Negyven ország sakkozói indulnak a BTF-Szabó László Emlékversenyen

Negyven ország sakkozói indulnak a BTF-Szabó László Emlékversenyen

hunonchess, 2017. március 10., péntek – Negyven ország 340 versenyzőjének részvételével rendezik meg március 18. és 26. között a Bálnában a Budapesti Tavaszi Fesztivál-Szabó László Sakk Emlékversenyt.

Budapest Spring Festival 2017 Budapest, Balna (Main Hall) IX.Fovam Ter 11-12.

spring

Budapest Spring Festival 2017 Budapest, Balna (Main Hall) IX.Fovam Ter 11-12.

BUDAPEST SPRING FESTIVAL CHESS TOURNAMENT 2017
Aim of the tournament: According to the traditions reintroduce chess into the Spring
Festival cultural event
Date of the tournament: 18th March – 26th March 2017
Opening ceremony: 18th March 2017 3.45 PM at the tornament hall

https://hunonchess.com/wp-content/uploads/2017/01/tavaszi2017_english_1_.pdf

Organizer(s) Korpics Zsolt IO
Federation Hungary ( HUN )
Tournament director Korpics Zsolt IO
Chief Arbiter (700290) Orso Miklos IA
Arbiter Korpics Zsolt IA (HUN), Krizsany Laszlo FA (HUN), Gyomber Tamas, Deli Kristof, Gergacz Daniel
Time control (90-90 min/40 moves + 30-30 min/all) + 30 sec/move
Location Budapest, Balna (Main Hall) IX.Fovam Ter 11-12.
Date 2017/03/18 to 2017/03/26
Rating-Ø 2325

Révész Máriusz kerékpározásért és aktív kikapcsolódásért felelős kormánybiztos, a szervező Budapesti Sakk Szövetség elnöke a pénteki sajtótájékoztatón elmondta, hogy az ötmillió forint összdíjazású eseménnyel egy régi hagyományt kívánnak újjáéleszteni.
“A nyolcvanas években nagyon népszerű volt a Budapesti Tavaszi Fesztivál keretében évről évre lebonyolított nemzetközi sakkverseny, amelyre akkoriban sok szovjet és keletnémet versenyző jött el. A verseny később abbamaradt, idén viszont több támogató segítségével sikerült elérnünk, hogy 340 fős mezőny jöjjön össze, s a külföldi résztvevők száma is meghaladja a 140-et, így ez lesz az elmúlt 25 év legnagyobb fővárosi sakkeseménye – jelentette be a kormánybiztos.
Révész Máriusz beszélt arról is, hogy mivel idén lenne 100 éves a magyar sakkozás egyik legnagyobb alakja, Szabó László, úgy döntöttek, hogy a versenyt az ő emlékére rendezik meg.
Szabó László unokaöccse, Szabó András a sajtótájékoztatón bejelentette, hogy a következő öt esztendőben évente egymillió forintot ajánl fel, amelyet a versenyen legsikeresebben szereplő magyar ifjúsági sakkozók támogatására fordít a Budapesti Sakk Szövetség.
Rácz Zoltán, a Magyar Sakk Szövetség főtitkára arra hívta fel a figyelmet, hogy a magyar sakkozás jövője szempontjából nagy előny, hogy az ilyen hazai rendezésű versenyeken a tehetséges fiatalok költségkímélő körülmények között erős külföldi játékosokkal mérhetik össze erejüket.
Korpics Zsolt főszervező tájékoztatása szerint a BTF-Szabó László Emlékversenyre Afrika kivételével minden földrészről érkeznek sakkozók, akik között 40 nemzetközi nagymester és 22 nemzetközi mester lesz. A viadalt három osztályban bonyolítják le, a legerősebb kategóriában a 2200 fölötti Élő-pontszámmal rendelkező játékosok szerepelnek, akik közül a győztes egymillió forinttal gazdagodik majd.
Elhangzott az is, hogy a legjobb magyar sakkozók közül ott lesz a mezőnyben a férfi válogatott két tagja, Berkes Ferenc és Héra Imre, a női nemzeti csapatból pedig többek között az egyéni Európa-bajnok Hoang Thanh Trang, valamint Gara Anita és Gara Tícia is.

