World Cadets Championships 2016 FINAL

World Cadets Championships 2016 FINAL

Gaál Zsóka (9) a kilencedik helyen végzett az U10-es lányok között a grúziai Batumiban megrendezett alsó korcsoportos világbajnokságon. Az U12-es lányok között Juhász Judit a 32. helyen zárt, az U12-es fiúk mezőnyében Csíki Endre az 56. pozícióban végzett. Az U8-as fiúk versengésében Szadai Dávid a 91. helyen fejezte be a versenyt.

U8-as, U10-es és U12-es világbajnokság, Batumi U8-as fiúk. 1. Szageldi Kurbandurdijev (Türkmenisztán), 2. Chen Muye (Kína), 3. Farid Orudzsov (Azerbajdzsán)… 91. Szadai Dávid U8-as lányok. 1. Ajsa Zakirova (Kazahsztán), 2. Davaku Unurzul (Mongólia), 3. Haszti Koszravi Mahomedzs (Irán) U10-es fiúk. 1. Ilja Makovejev (Oroszország), 2. Nguyen Hoc Hy (Vietnám), 3. Vidzsadzs Pranav (India) U10-es lányok. 1. Rochelle Wu (Egyesült Államok), 2. Lala Szoradova (Türkmenisztán), 3. Margarita Zvereva (Oroszország)… 9. Gaál Zsóka U12-es fiúk. 1. Nikhil Kumar (Egyesült Államok), 2. Andrew Hong (Egyesült Államok), 3. Rameszbabu Praggnananda (India)… 56. Csíki Endre U12-es lányok. 1. Bibiszára Asszaubajeva (Oroszország), 2. Dehankar Mrudul (India), 3. Deszmuk Divdzsa (India)… 32. Juhász Judit

Részletes lentebb

World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Girls U10 – 2016/10/19 to 2016/10/30

INFO – LIVE hunonchess

Player overview for HUN

SNo Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Rk. Group
31 Csiki Endre 2051 HUN 1 ½ 0 1 0 1 0 ½ 1 1 0 6,0 56 Open U12
69 Szadai David 1164 HUN 0 1 0 0 ½ ½ 1 0 1 1 0 5,0 91 Open U08
10 Juhasz Judit 1896 HUN 1 0 0 1 1 1 1 1 0 0 0 6,0 32 Girls U12
3 WCM Gaal Zsoka 1763 HUN 1 ½ 1 1 1 1 1 0 0 0 1 7,5 9 Girls U10

Name Gaal Zsoka Title WCM Starting rank 3 Rating 1763 Rating national 0 Rating international 1763 Performance rating 1544 FIDE rtg +/- -80,8 Points 7,5 Rank 9 Federation HUN Ident-Number 0 Fide-ID

Name Csiki Endre Starting rank 31 Rating 2051 Rating national 0 Rating international 2051 Performance rating 1868 FIDE rtg +/- -92,8 Points 6 Rank 56 Federation HUN Ident-Number 0 Fide-ID 775126 Year of birth 2005

Name Szadai David Starting rank 69 Rating 1164 Rating national 0 Rating international 1164 Performance rating 1018 FIDE rtg +/- -3,2 Points 5 Rank 91 Federation HUN Ident-Number 0 Fide-ID 791741 Year of birth 2008

Name Juhasz Judit Starting rank 10 Rating 1896 Rating national 0 Rating international 1896 Performance rating 1668 FIDE rtg +/- -101,6 Points 6 Rank 32 Federation HUN Ident-Number 0 Fide-ID 768499 Year of birth 2004


[restabs alignment=”osc-tabs-left” responsive=”false” tabcolor=”#ffffff”]
[restab title=”Open U12″ active=”active”]

