4 Rac8 15. Qg3 Qd8 16. g5 Re8 17. h4 Nf8 18. h5 Qd7 19. Rf2 Qxa4 20. Raf1 Rc7 21. Bh3 Bd8 22. Bc1 Ree7 23. Rf6 Qe8 24. Nc2 Red7 25. Ne3 gxf6 26. gxf6+ Ng6 27. Ng4 d4 28. Bh6 dxc3 29. Bg7 h6 30. Nxh6+ Kh7 31. Qg5 Rd4 32. bxc3 Ra4 33. e4 c4 34. Ng4 Kg8 35. Qh6 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Szombathely"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.4"] [White "Varga, Tibor"] [Black "Frank, Jozsef"] [Result "1-0"] [WhiteElo "2018"] [BlackElo "2073"] [PlyCount "119"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "HVSE-Infraplan"] [BlackTeam "Gyori Elektromos"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c5 2. Nf3 e6 3. b3 Nc6 4. Bb2 d6 5. d4 cxd4 6. Nxd4 Bd7 7. Nb5 Nf6 8. N1c3 Qa5 9. f3 d5 10. Qd2 a6 11. exd5 exd5 12. Nd4 Bc5 13. Nxc6 bxc6 14. a3 Be7 15. Ne4 Qd8 16. Ng3 O-O 17. Bd3 Bc5 18. O-O-O Re8 19. Rde1 Qb6 20. Kb1 Be3 21. Qd1 c5 22. Nf5 Bf2 23. Ne7+ Kf8 24. Bxf6 Qxf6 25. Nxd5 Qd6 26. Re2 Bd4 27. Bc4 Bb5 28. Rxe8+ Rxe8 29. Qd3 Rd8 30. Qxh7 g6 31. c3 Bg7 32. Qh4 Bxc4 33. bxc4 Rb8+ 34. Kc2 Qd7 35. Re1 Re8 36. Rxe8+ Qxe8 37. Qe4 Qxe4+ 38. fxe4 Be5 39. h3 Ke8 40. Kd3 Kd7 41. Ke3 Ke6 42. Kf3 Bg7 43. Ke3 Ke5 44. g3 Bf8 45. h4 Bh6+ 46. Kd3 f5 47. exf5 Kxf5 48. Ne3+ Ke6 49. Ke4 Bf8 50. Nd5 Bh6 51. g4 Bg7 52. Nc7+ Kd7 53. Nxa6 Kc6 54. Kd3 Kb6 55. Nb4 cxb4 56. cxb4 Kc6 57. h5 gxh5 58. gxh5 Bh6 59. a4 Bf8 60. c5 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Szombathely"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.5"] [White "Horvath, Tamas"] [Black "Horvath, Reka"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "2140"] [BlackElo "2027"] [PlyCount "55"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Gyori Elektromos"] [BlackTeam "HVSE-Infraplan"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. Nf3 f5 2. d4 g6 3. g3 Bg7 4. Bg2 Nf6 5. c4 O-O 6. Nc3 d6 7. O-O c6 8. d5 e5 9. dxe6 Bxe6 10. Qd3 Re8 11. Ng5 Nbd7 12. b3 Nc5 13. Qc2 Nfe4 14. Ngxe4 Nxe4 15. Nxe4 fxe4 16. Bb2 Bxb2 17. Qxb2 d5 18. Rad1 Qg5 19. cxd5 Bxd5 20. e3 Rf8 21. Qc2 Qg4 22. Rd4 Rae8 23. f3 Qg5 24. f4 Qf5 25. h3 Rf7 26. g4 Qe6 27. Rf2 Qe7 28. Rf1 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Szombathely"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.6"] [White "Toth, Tibor"] [Black "Zoldi, Zoltan"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1970"] [BlackElo "2138"] [PlyCount "25"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "HVSE-Infraplan"] [BlackTeam "Gyori Elektromos"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c5 2. Nf3 e6 3. d4 cxd4 4. Nxd4 a6 5. Bd3 Nf6 6. O-O d6 7. a4 Nbd7 8. Be3 Qc7 9. f4 b6 10. Qf3 Bb7 11. Nd2 Be7 12. g4 h5 13. h3 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Szombathely"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.7"] [White "Solymosi, Istvan"] [Black "Olah, Jozsef"] [Result "1-0"] [WhiteElo "2117"] [BlackElo "1877"] [PlyCount "63"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Gyori Elektromos"] [BlackTeam "HVSE-Infraplan"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 d5 2. c4 c6 3. Nc3 Nf6 4. Nf3 g6 5. Bg5 Bg7 6. e3 Bg4 7. Bxf6 Bxf6 8. cxd5 cxd5 9. Qb3 Bxf3 10. gxf3 e6 11. Qxb7 Nd7 12. Bb5 Ke7 13. O-O Qc8 14. Qxc8 Rhxc8 15. Rfc1 Nb6 16. Ba6 Rd8 17. b3 e5 18. Nb5 Rd7 19. Rc2 exd4 20. Nxd4 Bxd4 21. exd4 Kf6 22. Rc6+ Kg5 23. Re1 Rad8 24. Re5+ f5 25. Bb5 Rb7 26. a4 Kf4 27. Kg2 Na8 28. h4 Rg7 29. Rf6 Nb6 30. Bc6 Rc7 31. Bxd5 Nxd5 32. Re4# 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Szombathely"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.8"] [White "Hajdu, Istvan"] [Black "Toth, Jozsef"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1832"] [BlackElo "2183"] [PlyCount "49"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "HVSE-Infraplan"] [BlackTeam "Gyori Elektromos"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c5 2. Nf3 Nc6 3. d4 cxd4 4. Nxd4 Nf6 5. Nc3 e5 6. Nf5 d5 7. Nxd5 Nxe4 8. Ng3 Nxg3 9. hxg3 Be6 10. Ne3 Qb6 11. c3 Rd8 12. Qc2 h6 13. Nc4 Qc7 14. Be3 Be7 15. Bd3 f5 16. O-O-O O-O 17. f3 e4 18. fxe4 fxe4 19. Be2 Rxd1+ 20. Rxd1 Qxg3 21. Qxe4 Bf5 22. Qd5+ Kh8 23. Bf3 Rd8 24. Qxf5 Rxd1+ 25. Kxd1 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Szombathely"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.9"] [White "Kovacs, Milan"] [Black "Peresznyak, Peter"] [Result "1-0"] [WhiteElo "1977"] [BlackElo "1758"] [PlyCount "149"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Gyori Elektromos"] [BlackTeam "HVSE-Infraplan"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c6 2. d4 d5 3. exd5 cxd5 4. Bd3 Nc6 5. c3 Qc7 6. Ne2 Nf6 7. Bf4 Qd8 8. Nd2 g6 9. Qc2 Bg7 10. h3 O-O 11. O-O Nd7 12. Bg5 Qc7 13. f4 f6 14. Bh4 f5 15. Nf3 h6 16. Bg3 Nf6 17. Ne5 Nxe5 18. fxe5 Ne4 19. Bxe4 dxe4 20. Nf4 Kh7 21. h4 e6 22. a4 a5 23. Nh3 Rd8 24. Bf2 b6 25. Be3 