  • Starting rank

    No. Name FideID FED RtgI
    1 GM Kovalenko Igor 14117908 LAT 2672
    2 GM Nabaty Tamir 2809052 ISR 2649
    3 GM Berkes Ferenc 718572 HUN 2648
    4 GM Savchenko Boris 4147332 RUS 2613
    5 GM Hera Imre Jr. 716855 HUN 2609
    6 GM Roiz Michael 2804158 ISR 2606
    7 GM Onischuk Vladimir 14114038 UKR 2601
    8 GM Kovalev Vladislav 13504398 BLR 2598
    9 GM Azarov Sergei 13501470 BLR 2585
    10 GM Abasov Nijat 13402960 AZE 2583
    11 GM Palac Mladen 14500116 CRO 2582
    12 GM Antipov Mikhail Al. 4107012 RUS 2581
    13 GM Grigoriants Sergey 4130804 RUS 2566
    14 GM Timofeev Artyom 4140419 RUS 2564
    15 GM Can Emre 6302181 TUR 2561
    16 GM Stupak Kirill 13503758 BLR 2561
    17 IM Aczel Gergely 727709 HUN 2555
    18 GM Antal Gergely 717312 HUN 2547
    19 GM Boruchovsky Avital 2800055 ISR 2542
    20 GM Sanal Vahap 6300545 TUR 2531
    21 GM Mihok Oliver 728012 HUN 2516
    22 GM Popovic Dusan 927031 SRB 2515
    23 GM Atabayev Maksat 14001101 TKM 2512
    24 GM Mikhalevski Victor 2801914 ISR 2511
    25 IM Golubov Saveliy 24176729 RUS 2506
    26 IM Kovacevic Blazimir 14502712 CRO 2505
    27 GM Kovalev Andrei 13500023 BLR 2504
    28 IM Kobo Ori 2812320 ISR 2501
    29 IM Torma Robert 719030 HUN 2499
    30 GM Gundavaa Bayarsaikhan 4901045 MGL 2485
    31 IM Fernandez Daniel Howard 5801605 ENG 2481
    32 IM Kantor Gergely 751499 HUN 2479
    33 GM Horvath Adam 708003 HUN 2478
    34 GM Lemos Damian 113581 ARG 2471
    35 IM Atabayev Yusup 14001128 TKM 2470
    36 IM Esserman Marc 2018616 USA 2467
    37 IM Reshef Omer 2804336 ISR 2466
    38 GM Hoang Thanh Trang 12400149 HUN 2463
    39 IM Gajek Radoslaw 1125893 POL 2455
    40 IM Lizak Peter 731595 HUN 2453
    41 IM Grinberg Eyal 2806070 ISR 2451
    42 IM Bagi Mate 742570 HUN 2450
    43 IM Nagy Gabor 737119 HUN 2448
    44 FM Livaic Leon 14531534 CRO 2446
    45 IM Annaberdiev Meilis 14000563 TKM 2445
    46 IM Battaglini Gabriel 621650 FRA 2440
    47 IM Bellia Fabrizio 800511 ITA 2439
    48 FM Zanan Evgeny 24101940 ISR 2435
    49 IM Kargin Arseny 4135997 RUS 2433
    50 IM Nguyen Thai Dai Van 358878 CZE 2432
    51 FM Asadli Vugar 13405764 AZE 2427
    52 GM Farago Ivan 700134 HUN 2417
    53 IM Almasi Istvan 701742 HUN 2415
    54 FM Atabayev Saparmyrat 14000571 TKM 2415
    55 GM Odeev Handszar 14000091 TKM 2405
    56 IM Manea Alexandru 1207660 ROU 2404
    57 GM Beshukov Sergei 4105451 RUS 2402
    58 FM Juhasz Armin 724270 HUN 2395
    59 FM Chekletsov Ilya 24177156 RUS 2391
    60 FM Hando Vilmos 731676 HUN 2391
    61 IM Anwesh Upadhyaya 5028949 IND 2385
    62 FM Tica Sven 14526948 CRO 2384
    63 FM Bakalchuk Johnatan 2810301 ISR 2382
    64 IM Kakageldyev Amanmurad 14000024 TKM 2379
    65 GM Annageldyev Orazly 14000016 TKM 2377
    66 IM Horvath David 704890 HUN 2375
    67 WGM Gara Ticia 717444 HUN 2371
    68 IM Bashirli Nail 13406809 AZE 2369
    69 FM Drori Saar 2812444 ISR 2368
    70 FM Belous Mikhail 14127555 UKR 2366
    71 FM Erenberg Ariel 2811634 ISR 2366
    72 FM Kozak Adam 753246 HUN 2361
    73 IM Gara Anita 709751 HUN 2355
    74 FM Aguera Naredo Javier 2204169 ESP 2353