Final Ranking after 11 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Pts.  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5
1 25 Kumar Nikhil USA 2076 9,5 0,0 73,0 78,0 5 8,0
2 6 Hong Andrew Z USA 2296 8,5 2,0 77,5 82,0 5 7,0
3 1 IM Praggnanandhaa R IND 2442 8,5 1,5 76,5 81,5 6 7,0
4 5 FM Nihal Sarin IND 2324 8,5 1,5 69,5 74,0 6 7,0
5 3 Keymer Vincent GER 2402 8,5 1,0 76,5 81,5 6 7,0
6 11 FM Avila Pavas Santiago COL 2154 8,0 0,0 70,5 75,5 6 6,0
7 15 Subelj Jan SLO 2122 8,0 0,0 69,0 74,0 6 8,0
8 20 Skatchkov Valery RUS 2104 8,0 0,0 69,0 73,5 5 8,0
9 13 CM Uzumcu Ahmet Utku TUR 2149 8,0 0,0 67,5 72,5 5 6,0
10 9 FM Batsuren Dambasuren MGL 2222 8,0 0,0 65,5 70,0 5 7,0
11 55 CM Amartuvshin Ganzorig MGL 1909 7,5 0,0 74,0 77,0 6 6,0
12 12 Huang Andy USA 2152 7,5 0,0 70,0 74,5 5 6,0
13 39 Turgut Aydin USA 2014 7,5 0,0 66,5 71,5 5 5,0
14 16 CM Suleymanli Aydin AZE 2119 7,5 0,0 66,0 70,5 5 5,0
15 18 Oglaza Oskar POL 2110 7,5 0,0 61,0 65,5 5 5,0
16 24 Huang Renjie CHN 2084 7,0 0,0 73,5 78,0 5 7,0
17 4 FM Bjerre Jonas DEN 2375 7,0 0,0 72,5 78,5 5 6,0
18 2 CM Sindarov Javokhir UZB 2411 7,0 0,0 69,5 75,0 6 6,0
19 10 CM Nogerbek Kazybek KAZ 2162 7,0 0,0 67,5 73,0 5 5,0
20 40 Mustafayev Farid AZE 2005 7,0 0,0 65,0 69,5 5 6,0
21 8 Dhanush Bharadwaj IND 2232 7,0 0,0 64,5 70,0 6 6,0
22 50 CM Cardoso Cardoso Jose Gabriel COL 1930 7,0 0,0 64,5 69,0 5 6,0
23 34 Petkov Momchil BUL 2040 7,0 0,0 64,0 69,0 5 6,0
24 64 CM Kushagra Mohan IND 1872 7,0 0,0 60,0 62,5 5 5,0
25 38 Sargsyan Sargis Vach. ARM 2014 7,0 0,0 55,0 59,0 5 7,0
26 22 Tengis Tsog-Ochir MGL 2093 6,5 0,0 73,0 78,0 4 5,0
27 66 Cai Yuhao CHN 1860 6,5 0,0 69,5 72,0 5 6,0
28 49 FM Ngo Duc Tri VIE 1947 6,5 0,0 68,0 72,0 6 6,0
29 14 CM Ozenir Ekin Baris TUR 2133 6,5 0,0 68,0 71,0 5 6,0
30 33 Eynullayev Altay AZE 2042 6,5 0,0 66,0 70,5 5 4,0
31 7 CM Gharibyan Mamikon ARM 2263 6,5 0,0 65,5 70,5 6 6,0
32 29 Larkin Vladislav UKR 2057 6,5 0,0 65,5 70,0 5 5,0
33 41 Jahedi Mani IRI 2004 6,5 0,0 64,5 69,5 5 5,0
34 28 CM Peng Shunkai CHN 2058 6,5 0,0 64,0 68,0 5 5,0
44 Popov Konstantin RUS 1984 6,5 0,0 64,0 68,0 5 5,0
36 32 CM Ahmadzada Ahmad AZE 2048 6,5 0,0 63,0 68,0 5 5,0
37 53 CM Budisavljevic Luka SRB 1915 6,5 0,0 62,5 66,5 6 4,0
38 17 Kirillov Dmitry RUS 2114 6,5 0,0 61,5 66,5 6 6,0
39 36 Cohen Revivo Shoham ISR 2035 6,5 0,0 61,0 65,5 5 6,0
40 51 Volovich Vasily RUS 1924 6,5 0,0 61,0 64,0 6 5,0
41 57 Misyura Ilya ENG 1895 6,5 0,0 61,0 63,5 6 4,0
42 43 Zomorrodian Eilia IRI 1987 6,5 0,0 60,0 64,0 6 5,0
43 26 FM Rodrigue-Lemieux Shawn CAN 2072 6,5 0,0 58,5 63,0 5 6,0
44 52 Biletskiy Danylo UKR 1922 6,5 0,0 58,5 62,5 5 6,0
45 71 Ilyasli Ughur AZE 1831 6,5 0,0 58,5 61,5 5 6,0
46 19 Dardha Daniel BEL 2109 6,5 0,0 58,0 61,5 6 5,0
47 46 Morgunov Marc AUT 1969 6,5 0,0 58,0 61,5 5 6,0
48 61 Atakishiyev Elmar AZE 1875 6,0 0,0 67,0 71,5 6 5,0
49 21 FM Kacharava Nikolozi GEO 2100 6,0 0,0 64,5 69,0 5 5,0
50 27 Koellner Ruben Gideon GER 2067 6,0 0,0 64,0 69,0 5 4,0
51 78 Somalwar Anaiy USA 1772 6,0 0,0 62,0 65,5 6 6,0
52 72 Papunidi Matvey BLR 1818 6,0 0,0 61,5 65,5 6 5,0
53 35 Bettalli Francesco ITA 2036 6,0 0,0 61,5 65,0 6 5,0
54 62 Coca Cristi-Iulian ROU 1874 6,0 0,0 61,5 63,0 5 4,0
55 37 Manafov Vugar AZE 2016 6,0 0,0 61,0 65,5 6 5,0
56 31 Csiki Endre HUN 2051 6,0 0,0 60,5 65,0 6 5,0
57 70 Decuigniere Tom FRA 1836 6,0 0,0 56,0 60,5 6 5,0
58 67 Horobrijs Daniils LAT 1850 6,0 0,0 55,5 59,5 5 5,0
59 98 Manukyan Sevak N. ARM 1626 6,0 0,0 55,5 59,0 6 6,0
60 68 Wang Brandon Mingye USA 1844 5,5 0,0 62,0 66,0 5 4,0
61 94 Grigoryan Gor M. ARM 1656 5,5 0,0 62,0 65,5 6 5,0
62 47 Eynullayev Atilla AZE 1963 5,5 0,0 61,0 65,0 6 5,0
63 59 Qalichava Akaki GEO 1881 5,5 0,0 60,0 63,5 6 5,0
64 63 CM Karthik Kumar Pradeep IND 1873 5,5 0,0 60,0 63,5 5 5,0
65 30 CM De Borba Gabriel BRA 2054 5,5 0,0 59,5 64,5 6 5,0
66 76 CM Nguyen Huynh Minh Thien VIE 1793 5,5 0,0 58,5 62,0 6 5,0
67 48 Fecker Noah SUI 1951 5,5 0,0 58,5 62,0 5 4,0
68 45 Huang Qiuyu CAN 1969 5,5 0,0 58,0 62,0 6 5,0
69 54 Mochalin Faddey RUS 1912 5,5 0,0 57,0 60,0 5 4,0
70 109 Yerkin Assylkhan KAZ 1521 5,5 0,0 55,5 59,5 5 5,0
71 102 Tskipurishvili Davit GEO 1575 5,5 0,0 55,0 59,5 6 5,0
72 58 Hinrichs Paul GER 1883 5,5 0,0 55,0 58,5 5 5,0
73 85 Munshi Aditya ENG 1710 5,5 0,0 53,0 56,0 5 5,0
74 88 Asgarov Nihad AZE 1686 5,5 0,0 53,0 54,5 6 5,0
75 99 Mashalov. Aliniyaz TKM 1617 5,5 0,0 51,5 54,5 5 3,0
76 65 Kevlishvili Nika GEO 1862 5,5 0,0 51,5 53,0 6 4,0
77 107 Karaia Alika GEO 1522 5,5 0,0 50,5 53,0 5 5,0
78 105 Tombolis Christopher ENG 1557 5,5 0,0 49,0 52,5 5 4,0
79 23 Babazada Khazar AZE 2092 5,0 0,0 66,0 71,0 5 5,0
80 104 Loladze Andria GEO 1569 5,0 0,0 63,0 67,0 6 4,0
81 90 Batjargal Erdenebat MGL 1676 5,0 0,0 62,0 65,0 5 5,0
82 83 Ghazaryan Raffi ARM 1722 5,0 0,0 58,5 62,5 6 5,0
83 112 Naqopia Giorgi GEO 1493 5,0 0,0 58,0 61,0 6 4,0
84 100 Adamia Jaba GEO 1596 5,0 0,0 57,5 59,0 6 4,0
85 93 Keller Rostislav MDA 1666 5,0 0,0 56,0 57,5 5 3,0
86 81 CM Bousmaha Wassel ALG 1765 5,0 0,0 55,0 58,5 5 3,0
87 60 Post Hugo GER 1879 5,0 0,0 53,5 56,5 5 4,0
88 42 Mitev Valentin BUL 1992 5,0 0,0 52,5 56,5 5 3,0
89 135 Zhukenov Aituar KAZ 0 5,0 0,0 51,5 55,5 5 3,0
90 69 Terzyan Nazar RUS 1842 5,0 0,0 49,5 52,5 5 4,0
91 91 Ayoub Georges Gaspard LIB 1674 5,0 0,0 48,5 51,5 5 3,0
92 79 FM Ammar Sedrani UAE 1770 5,0 0,0 48,0 51,0 5 5,0
93 75 Boulos Carlos LIB 1794 5,0 0,0 47,5 50,5 5 4,0
94 95 Leibert Xander AUS 1644 5,0 0,0 47,5 50,0 5 5,0
95 87 Davtyan Grigor ARM 1691 4,5 0,0 60,0 63,0 6 3,0
96 101 Melkonyan Arshak ARM 1588 4,5 0,0 58,5 63,0 6 4,0
97 82 Mitusov Semen UKR 1752 4,5 0,0 57,0 61,0 6 2,0
98 73 Misiuk Ernest LTU 1811 4,5 0,0 55,0 58,5 5 4,0
99 97 Akeya-Price Robert ENG 1636 4,5 0,0 54,5 57,0 5 3,0
100 92 Lomsadze Saba GEO 1669 4,5 0,0 53,5 56,0 6 3,0
101 77 Indriunas Matas LTU 1774 4,5 0,0 53,0 56,5 6 4,0
102 86 Al Darmaky Sultan UAE 1694 4,5 0,0 52,5 55,5 6 4,0
103 80 Amanzhol Sultan KAZ 1770 4,5 0,0 52,5 55,5 5 2,0
104 89 Mohamed Saeed Laily UAE 1683 4,5 0,0 52,5 55,0 5 4,0
105 84 Nakahara Kan JPN 1712 4,5 0,0 51,0 54,0 6 3,0
106 74 Vantuch Lucian CZE 1810 4,5 0,0 50,5 53,5 6 4,0
107 118 Oosthuizen Michal Jacobus RSA 1329 4,5 0,0 49,0 53,0 5 3,0
108 129 Fihla Lonwabo Luvuyo RSA 0 4,5 0,0 49,0 52,5 5 4,0
109 108 Dalbashvili Levan GEO 1521 4,5 0,0 48,5 51,0 6 4,0
110 56 Bochnicka Vladimir SVK 1901 4,5 0,0 46,0 49,0 6 4,0
111 103 Kong Ren En MAS 1574 4,5 0,0 45,5 48,5 5 3,0
112 110 Kuliyev Emin TKM 1517 4,5 0,0 45,5 48,0 6 3,0
113 136 Zhumabayev Arslan KAZ 0 4,0 0,0 53,0 57,0 6 4,0
114 137 Zhurbinsky David J USA 0 4,0 0,0 52,5 56,5 5 2,0
115 113 Yang Zicheng CHN 1447 4,0 0,0 50,5 53,0 5 3,0
116 117 Chiranjan Kumarr K S IND 1339 4,0 0,0 49,0 51,5 6 4,0
117 106 Jaakkola Konsta FIN 1536 4,0 0,0 49,0 51,5 6 3,0
118 121 Aslanov Pasha AZE 1263 4,0 0,0 45,5 47,0 5 4,0
119 96 Zuev Aleksandr RUS 1641 4,0 0,0 44,5 46,0 6 3,0
120 120 Dvalishvili Akaki GEO 1307 4,0 0,0 43,5 45,0 6 3,0
121 111 An Jaehyeok KOR 1496 4,0 0,0 43,0 44,5 5 3,0
122 115 Lu Jia-En TPE 1411 4,0 0,0 42,5 44,0 5 3,0
123 131 Moagi Ntuma RSA 0 4,0 0,0 39,5 41,0 5 2,0
124 114 Makarczyk David CAN 1419 3,5 0,0 50,0 51,5 6 3,0
125 127 Chen Po-Han TPE 0 3,5 0,0 43,5 46,0 6 2,0
126 128 Chen Yuyuan CHN 0 3,5 0,0 43,0 45,5 6 2,0
127 126 Burjanadze Zurab GEO 0 3,5 0,0 43,0 44,5 6 2,0
128 119 Svanidze Guram GEO 1312 3,5 0,0 39,5 41,0 5 1,0
129 123 Ayoub Alexandre Charles LIB 1031 3,5 0,0 39,0 40,5 5 2,0
130 116 Yun Dohyeon A KOR 1372 3,5 0,0 37,5 39,0 6 3,0
131 124 CM Eaton Dante RSA 0 3,0 0,0 49,0 51,5 6 3,0
132 122 Plaza Reino Mateo IRL 1252 3,0 0,0 47,0 48,5 6 2,0
133 134 Zekenov Meirzhan KAZ 0 3,0 0,0 43,5 45,0 5 2,0
134 132 Shatenov Atai KGZ 0 3,0 0,0 42,0 45,0 5 1,0
135 125 Bakuradze Irakli GEO 0 3,0 0,0 40,0 41,5 5 0,0
136 133 Toksanbay Arman KAZ 0 2,0 0,0 40,5 43,5 5 1,0
137 130 Hou Yijie CHN 0 2,0 0,0 38,5 41,0 6 0,0

[/restab]
[restab title=”Open U10″]