Ba6 26. Rf2 b5 27. Nf4 Qc6 28. Qb3 Re8 29. Rc2 Qc4 30. Qa2 b4 31. b3 Qc7 32. c4 Qe7 33. g3 Rad8 34. Rf1 Qa7 35. Re2 Rxd4 36. Bxd4 Qxd4+ 37. Kh2 Qxe5 38. Rd1 Bc8 39. Qd2 Bf6 40. Qe3 Qc7 41. Red2 Be7 42. c5 g5 43. hxg5 Bxg5 44. Qf2 e5 45. Nd5 Qf7 46. Nb6 Bxd2 47. Rxd2 f4 48. c6 Qh5+ 49. Kg1 e3 50. Qe2 Qxe2 51. Rxe2 Ba6 52. Re1 Rg8 53. c7 Rxg3+ 54. Kh2 Rg8 55. Nd7 Kh8 56. Nxe5 Bb7 57. Nf7+ Kh7 58. Nd6 Rg2+ 59. Kh3 Rc2 60. Nxb7 Rxc7 61. Nxa5 Kg6 62. Kg4 h5+ 63. Kxf4 Rc3 64. Rxe3 h4 65. Nc4 h3 66. Rxc3 bxc3 67. Kg3 c2 68. Ne5+ Kf5 69. Nd3 Ke4 70. Nc1 h2 71. Kxh2 Kd4 72. Kg2 Kc3 73. Kf2 Kb2 74. Ne2 Kxb3 75. a5 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Szombathely"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.10"] [White "Ratkai, Balazs Gabor"] [Black "Kurics, Laszlo"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1686"] [BlackElo "1955"] [PlyCount "44"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "HVSE-Infraplan"] [BlackTeam "Gyori Elektromos"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 Nf6 2. Nf3 d5 3. Bg5 Bf5 4. e3 Nbd7 5. c4 e6 6. Nc3 Be7 7. Rc1 c6 8. cxd5 exd5 9. a3 O-O 10. Be2 Qb6 11. Qd2 Rfe8 12. O-O Bg6 13. b4 Ne4 14. Nxe4 Bxe4 15. Bxe7 Rxe7 16. Qc3 a6 17. Nd2 Nf6 18. Bf3 Bxf3 19. Nxf3 Ne4 20. Qc2 f6 21. Nd2 Rae8 22. Nxe4 Rxe4 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Szombathely"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.11"] [White "Pal, Istvan"] [Black "Petroczy, Zoltan"] [Result "1-0"] [WhiteElo "1721"] [BlackElo "1422"] [PlyCount "59"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Gyori Elektromos"] [BlackTeam "HVSE-Infraplan"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. c4 Nf6 2. Nc3 g6 3. d4 Bg7 4. e4 d6 5. Nf3 O-O 6. Be2 Bd7 7. Bf4 Nh5 8. Be3 c6 9. Qd2 Qc7 10. h3 e5 11. O-O-O b5 12. cxb5 cxb5 13. Kb1 Qb7 14. dxe5 dxe5 15. Nd5 Bc6 16. Qb4 Re8 17. Qa5 Na6 18. a4 Bxd5 19. exd5 e4 20. Nd4 Nc5 21. Bxb5 Rec8 22. Bc6 Rxc6 23. dxc6 Qe7 24. c7 Nd7 25. Rc1 Qe8 26. Nc6 Bf8 27. Nd8 Rc8 28. Qa6 Rxc7 29. Rxc7 Qxd8 30. Qc8 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Szombathely"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.12"] [White "Pechy, Zoltan Peter"] [Black "Molnar, Liza Dorottya"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1369"] [BlackElo "1406"] [PlyCount "129"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "HVSE-Infraplan"] [BlackTeam "Gyori Elektromos"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 d5 2. Nf3 Bf5 3. c4 c6 4. Nc3 Nf6 5. e3 e6 6. a3 Bd6 7. Bd3 Bxd3 8. Qxd3 Nbd7 9. c5 Bc7 10. b4 a6 11. O-O O-O 12. Re1 Re8 13. e4 dxe4 14. Nxe4 Nd5 15. Nfg5 N7f6 16. Nh3 h6 17. f4 Nxe4 18. Qxe4 Nf6 19. Qd3 Qd5 20. Nf2 Rad8 21. Be3 h5 22. h3 Qd7 23. Ne4 Nd5 24. Ng5 g6 25. Ne4 Kg7 26. Rad1 Bxf4 27. Bxf4 Nxf4 28. Qg3 Nd5 29. Nd6 Rf8 30. Re5 Rh8 31. Rf1 Rdf8 32. Re2 Ne7 33. Qe5+ Kg8 34. Nxf7 Rh7 35. Ng5 Rxf1+ 36. Kxf1 Rg7 37. Rf2 Qc8 38. Qxe6+ Qxe6 39. Nxe6 Rf7 40. Nd8 Rxf2+ 41. Kxf2 Nf5 42. d5 cxd5 43. Nxb7 Kf8 44. g4 hxg4 45. hxg4 Nd4 46. a4 Ke7 47. Kg3 g5 48. Nd6 Kd7 49. b5 axb5 50. axb5 Ne6 51. Nb7 Kc7 52. c6 Nd4 53. Nc5 Nxb5 54. Ne6+ Kxc6 55. Nxg5 Nc3 56. Kf4 Kd6 57. Nf3 Ke6 58. Nd4+ Kf6 59. g5+ Kg6 60. Nf3 Ne4 61. Ne5+ Kg7 62. Kf5 Nxg5 63. Kxg5 d4 64. Kf5 d3 65. Nxd3 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Zalaegerszeg"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.1"] [White "Kosztolanczi, Gyula"] [Black "Bubits, Bence"] [Result "1-0"] [WhiteElo "2106"] [BlackElo "2142"] [PlyCount "85"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "TARR-Tapolca VSE"] [BlackTeam "Z. Baki Agrocentrum"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c5 2. Nf3 Nc6 3. d4 cxd4 4. Nxd4 e5 5. Nb5 Nf6 6. N1c3 d6 7. Bg5 a6 8. Na3 b5 9. Bxf6 gxf6 10. Nd5 Be6 11. c3 Bg7 12. Nc2 f5 13. exf5 Bxf5 14. Nce3 Bg6 15. a4 Rb8 16. axb5 axb5 17. Ra6 Qc8 18. Bxb5 Rxb5 19. Qa4 Bd3 20. c4 Rb8 21. b4 O-O 22. Qxc6 Qxc6 23. Rxc6 Ra8 24. Kd2 e4 25. Nc3 Ra3 26. Rc1 Rb3 27. Ned5 Bh6+ 28. f4 exf3+ 29. Kxd3 Bxc1 30. gxf3 Rb2 31. Ne4 Ra8 32. Rxd6 Ra3+ 33. Kd4 f5 34. Nef6+ Kf7 35. f4 Rxh2 36. Ke5 Bb2+ 37. Kxf5 Bxf6 38. Rxf6+ Kg7 39. Rd6 h5 40. Rd7+ Kf8 41. c5 h4 42. c6 Rc2 43. c7 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Zalaegerszeg"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.2"] [White "Farkas, Zsolt"] [Black "Heiligermann, Gabor"] [Result "0-1"] [WhiteElo "2164"] [BlackElo "2015"] [PlyCount "160"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Z. Baki Agrocentrum"] [BlackTeam "TARR-Tapolca VSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c5 2. Nf3 Nc6 3. d4 cxd4 4. Nxd4 Nf6 5. Nc3 e5 6. Ndb5 d6 7. Bg5 a6 8. Na3 Be6 9. Nc4 Rc8 10. Ne3 Be7 11. Bxf6 Bxf6 12. Ncd5 Bg5 13. c3 O-O 14. g3 g6 15. Bg2 f5 16. exf5 gxf5 17. f4 exf4 18. gxf4 Bxf4 19. Nxf4 Qh4+ 20. Kd2 