    75 IM Toth Bela 800139 ITA 2347
    76 IM Borsos Bogdan 14100568 UKR 2346
    77 FM Szabo Marton Mihaly 787086 HUN 2336
    78 FM Stocko Josip 14515580 CRO 2334
    79 FM Damia Angelo 812668 ITA 2329
    80 FM Orosz Andras 760498 HUN 2325
    81 Farkas Richard 703850 HUN 2319
    82 WFM Marjanovic Annamaria 750930 HUN 2318
    83 FM Gadimbayli Abdulla 13404938 AZE 2315
    84 FM Rakesh Kumar Jena 5084822 IND 2315
    85 FM Dencsi Tibor 724777 HUN 2314
    86 IM Ilic Zoran S 901733 SRB 2309
    87 FM Krstulovic Alex 760056 HUN 2309
    88 WGM Buksa Nataliya 14123622 UKR 2302
    89 FM Horton Andrew P 424269 ENG 2295
    90 FM Esenov Annaberdi 14000644 TKM 2291
    91 IM Farago Sandor 701190 HUN 2289
    92 FM Ress Tamas 732001 HUN 2289
    93 FM Martynov Roman 14132044 UKR 2288
    94 FM Marosi Levente 747181 HUN 2287
    95 FM Secheres Adrian-Simion 1217445 ROU 2284
    96 FM Kakabaev Mergen 14002990 TKM 2283
    97 Balint Vilmos 718050 HUN 2280
    98 IM Semiev Suhrab 14000865 TKM 2270
    99 FM Zentai Peter 735337 HUN 2270
    100 IM Estrada Nieto Julian 5101018 MEX 2268
    101 IM Nemeth Zoltan 700657 HUN 2267
    102 FM Stetsko Lanita 13505300 BLR 2265
    103 Bohus Adam 759627 HUN 2263
    104 Vicsai Gabor 727601 HUN 2262
    105 Primbetov Kazbek 13702297 KAZ 2258
    106 FM Horvath Dominik 1642561 AUT 2254
    107 WFM Terbe Julianna 708780 HUN 2252
    108 Karacsonyi Gellert 764620 HUN 2250
    109 FM Jamrich Gyorgy 706124 HUN 2244
    110 IM Rigo Janos 700371 HUN 2234
    111 IM Vegh Endre 700568 HUN 2232
    112 FM Radnai Adam 726702 HUN 2232
    113 Nauryzgaliyev Kaiyrzhan 13701584 KAZ 2228
    114 Ghadiri Radmehr 12521205 IRI 2227
    115 Jusup Matej 14517876 CRO 2226
    116 FM Urhegyi Marton 740411 HUN 2225
    117 WIM Havanecz Bianka 704814 HUN 2225
    118 FM Lyell Mark 402354 ENG 2224
    119 FM Baasansuren Erdene 4902084 MGL 2221
    120 FM Brustkern Juergen 4602676 GER 2215
    121 FM Koczo Kristof 723460 HUN 2214
    122 IM Hardicsay Peter 700622 HUN 2209
    123 WIM Varga Klara 733210 HUN 2209
    124 Halak Miklos 726400 HUN 2203
    125 Atabayev Aydogdy 14000598 TKM 2202
    126 IM Biro Sandor 1200178 ROU 2199
    127 WFM Juhasz Barbara 743585 HUN 2199
    128 Marzano Carlo 802980 ITA 2198
    129 FM Hradeczky Tamas 701467 HUN 2189
    130 Kiss Peter 727300 HUN 2183
    131 Horton Jamie A 421472 ENG 2180
    132 Kirszenberg Marc 601594 FRA 2180
    133 Piroska Istvan 702773 HUN 2180
    134 Sahil Tickoo 5019710 IND 2180
    135 Bayramgeldiyev Yusup 14001080 TKM 2175
    136 Louis Thibault 681369 FRA 2170
    137 Galunova Tsveta 2909995 BUL 2161
    138 Kovacs Judit 769215 HUN 2161
    139 IM Boguszlavszkij Jevgenyij 700614 HUN 2160
    140 FM Csala Imre 701440 HUN 2158
    141 Yapar Nedim 6307590 TUR 2158
    142 Csati Oliver 702170 HUN 2154
    143 Szente Varga Fruzsina 712264 HUN 2153
    144 Gollain Marc 603546 FRA 2152
    145 Karousos-Theodorakis Nikolaos 4275829 GRE 2151
    146 Csiki Endre 775126 HUN 2147
    147 Magen Daniel 2802597 ISR 2144
    148 Geiger Alex-Emanuel 1227785 ROU 2120
    149 Szitas Gabor 723908 HUN 2120
    150 Joo Janos 725838 HUN 2109
  • Player Overview of a federation HUN