Final Ranking after 11 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Pts.  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5
1 2 Makoveev Ilya RUS 2204 9,0 0,0 75,0 80,0 5 7,0
2 23 CM Nguyen Quoc Hy VIE 1846 8,5 0,0 72,5 77,5 6 7,0
3 10 Pranav V IND 1994 8,5 0,0 71,5 77,0 5 8,0
4 4 CM Tugstumur Yesuntumur MGL 2150 8,5 0,0 71,5 75,5 5 7,0
5 8 Wang Jason USA 1999 8,0 0,0 77,0 82,0 6 7,0
6 3 FM Guo Arthur USA 2168 8,0 0,0 74,5 80,0 5 7,0
7 15 CM Chasin Nico Werner USA 1903 8,0 0,0 71,5 76,0 6 7,0
8 6 CM Mendonca Leon Luke IND 2133 8,0 0,0 69,0 74,5 5 7,0
9 16 CM Issani Nameer CAN 1900 8,0 0,0 68,0 72,5 5 7,0
10 7 Murzin Volodar RUS 2083 7,5 0,0 74,5 79,5 6 5,0
11 11 Kostolansky Sebastian Lukas SVK 1984 7,5 0,0 72,5 77,5 6 7,0
12 42 Vo Pham Thien Phuc VIE 1710 7,5 0,0 70,0 73,0 6 7,0
13 14 Shen Shiyan CHN 1907 7,5 0,0 69,5 75,0 5 6,0
14 5 CM Aditya Mittal IND 2144 7,5 0,0 68,0 73,5 6 7,0
15 26 Flores Quillas Diego Saul Rod PER 1799 7,5 0,0 67,5 73,0 5 7,0
16 38 Ozturk Efe Hakan TUR 1724 7,5 0,0 64,0 68,5 5 7,0
17 33 Spizharny Mikhail BLR 1760 7,5 0,0 63,0 65,5 5 6,0
18 21 Yu Jason USA 1861 7,5 0,0 60,5 65,0 5 6,0
19 18 Daneshvar Bardiya IRI 1893 7,0 0,0 69,0 74,5 5 6,0
20 50 Palchuk Andrii UKR 1673 7,0 0,0 68,0 71,5 5 5,0
21 20 Davtyan Arsen ARM 1868 7,0 0,0 66,0 70,0 5 6,0
22 56 Oberoi Shelev USA 1598 7,0 0,0 65,0 68,0 5 6,0
23 12 CM Ochirbat Lkhagvajamts MGL 1951 7,0 0,0 63,0 67,5 5 5,0
24 40 CM Suleymanli Suleyman AZE 1714 7,0 0,0 61,5 66,0 5 4,0
25 17 Razafindratsima Timothe FRA 1896 7,0 0,0 59,5 64,0 5 6,0
26 44 Kondakov Adrian USA 1703 7,0 0,0 58,5 62,0 5 6,0
27 24 Alimbetov Dias KAZ 1818 7,0 0,0 56,0 60,5 5 7,0
28 19 Yoo Christopher Woojin USA 1887 6,5 0,0 69,5 74,5 5 6,0
29 58 Kenbeilov Timur KAZ 1576 6,5 0,0 67,5 70,0 5 5,0
30 25 CM Deng Yu Dong Michael HKG 1811 6,5 0,0 67,0 71,5 6 6,0
31 43 Liu Zongxin CHN 1707 6,5 0,0 66,0 70,0 6 4,0
32 28 Silich Yahor BLR 1783 6,5 0,0 66,0 69,0 5 5,0
33 13 Maneluk Daniil RUS 1934 6,5 0,0 65,5 71,0 6 5,0
34 124 Clasby Derek USA 0 6,5 0,0 64,5 70,0 5 5,0
35 45 He Yichen CHN 1698 6,5 0,0 64,0 67,5 6 5,0
36 32 Zhou Aiden CAN 1764 6,5 0,0 63,5 67,5 6 5,0
37 35 CM Samadov Read AZE 1735 6,5 0,0 63,0 68,0 6 5,0
38 84 Kvikvinia Teimuraz GEO 1473 6,5 0,0 63,0 66,5 5 4,0
39 27 Polavaram Rithik S USA 1784 6,5 0,0 62,5 67,5 5 6,0
40 30 Lutz Adam GER 1773 6,5 0,0 62,0 66,5 5 5,0
41 22 Pan Kevin USA 1856 6,5 0,0 61,5 66,0 5 4,0
42 54 Erkhes Bayartnar MGL 1612 6,5 0,0 61,5 65,5 5 5,0
43 49 CM Fiszer Bartosz POL 1676 6,5 0,0 61,0 64,5 6 5,0
44 34 Maurizzi Marc Andria FRA 1740 6,5 0,0 60,5 64,5 5 5,0
45 60 CM Orozbaev Eldiiar KGZ 1554 6,5 0,0 59,0 63,5 5 6,0
46 41 Zamekhovskiy Yevgen UKR 1711 6,5 0,0 59,0 63,0 5 4,0
47 67 Nejatpour Soshiyant IRI 1526 6,5 0,0 56,5 60,0 6 5,0
48 29 Dobre Radu-Fabian ROU 1775 6,5 0,0 55,5 60,0 5 6,0
49 1 CM Sindarov Islombek UZB 2229 6,0 0,0 68,5 72,5 6 4,0
50 63 Khudiyev Sanan AZE 1539 6,0 0,0 67,5 71,5 6 4,0
51 39 Zong Jr Davis USA 1716 6,0 0,0 67,0 71,5 6 5,0
52 36 Boris Peter Theodore USA 1735 6,0 0,0 62,5 67,0 6 4,0
53 80 Gasparyan David ARM 1483 6,0 0,0 62,5 66,5 6 5,0
54 91 Geldymuradov Mekan TKM 1427 6,0 0,0 62,0 67,0 6 4,0
55 137 Lu Ming USA 0 6,0 0,0 61,0 66,0 5 3,0
56 9 Wagner Leopold Franziskus GER 1997 6,0 0,0 60,5 64,5 6 4,0
57 52 Krupa Miroslav SVK 1640 6,0 0,0 60,0 64,5 5 6,0
58 48 Roessel Gino GER 1682 6,0 0,0 59,5 62,5 5 5,0
59 46 Hrbek Stepan CZE 1686 6,0 0,0 59,5 62,5 5 4,0
60 31 Kostov Deyan Samuil BUL 1768 6,0 0,0 58,5 63,0 6 3,0
61 57 Sargsyan Gor K. ARM 1580 6,0 0,0 58,0 61,5 6 6,0
62 74 Gelashvili Giorgi GEO 1505 6,0 0,0 58,0 61,0 5 5,0
63 92 Kuleba Ivan BLR 1426 6,0 0,0 58,0 60,5 6 5,0
64 64 Tsesler Yakau BLR 1531 6,0 0,0 57,0 61,0 5 5,0
65 61 Lee Care Greene MAS 1549 6,0 0,0 57,0 58,5 6 5,0
66 55 Temuujin Kherlen MGL 1610 5,5 0,0 64,5 70,0 5 4,0
67 70 Grigoryan Hayk V. ARM 1512 5,5 0,0 64,5 69,5 5 4,0
68 88 Aizenberg Benny ISR 1462 5,5 0,0 62,5 67,0 5 5,0
69 68 Guipi Bopala Prince Eric Jr CAN 1518 5,5 0,0 62,5 63,0 5 4,0
70 66 Yudin Mikhail RUS 1528 5,5 0,0 62,0 64,5 5 4,0
71 87 Stevanovic Jovan SRB 1467 5,5 0,0 61,5 65,5 5 5,0
72 47 CM Navumenka Mikhei BLR 1683 5,5 0,0 58,5 63,0 6 5,0
73 65 Galymbek Alikhan KAZ 1529 5,5 0,0 58,5 62,5 6 5,0
74 97 Skrbec Leon SLO 1402 5,5 0,0 58,0 62,0 5 5,0
