Tradewise Gibraltar Masters 2018, 23 Jan – 1 Feb 2018, Gibraltar (England)

Tradewise Gibraltar Masters 2018,
23 Jan - 1 Feb 2018, Gibraltar (England)

FESTIVAL 2018
Masters & Challengers & Amateurs

 

Aronian, Vachier-Lagrave, Nakamura, Navara, Harikrishna, Vitiugov, Ivanchuk, Duda, Wang Hao, Adams, Rapport, Cheparinov

17:47 2018.01.06.  
11 GM Rapport Richard 738590 HUN 2700
26 GM Banusz Tamas 722413 HUN 2641
31 GM Gledura Benjamin 712779 HUN 2612
34 GM Papp Gabor 718602 HUN 2607
121 IM Kozak Adam 753246 HUN 2418
140 IM Lazarne Vajda Szidonia 723894 HUN 2362
144 IM Gara Anita 709751 HUN 2350
156 WGM Gara Ticia 717444 HUN 2331
161 WGM Papp Petra 739049 HUN 2324
178 IM Meszaros Andras 700720 HUN 2258
247 Lochte Szilvia 708410 HUN 1862
       

Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 - Masters

Starting rank

No. Name FideID FED Rtg
1 GM Aronian Levon 13300474 ARM 2797
2 GM Vachier-Lagrave Maxime 623539 FRA 2793
3 GM Nakamura Hikaru 2016192 USA 2781
4 GM Navara David 309095 CZE 2749
5 GM Harikrishna P. 5007003 IND 2745
6 GM Vitiugov Nikita 4152956 RUS 2732
7 GM Ivanchuk Vassily 14100010 UKR 2726
8 GM Duda Jan-Krzysztof 1170546 POL 2724
9 GM Wang Hao 8602883 CHN 2711
10 GM Adams Michael 400041 ENG 2709
11 GM Rapport Richard 738590 HUN 2700
12 GM Cheparinov Ivan 2905540 FID 2699
13 GM Gelfand Boris 2805677 ISR 2697
14 GM Dubov Daniil 24126055 RUS 2694
15 GM Howell David W L 410608 ENG 2682
16 GM Short Nigel D 400025 ENG 2681
17 GM Bruzon Batista Lazaro 3503739 CUB 2673
18 GM Sutovsky Emil 2802007 ISR 2673
19 GM Anton Guijarro David 2285525 ESP 2666
20 GM Saric Ivan 14508150 CRO 2664
21 GM Piorun Kacper 1130420 POL 2656
22 GM Iturrizaga Bonelli Eduardo 3901211 VEN 2650
23 GM Akobian Varuzhan 13300580 USA 2647
24 GM Grandelius Nils 1710400 SWE 2647
25 GM Sethuraman S.P. 5021596 IND 2646
26 GM Banusz Tamas 722413 HUN 2641
27 GM Zvjaginsev Vadim 4113403 RUS 2629
28 GM Bosiocic Marin 14507927 CRO 2628
29 GM Georgiev Kiril 2900017 FID 2623
30 GM Edouard Romain 633429 FRA 2613
31 GM Gledura Benjamin 712779 HUN 2612
32 GM Gupta Abhijeet 5010608 IND 2610
33 GM Vocaturo Daniele 813192 ITA 2609
34 GM Papp Gabor 718602 HUN 2607
35 GM Bindrich Falko 4676670 GER 2605
36 GM Svane Rasmus 4657101 GER 2595
37 GM Gopal G.N. 5015693 IND 2593