Qxf4 21. Bxc6 Qf2+ 22. Qe2 Qxe2+ 23. Kxe2 bxc6 24. b3 Rce8 25. Kf2 f4 26. Rhg1+ Kh8 27. Nc2 c5 28. Rae1 h5 29. Rd1 Bg4 30. Rd2 Re5 31. Re1 Rfe8 32. Rxe5 dxe5 33. Rd5 e4 34. h3 e3+ 35. Ke1 Bf3 36. Rxc5 Rg8 37. Kf1 Rg3 38. Nd4 Rxh3 39. Nxf3 Rxf3+ 40. Ke1 Rh3 41. Re5 Kg7 42. Re4 Rf3 43. c4 Kf6 44. c5 Kf5 45. Re8 Rg3 46. b4 Rg1+ 47. Ke2 Rc1 48. a3 Rc3 49. Rf8+ Ke4 50. Re8+ Kd5 51. Rd8+ Kc6 52. Rd6+ Kb7 53. Rb6+ Ka7 54. Rf6 Rc2+ 55. Ke1 Rc4 56. Ke2 a5 57. Rf5 axb4 58. axb4 Rxb4 59. Kf3 Re4 60. Kxe4 e2 61. Kxf4 e1=Q 62. Rxh5 Kb7 63. Re5 Qf2+ 64. Ke4 Kc6 65. Rf5 Qh4+ 66. Kf3 Kd7 67. Re5 Qd4 68. Rf5 Ke6 69. Rg5 Kf6 70. Rg4 Qc3+ 71. Ke4 Qxc5 72. Kf3 Qd5+ 73. Kg3 Qd3+ 74. Kg2 Kf5 75. Rg3 Qe2+ 76. Kg1 Kf4 77. Rg2 Qe1+ 78. Kh2 Kf3 79. Rc2 Qe5+ 80. Kg1 Qg7+ 0-1 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Zalaegerszeg"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.3"] [White "Arvai, Eszter"] [Black "Ter, Marcell"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1965"] [BlackElo "2143"] [PlyCount "56"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "TARR-Tapolca VSE"] [BlackTeam "Z. Baki Agrocentrum"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. d4 exd4 4. Nxd4 Bc5 5. Be3 Qf6 6. c3 Nge7 7. Bc4 d6 8. O-O Ne5 9. Be2 Qg6 10. Bh5 Qxe4 11. Nd2 Qh4 12. Nb5 O-O 13. Nxc7 Rb8 14. Bxc5 dxc5 15. Qe2 N7c6 16. Bf3 Qd8 17. Nb5 a6 18. Na3 Re8 19. Rad1 Bf5 20. Be4 Qf6 21. Bxf5 Qxf5 22. Qe4 Qe6 23. Nac4 Nxc4 24. Qxc4 Qxc4 25. Nxc4 b5 26. Ne3 Rbd8 27. Rxd8 Rxd8 28. Rd1 Rxd1+ 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Zalaegerszeg"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.4"] [White "Nemeth, Jozsef"] [Black "Gaal, Zsoka"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "2023"] [BlackElo "1994"] [PlyCount "56"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Z. Baki Agrocentrum"] [BlackTeam "TARR-Tapolca VSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 Nf6 2. c4 g6 3. Nc3 Bg7 4. e4 d6 5. f3 c6 6. Be3 a6 7. a4 O-O 8. Bd3 Nbd7 9. Nge2 e5 10. d5 Qc7 11. O-O Nh5 12. g4 Nf4 13. Bc2 Nb6 14. b3 c5 15. Qd2 Nxe2+ 16. Nxe2 a5 17. Ng3 Bd7 18. Rf2 Nc8 19. Bg5 f6 20. Bh6 Ne7 21. Kh1 b6 22. Rg1 g5 23. Bxg7 Kxg7 24. Nf5+ Bxf5 25. gxf5 Kf7 26. Qe2 Ke8 27. f4 exf4 28. Qh5+ Kd7 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Zalaegerszeg"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.5"] [White "Gyarmati, Janos"] [Black "Plecsko, Zoltan"] [Result "1-0"] [WhiteElo "2002"] [BlackElo "1942"] [PlyCount "43"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "TARR-Tapolca VSE"] [BlackTeam "Z. Baki Agrocentrum"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 d5 2. exd5 Qxd5 3. Nc3 Qa5 4. d4 Nf6 5. Nf3 Bf5 6. Bc4 e6 7. O-O c6 8. Bf4 Bb4 9. Ne2 O-O 10. Ng3 Bg6 11. Ne5 Nbd7 12. h4 Nxe5 13. Bxe5 Nd7 14. f4 h6 15. c3 Be7 16. Qg4 Nxe5 17. fxe5 h5 18. Nxh5 Bxh5 19. Qxh5 g6 20. Qh6 Qc7 21. h5 gxh5 22. Rf3 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Zalaegerszeg"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.6"] [White "Parragi, Istvan"] [Black "Szabo, Benjamin"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "2046"] [BlackElo "1994"] [PlyCount "122"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Z. Baki Agrocentrum"] [BlackTeam "TARR-Tapolca VSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 Nf6 2. c4 e6 3. Nc3 Bb4 4. Qb3 Bxc3+ 5. Qxc3 Qe7 6. f3 c5 7. dxc5 Qxc5 8. e4 Nc6 9. Be3 Qb4 10. Bd2 a5 11. e5 Ng8 12. f4 Qxc3 13. bxc3 Nge7 14. Bd3 O-O 15. Nf3 f6 16. O-O a4 17. Rab1 Ra5 18. Rb5 Ng6 19. Be4 Ra6 20. g3 Rd8 21. Be3 fxe5 22. fxe5 Rf8 23. Bc5 Rf7 24. Bd6 Ra8 25. h4 Kh8 26. h5 Nge7 27. Bxh7 Rxf3 28. Rxf3 Kxh7 29. g4 Kg8 30. c5 a3 31. Rf4 g5 32. Re4 Nd5 33. Rb3 Nf4 34. Re3 Nd5 35. Re4 Nf4 36. Re3 Nd5 37. Rg3 Nf4 38. Kf2 Ra4 39. c4 Rxc4 40. Rxa3 Rc2+ 41. Ke1 Nd5 42. Rgf3 Kg7 43. Rf8 Nd4 44. Rd3 Re2+ 45. Kd1 Ne3+ 46. Rxe3 Rxe3 47. Rxc8 Nf3 48. Bf8+ Kh7 49. Be7 Kg7 50. Bf6+ Kf7 51. h6 Kg6 52. h7 Kxh7 53. Rc7 Nxe5 54. Bxg5 Rd3+ 55. Kc2 Rd5 56. Bf4 Nxg4 57. Bd6 Nf6 58. Rxb7 Kg6 59. a4 Ne4 60. Rb6 Nxc5 61. a5 Na4 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Zalaegerszeg"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.7"] [White "Toth, Kristof Istvan"] [Black "Nemeth, Andras"] [Result "0-1"] [WhiteElo "2013"] [BlackElo "1993"] [PlyCount "52"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "TARR-Tapolca VSE"] [BlackTeam "Z. Baki Agrocentrum"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bc4 Nf6 4. Nc3 Nxe4 5. Bxf7+ Kxf7 6. Nxe4 d5 7. Ng3 h6 8. d3 g5 9. h3 Bg7 10. c3 Rf8 11. O-O Kg8 12. Qb3 Kh7 13. Bd2 Qd6 14. Qc2 Qg6 15. Nh2 b6 16. Rae1 Ba6 17. Re3 d4 18. cxd4 exd4 19. Re4 Ne5 20. Qxc7 Rf7 21. Qc1 Nxd3 22. Qb1 Raf8 23. f3 Nc5 24. Rfe1 Bd3 25. Qc1 Bxe4 26. Nxe4 Nd3 0-1 