75 83 Israilov Agil AZE 1475 5,5 0,0 57,5 62,0 5 4,0
76 77 Hriday Dharmesh Sheth IND 1491 5,5 0,0 57,5 60,5 5 4,0
77 53 Larichev Prokhor RUS 1623 5,5 0,0 57,0 59,5 6 4,0
78 141 Selvam Sanjay USA 0 5,5 0,0 56,5 61,0 6 3,0
79 72 Ohanyan Emin ARM 1508 5,5 0,0 56,5 60,0 5 4,0
80 132 He Canzhou CHN 0 5,5 0,0 54,5 58,5 6 5,0
81 101 Solomko Artur KGZ 1365 5,5 0,0 54,0 56,5 6 4,0
82 79 Soetanto Brandon AUS 1488 5,5 0,0 53,5 56,5 5 4,0
83 128 Gabunia Giorgi GEO 0 5,5 0,0 51,5 55,5 6 4,0
84 100 Basinas Konstantinos GRE 1379 5,5 0,0 51,5 55,0 5 4,0
85 113 Gotsiridze Davit GEO 1193 5,5 0,0 51,0 55,5 5 4,0
86 94 Chubakov Sultan KGZ 1420 5,5 0,0 51,0 53,5 6 4,0
87 146 Wu Bing-Shen TPE 0 5,5 0,0 48,5 52,0 5 5,0
88 103 Nessipbayev Bekmukhamed KAZ 1331 5,5 0,0 45,5 46,0 5 5,0
89 37 Sokolovsky Yahli ISR 1731 5,0 0,0 63,5 67,5 5 5,0
90 131 Hakobyan Erik ARM 0 5,0 0,0 61,0 65,5 6 5,0
91 104 Akhmedov Novruz AZE 1329 5,0 0,0 60,0 64,5 5 3,0
92 81 Wang Yifan(q) CHN 1482 5,0 0,0 57,5 61,0 5 5,0
93 93 Foughali Younes FRA 1421 5,0 0,0 53,0 56,5 5 5,0
94 82 Kienboeck Benjamin AUT 1478 5,0 0,0 53,0 56,0 6 4,0
95 98 Darsadze Nikoloz GEO 1399 5,0 0,0 53,0 54,5 6 4,0
96 85 Gabriadze Nikoloz GEO 1472 5,0 0,0 52,5 56,5 5 3,0
97 62 Jishkariani Erekle GEO 1546 5,0 0,0 51,5 54,0 5 3,0
98 115 Van Schaik Migael RSA 1180 5,0 0,0 50,5 53,0 6 4,0
99 76 Liandzbergas Mykolas LTU 1501 5,0 0,0 49,0 52,0 6 3,0
100 147 Zhang Keyu CHN 0 5,0 0,0 49,0 52,0 5 4,0
101 109 Ahmadov Ramil AZE 1238 5,0 0,0 48,0 50,5 5 4,0
102 118 Gunarathne Senila Amaneth SRI 1136 5,0 0,0 47,0 49,5 5 4,0
103 99 Abdalla Yahya Alhammadi UAE 1387 5,0 0,0 46,0 48,5 5 4,0
104 89 Shapovalovi Vasiko GEO 1453 4,5 0,0 59,0 62,0 5 3,0
105 69 Kopaloff Liam ISR 1517 4,5 0,0 57,5 62,0 5 3,0
106 151 Zouaghi Amir BEL 0 4,5 0,0 55,5 60,0 5 4,0
107 86 Yudin Yakov RUS 1469 4,5 0,0 54,5 57,0 6 3,0
108 144 Tsulaia Luka GEO 0 4,5 0,0 54,0 57,0 6 4,0
109 125 Darsalia Nika GEO 0 4,5 0,0 54,0 56,5 6 4,0
110 51 Pizzoferrato Mattia ITA 1644 4,5 0,0 53,5 56,5 6 2,0
111 71 CM Khalifah Khaled UAE 1511 4,5 0,0 53,0 55,5 6 3,0
112 149 Zhumabayev Danial KAZ 0 4,5 0,0 52,5 56,0 6 4,0
113 110 Qorghanashvili Alexandre GEO 1223 4,5 0,0 52,0 55,5 6 4,0
114 96 Mjatezs Ivans LAT 1406 4,5 0,0 52,0 54,5 6 4,0
115 95 Al Shamsi Hamad Naseer UAE 1410 4,5 0,0 52,0 52,5 6 4,0
116 105 Maghlakelidze Lado GEO 1275 4,5 0,0 51,5 55,0 5 3,0
117 107 Sanikidze Giorgi GEO 1272 4,5 0,0 51,0 53,5 5 3,0
118 111 El Jawich Muhammad LIB 1215 4,5 0,0 51,0 52,5 6 4,0
119 73 Nouri Ali IRI 1506 4,5 0,0 50,5 54,0 6 4,0
120 90 Kim Benjamin Yune KOR 1432 4,5 0,0 50,5 53,5 6 3,0
121 129 Gamrekelashvili Zuka GEO 0 4,5 0,0 49,5 53,5 6 4,0
122 59 Tal-Shahar Liam ISR 1560 4,5 0,0 49,0 51,5 6 4,0
123 114 Sandaruwan M G Ravindu SRI 1190 4,5 0,0 45,5 46,0 5 4,0
124 112 Burdot Louis LUX 1211 4,5 0,0 36,5 37,0 5 3,0
125 78 Socolov Vlad MDA 1491 4,0 0,0 54,0 56,5 5 4,0
126 140 Qurshubadze Irakli GEO 0 4,0 0,0 52,0 55,0 5 3,0
127 150 Zoidze Givi GEO 0 4,0 0,0 50,5 54,5 5 2,0
128 139 Mustafayev Ilgar AZE 0 4,0 0,0 50,5 53,5 6 3,0
129 142 Silagadze Mate GEO 0 4,0 0,0 47,0 50,0 6 2,0
130 117 Naestema Joonas EST 1145 4,0 0,0 46,5 49,0 6 4,0
131 75 Zweifel Gavin SUI 1505 4,0 0,0 44,5 47,0 6 3,0
108 Bekbauov Noel KAZ 1265 4,0 0,0 44,5 47,0 6 3,0
133 116 Karunaratne Rahel Chaanakya SRI 1179 4,0 0,0 44,5 45,0 5 3,0
134 106 CM Eisa Mohmood Alkhoori UAE 1272 4,0 0,0 43,0 45,5 6 4,0
135 120 Laturkar Iraj FIN 1043 4,0 0,0 43,0 43,5 5 4,0
136 122 CM Webber Ethan James RSA 0 3,5 0,0 51,0 55,0 5 2,0
137 134 Khvadagiani Giorgi GEO 0 3,5 0,0 50,5 54,5 5 3,0
138 121 Srinivas Atharva CAN 1014 3,5 0,0 49,0 50,5 6 3,0
139 119 Muraseev Vasilii RUS 1115 3,5 0,0 47,0 50,0 5 2,0
140 126 Ettibaryan Levon BEL 0 3,5 0,0 46,5 49,0 5 2,0
141 127 Fedyushchenko Alexander CAN 0 3,5 0,0 45,0 45,5 6 3,0
142 123 Arcadan Adib LIB 0 3,5 0,0 44,5 47,0 6 0,0
143 133 Jasniewicz Karol CAN 0 3,5 0,0 44,0 46,0 5 2,0
144 102 Waser Timon SUI 1346 3,0 0,0 50,0 53,5 6 2,0
145 130 Gogia Alexandre GEO 0 3,0 0,0 50,0 50,5 5 1,0
146 143 Snitsarenko Igor EST 0 3,0 0,0 45,0 48,0 5 2,0
147 135 Kvanchakhadze Davit GEO 0 3,0 0,0 43,0 44,5 5 1,0
148 136 Lomadze Luka GEO 0 3,0 0,0 35,5 36,0 5 2,0
149 148 Zhorzholiani Zaali GEO 0 2,5 0,0 44,0 47,0 6 1,0
150 138 Maghlakelidze Shota GEO 0 2,0 0,0 44,0 46,5 5 1,0