    No. Name FideID FED RtgI Name
    3 GM Berkes Ferenc 718572 HUN 2648 Main Open
    5 GM Hera Imre Jr. 716855 HUN 2609 Main Open
    17 IM Aczel Gergely 727709 HUN 2555 Main Open
    18 GM Antal Gergely 717312 HUN 2547 Main Open
    21 GM Mihok Oliver 728012 HUN 2516 Main Open
    29 IM Torma Robert 719030 HUN 2499 Main Open
    32 IM Kantor Gergely 751499 HUN 2479 Main Open
    33 GM Horvath Adam 708003 HUN 2478 Main Open
    38 GM Hoang Thanh Trang 12400149 HUN 2463 Main Open
    40 IM Lizak Peter 731595 HUN 2453 Main Open
    42 IM Bagi Mate 742570 HUN 2450 Main Open
    43 IM Nagy Gabor 737119 HUN 2448 Main Open
    52 GM Farago Ivan 700134 HUN 2417 Main Open
    53 IM Almasi Istvan 701742 HUN 2415 Main Open
    58 FM Juhasz Armin 724270 HUN 2395 Main Open
    60 FM Hando Vilmos 731676 HUN 2391 Main Open
    66 IM Horvath David 704890 HUN 2375 Main Open
    67 WGM Gara Ticia 717444 HUN 2371 Main Open
    72 FM Kozak Adam 753246 HUN 2361 Main Open
    73 IM Gara Anita 709751 HUN 2355 Main Open
    77 FM Szabo Marton Mihaly 787086 HUN 2336 Main Open
    80 FM Orosz Andras 760498 HUN 2325 Main Open
    81 Farkas Richard 703850 HUN 2319 Main Open
    82 WFM Marjanovic Annamaria 750930 HUN 2318 Main Open
    85 FM Dencsi Tibor 724777 HUN 2314 Main Open
    87 FM Krstulovic Alex 760056 HUN 2309 Main Open
    91 IM Farago Sandor 701190 HUN 2289 Main Open
    92 FM Ress Tamas 732001 HUN 2289 Main Open
    94 FM Marosi Levente 747181 HUN 2287 Main Open
    97 Balint Vilmos 718050 HUN 2280 Main Open
    99 FM Zentai Peter 735337 HUN 2270 Main Open
    101 IM Nemeth Zoltan 700657 HUN 2267 Main Open
    103 Bohus Adam 759627 HUN 2263 Main Open
    104 Vicsai Gabor 727601 HUN 2262 Main Open
    107 WFM Terbe Julianna 708780 HUN 2252 Main Open
    108 Karacsonyi Gellert 764620 HUN 2250 Main Open
    109 FM Jamrich Gyorgy 706124 HUN 2244 Main Open
    110 IM Rigo Janos 700371 HUN 2234 Main Open
    111 IM Vegh Endre 700568 HUN 2232 Main Open
    112 FM Radnai Adam 726702 HUN 2232 Main Open
    116 FM Urhegyi Marton 740411 HUN 2225 Main Open
    117 WIM Havanecz Bianka 704814 HUN 2225 Main Open
    121 FM Koczo Kristof 723460 HUN 2214 Main Open
    122 IM Hardicsay Peter 700622 HUN 2209 Main Open
    123 WIM Varga Klara 733210 HUN 2209 Main Open
    124 Halak Miklos 726400 HUN 2203 Main Open
    127 WFM Juhasz Barbara 743585 HUN 2199 Main Open
    129 FM Hradeczky Tamas 701467 HUN 2189 Main Open
    130 Kiss Peter 727300 HUN 2183 Main Open
    133 Piroska Istvan 702773 HUN 2180 Main Open
    138 Kovacs Judit 769215 HUN 2161 Main Open
    139 IM Boguszlavszkij Jevgenyij 700614 HUN 2160 Main Open
    140 FM Csala Imre 701440 HUN 2158 Main Open
    142 Csati Oliver 702170 HUN 2154 Main Open
    143 Szente Varga Fruzsina 712264 HUN 2153 Main Open
    146 Csiki Endre 775126 HUN 2147 Main Open
    149 Szitas Gabor 723908 HUN 2120 Main Open
    150 Joo Janos 725838 HUN 2109 Main Open
    2 Kormos Adam 730483 HUN 2146 B Group U2200
    3 Stern Tibor 763896 HUN 2144 B Group U2200
    4 Vargyas Zoltan 702811 HUN 2136 B Group U2200
    5 FM Szollosi Laszlo 701157 HUN 2135 B Group U2200
    6 Fodor Peter 770043 HUN 2134 B Group U2200