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Zalaegerszeg"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.8"] [White "Korcz, Sandor"] [Black "Domonkos, Tamas"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1924"] [BlackElo "1887"] [PlyCount "71"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Z. Baki Agrocentrum"] [BlackTeam "TARR-Tapolca VSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c6 2. d3 d5 3. Nd2 e5 4. Ngf3 Bd6 5. Be2 Nf6 6. O-O O-O 7. d4 dxe4 8. Nxe5 Bxe5 9. dxe5 Nfd7 10. Nxe4 Nxe5 11. Bf4 Qxd1 12. Raxd1 Ng6 13. Bg3 Nd7 14. f4 Re8 15. Bf3 Nf6 16. Rfe1 Bf5 17. Nxf6+ gxf6 18. Rxe8+ Rxe8 19. c4 h5 20. Bxh5 Re4 21. b3 Nxf4 22. Bf3 Ne2+ 23. Kf2 Nxg3 24. Bxe4 Nxe4+ 25. Ke3 Nc5 26. Rf1 Bg6 27. Rxf6 Kg7 28. Rf1 Ne6 29. Rd1 a5 30. g3 Kf6 31. Rd2 Ke5 32. Rd7 Nc5 33. Rd8 Bb1 34. Rd2 Bf5 35. Rd8 Bb1 36. Rd2 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Zalaegerszeg"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.9"] [White "Parej, Jozsef"] [Black "Preisz, Balazs"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1891"] [BlackElo "1954"] [PlyCount "7"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "TARR-Tapolca VSE"] [BlackTeam "Z. Baki Agrocentrum"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c5 2. d4 cxd4 3. c3 dxc3 4. Nxc3 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Zalaegerszeg"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.10"] [White "Bali, Adam"] [Black "Simo, Judit"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1941"] [BlackElo "1777"] [PlyCount "104"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Z. Baki Agrocentrum"] [BlackTeam "TARR-Tapolca VSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c5 2. Nf3 d6 3. d4 cxd4 4. Nxd4 Nf6 5. Nc3 Nc6 6. Be2 e5 7. Nb3 Be7 8. O-O O-O 9. Be3 Be6 10. Bf3 Na5 11. Nxa5 Qxa5 12. Qd2 Ng4 13. Rfd1 Nxe3 14. Qxe3 Rac8 15. a3 Qc5 16. Qxc5 Rxc5 17. Be2 f5 18. Bd3 Bc4 19. f3 Kh8 20. exf5 Bxd3 21. Rxd3 Rxf5 22. Re1 Rf8 23. Re2 a6 24. Nd5 Bg5 25. c3 b5 26. Kf1 Rc4 27. Ke1 Rc5 28. Kd1 Rc4 29. Kc2 a5 30. Kb3 Rb8 31. Re4 Rxe4 32. fxe4 Rc8 33. Rf3 h6 34. Kc2 Kh7 35. Rf7 Rc4 36. Kd3 Bc1 37. b3 Rc8 38. a4 bxa4 39. bxa4 Rb8 40. Ra7 Rb2 41. Rxa5 Rxg2 42. Ra8 Rxh2 43. a5 Ra2 44. a6 h5 45. Nc7 h4 46. Rf8 Bf4 47. Rb8 h3 48. Rb1 h2 49. Rh1 g5 50. Ne6 Rxa6 51. Nxf4 gxf4 52. Rxh2+ Kg6 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Zalaegerszeg"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.11"] [White "Duffner, Attila"] [Black "Kokai, Miklos"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1750"] [BlackElo "1899"] [PlyCount "37"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "TARR-Tapolca VSE"] [BlackTeam "Z. Baki Agrocentrum"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 d5 2. c4 c6 3. Nc3 e6 4. cxd5 exd5 5. a3 Bd6 6. Nf3 Nf6 7. Bg5 O-O 8. e3 Nbd7 9. Be2 Qb6 10. Qc2 h6 11. Bh4 a5 12. O-O Re8 13. Bd3 Be7 14. Rfe1 g5 15. Bg3 Nh5 16. Bh7+ Kf8 17. Be5 Bf6 18. Bd6+ Be7 19. Be5 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Zalaegerszeg"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.12"] [White "Kertesz, Zsolt"] [Black "Erseki, Aron"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1910"] [BlackElo "1737"] [PlyCount "17"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Z. Baki Agrocentrum"] [BlackTeam "TARR-Tapolca VSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 d5 2. Nf3 c6 3. e3 e6 4. Bd3 f5 5. O-O Nf6 6. b3 Nbd7 7. c4 Be7 8. Ba3 O-O 9. Bxe7 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Veszprem"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.1"] [White "Jansen, Christof"] [Black "Oltean, Gusztav"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "2223"] [BlackElo "2052"] [PlyCount "91"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Spartacus Sportkor"] [BlackTeam "Ezust Huszar SE Vp"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. g3 d5 2. Bg2 Nf6 3. d3 c5 4. e4 dxe4 5. dxe4 Qxd1+ 6. Kxd1 Nc6 7. f3 e5 8. c3 Be7 9. Be3 Be6 10. Nd2 O-O 11. Bh3 Bxh3 12. Nxh3 b5 13. Ke2 Rfd8 14. Rhd1 Nd7 15. a4 b4 16. a5 Nf8 17. Nc4 Ne6 18. Nf2 Rxd1 19. Rxd1 Rd8 20. Rd5 f6 21. Nd3 Rc8 22. Rd7 Kf8 23. a6 Ke8 24. Rb7 Rc7 25. Rb5 bxc3 26. bxc3 Ncd8 27. Na5 Kd7 28. f4 c4 29. Nb4 Bxb4 30. Rxb4 exf4 31. gxf4 Nc6 32. Nxc6 Rxc6 33. Rb7+ Nc7 34. Bxa7 Kc8 35. Rb8+ Kd7 36. Rg8 Ne8 37. Bd4 Rxa6 38. h4 Ra2+ 39. Kf3 Rh2 40. Kg3 Rd2 41. Kf3 Rd3+ 42. Ke2 Rh3 43. e5 fxe5 44. fxe5 Rxh4 45. e6+ Kd8 46. Bb6+ 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Veszprem"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.2"] [White "Hegedus, Gyula"] [Black "Gemesi, Andras"] [Result "1-0"] [WhiteElo "2026"] [BlackElo "2170"] [PlyCount "135"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Ezust Huszar SE Vp"] [BlackTeam "Spartacus Sportkor"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 