[/restab]
[restab title=”Open U08″]

Final Ranking after 11 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Pts.  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5
1 58 Kurbandurdyew Shageldi TKM 1240 9,5 0,0 71,5 75,5 5 9,0
2 88 Chen Muye CHN 0 9,0 0,0 73,5 79,5 5 8,0
3 33 Orujov Farid AZE 1377 8,5 1,0 73,0 78,0 5 8,0
4 14 Hovyan Nikolay ARM 1505 8,5 0,0 66,5 69,0 6 8,0
5 12 Atanasov Anthony CAN 1546 8,0 0,0 76,0 80,5 6 7,0
6 1 CM Ansat Aldiyar KAZ 1791 8,0 0,0 73,5 78,5 5 7,0
7 16 Amgalantengis Enkh-Amgalan MGL 1494 8,0 0,0 70,0 74,5 6 6,0
8 32 CM Azjargal Erdenebat MGL 1378 8,0 0,0 69,5 74,5 5 7,0
9 8 Kolesov Gordey RUS 1643 8,0 0,0 66,5 69,5 6 7,0
10 2 Vetokhin Savva RUS 1786 7,5 0,0 76,5 80,0 6 6,0
11 4 Ashraf Artin IRI 1717 7,5 0,0 73,5 78,0 6 7,0
12 20 Nouri Alaa IRI 1447 7,5 0,0 72,5 78,0 6 6,0
13 15 Dang Anh Minh VIE 1495 7,5 0,0 72,5 75,0 5 7,0
14 22 Milanovic Marko SRB 1443 7,5 0,0 71,5 74,5 6 7,0
15 35 Mardov Dimitar USA 1369 7,5 0,0 67,5 71,0 6 7,0
16 76 Kunka Harshid USA 1040 7,5 0,0 63,0 67,5 6 6,0
17 5 Anand Batsukh MGL 1708 7,0 0,0 74,0 79,5 5 5,0
18 18 CM Gao Marvin USA 1475 7,0 0,0 71,5 75,5 6 7,0
19 7 Mahdavi Reza IRI 1653 7,0 0,0 70,5 74,0 5 6,0
20 96 Gadi Varun USA 0 7,0 0,0 69,0 73,0 5 6,0
21 3 CM Ivanov Svetlen BUL 1764 7,0 0,0 67,5 71,5 5 6,0
22 138 Zhong Kevin CAN 0 7,0 0,0 66,5 71,5 5 6,0
23 95 Feng Yufan CHN 0 7,0 0,0 65,5 70,0 6 7,0
24 136 Wilson Ronen USA 0 7,0 0,0 65,5 70,0 6 6,0
25 118 Nesterenko Kyrylo UKR 0 7,0 0,0 64,5 68,5 5 5,0
26 11 Fomin Nikita RUS 1591 7,0 0,0 64,5 68,0 5 7,0
27 9 Pingin Artem RUS 1636 7,0 0,0 64,0 67,5 5 6,0
28 43 Gurel Ediz TUR 1314 6,5 0,0 71,5 76,5 5 5,0
29 21 CM Erten Kerem TUR 1443 6,5 0,0 67,5 72,5 5 6,0
30 19 Suleymanov Ali AZE 1461 6,5 0,0 66,5 72,0 5 6,0
31 101 Huang Brian USA 0 6,5 0,0 66,0 70,5 6 6,0
32 48 Kadakia Veer IND 1273 6,5 0,0 64,0 68,5 6 6,0
33 53 Amirkul Alimzhan KAZ 1260 6,5 0,0 63,5 67,0 5 5,0
34 57 Zhang Junhao CHN 1244 6,5 0,0 63,0 67,0 5 5,0
35 39 Uritsky Yonathan ISR 1346 6,5 0,0 61,5 65,5 5 6,0
64 Midilesh Ms IND 1214 6,5 0,0 61,5 65,5 5 6,0
37 67 Swayham P Das IND 1198 6,5 0,0 60,5 65,0 5 5,0
38 46 Krishnakumar Sriram USA 1280 6,5 0,0 60,0 64,5 6 4,0
39 34 Kuhn Clement FRA 1369 6,5 0,0 60,0 64,0 6 4,0
40 41 Tetyuev Stepan RUS 1324 6,5 0,0 60,0 63,5 5 6,0
41 44 Nemsadze Daviti GEO 1310 6,5 0,0 59,5 63,5 6 5,0
42 52 Bhagat Kush IND 1263 6,5 0,0 58,5 62,5 5 5,0
43 117 Nath Nitish USA 0 6,5 0,0 58,0 61,0 6 6,0
44 38 Razhbadinov Rasul RUS 1347 6,5 0,0 58,0 60,5 6 6,0
45 81 Bechvaia Grigol GEO 0 6,5 0,0 57,5 61,0 6 6,0
46 31 Borowik Wojciech POL 1379 6,5 0,0 57,0 60,5 5 5,0
47 6 Begmuratov Khumoyun UZB 1672 6,5 0,0 56,0 59,0 6 4,0
48 36 Tsirilman Guy ISR 1369 6,5 0,0 52,5 57,0 6 6,0
49 28 Sepiashvili Ivan RUS 1430 6,0 0,0 62,5 66,0 6 4,0
50 70 Iunusov N KGZ 1152 6,0 0,0 61,0 65,0 6 4,0
51 24 CM Bao Jin Wen HKG 1434 6,0 0,0 60,5 65,0 5 6,0
52 49 Boeru Dragos-Matei ROU 1272 6,0 0,0 60,5 63,5 5 5,0
53 10 Lopez Rayo Santiago COL 1634 6,0 0,0 59,5 63,0 6 4,0
54 45 Wielgus Wojciech POL 1306 6,0 0,0 59,0 63,0 5 4,0
55 37 Abdullayev Ayat KAZ 1348 6,0 0,0 58,0 62,0 5 5,0
56 135 Wang Ryan USA 0 6,0 0,0 57,5 62,0 5 5,0
57 104 Kaliyev Amir KAZ 0 6,0 0,0 56,0 60,5 5 6,0
58 113 Lyakh Vasiliy UKR 0 6,0 0,0 54,5 57,0 6 5,0
59 23 Mukhtarov Raul AZE 1442 5,5 0,0 71,0 75,5 5 4,0
60 51 Shamatava Nikolozi GEO 1266 5,5 0,0 65,0 67,0 5 4,0
61 106 Kiziria Kakhaber GEO 0 5,5 0,0 63,5 68,0 5 5,0
62 30 Dovbnia Nikita RUS 1385 5,5 0,0 62,0 63,0 6 5,0
63 120 Pertaia Nikoloz GEO 0 5,5 0,0 61,5 66,0 6 5,0
64 90 Clarkson George ENG 0 5,5 0,0 61,5 65,5 5 5,0
65 126 Song Linxuan CHN 0 5,5 0,0 59,5 62,0 5 5,0
66 86 Chang Alexander Rz CAN 0 5,5 0,0 59,0 63,0 5 4,0
67 56 Mammadov Ziya AZE 1244 5,5 0,0 58,5 62,5 6 5,0
68 27 Amangeldy Ernur KAZ 1430 5,5 0,0 58,5 61,5 5 4,0
69 122 Raghuraja Sri Avishkar USA 0 5,5 0,0 58,0 61,5 5 4,0
70 63 Wickramaratna T D SRI 1229 5,5 0,0 57,5 61,0 5 5,0
71 13 CM Cheon Sehyuk KOR 1507 5,5 0,0 57,0 61,0 5 4,0
72 102 Huseynli Gabil AZE 0 5,5 0,0 56,5 60,5 5 5,0
73 17 Pashikyan Rudolf ARM 1485 5,5 0,0 56,5 59,5 5 4,0
74 59 Sagalovich Yakov BLR 1236 5,5 0,0 55,5 59,0 5 5,0
75 40 Brozka Karel CZE 1325 5,5 0,0 54,5 58,5 6 5,0
76 137 Zhakan Erasyl KAZ 0 5,5 0,0 54,5 57,0 5 3,0
77 125 Sesikashvili Otar GEO 0 5,5 0,0 54,0 58,0 6 5,0
78 75 Baszczynski Gabriel POL 1062 5,5 0,0 53,0 57,0 6 5,0
79 55 Kalashnikov Mikhail RUS 1248 5,5 0,0 53,0 56,5 5 5,0
80 89 Chubinidze Levan GEO 0 5,5 0,0 52,0 55,5 6 3,0
81 29 Ettibaryan Hovanes BEL 1387 5,5 0,0 52,0 55,5 5 5,0
82 60 Vidit Jain IND 1236 5,0 0,0 58,5 62,5 6 5,0
83 112 Lomtadze Davit GEO 0 5,0 0,0 58,0 62,5 5 3,0
84 103 Huseynli Mahammadbaghir AZE 0 5,0 0,0 58,0 61,5 6 5,0
85 91 Dai Yucheng CHN 0 5,0 0,0 56,5 60,0 6 4,0
86 47 Ider Bayar FRA 1278 5,0 0,0 55,5 59,0 5 4,0
87 87 Chanturia Giorgi GEO 0 5,0 0,0 55,0 59,0 6 4,0
88 132 Tsverava Beka GEO 0 5,0 0,0 55,0 59,0 5 5,0
89 68 Rasulzada Murad AZE 1195 5,0 0,0 55,0 59,0 5 3,0
90 109 Kotolashvili Davit GEO 0 5,0 0,0 54,5 58,0 6 4,0
91 69 Szadai David HUN 1164 5,0 0,0 52,5 56,0 5 4,0
92 139 Ziuzin Fiodar LTU 0 5,0 0,0 52,5 56,0 5 3,0
93 127 Strehse Nelson GER 0 5,0 0,0 49,0 51,5 6 4,0
94 62 Elikashvili Andria GEO 1233 5,0 0,0 47,5 48,5 6 4,0
95 65 Soud Jaber UAE 1209 5,0 0,0 45,5 48,5 5 3,0
96 50 Badieh Mahmoud LIB 1271 5,0 0,0 43,0 44,0 5 4,0
97 94 Enkhbilig Renchindamba MGL 0 4,5 0,0 58,0 62,0 6 3,0
98 66 Zieba Hubert POL 1199 4,5 0,0 58,0 61,5 5 4,0
99 25 Hakobyan Menua ARM 1432 4,5 0,0 57,0 60,5 5 3,0
100 82 Birks Joe H ENG 0 4,5 0,0 54,5 58,0 5 3,0
101 42 Burbach Brunel Baron THA 1318 4,5 0,0 54,0 57,5 6 4,0
102 74 Marinc Primoz SLO 1070 4,5 0,0 52,5 55,5 5 4,0
103 61 Shmyrev Nikolai RUS 1234 4,5 0,0 52,0 55,0 5 3,0
104 93 Emmer Daniel LTU 0 4,5 0,0 50,5 54,5 6 3,0
105 115 Mskhaladze Alexandre GEO 0 4,5 0,0 50,0 52,5 6 3,0
106 116 Mumladze Davit GEO 0 4,5 0,0 48,5 52,0 5 2,0
107 54 Szigeti Adam AUT 1259 4,5 0,0 46,5 49,5 5 4,0
108 130 Tatsumi Kai JPN 0 4,5 0,0 46,5 47,5 5 3,0
109 124 Senekal Frederick Petrus RSA 0 4,5 0,0 44,0 46,5 6 2,0
110 131 Testelecs Kuprijans Ilja LAT 0 4,5 0,0 43,5 46,0 6 4,0
111 133 Vargiu Alessandro ITA 0 4,5 0,0 41,5 43,5 5 3,0
112 26 Colev Ivor CRO 1431 4,0 0,0 56,5 59,5 6 3,0
113 128 Suraganov Amanzhan KAZ 0 4,0 0,0 55,0 57,5 5 3,0
114 98 Garuchava Alexandre GEO 0 4,0 0,0 51,5 53,5 5 4,0
115 134 Venckunas Jonas LTU 0 4,0 0,0 51,0 54,5 5 3,0
116 107 Kobets Vasily RUS 0 4,0 0,0 49,5 52,5 6 4,0
117 108 Koning Lehan RSA 0 4,0 0,0 48,0 51,5 6 3,0
118 110 Kvaratskhelia Giorgi GEO 0 4,0 0,0 47,0 49,0 6 3,0
119 72 Kazhenov Alan KAZ 1101 4,0 0,0 46,5 47,5 6 3,0
120 83 Bolkvadze Saba GEO 0 4,0 0,0 45,5 48,5 6 2,0
121 114 Madamombe Tinaye ZIM 0 4,0 0,0 44,5 47,0 6 4,0
122 80 Arjunan Zander RSA 0 4,0 0,0 44,0 46,0 6 3,0
123 123 Rupais Gustavs LAT 0 3,5 0,0 51,5 54,5 6 3,0
124 105 Khubulava Gabriel GEO 0 3,5 0,0 51,0 54,5 6 3,0
125 99 Gogiashvili Giorgi GEO 0 3,5 0,0 49,5 50,5 5 3,0
126 77 Aryan Surya S A IND 1026 3,5 0,0 47,5 51,5 6 1,0
127 129 Tastambekov Arsen KAZ 0 3,5 0,0 47,0 49,5 6 3,0
128 79 Amiranashvili Andria GEO 0 3,5 0,0 43,5 45,5 6 3,0
129 111 Lominadze Tamaz GEO 0 3,5 0,0 42,0 44,5 6 3,0
130 97 Gafarov Haji-Ali AZE 0 3,0 0,0 48,5 51,5 5 2,0
131 78 CM Govender Kaedan RSA 0 3,0 0,0 46,0 49,0 5 2,0
132 73 Thennakoon Disara SRI 1097 3,0 0,0 44,0 45,0 5 1,0
133 85 Burdot Yvan LUX 0 3,0 0,0 43,5 45,5 5 2,0
134 92 Drasler Luka MNE 0 3,0 0,0 41,0 42,0 6 2,0
135 119 Panchulidze Luka GEO 0 3,0 0,0 35,0 36,0 6 3,0
136 84 Burak Vyacheslav BLR 0 2,5 0,0 50,0 52,0 5 2,0
137 121 Popov Ivan RUS 0 2,0 0,0 36,0 37,0 6 2,0
138 100 Holestiakova Lubana SVK 0 1,5 0,0 39,0 41,0 5 0,0
139 71 Antoniou Rafail CYP 1140 1,0 0,0 44,0 46,0 3 1,0

[/restab]
[restab title=”Girls U12″]