38 GM Antipov Mikhail Al. 4107012 RUS 2588
39 GM Buhmann Rainer 4651340 GER 2587
40 GM Huschenbeth Niclas 24604747 GER 2587
41 GM Donchenko Alexander 24603295 GER 2580
42 GM Sandipan Chanda 5004225 IND 2579
43 GM Ibarra Jerez Jose Carlos 2226332 ESP 2577
44 GM Tregubov Pavel V. 4115341 RUS 2575
45 GM Sunilduth Lyna Narayanan 5058422 IND 2573
46 GM Ju Wenjun 8603006 CHN 2572
47 GM Moussard Jules 642908 FRA 2571
48 GM Muzychuk Anna 14111330 UKR 2571
49 FM Esipenko Andrey 24175439 RUS 2571
50 GM Grigoriants Sergey 4130804 RUS 2568
51 GM Huzman Alexander 2803828 ISR 2561
52 GM Kosteniuk Alexandra 4128125 RUS 2561
53 GM Peralta Fernando 105309 ARG 2559
54 GM Lagno Kateryna 14109336 RUS 2556
55 GM Vasquez Schroeder Rodrigo 3400042 CHI 2554
56 GM Michalik Peter 14907526 CZE 2553
57 GM Perez Ponsa Federico 117927 ARG 2553
58 GM Pichot Alan 110973 ARG 2552
59 GM Deac Bogdan-Daniel 1226380 ROU 2549
60 GM Baron Tal 2809958 ISR 2548
61 GM Kaidanov Gregory 2008564 USA 2548
62 GM Moroni Luca Jr 865834 ITA 2547
63 GM Lalith Babu M R 5024595 IND 2542
64 GM Muzychuk Mariya 14114550 UKR 2540
65 GM Dvirnyy Danyyil 817570 ITA 2534
66 GM Spraggett Kevin 2600013 CAN 2534
67 GM Swapnil S. Dhopade 5019184 IND 2533
68 GM Lei Tingjie 8605114 CHN 2531
69 GM Libiszewski Fabien 616834 FRA 2530
70 IM Nihal Sarin 25092340 IND 2524
71 GM Antal Gergely 717312 HUN 2522
72 GM Dzagnidze Nana 13601903 GEO 2522
73 IM Abdusattorov Nodirbek 14204118 UZB 2516
74 IM Praggnanandhaa R 25059530 IND 2515
75 GM Steinberg Nitzan 2801795 ISR 2512
76 GM Al-Sayed Mohammed 12100196 QAT 2511
77 IM Santos Ruiz Miguel 22291482 ESP 2510
78 GM Kollars Dmitrij 12909572 GER 2505
79 IM Batsiashvili Nino 13602993 GEO 2504
80 GM Gunina Valentina 4167570 RUS 2502
81 GM Debashis Das 5024854 IND 2501
82 GM Gagare Shardul 5037883 IND 2494
83 IM Bellahcene Bilel 696358 FRA 2494
84 WGM Goryachkina Aleksandra 4147103 RUS 2493
85 IM Christiansen Johan-Sebastian 1512668 NOR 2492
86 GM Cuenca Jimenez Jose Fernando 2255570 ESP 2489
87 GM Stefanova Antoaneta 2902257 FID 2489
88 GM Khotenashvili Bela 13602640 GEO 2486
89 IM Suarez Gomez Julio 22275991 ESP 2486
90 IM Xu Yi 8605564 CHN 2482
91 IM Zanan Evgeny 24101940 ISR 2482
92 IM Almagro Llamas Pablo 2221799 ESP 2479
93 GM Kobo Ori 2812320 ISR 2477
94 GM Salomon Johan 1509500 NOR 2476