    12 Torok Tamas Titusz 715026 HUN 2102 B Group U2200
    14 Borda Lajos 733253 HUN 2089 B Group U2200
    15 Biro Zsolt 725404 HUN 2083 B Group U2200
    17 Fodor Balazs 741850 HUN 2081 B Group U2200
    18 Vereczkei Laszlo 718009 HUN 2068 B Group U2200
    19 Mezei Csaba 724076 HUN 2066 B Group U2200
    20 Paal Andras 741078 HUN 2064 B Group U2200
    21 Bodrogi Mihaly 707040 HUN 2056 B Group U2200
    22 IM Eperjesi Laszlo Dr. 700681 HUN 2053 B Group U2200
    23 Metaxasz Vaszilisz 703753 HUN 2049 B Group U2200
    25 Kovacs Gabor Etele 769193 HUN 2035 B Group U2200
    26 Geher Koppany 785091 HUN 2029 B Group U2200
    31 Pasztor Attila 740713 HUN 2010 B Group U2200
    33 Mirza Solyom 769827 HUN 2004 B Group U2200
    34 Simon Lili 712159 HUN 1996 B Group U2200
    36 Hegedus Dominik 771414 HUN 1993 B Group U2200
    37 Juhasz Agoston 778346 HUN 1992 B Group U2200
    38 Birovecz Ben Jordan 777684 HUN 1982 B Group U2200
    39 AIM Ongut Tamas Gunes 770280 HUN 1979 B Group U2200
    40 Gombocz Ferenc Jr. 775029 HUN 1976 B Group U2200
    41 Horvath Jeno Kalman 705187 HUN 1968 B Group U2200
    43 Bodrogi Laszlo 707600 HUN 1956 B Group U2200
    47 Losonczi Marcell 770442 HUN 1952 B Group U2200
    52 Fule Simon 787515 HUN 1939 B Group U2200
    55 Pasztor Balazs 774723 HUN 1916 B Group U2200
    56 Meszaros Attila 706043 HUN 1909 B Group U2200
    58 Geher Laszlo 785075 HUN 1906 B Group U2200
    59 Virag Balint 778206 HUN 1903 B Group U2200
    62 Havaskori Laszlo 722359 HUN 1889 B Group U2200
    63 Porkolab Sandor 738220 HUN 1883 B Group U2200
    64 Zoldy Robert 736236 HUN 1875 B Group U2200
    68 Mako Zoltan 720020 HUN 1861 B Group U2200
    72 Pasti Aron 785857 HUN 1844 B Group U2200
    74 Sagi Bence 783706 HUN 1838 B Group U2200
    75 Tessedik Karoly 722286 HUN 1833 B Group U2200
    77 Koltai Dora 774693 HUN 1830 B Group U2200
    78 Bellan Istvan 725781 HUN 1820 B Group U2200
    79 Hegedus Luca 773760 HUN 1815 B Group U2200
    80 Polyanszky-Tamasi Zoltan Dr. 769169 HUN 1810 B Group U2200
    81 Karacsonyi Kata 769584 HUN 1809 B Group U2200
    83 Barsi Botond 775304 HUN 1795 B Group U2200
    85 Lakat Gyula 705918 HUN 1790 B Group U2200
    86 Lukacs Anna Kata 774260 HUN 1788 B Group U2200
    87 Kovacs Patrik Zsolt 781878 HUN 1784 B Group U2200
    89 Rajcsanyi Peter 712361 HUN 1772 B Group U2200
    90 Fodor Kornel 769487 HUN 1770 B Group U2200
    91 Ocztos Dominik 785016 HUN 1752 B Group U2200
    92 Bilku Andras 790010 HUN 1748 B Group U2200
    93 Purak Zoltan 793493 HUN 1747 B Group U2200
    95 Selim Tareq 793159 HUN 1741 B Group U2200
    96 Bartuszek Andras 759198 HUN 1739 B Group U2200
    97 Pervai Laszlo 784966 HUN 1738 B Group U2200
    98 Tancsa Tamas 783749 HUN 1737 B Group U2200
    99 Bacsi Andras 717975 HUN 1734 B Group U2200
    102 Jaro Benjamin 767948 HUN 1719 B Group U2200
    103 Hever Janos 723002 HUN 1717 B Group U2200
    104 Muranyi Peter 779490 HUN 1716 B Group U2200
    105 Forgacs Andras 769878 HUN 1713 B Group U2200
    106 Mihaly Imre 793930 HUN 1711 B Group U2200
    107 Farkas Otto Sr. 790397 HUN 1696 B Group U2200
    110 Moricz Benedek 784079 HUN 1683 B Group U2200