Final Ranking after 11 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Pts.  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5
1 1 WFM Assaubayeva Bibisara RUS 2287 10,0 0,0 75,0 79,5 6 9,0
2 19 WCM Mrudul Dehankar IND 1809 9,0 0,0 72,5 77,5 6 8,0
3 16 WFM Divya Deshmukh IND 1836 8,5 0,0 73,0 77,5 5 8,0
4 6 WFM Asadi Motahare IRI 1980 8,0 0,0 70,0 75,0 5 7,0
5 25 WCM Kamalidenova Meruert KAZ 1761 8,0 0,0 70,0 74,5 6 7,0
6 32 WCM Mungunzul Bat-Erdene MGL 1713 8,0 0,0 61,0 65,5 5 7,0
7 4 Ning Kaiyu CHN 2066 7,5 0,0 78,0 82,5 6 7,0
8 29 WCM Mironenko Galina RUS 1734 7,5 0,0 71,0 74,5 5 7,0
9 7 WCM Altantuya Boldbaatar MGL 1946 7,5 0,0 70,0 76,0 6 7,0
10 8 WCM Garifullina Leya RUS 1942 7,5 0,0 69,0 74,0 5 6,0
11 13 WFM Samadashvili Martha USA 1861 7,5 0,0 65,5 69,5 5 7,0
12 18 WFM Matus Nastassja A USA 1815 7,0 0,0 73,5 77,5 5 5,0
13 23 WCM Mkrtchyan Mariam ARM 1785 7,0 0,0 73,0 77,0 6 6,0
14 9 WCM Allahverdiyeva Ayan AZE 1906 7,0 0,0 73,0 77,0 5 6,0
15 5 WFM Caglar Sila TUR 2024 7,0 0,0 67,5 73,0 5 6,0
16 33 WCM Bondareva Daria RUS 1707 7,0 0,0 67,0 72,0 5 6,0
17 35 WCM Sovina Maria RUS 1679 7,0 0,0 61,5 65,5 6 5,0
18 14 WCM Stepanyan Eva RUS 1854 6,5 0,0 66,5 71,0 5 5,0
19 15 Lehaci Miruna-Daria ROU 1844 6,5 0,0 64,5 70,0 6 5,0
20 3 Rakshitta Ravi IND 2068 6,5 0,0 62,5 68,0 6 5,0
21 31 Wen Yili CHN 1726 6,5 0,0 61,5 65,5 6 6,0
22 36 Yakimova Mariya RUS 1678 6,5 0,0 61,0 63,0 5 6,0
23 24 WCM Ghomi Parnian IRI 1782 6,5 0,0 60,0 64,0 5 6,0
24 42 Donghvani Nia GEO 1628 6,5 0,0 60,0 64,0 5 5,0
25 2 WFM Nurgali Nazerke KAZ 2126 6,5 0,0 59,0 64,0 5 5,0
26 43 Mihailova Alina MDA 1628 6,5 0,0 59,0 62,5 6 6,0
27 46 Mikhailina Elena RUS 1573 6,5 0,0 55,5 59,0 5 5,0
28 56 Wang Xuwen CHN 1498 6,5 0,0 55,0 58,0 5 5,0
29 34 Adane Narayani IND 1688 6,5 0,0 54,5 58,5 5 6,0
30 55 Sim Jia Ru MAS 1501 6,5 0,0 53,5 57,5 6 6,0
31 26 WCM Song Yuxin CHN 1745 6,0 0,0 68,5 72,5 5 5,0
32 10 Juhasz Judit HUN 1896 6,0 0,0 64,0 68,0 6 6,0
33 39 Shestakova Ekaterina RUS 1659 6,0 0,0 64,0 67,0 6 6,0
34 38 Zhu Evelyn USA 1661 6,0 0,0 62,0 66,0 6 4,0
35 45 Lomaia Diana GEO 1600 6,0 0,0 61,5 64,5 6 3,0
36 47 Hakobyan Astghik ARM 1570 6,0 0,0 60,5 64,5 6 6,0
37 62 Khachatryan Marieta ARM 1449 6,0 0,0 60,0 64,0 5 5,0
38 17 Mehmed Elif BUL 1824 6,0 0,0 58,5 63,0 6 5,0
39 20 Sebt Rasoul Seyede Setare IRI 1803 6,0 0,0 58,5 63,0 5 6,0
40 57 Ehsani Yassamin L USA 1493 6,0 0,0 58,5 63,0 5 5,0
41 64 Bedoshvili Dea GEO 1426 6,0 0,0 57,5 61,0 5 4,0
42 27 Sleurs Juliette BEL 1744 6,0 0,0 56,0 60,0 6 4,0
43 40 Lesbekova Asel KAZ 1641 6,0 0,0 52,5 56,0 5 5,0
44 68 Tsotsonava Elene GEO 1394 5,5 0,0 59,5 63,0 5 5,0
45 12 Wikar Martyna POL 1867 5,5 0,0 58,5 62,5 5 5,0
46 48 Meiyappan Annapoorni USA 1561 5,5 0,0 58,0 62,0 5 4,0
47 66 Tasoshvili Tamar GEO 1404 5,5 0,0 56,5 56,5 5 5,0
48 83 Kvikvinia Ana GEO 1251 5,5 0,0 56,0 60,0 5 4,0
49 76 Yedigaryan Asya ARM 1342 5,5 0,0 55,5 59,0 6 4,0
50 52 Desai Nilomi ENG 1524 5,5 0,0 55,0 59,0 5 5,0
79 Kochinyan Hasmik ARM 1292 5,5 0,0 55,0 59,0 5 5,0
52 54 Lhotska Anna CZE 1501 5,5 0,0 54,5 58,5 5 4,0
53 41 Khamenya Vitalia GER 1636 5,5 0,0 54,0 57,0 6 4,0
54 28 Hrebenshchykova Yelyzaveta UKR 1735 5,5 0,0 53,0 57,0 6 3,0
55 30 Khegay Yuliya UZB 1732 5,5 0,0 51,5 55,5 5 3,0
56 60 Ayinala Shree USA 1467 5,5 0,0 51,0 53,0 5 5,0
57 21 Zelenskaya Anastasiya RUS 1791 5,0 0,0 65,0 69,0 6 5,0
58 49 Zarebska Lena POL 1545 5,0 0,0 62,0 65,0 6 3,0
59 94 Lanets Kseniya BLR 0 5,0 0,0 61,0 66,0 5 4,0
60 11 WCM Levitan Ronit ISR 1880 5,0 0,0 61,0 65,0 6 5,0
61 22 Ananya Rishi Gupta IND 1788 5,0 0,0 60,5 65,0 5 4,0
62 37 Covrig Larisa-Raluca ROU 1671 5,0 0,0 55,0 58,5 6 4,0
63 81 Mudodo Refiloe Hazel ZIM 1268 5,0 0,0 53,5 57,5 5 5,0
64 51 Khachatryan Nadezhda ARM 1525 5,0 0,0 49,0 52,0 5 4,0
65 80 Giorgadze Elene GEO 1289 5,0 0,0 48,5 52,0 6 4,0
66 71 Maghlakelidze Rusudan GEO 1380 5,0 0,0 47,0 50,0 5 4,0
67 82 Antia Sopia GEO 1251 5,0 0,0 46,5 49,5 6 3,0
68 63 Vu Bui Thi Thanh Van VIE 1440 4,5 0,0 61,0 64,5 6 4,0
69 50 Garau Francesca ITA 1534 4,5 0,0 54,5 58,5 5 2,0
70 61 Gandi Bat-Erdene MGL 1464 4,5 0,0 54,0 57,5 6 2,0
71 69 Djordjevic Nevena SRB 1391 4,5 0,0 54,0 57,0 6 3,0
72 44 Bellahcene Sofia FRA 1616 4,5 0,0 53,5 53,5 5 3,0
73 74 Velea Anne-Marie USA 1350 4,5 0,0 53,0 56,5 5 3,0
74 91 Zhghenti Nino GEO 1150 4,5 0,0 52,5 56,5 6 3,0
75 59 Misiuk Emilija LTU 1492 4,5 0,0 52,0 55,5 6 3,0
76 65 Mirlankyzy Azaliia KGZ 1420 4,5 0,0 51,0 54,0 6 4,0
77 84 Chatzipanagiotou Asimenia GRE 1246 4,5 0,0 45,5 48,5 5 2,0
78 53 Aysha Nasser H Alshamsi UAE 1504 4,5 0,0 44,0 46,0 6 3,0
79 67 De Rycke Tyani BEL 1403 4,0 0,0 56,5 59,5 5 3,0
80 90 Tian Shi Yuan CAN 1175 4,0 0,0 56,5 58,5 6 3,0
81 73 Ferguson Dayna IRL 1355 4,0 0,0 53,5 56,5 6 3,0
82 58 Feller Gabriela Luisa Vicente BRA 1493 4,0 0,0 53,5 55,5 5 3,0
83 87 Ismayilova Stefaniya AZE 1207 4,0 0,0 52,5 55,5 6 3,0
84 72 Burdot Clara LUX 1355 4,0 0,0 52,0 52,0 5 2,0
85 75 Gabriadze Tamari GEO 1349 4,0 0,0 48,0 51,0 6 2,0
86 97 Wang Zihan Eva TPE 0 4,0 0,0 48,0 48,0 6 3,0
87 77 Hoshino Meilin JPN 1331 4,0 0,0 45,5 47,5 6 2,0
88 70 Sosovickova Jana SVK 1386 4,0 0,0 45,0 45,0 6 2,0
89 96 Van Niekerk Natasha Isabel RSA 0 4,0 0,0 41,5 41,5 6 2,0
90 78 Fatima Al Wahabi UAE 1312 3,5 0,0 52,5 56,0 5 3,0
91 89 Putter Nicola RSA 1180 3,5 0,0 49,0 49,0 6 3,0
92 95 Qi Lixi CHN 0 3,5 0,0 47,0 47,0 6 3,0
93 92 Lele Emili LAT 1128 3,5 0,0 39,0 39,0 6 3,0
94 86 Pashayeva Jamila AZE 1223 3,5 0,0 39,0 39,0 6 2,0
95 88 Almog Shani ISR 1202 3,0 0,0 48,5 52,0 5 2,0
96 98 Zimrin Danielle ISR 0 3,0 0,0 45,0 47,0 5 2,0
97 85 Liiv Karoliina EST 1226 2,0 0,0 42,5 42,5 6 1,0
98 93 Ivanovic Tara MNE 0 0,0 0,0 40,0 42,0 6 0,0