d5 2. exd5 Nf6 3. d4 Nxd5 4. c4 Nb6 5. Nf3 g6 6. Nc3 Bg7 7. Be2 O-O 8. O-O Bg4 9. h3 Bxf3 10. Bxf3 c6 11. c5 N6d7 12. Qb3 Qc7 13. Be3 Nf6 14. Qc4 Nbd7 15. Rfd1 e6 16. b4 Nd5 17. Nxd5 exd5 18. Qc1 Nf6 19. a4 a6 20. Rb1 Rfe8 21. b5 axb5 22. axb5 Ra2 23. bxc6 bxc6 24. Rb6 Nd7 25. Qb1 Ra7 26. g3 Rb8 27. Rxb8+ Qxb8 28. Qxb8+ Nxb8 29. g4 f6 30. Be2 Nd7 31. Rb1 g5 32. Bd3 h6 33. Bf5 Kf7 34. Bxd7 Rxd7 35. Rb6 Rc7 36. f4 Bf8 37. f5 Ke7 38. Bf2 Kd7 39. Bg3 Ra7 40. Rb8 Be7 41. Rh8 Ra1+ 42. Kg2 Ra2+ 43. Bf2 Bd8 44. Rh7+ Kc8 45. Rxh6 Ba5 46. Rxf6 Be1 47. Rxc6+ Kb7 48. Rd6 Rxf2+ 49. Kg1 Rf4 50. Rxd5 Bf2+ 51. Kg2 Bxd4 52. Rd6 Bxc5 53. Rg6 Ra4 54. Rxg5 Ra2+ 55. Kf1 Ra1+ 56. Ke2 Ra2+ 57. Kf3 Ra3+ 58. Ke4 Rxh3 59. f6 Kc6 60. Rxc5+ Kxc5 61. f7 Rh8 62. Ke5 Kc6 63. Ke6 Rh1 64. f8=Q Re1+ 65. Kf7 Rf1+ 66. Kg8 Rxf8+ 67. Kxf8 Kd6 68. g5 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Veszprem"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.3"] [White "Rezsek, Gyozo"] [Black "Domonkos, Andras"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "2010"] [BlackElo "1952"] [PlyCount "37"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Spartacus Sportkor"] [BlackTeam "Ezust Huszar SE Vp"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 Nf6 2. c4 e5 3. dxe5 Ng4 4. Nf3 Bc5 5. e3 Nc6 6. Bd2 O-O 7. Be2 Ngxe5 8. Nxe5 Nxe5 9. Bc3 Qe7 10. a3 a5 11. O-O Re8 12. Nd2 a4 13. h3 Ra6 14. Nf3 Nxf3+ 15. Bxf3 Qh4 16. Qd5 d6 17. Qh5 Qxh5 18. Bxh5 Bf5 19. Rfd1 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Veszprem"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.4"] [White "Juhasz, Nagy Sandor"] [Black "Rozsa, Peter"] [Result "0-1"] [WhiteElo "1861"] [BlackElo "2075"] [PlyCount "116"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Ezust Huszar SE Vp"] [BlackTeam "Spartacus Sportkor"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 Nf6 2. c4 d6 3. Nc3 c6 4. g3 e5 5. Bg2 Be7 6. e4 O-O 7. Nge2 a6 8. O-O b5 9. b3 bxc4 10. bxc4 Nbd7 11. d5 Bb7 12. Rb1 Qc7 13. Ba3 Rfd8 14. dxc6 Bxc6 15. Nd5 Nxd5 16. exd5 Bb7 17. Qd3 g6 18. Rfc1 Rab8 19. Qe3 Ba8 20. Rb3 Rdc8 21. Rbc3 Qb6 22. Bh3 f5 23. Qh6 Nf8 24. g4 Qd8 25. Qe3 f4 26. Qe4 Nd7 27. g5 Nc5 28. Bxc5 Rxc5 29. Be6+ Kg7 30. h4 Bxg5 31. hxg5 Qxg5+ 32. Qg2 Qxg2+ 33. Kxg2 Rb2 34. R3c2 Rxc2 35. Rxc2 Bb7 36. Rb2 Bc8 37. Bxc8 Rxc8 38. Rb4 Kf6 39. Kf3 Kf5 40. Nc3 g5 41. Nd1 h5 42. Nb2 h4 43. Kg2 e4 44. Rb7 g4 45. Rf7+ Ke5 46. Rg7 g3 47. fxg3 hxg3 48. Re7+ Kd4 49. Re6 Rh8 50. Nd1 Rh2+ 51. Kg1 Rd2 52. Nc3 Kxc3 53. Rxe4 f3 54. Re3+ Rd3 55. Rxd3+ Kxd3 56. c5 Ke2 57. cxd6 f2+ 58. Kg2 f1=Q+ 0-1 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Veszprem"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.5"] [White "Szakaly, Laszlo"] [Black "Geroly, Jozsef"] [Result "1-0"] [WhiteElo "2041"] [BlackElo "1885"] [PlyCount "107"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Spartacus Sportkor"] [BlackTeam "Ezust Huszar SE Vp"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 d6 2. d4 g6 3. Nc3 Bg7 4. Be3 a6 5. Qd2 b5 6. Nf3 Bb7 7. Bd3 Nd7 8. a4 b4 9. Ne2 c5 10. c3 a5 11. O-O Rc8 12. Bc2 Qc7 13. Rfc1 Ngf6 14. Ng3 O-O 15. Bh6 Qb6 16. Bxg7 Kxg7 17. e5 Ng8 18. Be4 d5 19. Bd3 c4 20. Bf1 h6 21. Re1 e6 22. Qf4 Qd8 23. h4 b3 24. h5 g5 25. Qg4 Kh8 26. Nh2 Ne7 27. f4 Rg8 28. f5 Rc6 29. Qf3 Qf8 30. Ng4 Kh7 31. Be2 f6 32. fxe6 Rxe6 33. exf6 Nxf6 34. Rf1 Nd7 35. Qxf8 Rxf8 36. Rxf8 Nxf8 37. Ne5 Rf6 38. Bg4 Bc8 39. Bxc8 Nxc8 40. Re1 Nd6 41. Nc6 Ne4 42. Nxe4 Rxc6 43. Nc5 Kg7 44. Re7+ Kf6 45. Ra7 Ne6 46. Nd7+ Kf5 47. Ne5 Rb6 48. Rxa5 Nxd4 49. Nxc4 Ne2+ 50. Kf2 Nxc3 51. Nxb6 Nd1+ 52. Ke2 Nxb2 53. Rxd5+ Ke4 54. Rb5 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Veszprem"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.6"] [White "Simai, Laszlo"] [Black "Tamas, Gyorgy"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1836"] [BlackElo "1924"] [PlyCount "14"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Ezust Huszar SE Vp"] [BlackTeam "Spartacus Sportkor"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bb5 a6 4. Ba4 Nf6 5. O-O Be7 6. Re1 b5 7. Bb3 d6 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Veszprem"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.7"] [White "Biskopics, Marton"] [Black "Gollei, Peter"] [Result "1-0"] [WhiteElo "1985"] [BlackElo "1763"] [PlyCount "57"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Spartacus Sportkor"] [BlackTeam "Ezust Huszar SE Vp"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. c4 g6 2. g3 Nf6 3. Nc3 d5 4. cxd5 Nxd5 5. Bg2 c6 6. Nf3 Bg7 7. O-O O-O 8. d4 Nd7 9. e4 Nxc3 10. bxc3 c5 11. e5 Qc7 12. Bf4 e6 13. Qe2 Qa5 14. Rfc1 b6 15. Ng5 Rb8 16. Ne4 Ba6 17. Qe3 cxd4 18. cxd4 Rbc8 19. a3 b5 20. Bh6 Nb6 21. Nf6+ Kh8 22. Bxg7+ Kxg7 23. Ng4 Nd5 24. Qh6+ Kh8 25. Bxd5 f6 26. exf6 Rxc1+ 27. Rxc1 Rf7 28. Bxe6 