    111 Forgacs Attila Jr. 773654 HUN 1656 B Group U2200
    113 Szalay Janos Dr. 731323 HUN 1639 B Group U2200
    114 Palczert Matyas 784958 HUN 1634 B Group U2200
    115 Rona Andras 766500 HUN 1626 B Group U2200
    116 Vegvari Ferenc 705306 HUN 1624 B Group U2200
    119 Papp Andrea 761354 HUN 1568 B Group U2200
    120 Fodor Gabor 791636 HUN 1528 B Group U2200
    121 Pasti Anna 790834 HUN 1521 B Group U2200
    122 Bangha Otto Peter 771163 HUN 1518 B Group U2200
    123 Farkas Otto Jr. 790389 HUN 1512 B Group U2200
    1 Szlenka Attila 770299 HUN 1767 Group C for U1800
    2 Szurkos Andras 769185 HUN 1749 Group C for U1800
    3 Di Giovanni Vilmos 722235 HUN 1737 Group C for U1800
    4 Banhidi Ferenc 762172 HUN 1736 Group C for U1800
    5 Kubik Anna Zsofia 742759 HUN 1726 Group C for U1800
    7 Monduk Ferenc 761338 HUN 1676 Group C for U1800
    8 Papp Laszlo 5042488 HUN 1673 Group C for U1800
    9 Gergo Gyorgy 745677 HUN 1672 Group C for U1800
    10 Czimer Jozsef 723770 HUN 1616 Group C for U1800
    11 Zsatkovics Endre 721549 HUN 1612 Group C for U1800
    12 Pollak Andras 741000 HUN 1604 Group C for U1800
    13 Pater Peter 785385 HUN 1596 Group C for U1800
    14 Nemes Nagy Peter 746762 HUN 1580 Group C for U1800
    17 Marosi Lajos 737607 HUN 1508 Group C for U1800
    19 Katusak-Huzsvar Rezsone 788880 HUN 1458 Group C for U1800
    20 Vamosi Peter Istvan 796328 HUN 1455 Group C for U1800
    21 Szabo A. Martin 793361 HUN 1441 Group C for U1800
    22 Moricz Aurel 784052 HUN 1424 Group C for U1800
    23 Szabo Balazs 774383 HUN 1421 Group C for U1800
    24 Moricz Nadja 784060 HUN 1418 Group C for U1800
    26 Bodrogi Bendeguz 790303 HUN 1409 Group C for U1800
    27 Palocz Katalin 759422 HUN 1406 Group C for U1800
    28 Fulop Peter Benjamin 790435 HUN 1404 Group C for U1800
    30 Konyves Almos 785911 HUN 1385 Group C for U1800
    31 Giang Tran Nam 791903 HUN 1382 Group C for U1800
    32 Sandor Adam David 789992 HUN 1379 Group C for U1800
    33 Czagler Laszlo 774090 HUN 1372 Group C for U1800
    34 Gulacsi Donat Ferenc 786713 HUN 1367 Group C for U1800
    35 Horvath Zoltan 713139 HUN 1351 Group C for U1800
    36 Szilagyi Marton 782254 HUN 1344 Group C for U1800
    37 Moczar Benedek 779385 HUN 1303 Group C for U1800
    38 Lipcsei Janos 763918 HUN 1302 Group C for U1800
    39 Kovacsi Sara Kata 774219 HUN 1298 Group C for U1800
    40 Robert Viktoria Katalin 789658 HUN 1290 Group C for U1800
    42 Sandor Anna Luca 790001 HUN 1281 Group C for U1800
    43 Stickl Milan 784389 HUN 1252 Group C for U1800
    44 Kolozsvary Miklos 712949 HUN 1228 Group C for U1800
    45 Moricz Karmen 787507 HUN 1216 Group C for U1800
    46 Szabo Marton Nandor 795178 HUN 1204 Group C for U1800
    47 Szadai David 791741 HUN 1185 Group C for U1800
    48 Karacsonyi Luca 781894 HUN 1175 Group C for U1800
    49 Karacsonyi Bank 795488 HUN 1151 Group C for U1800
    50 Balogh Gyula 790575 HUN 0 Group C for U1800
    51 Barati Peter 799513 HUN 0 Group C for U1800
    52 Farkas Imre 799181 HUN 0 Group C for U1800
    53 Juhasz Tamas 796743 HUN 0 Group C for U1800
    57 Zombori Peter 771546 HUN 0 Group C for U1800