[/restab]
[restab title=”Girls U10″]

Final Ranking after 11 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Pts.  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5
1 6 Wu Rochelle USA 1714 9,5 0,0 70,5 74,0 6 8,0
2 38 Shohradowa Lala TKM 1369 8,5 0,0 75,0 77,5 5 8,0
3 1 WCM Zvereva Margarita RUS 1890 8,5 0,0 72,0 77,0 5 8,0
4 19 WCM Wei Yaqing CHN 1522 8,5 0,0 70,5 75,5 5 7,0
5 14 Cherepanova Evita RUS 1561 8,0 0,0 73,0 77,5 5 7,0
6 5 Dubovyk Anastasiia UKR 1730 8,0 0,0 71,5 76,5 5 7,0
7 2 WCM Munkhzul Davaakhuu MGL 1808 8,0 0,0 69,0 72,5 5 7,0
8 67 Vishwa Vasnawala IND 1240 8,0 0,0 68,5 74,0 6 6,0
9 3 WCM Gaal Zsoka HUN 1763 7,5 0,0 74,5 80,0 5 7,0
10 44 WCM Wankhade Sanskruti IND 1344 7,5 0,0 64,5 67,5 6 7,0
11 37 Bobomurodova Maftuna UZB 1375 7,5 0,0 64,0 68,0 5 6,0
12 23 Gasimova Samra AZE 1479 7,5 0,0 62,5 66,0 5 7,0
13 78 Bayasgalan Khishigbaatar MGL 1109 7,5 0,0 61,0 65,5 5 7,0
14 17 Khodadadi Fatemeh IRI 1545 7,0 0,0 75,0 80,0 5 6,0
15 7 WCM Kairbekova Amina KAZ 1706 7,0 0,0 71,0 75,5 6 6,0
16 22 Pawicka Magdalena POL 1485 7,0 0,0 68,5 73,5 6 6,0
17 33 WCM Melenchuk Olga RUS 1396 7,0 0,0 68,0 71,0 6 7,0
18 16 Surovtseva Alisa RUS 1551 7,0 0,0 65,5 70,0 6 6,0
19 24 WCM Ivanova Dilyana BUL 1476 7,0 0,0 65,0 70,0 6 6,0
20 13 Ding Shirui CHN 1572 7,0 0,0 64,5 69,5 5 6,0
21 32 Contreras Fiorella PER 1417 7,0 0,0 64,0 68,5 6 6,0
22 109 Wang Ellen USA 0 7,0 0,0 63,5 68,0 6 6,0
23 39 Tsirekidze Barbare GEO 1367 7,0 0,0 59,5 62,5 5 6,0
24 65 Darsana M S IND 1256 6,5 0,0 67,0 72,5 6 5,0
25 11 Ke Rianne USA 1576 6,5 0,0 66,5 70,5 5 6,0
26 18 Mikheeva Galina RUS 1542 6,5 0,0 66,0 71,0 6 5,0
27 20 WCM Keskin Elif TUR 1501 6,5 0,0 66,0 70,5 6 6,0
28 4 Nadzamova Viktoria SVK 1743 6,5 0,0 65,0 69,5 6 6,0
29 30 WCM Sheikh Anum ENG 1424 6,5 0,0 64,0 67,5 6 6,0
30 15 Sosnina Nadezhda RUS 1559 6,5 0,0 63,5 68,0 5 6,0
31 27 WCM Nguyen Hong Nhung VIE 1441 6,5 0,0 62,5 66,0 5 6,0
32 50 Alen Aisha KAZ 1322 6,5 0,0 61,5 66,0 6 6,0
33 12 WCM Eswaran Aksithi USA 1574 6,5 0,0 61,0 65,5 6 6,0
34 36 Butenandt Svenja GER 1377 6,5 0,0 61,0 64,0 6 5,0
35 26 Sevcikova Lucia SVK 1449 6,5 0,0 60,0 64,5 6 6,0
36 8 Menon Gauri USA 1622 6,5 0,0 59,0 63,5 6 6,0
37 31 WCM Rueda Nessi Juana ARG 1421 6,5 0,0 56,5 60,0 5 5,0
38 25 WCM Gilani Mysha CAN 1472 6,5 0,0 53,0 56,5 5 4,0
39 88 Badalyan Seda ARM 0 6,0 0,0 61,5 65,5 5 5,0
40 43 Denic Hana SRB 1345 6,0 0,0 58,0 61,5 6 6,0
41 86 Askaryan Aneta ARM 0 6,0 0,0 58,0 60,0 5 6,0
42 69 De Villiers Anri RSA 1237 6,0 0,0 56,0 60,0 6 5,0
43 47 Kouchakzadeh Parto IRI 1335 6,0 0,0 55,5 59,0 5 5,0
44 35 Zulfugarli Mahluga AZE 1394 6,0 0,0 55,0 55,5 5 5,0
45 74 Gabelaia Mariam GEO 1160 6,0 0,0 54,0 57,5 5 5,0
46 48 Gagua Nani FRA 1330 6,0 0,0 54,0 57,0 6 5,0
47 52 Chachiachvili Salome FRA 1304 6,0 0,0 52,0 54,0 5 4,0
48 21 WCM Zavivaeva Emilia RUS 1492 5,5 0,0 68,0 72,5 5 5,0
49 87 Baalla Nura USA 0 5,5 0,0 67,5 72,0 6 5,0
50 62 Dolakidze Mariam GEO 1262 5,5 0,0 63,0 66,0 6 4,0
51 76 Mahjoob Zardast Artemis IRI 1138 5,5 0,0 61,5 64,0 5 5,0
52 10 Shuqja Klean ALB 1591 5,5 0,0 60,0 63,5 6 5,0
53 51 Ebrahimi Fatemeh IRI 1306 5,5 0,0 60,0 62,5 5 5,0
54 9 Andonova Ivanina BUL 1602 5,5 0,0 59,5 64,0 5 3,0
55 110 Wang Tianna USA 0 5,5 0,0 57,5 61,5 5 4,0
56 60 Pochkhua Lizi GEO 1274 5,5 0,0 57,5 61,0 6 4,0
57 42 Velea Stephanie USA 1349 5,5 0,0 57,0 61,5 6 5,0
58 58 Dubovik Maria BLR 1280 5,5 0,0 57,0 60,0 6 5,0
59 71 Mustafina Yuliana RUS 1219 5,5 0,0 56,0 59,5 6 5,0
60 98 Liaskovich Rada BLR 0 5,5 0,0 55,5 59,0 5 5,0
61 34 Angheluta Diana ROU 1395 5,5 0,0 53,0 56,0 6 4,0
62 45 Cornileau Juliette FRA 1338 5,5 0,0 51,0 55,0 5 4,0
63 80 Galymzhankyzy Dinasyl KAZ 1077 5,5 0,0 47,5 50,0 5 5,0
64 28 Karataikyzy Meirzhan KAZ 1440 5,0 0,0 62,0 65,0 5 3,0
65 66 WCM Pallie Ehsha Mishela SRI 1251 5,0 0,0 61,0 64,0 5 5,0
66 56 Li Darina RUS 1287 5,0 0,0 60,5 63,0 6 4,0
67 73 Chkhaidze Mariam GEO 1180 5,0 0,0 58,5 62,5 6 4,0
68 63 Chong Kai Ni Agnes MAS 1260 5,0 0,0 57,0 59,0 5 5,0
69 54 Kaldarova Ayaulym KAZ 1297 5,0 0,0 56,0 59,0 6 4,0
70 53 Tepeli Sugra TUR 1298 5,0 0,0 55,5 58,5 6 5,0
71 81 WCM Wang Audrey USA 0 5,0 0,0 55,0 59,0 5 4,0
72 46 Mirza Nur AZE 1338 5,0 0,0 54,0 57,0 6 4,0
73 72 Misiuk Monika LTU 1206 5,0 0,0 53,0 56,5 5 4,0
74 104 Sichinava Mariami GEO 0 5,0 0,0 51,5 55,0 5 4,0
75 59 Maharramova Khumar AZE 1274 5,0 0,0 50,5 53,0 5 4,0
76 75 Kang Sohyun KOR 1147 5,0 0,0 50,0 53,0 5 4,0
77 29 Nasibova Narmin AZE 1430 4,5 0,0 63,0 67,5 5 4,0
78 68 Guliyeva Leyla AZE 1239 4,5 0,0 61,0 64,5 5 4,0
79 40 Mamardashvili Ana GEO 1364 4,5 0,0 58,5 61,5 6 4,0
80 82 WCM Wisniowski Natalie USA 0 4,5 0,0 56,5 60,0 5 3,0
81 85 Asanova Arina KGZ 0 4,5 0,0 56,0 59,5 6 3,0
82 55 Fizerova Lucie CZE 1296 4,5 0,0 55,5 57,5 5 4,0
83 108 Tsivadze Ekaterine GEO 0 4,5 0,0 54,0 57,5 5 4,0
84 41 WCM Datharam Aarti RSA 1361 4,5 0,0 52,0 55,0 5 4,0
85 64 Novruzlu Nushaba AZE 1257 4,5 0,0 51,0 53,5 6 4,0
86 102 Millard Charlotte RSA 0 4,5 0,0 51,0 51,5 6 3,0
87 97 Korchagina Polina UKR 0 4,5 0,0 50,0 53,5 5 2,0
88 111 Wijesinghe W M M N SRI 0 4,5 0,0 49,0 49,5 5 4,0
89 101 Meyroyan Nare ARM 0 4,5 0,0 46,5 49,0 6 4,0
90 106 Sun Lijia CHN 0 4,5 0,0 45,5 48,5 6 4,0
91 70 Bargan Victoria MDA 1220 4,5 0,0 43,5 45,5 6 3,0
92 77 Berezovsky Fiorina MNC 1119 4,5 0,0 40,0 42,0 5 3,0
93 105 Sun Amy Mengtian USA 0 4,0 0,0 56,5 61,0 5 1,0
94 83 Abakelia Mariam GEO 0 4,0 0,0 53,0 56,0 6 3,0
95 93 Goginyan Tamar ARM 0 4,0 0,0 52,5 55,5 6 3,0
96 90 Bushujeva Jelizaveta EST 0 4,0 0,0 46,0 48,5 5 4,0
97 100 Megreladze Ana GEO 0 4,0 0,0 45,0 45,5 5 2,0
98 79 Gotoshia Mariam GEO 1093 3,5 0,0 48,5 51,5 6 3,0
99 103 Shamsa Amer UAE 0 3,5 0,0 48,0 50,5 6 3,0
100 99 Macharashvili Ana GEO 0 3,5 0,0 48,0 48,5 6 3,0
101 61 Manca Maria Chiara ITA 1264 3,5 0,0 47,0 49,0 6 3,0
102 57 Latifah Darmaki UAE 1282 3,5 0,0 47,0 47,5 5 2,0
103 89 Burbach Anya Belle THA 0 3,5 0,0 45,5 48,0 5 1,0
104 96 Koniadze Lizi GEO 0 3,5 0,0 44,0 46,5 5 2,0
105 95 Jighauri Lizi GEO 0 3,5 0,0 42,0 44,5 5 2,0
106 92 Ghlonti Marine GEO 0 3,5 0,0 40,5 41,0 5 2,0
107 84 Abuladze Dea GEO 0 3,0 0,0 48,0 50,5 5 3,0
108 94 Horn Lure NAM 0 3,0 0,0 40,5 41,0 5 1,0
109 107 Ter-Avetisjana Agnesa LAT 0 3,0 0,0 40,5 41,0 4 2,0
110 112 Yamaguchi Mikiko JPN 0 2,5 0,0 43,5 44,0 5 1,0
111 91 El Anis Sirin LIB 0 1,0 0,0 36,5 38,5 6 0,0
112 49 Kastanieda Alla PER 1325 0,0 0,0 37,5 38,5 0 0,0