95 GM Studer Noel 1319620 SUI 2476
96 IM Abel Dennes 24605417 GER 2473
97 IM Saduakassova Dinara 13700090 KAZ 2470
98 IM Cernousek Lukas 311707 CZE 2468
99 IM Dragnev Valentin 1634852 AUT 2466
100 IM Paehtz Elisabeth 4641833 GER 2464
101 IM Lou Yiping 8603928 CHN 2462
102 IM Prasanna Raghuram Rao 5022401 IND 2458
103 GM Cramling Pia 1700030 SWE 2449
104 IM Grinberg Eyal 2806070 ISR 2448
105 IM Cawdery Daniel 14300249 RSA 2446
106 IM Esserman Marc 2018616 USA 2446
107 GM Venkatesh M.R. 5005779 IND 2445
108 GM Akesson Ralf 1700120 SWE 2443
109 IM Docx Stefan 200778 BEL 2442
110 GM Zhukova Natalia 14101513 UKR 2438
111 FM Gavrilescu David 1227190 ROU 2437
112 GM Tarjan James 2000180 USA 2432
113 IM Swayams Mishra 5028183 IND 2432
114 IM Wemmers Xander 1004182 NED 2430
115 Henderson De La Fuente Lance 32096585 ESP 2429
116 IM Gaehwiler Gabriel 1314530 SUI 2428
117 IM Ladron De Guevara Pinto Paolo 2290847 ESP 2427
118 IM Vega Gutierrez Sabrina 2219026 ESP 2427
119 IM Sonis Francesco 895733 ITA 2425
120 GM Solomon Kenny 14300192 RSA 2420
121 IM Kozak Adam 753246 HUN 2418
122 IM Pigott John C 400459 ENG 2418
123 IM Wallace John Paul 3200957 AUS 2415
124 IM Khademalsharieh Sarasadat 12512214 IRI 2413
125 IM Munguntuul Batkhuyag 4900758 MGL 2410
126 IM Keymer Vincent 12940690 GER 2408
127 IM Shachar Ehud 2802198 ISR 2401
128 WGM Hoolt Sarah 24606812 GER 2400
129 FM Bakalchuk Johnatan 2810301 ISR 2400
130 IM Batchimeg Tuvshintugs 4900839 MGL 2398
131 IM Sukandar Irine Kharisma 7101937 INA 2387
132 IM Erenberg Ariel 2811634 ISR 2382
133 IM Stark Lars 4676386 GER 2381
134 IM Mohammad Nubairshah Shaikh 5053196 IND 2380
135 IM Mkrtchian Lilit 13300601 ARM 2378
136 IM Haria Ravi 415820 ENG 2374
137 IM Devereaux Maxim L 408280 NOR 2370
138 FM Bjerre Jonas Buhl 1444948 DEN 2367
139 FM Blohberger Felix 1632051 AUT 2367
140 IM Lazarne Vajda Szidonia 723894 HUN 2362
141 FM Tate Alan 2401878 SCO 2358
142 IM Perez Garcia Alejandro 32041543 ESP 2357
143 GM Paehtz Thomas 4611349 GER 2356
144 IM Gara Anita 709751 HUN 2350
145 IM Renman Nils-Gustaf 1700367 SWE 2350
146 FM Guerra Rivera Salvador 32096542 ESP 2350
147 IM Pein Malcolm 400289 ENG 2349
148 IM Hemant Sharma (Del) 5025842 IND 2348
149 FM Gandrud Vegar Koi 1505530 NOR 2346
150 FM Lombaers Peter 1032852 NED 2345

Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 - Challengers A

Starting rank

No. Name FideID FED Rtg
1 Lercel Michal 1114700 POL 2252
2 Saber Yasser 9001948 MAR 2244
3 WGM Maisuradze Nino 13601717 FRA 2234
4 FM Kvisla Johannes Luangtep 1504533 NOR 2234
5 Stoinev Metodi 2901404 FID 2232
6 WIM Richards Heather S 408697 AUS 2223
7 FM Syed Ahmad Ali 7801076 PAK 2202
8 Longa Yauca Javier 3800806 PER 2198
9 Gonzalez Gonzalez Alfonso 2223007 ESP 2192
10 FM Phadke Sohan 5016223 IND 2189
11 WGM Dolzhikova Olga 14105870 NOR 2187
12 Barthel Ansgar 4643461 GER 2187
13 Pinho Paulo 1900498 POR 2186
14 Guthrie David 4300505 NZL 2181
15 Lochte Thomas 4606272 GER 2169
16 FM Madina Yadarola Martin 2208938 ESP 2167
17 WIM Makka Ioulia 4205316 GRE 2167
18 Pavlov Egor 14203642 UZB 2165
19 Sahil Tickoo 5019710 IND 2161
20 CM Sousa Ludy Helsio Paulo 1504134 NOR 2153
21 FM Alberto Manuel 10100148 ANG 2150
22 Daoudi Kamal 9001069 MAR 2142
23 Sanz Wawer Daniel 1185543 POL 2134
24 Herzwurm Robert 4668570 GER 2123
25 Villar Reymundo Juan Antonio 3802744 PER 2121
26 Gueler Sebastian 4618939 GER 2120
27 FM Kandic Milan 926752 SRB 2119
28 FM Smith Andrew Philip 2500833 IRL 2111
29 CM Osuna Vega Enrique 2219549 ESP 2102
30 Pabalan Rocky 5207681 PHI 2098
31 Lung Liviu-Catalin 1225715 ROU 2085
32 Seraoui Mohcen 7901003 ALG 2085
33 WFM Cholleti Sahajasri 5045118 IND 2083
34 Ortega Valle Jose Ramon 2254239 ESP 2081
35 Sanchez Carrasco Fco. Javier 2256975 ESP 2068
36 CM Sanz Losada Victoriano 2202808 ESP 2050
37 Kozarcanin Sead 14504650 CRO 2048
38 Lawson Dominic Ralph 426199 ENG 2037
39 Maric Boris 16211367 GER 2034
40 Ungureanu Sandu 1212311 ROU 2033
41 FM Erhabor David 8503168 NGR 2030
42 Janiszewski Maciej 1120620 POL 2029
43 Hamer Martyn 413160 ENG 2020
44 Sedgwick David 404020 ENG 2012
45 WIM Gagare Shalmali 5038650 IND 2001
46 Adewole Adeyinka 8502544 NGR 2001
47 Korede Daniel Oluwashola 8503630 NGR 1996
48 Burke Mitchell R 416231 ENG 1989
49 CM Dev Shah 35019058 IND 1977
50 CM Bozinovic Boban 929697 AUT 1972
51 Fathallah Joe 1801899 WLS 1962
52 Suez-Panama Gilles 620165 FRA 1959
53 Gostelow David W 413151 ENG 1945
54 Stern Geoffrey 4002679 LUX 1940
55 Sandhya G 5031923 IND 1934
56 FM Odeh Kenneth 8500142 NGR 1922
57 Ansari Athar 428655 ENG 1919
58 WFM Chibnall Alana 3208613 AUS 1906
59 O`neil Jim 2403064 SCO 1904
60 Nwachukwu Chino 8500770 NGR 1896
61 Kanbier Max 1053663 NED 1864
62 Minnema Rens 1041096 NED 1837
63 Mayank Pal 46655808 IND 1834
64 De Vega Fernandez Francisco J. 32067178 ESP 1784
65 Wilson Matthew R 423459 ENG 1782
66 Livesey R Nigel 419168 ENG 1750
67 Lapusan Razvan 45149992 FRA 1628
68 Anannth Varun R 45050112 IND 1612
69 Erdogan Hassan 465917 ENG 0

Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 - Challengers B

Starting rank

No. Name FideID FED Rtg
1 Lercel Michal 1114700 POL 2252
2 Saber Yasser 9001948 MAR 2244
3 WGM Maisuradze Nino 13601717 FRA 2234
4 FM Kvisla Johannes Luangtep 1504533 NOR 2234
5 Stoinev Metodi 2901404 FID 2232
6 WIM Richards Heather S 408697 AUS 2223
7 FM Syed Ahmad Ali 7801076 PAK 2202
8 Longa Yauca Javier 3800806 PER 2198
9 Gonzalez Gonzalez Alfonso 2223007 ESP 2192
10 FM Phadke Sohan 5016223 IND 2189
11 WGM Dolzhikova Olga 14105870 NOR 2187
12 Barthel Ansgar 4643461 GER 2187
13 Pinho Paulo 1900498 POR 2186
14 Guthrie David 4300505 NZL 2181
15 Ernst Michael 1618393 AUT 2176
16 Lochte Thomas 4606272 GER 2169
17 FM Madina Yadarola Martin 2208938 ESP 2167
18 WIM Makka Ioulia 4205316 GRE 2167
19 Pavlov Egor 14203642 UZB 2165
20 Sahil Tickoo 5019710 IND 2161
21 CM Sousa Ludy Helsio Paulo 1504134 NOR 2153
22 FM Alberto Manuel 10100148 ANG 2150
23 Tuerk Philipp 4628152 GER 2150
24 Vanheirzeele Daniel 200425 BEL 2147
25 Daoudi Kamal 9001069 MAR 2142
26 Herzwurm Robert 4668570 GER 2123
27 Villar Reymundo Juan Antonio 3802744 PER 2121
28 Gueler Sebastian 4618939 GER 2120
29 FM Kandic Milan 926752 SRB 2119
30 Bottema Martin 1011006 NED 2114
31 FM Smith Andrew Philip 2500833 IRL 2111
32 Pabalan Rocky 5207681 PHI 2098
33 Lung Liviu-Catalin 1225715 ROU 2085
34 WFM Cholleti Sahajasri 5045118 IND 2083
35 Ortega Valle Jose Ramon 2254239 ESP 2081
36 Sanchez Carrasco Fco. Javier 2256975 ESP 2068
37 Dasaolu Rotimi 8500150 NGR 2064
38 Havik Victor 1506757 NOR 2063
39 Schweitzer Werner 1622927 AUT 2060
40 Bryn Askild 1503820 NOR 2057
41 Mulligan Stephen 404160 ENG 2051
42 Diaz Mino Pablo 24520470 ESP 2050
43 Kozarcanin Sead 14504650 CRO 2048
44 Maric Boris 16211367 GER 2034
45 Ungureanu Sandu 1212311 ROU 2033
46 FM Erhabor David 8503168 NGR 2030
47 Janiszewski Maciej 1120620 POL 2029
48 Hamer Martyn 413160 ENG 2020
49 Muskat Gunter 24633542 GER 2013
50 Broekman Willem 1005154 NED 2006
51 WIM Gagare Shalmali 5038650 IND 2001
52 Adewole Adeyinka 8502544 NGR 2001
53 Korede Daniel Oluwashola 8503630 NGR 1996
54 Burke Mitchell R 416231 ENG 1989
55 CM Dev Shah 35019058 IND 1977
56 Hendrix Joachim 12958557 GER 1960
57 Suez-Panama Gilles 620165 FRA 1959
58 Yu Henry 30942683 USA 1947
59 Gostelow David W 413151 ENG 1945
60 Sandhya G 5031923 IND 1934
61 FM Odeh Kenneth 8500142 NGR 1922
62 Valentine Brian J 412210 ENG 1920
63 Ansari Athar 428655 ENG 1919
64 Hubbard Michael 430137 ENG 1913
65 WFM Chibnall Alana 3208613 AUS 1906
66 Williamson Kevin J 407178 ENG 1905
67 O`neil Jim 2403064 SCO 1904
68 Nwachukwu Chino 8500770 NGR 1896
69 Pena Helio Adelino Silva 1911376 POR 1894
70 Hermes Geoff R 423254 ENG 1879
71 Matthews Adrian M S 413631 ENG 1839
72 Mayank Pal 46655808 IND 1834
73 De Vega Fernandez Francisco J. 32067178 ESP 1784
74 Wilson Matthew R 423459 ENG 1782
75 Livesey R Nigel 419168 ENG 1750
76 Shaw John S 470945 ENG 1680
77 Lapusan Razvan 45149992 FRA 1628
78 Anannth Varun R 45050112 IND 1612

Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 - Amateurs A

Starting rank

No. Name FideID FED Rtg
1 Pena Helio Adelino Silva 1911376 POR 1894
2 Cherigui Mourad 9002529 MAR 1892
3 Spanton Tim R 404802 ENG 1888
4 Kennedy Philip J 423270 ENG 1884
5 Garcia-Blazquez Perez Manuel 2269937 ESP 1877
6 Flynn David 410594 ENG 1876
7 Marcos Herrero Francisco 2279045 ESP 1876
8 Jimenez Ruiz Jose Carlos 2258773 ESP 1874
9 Hilton Tim 424226 ENG 1868
10 Efemuai Odafe Benedict 8503958 NGR 1867
11 Lochte Szilvia 708410 HUN 1862
12 Webel Peter 1270213 GER 1853
13 Georgieva Emilia 2902451 FID 1848
14 Cole Michael Christopher 8503877 NGR 1840
15 Manukonda Arun 5080789 IND 1840
16 Shubham Shukla 25061623 IND 1840
17 Johansson Daniel 1984 1740814 SWE 1832
18 Christophe-Hayot Romain 698024 FRA 1807
19 Dennis Nigel W 408913 ENG 1804
20 Stamenov Valeriy 2908280 FID 1803
21 Opasiak Dustin Tennessee 24630217 POL 1797
22 Longdin Michael 425885 ENG 1787
23 Tkadlecek Petr 333441 CZE 1780
24 Jenssveen Trym 1508814 NOR 1772
25 Murray J Stephen 2401495 SCO 1771
26 Odiase Oluwaseun 8502315 NGR 1768
27 Kuenitz Klaus 4640713 GER 1767
28 D`haluin Wim 216119 BEL 1764
29 Mircov Nicola-Alexandar 1250043 ROU 1754
30 Ashwani Kumar Grover 46636692 IND 1752
31 Sevillano Garcia Joaquin 2211068 ESP 1751
32 Klementys Jerzy 1116061 POL 1739
33 Mielke Torsten 24672033 GER 1739
34 Kurzok Zenon 1159780 POL 1728
35 Francois-Haugrin Said 45118140 FRA 1714
36 Guegan Michel 694185 FRA 1713
37 Lake Andrew N 420581 ENG 1703
38 Volovik Konstantin 12934615 GER 1701
39 Walshaw David 422967 ENG 1689
40 Ehtesham Ul Haq 7800932 PAK 1676
41 White Gary 426180 ENG 1663
42 Yilmaz Kazim 1514326 NOR 1656
43 Kearsley Raymond J 470562 ENG 1655
44 Ramesh Balasubramanian 46652272 IND 1634
45 Karunanithi Bharath 24534790 ESP 1630
46 Savage Neil 14304783 RSA 1630
47 Gaspar Ioan-Dan 1256688 ROU 1596
48 Haddock Paul 419150 ENG 1580
49 Luostarinen Asmo 1519174 NOR 1580
50 Bullock Lee 425397 ENG 1572
51 Glacner Karel 326020 CZE 1560
52 Oliva Parra Ernesto 32076533 ESP 1560
53 Naldrett Geoffrey 434280 ENG 1547
54 Koreywo Witold 434264 ENG 1545
55 Busch Guenther 12921564 GER 1537
56 Jackson Paul R 445584 ENG 1503
57 Mykhaylyak Wiktoria 1198181 POL 1500
58 Kympergr Vojtech 326887 CZE 1468
59 Flowers James C 30934230 USA 1432
60 Sajid Jalil Sami 9002626 MAR 1426
61 Olde Karl Erik 4505760 EST 1402
62 Lassan Szabolcs 778486 HUN 1346
63 Apps Ian 462691 ENG 1332
64 Dickson Eric 30947820 USA 0
65 Ogunremi Adenike 8508836 NGR 0
66 Reyes Craig 343114133 GIB 0

Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 - Amateurs B

Starting rank

No. Name FideID FED Rtg
1 Laws Darren C 451690 ENG 1895
2 Prata Jose 1901303 POR 1895
3 Cherigui Mourad 9002529 MAR 1892
4 Spanton Tim R 404802 ENG 1888
5 Garcia-Blazquez Perez Manuel 2269937 ESP 1877
6 Flynn David 410594 ENG 1876
7 Marcos Herrero Francisco 2279045 ESP 1876
8 Efemuai Odafe Benedict 8503958 NGR 1867
9 Lochte Szilvia 708410 HUN 1862
10 Robson Paul E 424803 ENG 1857
11 Webel Peter 1270213 GER 1853
12 James Kevin 2511282 IRL 1851
13 Georgieva Emilia 2902451 FID 1848
14 Cole Michael Christopher 8503877 NGR 1840
15 Manukonda Arun 5080789 IND 1840
16 Shubham Shukla 25061623 IND 1840
17 Johansson Daniel 1984 1740814 SWE 1832
18 Christophe-Hayot Romain 698024 FRA 1807
19 Dennis Nigel W 408913 ENG 1804
20 Opasiak Dustin Tennessee 24630217 POL 1797
21 Longdin Michael 425885 ENG 1787
22 Lopez Valcarcel Juan 32097352 ESP 1780
23 Tkadlecek Petr 333441 CZE 1780
24 Murray J Stephen 2401495 SCO 1771
25 Kuenitz Klaus 4640713 GER 1767
26 D`haluin Wim 216119 BEL 1764
27 Mircov Nicola-Alexandar 1250043 ROU 1754
28 Ashwani Kumar Grover 46636692 IND 1752
29 Sevillano Garcia Joaquin 2211068 ESP 1751
30 Klementys Jerzy 1116061 POL 1739
31 Francois-Haugrin Said 45118140 FRA 1714
32 Bussmann John 460303 ENG 1713
33 Volovik Konstantin 12934615 GER 1701
34 Diaz Mino Daniel 24520462 ESP 1698
35 Zitan Abdelhay 9002685 MAR 1682
36 Ehtesham Ul Haq 7800932 PAK 1676
37 Stai Sondre 1515683 NOR 1668
38 White Gary 426180 ENG 1663
39 Izzard Brian J 426156 ENG 1657
40 Yilmaz Kazim 1514326 NOR 1656
41 Kearsley Raymond J 470562 ENG 1655
42 Ramesh Balasubramanian 46652272 IND 1634
43 Karunanithi Bharath 24534790 ESP 1630
44 Savage Neil 14304783 RSA 1630
45 Gaspar Ioan-Dan 1256688 ROU 1596
46 Haddock Paul 419150 ENG 1580
47 Glacner Karel 326020 CZE 1560
48 Oliva Parra Ernesto 32076533 ESP 1560
49 Naldrett Geoffrey 434280 ENG 1547
50 Koreywo Witold 434264 ENG 1545
51 Jackson Paul R 445584 ENG 1503
52 Mykhaylyak Wiktoria 1198181 POL 1500
53 Kympergr Vojtech 326887 CZE 1468
54 Sajid Jalil Sami 9002626 MAR 1426
55 Olde Karl Erik 4505760 EST 1402
56 Smedsrud Morten S 1529668 NOR 1349
57 Caneiro Diaz Sergio Victor 54504449 ESP 0
58 Dickson Eric 30947820 USA 0
59 Ogunremi Adenike 8508836 NGR 0
60 Reyes Craig 343114133 GIB 0

Tradewise Gibraltar Masters 2017 2017-01-24 - 2017-02-03 click here
Read previous post:
Vergani Cup 2018, 2 – 7 Jan 2018,

2018 Richard Rapport won II Vergani Cup Elite Open with 7/9 Berkes, Jobava and Korobov 6.5. Thomas Beerdsen won Steinthor...

Tata Steel Chess Tournament January 12th-28th, 2018

https://youtu.be/l5AMm14sCe4   Complete Masters group Name FED Elo World Rank Magnus Carlsen Norway 2837 1 Fabiano Caruana USA 2799 3...

Csabai Sakk Karácsony: Balog Imre nagymester nyerte a csabai viadalt

Csabai Sakk Karácsony:Balog Imre nagymester nyerte a csabai viadalt   Békéscsaba önkormányzata, a Békés Megyei Sakkszövetség, és a Csaba Honvéd...

January 2018 FIDE Rating list

A Nemzetközi Sakkszövetség 2018. január 1-től érvényes világranglistáját a háromszoros világbajnok norvég Magnus Carlsen vezeti (2837) előnye 23 pont. A...

V. Dr. Berecz Árpád Emlékverseny 2017. december 27.–2017. december 30

Final 5th Dr.Berecz Arpad Memorial Rank Name Flags Score Fed. M/F Rating TPR W-We BH-HiLo PS 1 2 3 4...

Close