Rc7 29. Qf8# 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Veszprem"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.8"] [White "Major, Robert"] [Black "Nemeth, Zsolt"] [Result "1-0"] [WhiteElo "1733"] [BlackElo "1960"] [PlyCount "51"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Ezust Huszar SE Vp"] [BlackTeam "Spartacus Sportkor"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. Nf3 Nf6 2. b3 d5 3. Bb2 Bf5 4. d4 h6 5. e3 e6 6. Bd3 Bxd3 7. Qxd3 Be7 8. Qb5+ Nbd7 9. Qxb7 O-O 10. O-O c5 11. Qa6 Qc7 12. Qe2 Rfc8 13. c3 Ne4 14. Nbd2 cxd4 15. Nxe4 dxe4 16. Nxd4 Ne5 17. c4 Bf6 18. Rab1 Nd3 19. Nb5 Qc6 20. Bxf6 gxf6 21. Qg4+ Kh7 22. Qh4 e5 23. Qh5 Rf8 24. Nc3 a5 25. Nd5 Ra6 26. Ne7 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Veszprem"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.9"] [White "Schleinig, Pal"] [Black "Lukacs, Imre"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1863"] [BlackElo "1679"] [PlyCount "108"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Spartacus Sportkor"] [BlackTeam "Ezust Huszar SE Vp"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c5 2. f4 d5 3. e5 Bf5 4. Nf3 e6 5. Bb5+ Nc6 6. d3 Qa5+ 7. Nc3 d4 8. Bxc6+ bxc6 9. Bd2 dxc3 10. Bxc3 Qb6 11. b3 Ne7 12. Qe2 Nd5 13. Bd2 Nb4 14. Be3 Be7 15. O-O Nd5 16. Kh1 Nxe3 17. Qxe3 O-O 18. h3 h5 19. Rg1 Qd8 20. g4 hxg4 21. hxg4 Bg6 22. Rg2 Qd5 23. Rag1 f6 24. f5 fxe5 25. c4 Qd6 26. fxg6 Bf6 27. g5 Bd8 28. Nxe5 Rf5 29. Nf7 Rxf7 30. gxf7+ Kxf7 31. Rf1+ Ke8 32. Qf3 Kd7 33. Qe4 Be7 34. Rf7 Rh8+ 35. Kg1 Rh3 36. Rf3 Rh5 37. g6 Re5 38. Qg4 Kc7 39. Kf1 Kb6 40. Re2 Rg5 41. Qxe6 Qd4 42. Qe3 Qh4 43. Rh3 Rf5+ 44. Kg2 Rg5+ 45. Rg3 Rh5 46. Rh3 Qg4+ 47. Rg3 Qh4 48. Qxe7 Qh1+ 49. Kf2 Rf5+ 50. Ke3 Qc1+ 51. Rd2 Qe1+ 52. Re2 Qxg3+ 53. Kd2 Qf4+ 54. Kc2 Qd4 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Veszprem"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.10"] [White "Matyi, Attila"] [Black "Suket, Mark"] [Result "0-1"] [WhiteElo "1665"] [BlackElo "1764"] [PlyCount "58"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Ezust Huszar SE Vp"] [BlackTeam "Spartacus Sportkor"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. c3 d5 2. g3 e5 3. Bg2 c6 4. d4 e4 5. Nh3 f5 6. O-O Nf6 7. f3 Be7 8. fxe4 fxe4 9. Nd2 Bg4 10. Nb3 Nbd7 11. Qc2 O-O 12. Nf4 Nh5 13. Bd2 Nxf4 14. Bxf4 g5 15. Be3 Nb6 16. Na5 Nd7 17. Nxb7 Qb6 18. Nc5 Nxc5 19. dxc5 Bxc5 20. Bxc5 Qxc5+ 21. Kh1 Rf2 22. b4 Qe3 23. Rxf2 Qxf2 24. Qd2 h6 25. Re1 Rf8 26. Qd1 Rf7 27. h3 Qxg3 28. hxg4 Rf2 29. Rg1 Qh4+ 0-1 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Veszprem"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.11"] [White "Hegedus, Botond"] [Black "Kadem, Aziz"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1548"] [BlackElo "1658"] [PlyCount "65"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Spartacus Sportkor"] [BlackTeam "Ezust Huszar SE Vp"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 d5 2. Nf3 e6 3. e3 c5 4. b3 Nc6 5. Bd3 Nf6 6. Bb2 Bd7 7. a3 Bd6 8. Nbd2 O-O 9. O-O Rc8 10. Ne5 cxd4 11. exd4 Qc7 12. f4 Ne7 13. Rf3 Ng6 14. g4 Bxe5 15. fxe5 Nxg4 16. Rh3 Nh6 17. Qf3 f6 18. Qg3 Nf5 19. Qg4 fxe5 20. dxe5 Qc5+ 21. Kh1 Qf2 22. Nf1 Bc6 23. Rf3 Qh4 24. Qxh4 Ngxh4 25. Rf4 d4+ 26. Kg1 Nf3+ 27. Kf2 Nxe5 28. Bxf5 Rxf5 29. Rxf5 exf5 30. Bxd4 Ng4+ 31. Kg3 a6 32. Re1 Kf7 33. Nd2 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Veszprem"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.12"] [White "Kolimar, Kristof Pal"] [Black "Hosszu, Kristof"] [Result "1-0"] [WhiteElo "1442"] [BlackElo "1516"] [PlyCount "49"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Ezust Huszar SE Vp"] [BlackTeam "Spartacus Sportkor"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. Nf3 d5 2. c4 e6 3. g3 Nf6 4. Bg2 Bd6 5. d4 h6 6. O-O c5 7. dxc5 Bxc5 8. Qc2 Ne4 9. cxd5 exd5 10. Nbd2 Qc7 11. e3 Qe7 12. Nxe4 dxe4 13. Nd2 f5 14. b4 Nc6 15. bxc5 O-O 16. Ba3 Be6 17. Nc4 Bxc4 18. Qxc4+ Kh8 19. Rad1 Rac8 20. Rd6 Qc7 21. Rfd1 Ne5 22. Qd4 Nd3 23. Rd7 Qe5 24. Rxd3 Qxd4 25. R3xd4 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Ajka"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.1"] [White "Toth, Bela"] [Black "Czebe, Attila"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "2310"] [BlackElo "2467"] [PlyCount "53"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Ajkai ASSE"] [BlackTeam "Banyasz SK Ajka"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 g6 2. c4 Bg7 3. e4 d6 4. Nf3 Nf6 5. Nc3 O-O 6. Be2 c6 7. O-O a6 8. a3 b5 9. cxb5 axb5 10. Bf4 Nbd7 11. h3 Nb6 12. Qc2 Be6 13. Rad1 Bc4 14. Rfe1 Qd7 15. Nd2 Bxe2 16. Rxe2 Nh5 17. Be3 f5 18. Nf3 fxe4 19. Qxe4 e6 20. Bg5 Rae8 21. Rde1 Na8 22. d5 cxd5 23. Nxd5 Qf7 24. Nc3 Nc7 25. Qd3 Bxc3 26. Qxc3 Qd7 27. Qd2 