http://www.chess-results.com/tnr252949.aspx?lan=1&art=25&fedb=HUN&turdet=YES&wi=984

Read previous post:
zhangzhong03
Ni hao, GM Zhang Zhong and WGM Li Ruofan

“Ni hao, GM Zhang Zhong and WGM Li Ruofan” Bisik-Bisik with Edwin Lam Choong Wai Brad Pitt with Angelina Jolie,...

hungary-300x293-1-300x293-300x293-1
Nagykanizsa/Zalaegerszeg – Újabb fordulót rendeznek az NB I-es sakk csapatbajnokságban, benne két rangadót.

Sakk NB I: fordított „előjelű” rangadókkal Nagykanizsa/Zalaegerszeg - Újabb fordulót rendeznek az NB I-es sakk csapatbajnokságban, benne két rangadót. A...

17344.45eb709a.630x354o.1abcd12dd493
Carlsen, Top Teams Win In PRO League Playoff

  Carlsen seemed completely unphased by his near upset, bouncing back and devouring GM Sahaj Grover in only 20 moves. The...

tal-rapid-zhukova
Tal Memorial Rapid won by Vladimir Onischuk

All photos from official site In the opening speech, Alexei Shirov (above) gave a moving tribute to his hero, Mikhail...

Blondes-Brunettes-7
International Women’s Day: Blondes defeat Brunettes in a friendly match

International Women’s Day: Blondes defeat Brunettes in a friendly match On the eve of the International Women’s Day, a traditional...

Close