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Ajka"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.2"] [White "Egresi, Mate"] [Black "Hardicsay, Peter"] [Result "1-0"] [WhiteElo "2290"] [BlackElo "2217"] [PlyCount "77"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Banyasz SK Ajka"] [BlackTeam "Ajkai ASSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 Nf6 2. c4 e6 3. Nf3 c5 4. d5 exd5 5. cxd5 d6 6. Nc3 g6 7. Nd2 Bg7 8. Nc4 O-O 9. Bf4 Ne8 10. Qd2 a6 11. a4 b6 12. e4 Ra7 13. Bd3 Re7 14. O-O Qc7 15. Rab1 Nd7 16. b4 Ne5 17. Bxe5 Bxe5 18. bxc5 bxc5 19. Rb6 Bg7 20. Rfb1 f5 21. Rc6 Qd8 22. Rb8 Rc7 23. Nb6 Qf6 24. Rxc8 Re7 25. Nd1 fxe4 26. Bxa6 Qa1 27. Nc4 Bd4 28. Nce3 Ref7 29. Bf1 Qxa4 30. Rb6 Qa3 31. Rbb8 Nf6 32. Rxf8+ Rxf8 33. Rxf8+ Kxf8 34. Nc4 Qa6 35. Qf4 Ke7 36. Nde3 Bxe3 37. Nxe3 Qa1 38. Nc4 Qa6 39. g4 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Ajka"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.3"] [White "Paksa, Rudolf"] [Black "Kislik, Erik Andrew"] [Result "0-1"] [WhiteElo "2018"] [BlackElo "2343"] [PlyCount "100"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Ajkai ASSE"] [BlackTeam "Banyasz SK Ajka"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bb5 a6 4. Ba4 Nf6 5. O-O Be7 6. Qe2 b5 7. Bb3 O-O 8. c3 d5 9. d3 Bb7 10. Bg5 dxe4 11. dxe4 h6 12. Rd1 Nd7 13. Be3 Bd6 14. Nbd2 Na5 15. Bc2 Nb6 16. b3 Qf6 17. Nf1 Rfe8 18. Ng3 Bf8 19. h3 Rac8 20. Nf5 Qe6 21. Nh2 Kh7 22. g4 Nc6 23. Nf3 Ne7 24. Rac1 f6 25. Bb1 Ng6 26. Re1 c5 27. Rcd1 Rc7 28. Kh2 c4 29. b4 Na4 30. Rc1 Kg8 31. a3 Rd7 32. Ng3 a5 33. Red1 Nf4 34. Qf1 axb4 35. Rxd7 Qxd7 36. cxb4 Nb2 37. Ne1 Ra8 38. Rc2 Nbd3 39. Rc3 Nb2 40. Bc2 Na4 41. Bxa4 Rxa4 42. Nc2 Ra6 43. f3 Rd6 44. Qf2 Nd3 45. Qe2 Nb2 46. Ne1 Nd1 47. Rc2 Nxe3 48. Qxe3 Rd1 49. Nf1 Qd4 50. Qe2 Qa1 0-1 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Ajka"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.4"] [White "Martini, Balazs"] [Black "Babocs, Gyula"] [Result "1-0"] [WhiteElo "2347"] [BlackElo "1926"] [PlyCount "55"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Banyasz SK Ajka"] [BlackTeam "Ajkai ASSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 Nf6 2. Nf3 d5 3. g3 c6 4. Bg2 Bf5 5. O-O e6 6. c4 Bd6 7. Nc3 Nbd7 8. Nh4 Bg6 9. Qb3 Qb6 10. Nxg6 hxg6 11. e4 dxe4 12. Qxb6 axb6 13. Nxe4 Nxe4 14. Bxe4 Nf6 15. Bf3 O-O 16. Be3 Rfe8 17. a3 e5 18. Rad1 e4 19. Be2 Rad8 20. b4 Bc7 21. a4 Nd7 22. Rd2 Bd6 23. Rb1 Be7 24. a5 c5 25. bxc5 bxc5 26. Rxb7 cxd4 27. Rxd4 Nf6 28. Rxe7 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Ajka"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.5"] [White "Lejer, Sandor"] [Black "Jakab, Attila"] [Result "0-1"] [WhiteElo "1921"] [BlackElo "2357"] [PlyCount "54"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Ajkai ASSE"] [BlackTeam "Banyasz SK Ajka"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. Nf3 d5 2. d4 Nf6 3. e3 e6 4. Bd3 c5 5. c3 Nc6 6. Nbd2 Bd6 7. Bb5 O-O 8. O-O a6 9. Bxc6 bxc6 10. Qc2 a5 11. Ne5 Ba6 12. Re1 Qc7 13. f4 Rfc8 14. b3 cxd4 15. cxd4 c5 16. Bb2 cxd4 17. Qxc7 Rxc7 18. Ndf3 dxe3 19. Rxe3 Rc2 20. Bd4 Rac8 21. h3 Ne4 22. Ne1 Rc1 23. Rxc1 Rxc1 24. Kh2 Rd1 25. N5d3 Bxf4+ 26. Nxf4 Rxd4 27. Ned3 g5 0-1 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Ajka"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.6"] [White "Kozma, Karoly"] [Black "Ludvai, Zsolt"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "2286"] [BlackElo "1906"] [PlyCount "39"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Banyasz SK Ajka"] [BlackTeam "Ajkai ASSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. Nf3 d5 2. b3 c5 3. e3 e6 4. Bb2 Nd7 5. d4 b6 6. Bd3 Bb7 7. O-O Ngf6 8. c4 Be7 9. cxd5 Bxd5 10. dxc5 Bxc5 11. Nc3 Bc6 12. Rc1 O-O 13. Nb5 a6 14. Nbd4 Be4 15. Bxe4 Nxe4 16. Nc6 Qc7 17. Nce5 Nxe5 18. Bxe5 Qb7 19. b4 Rfd8 20. Qb3 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Ajka"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.7"] [White "Fogarasi, Sandor"] [Black "Cseke, Richard"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1834"] [BlackElo "2288"] [PlyCount "129"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Ajkai ASSE"] [BlackTeam "Banyasz SK Ajka"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c5 2. c4 Nc6 3. g3 g6 4. Bg2 Bg7 5. Ne2 e6 6. Nbc3 Nge7 7. O-O O-O 8. f4 d6 9. d3 Nd4 10. Be3 Nec6 11. Qd2 Rb8 12. Rf2 a6 13. Raf1 f5 14. h3 Bd7 15. b3 b5 16. Kh2 bxc4 17. dxc4 Qa5 18. Bh1 Qb4 19. Nb1 a5 20. Nec3 Ne7 21. Qd1 a4 22. Bd2 Qb6 23. Nxa4 Bxa4 24. bxa4 Qa6 25. Na3 Rfd8 26. Bc3 Nec6 27. Nb5 Qc8 28. exf5 gxf5 29. Rd2 Nxb5 30. Bxg7 Kxg7 31. axb5 Nd4 32. Rxd4 cxd4 33. Qxd4+ Kf7 34. Bc6 Qc7 35. a4 Qa5 36. g4 Qxa4 37. gxf5 Qc2+ 38. Rf2 Qxf5 39. Rg2 Rg8 40. Qa7+ Kf6 41. Qd4+ Ke7 42. Rd2 Qc5 43. Qxc5 dxc5 44. Rd7+ Kf6 45. Rxh7 Kf5 46. Rf7+ Kg6 47. Re7 Kf6 48. Rh7 Kf5 49. Rh6 Rbd8 50. Rh5+ Kxf4 51. Rh4+ Ke5 52. Re4+ Kf5 53. Re2 Rd4 54. Rc2 e5 55. b6 e4 56. Rf2+ Ke5 57. Bd5 Rb8 58. b7 e3 59. Rf7 Rxd5 60. cxd5 Kxd5 61. Kg2 Ke4 62. Re7+ Kd3 63. Rd7+ Ke2 64. h4 c4 65. Rc7 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Ajka"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.8"] [White "Vass, Viktor"] [Black "Soos, David"] [Result "1-0"] [WhiteElo "2274"] [BlackElo "1745"] [PlyCount "79"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Banyasz SK Ajka"] [BlackTeam "Ajkai ASSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c5 2. Nf3 d6 3. d4 cxd4 4. Nxd4 Nf6 5. Nc3 a6 6. a4 e5 7. Nb3 Be7 8. Be2 O-O 9. O-O Be6 10. f4 exf4 11. Bxf4 Nbd7 12. a5 Ne5 13. Nd4 Qc7 14. Nxe6 fxe6 15. Be3 Nc4 16. Bxc4 Qxc4 17. Ra4 Qc6 18. Qe2 Rac8 19. Rb4 Bd8 20. Ra4 b5 21. axb6 Bxb6 22. Rfa1 Bxe3+ 23. Qxe3 Ng4 24. Qd4 Ra8 25. Rc4 Qd7 26. Rd1 Rfd8 27. Na4 Qe7 28. Rc6 Qh4 29. h3 Nf6 30. Nb6 Ra7 31. Rxd6 Re8 32. e5 Qxd4+ 33. R1xd4 Nd5 34. Nxd5 exd5 35. R4xd5 a5 36. e6 a4 37. Rd7 Ra6 38. R5d6 Ra5 39. Rd8 Kf8 40. R6d7 1-0 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Ajka"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.9"] [White "Holczbauer, Florian"] [Black "Kaufmann, Attila"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1728"] [BlackElo "1958"] [PlyCount "20"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Ajkai ASSE"] [BlackTeam "Banyasz SK Ajka"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 d5 2. Nf3 Nf6 3. g3 c6 4. Bg2 g6 5. O-O Bg7 6. b3 O-O 7. Bb2 Nbd7 8. Nbd2 Re8 9. c4 e6 10. Re1 b6 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Ajka"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.10"] [White "Mihalyfi, Gabor"] [Black "Pongracz, Emil"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1976"] [BlackElo "1777"] [PlyCount "80"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Banyasz SK Ajka"] [BlackTeam "Ajkai ASSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. d4 e6 2. g3 Nf6 3. Bg2 d5 4. Nf3 Be7 5. O-O O-O 6. Nbd2 Nbd7 7. c4 c6 8. b3 b6 9. Bb2 Bb7 10. Rc1 Rc8 11. Qc2 c5 12. Rfd1 dxc4 13. Qxc4 cxd4 14. Qxd4 Rxc1 15. Rxc1 Nc5 16. Qc3 Nce4 17. Nxe4 Bxe4 18. a3 Qd5 19. b4 a5 20. Qc7 Bd8 21. Qc4 Qxc4 22. Rxc4 Bd5 23. Rc1 axb4 24. axb4 Be7 25. b5 Ne4 26. Nd4 Bc5 27. e3 Ra8 28. Ra1 Rxa1+ 29. Bxa1 Kf8 30. Bf1 Nd2 31. Be2 f6 32. Bc3 Ne4 33. Bb2 Nd2 34. Bc3 Ne4 35. Bb2 Nd2 36. Bg4 Kf7 37. Be2 g6 38. Bc3 Ne4 39. Bb2 Nd2 40. Bc3 Ne4 1/2-1/2 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Ajka"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.11"] [White "Kaufmann, Bertalan"] [Black "Vincze, Otto"] [Result "0-1"] [WhiteElo "1529"] [BlackElo "1739"] [PlyCount "60"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Ajkai ASSE"] [BlackTeam "Banyasz SK Ajka"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 c6 2. d4 d5 3. Nc3 dxe4 4. Nxe4 Nd7 5. Nf3 Ngf6 6. Ng3 e6 7. Be2 c5 8. O-O cxd4 9. Nxd4 a6 10. c4 Be7 11. Re1 O-O 12. b3 Bc5 13. a3 Qb6 14. Be3 a5 15. h3 Rd8 16. Bf1 Nf8 17. Nge2 e5 18. b4 axb4 19. axb4 Rxa1 20. Qxa1 Bxd4 21. Nxd4 exd4 22. Bd2 Ng6 23. b5 Bf5 24. Ba5 Qd6 25. Bxd8 Qxd8 26. Rd1 d3 27. Qc3 Qd6 28. Bxd3 Nf4 29. Ra1 g6 30. Bxf5 Ne2+ 0-1 [Event "NB II. Szechenyi csoport"] [Site "Ajka"] [Date "2017.10.29"] [Round "1.12"] [White "Halaszi, Csaba Peter"] [Black "Somogyi, Barbara"] [Result "1/2-1/2"] [WhiteElo "1570"] [BlackElo "1418"] [PlyCount "43"] [EventDate "2017.10.29"] [EventRounds "9"] [EventCountry "HUN"] [Source "HUNONCHESS"] [SourceDate "2017.10.29"] [WhiteTeam "Banyasz SK Ajka"] [BlackTeam "Ajkai ASSE"] [WhiteTeamCountry "HUN"] [BlackTeamCountry "HUN"] 1. e4 d5 2. exd5 Qxd5 3. Nc3 Qd8 4. d4 Nf6 5. Be3 Nbd7 6. Nf3 e6 7. a3 Be7 8. Be2 O-O 9. O-O Nd5 10. Nxd5 exd5 11. h3 Re8 12. Qd3 Nf6 13. Nd2 h6 14. Rfe1 Bd6 15. Bf3 Be6 16. Nb3 Nd7 17. Rad1 Qf6 18. Qe2 c6 19. Bg4 Bf4 20. Bxe6 Rxe6 21. Qd2 Bd6 22. Qd3 1/2-1/2
Read previous post:
ChampionS Showdown 2017 INFO-LIVE-RESULTS-PGN

Champions Showdown 2017 (Saint Louis USA) Thu 9th Nov 2017 - Tue 14th Nov 2017 - Official Site Champions Showdown...

Magnus Carlsen Play Live Challenge – live

PGN [Event "Magnus Carlsen Play Live Challenge"] [Site "Hamburg"] [Date "2017.11.09"] [Round "1.3"] [White "Carlsen, Magnus"] [Black "Naber, Quirine"] [Result...

81 éve született Mihail Tal minden idök legnagyobb taktikusa!

BILEK ISTVÁN 2009. máj. 21 Elnézést, tud Ön úgy kombinálni, mint Mihail Tal?   [Event "Bled-Zagreb-Belgrade Candidates"] [Site "Bled, Zagreb...

Bundesliga 2017/18 Round 3 Nov 11, 2017 – Round 4    Nov 12, 2017  

https://hunonchess.com/schachbundesliga-saison-201718-round-2-oct-22

Round 16 -18 of Yingmei Cup CHN-chT 2017

Round 16 of Yingmei Cup CHN-chT 2017 2017.11.02 Round 16 [Event "Yingmei Cup CHN-chT 2017"] [Site "Tianjin"] [Date "2017.11.02"] [Round...

Close