[/restab]
[restab title=”Girls U08″]

Final Ranking after 11 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Pts.  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5
1 83 Zakirova Aisha KAZ 0 9,0 1,0 73,5 77,5 6 8,0
2 2 WCM Unurzul Davaakhuu MGL 1488 9,0 0,0 66,0 69,5 5 9,0
3 9 Khosravi Mahmoei Hasti IRI 1254 8,5 0,0 69,5 75,0 5 8,0
4 58 Khamdamova Afruza UZB 0 8,0 0,0 75,5 81,0 5 7,0
5 16 Yildiz Elif Zeren TUR 1176 8,0 0,0 63,5 67,5 5 8,0
6 44 Chekhani Anna UKR 0 8,0 0,0 61,0 63,0 6 8,0
7 1 WCM Shvedova Alexandra RUS 1576 7,5 0,0 71,5 75,5 6 6,0
8 21 Rasheva Nora BUL 1126 7,5 0,0 67,0 70,5 5 7,0
9 13 WCM Svergina Sofya RUS 1236 7,5 0,0 64,5 68,5 6 6,0
10 36 WCM Rajaram Anika USA 0 7,5 0,0 63,0 67,0 5 5,0
11 3 WCM Vlasova Olesia RUS 1397 7,0 0,0 75,5 81,0 6 7,0
12 15 WCM Rouda Essa Alserkal UAE 1184 7,0 0,0 72,5 76,5 6 7,0
13 81 Vu My Linh VIE 0 7,0 0,0 70,5 74,5 5 6,0
14 4 WCM Maria Lia-Alexandra ROU 1338 7,0 0,0 67,0 71,0 5 7,0
15 17 WCM Budagova Leyla AZE 1166 7,0 0,0 66,0 70,5 6 6,0
16 25 Rout Yashita IND 1105 7,0 0,0 64,5 68,5 6 6,0
17 6 Bykovskikh Ekaterina RUS 1323 7,0 0,0 63,5 68,0 5 6,0
18 37 WCM Velea Sophie USA 0 7,0 0,0 63,5 66,0 6 6,0
19 11 Mikhailina Olga RUS 1252 7,0 0,0 60,0 64,0 6 6,0
20 10 Zavivaeva Evelina RUS 1254 7,0 0,0 59,0 63,0 6 6,0
21 70 Peglau Charis GER 0 7,0 0,0 58,5 62,5 5 6,0
22 76 Sherazadishvili Ana GEO 0 6,5 0,0 65,5 70,0 6 6,0
23 48 Esaiashvili Nino GEO 0 6,5 0,0 62,0 67,0 5 6,0
24 8 Guid Taja SLO 1259 6,5 0,0 59,5 63,5 5 5,0
25 46 Chu Joy USA 0 6,5 0,0 59,0 62,5 5 6,0
26 29 Nguyen Thu An VIE 1040 6,5 0,0 57,5 61,5 6 6,0
27 35 WCM Kurmanalina Deniza KAZ 0 6,0 0,0 75,5 79,5 5 6,0
28 79 Tqeshelashvili Veronika GEO 0 6,0 0,0 64,5 69,0 6 6,0
29 66 Paknyte Beatrice LTU 0 6,0 0,0 64,5 68,0 5 4,0
30 34 Sara Gupta USA 1010 6,0 0,0 62,0 66,0 5 6,0
31 33 Falak Joni Naik IND 1024 6,0 0,0 59,0 61,5 6 5,0
32 20 Gvatua Mariam GEO 1159 6,0 0,0 59,0 61,5 5 6,0
33 23 Bellahcene Jenna FRA 1116 6,0 0,0 58,0 62,0 6 5,0
34 18 WCM Shefali A N IND 1165 6,0 0,0 55,5 59,0 5 6,0
35 41 Cammalleri Elena ITA 0 6,0 0,0 49,5 52,0 5 6,0
36 65 Mkhitaryan Emma ARM 0 6,0 0,0 46,0 49,0 5 5,0
37 42 Cao Ruoshui CHN 0 5,5 0,0 65,5 70,5 5 5,0
38 84 Zghudadze Tamar GEO 0 5,5 0,0 63,5 68,0 6 5,0
39 52 Gorenbein Michal ISR 0 5,5 0,0 61,0 65,0 5 3,0
40 38 Abuladze Natali GEO 0 5,5 0,0 60,5 63,0 5 5,0
41 12 Hamdollahi Zahra IRI 1251 5,5 0,0 59,0 63,0 6 4,0
42 14 Kulish Glafira RUS 1205 5,5 0,0 59,0 61,5 5 4,0
43 51 Ghukasyan Angelina ARM 0 5,5 0,0 56,5 60,5 6 5,0
63 Long Aoxue CHN 0 5,5 0,0 56,5 60,5 6 5,0
45 59 Khvadagiani Kristine GEO 0 5,5 0,0 56,5 59,0 5 5,0
46 19 WCM Kusakina Uliana RUS 1161 5,5 0,0 56,0 58,5 6 5,0
47 67 Pan Katherine AUS 0 5,5 0,0 55,5 58,0 5 3,0
48 30 Valety Swetha IND 1038 5,5 0,0 55,0 59,0 5 5,0
49 28 Kuzhamkul Altynay KAZ 1045 5,5 0,0 54,5 56,5 5 4,0
50 31 Kudriavtseva Mariia RUS 1034 5,5 0,0 52,5 55,0 6 5,0
51 54 Hua Michelle CAN 0 5,5 0,0 52,0 54,0 5 5,0
52 82 Wen Kally USA 0 5,0 0,0 60,5 63,0 6 5,0
53 7 Abaszada Suada AZE 1263 5,0 0,0 55,0 59,0 6 5,0
54 24 Ider Ariuna FRA 1115 5,0 0,0 52,0 54,5 5 4,0
55 75 Sarishvili Mariam GEO 0 5,0 0,0 51,5 55,0 6 5,0
56 77 Tiitta Lotta FIN 0 5,0 0,0 44,5 47,0 6 3,0
57 69 Patarocha Ulyana BLR 0 5,0 0,0 41,5 44,0 6 5,0
58 5 Krejci Vera Marie AUT 1333 4,5 0,0 58,0 62,0 6 4,0
59 68 Pastuszka Aleksandra POL 0 4,5 0,0 57,0 61,0 5 3,0
60 85 Zhang Xinyi CHN 0 4,5 0,0 54,5 58,0 5 3,0
61 53 Gorgiladze Anastasia GEO 0 4,5 0,0 53,0 55,5 5 4,0
62 78 Toktobekova Azema KGZ 0 4,5 0,0 53,0 55,5 5 3,0
63 60 Kurdadze Nino GEO 0 4,5 0,0 52,0 56,0 6 4,0
64 73 Sanikidze Ana GEO 0 4,5 0,0 51,0 53,5 6 3,0
65 50 Galagedara Thehara T Vakeesan SRI 0 4,5 0,0 51,0 53,5 5 4,0
66 47 Datharam Archana RSA 0 4,5 0,0 50,0 52,5 5 4,0
67 27 Hristova Ivelina BUL 1047 4,5 0,0 48,5 51,0 5 4,0
68 72 Salinscaia Sofia MDA 0 4,5 0,0 40,0 42,5 5 3,0
69 49 Gabunia Nino GEO 0 4,0 0,0 69,0 74,0 5 3,0
70 26 Cioara Maria ROU 1064 4,0 0,0 62,0 66,5 5 4,0
71 55 Iashvili Elene GEO 0 4,0 0,0 56,5 60,5 5 4,0
72 40 Arakelyan Syuzanna ARM 0 4,0 0,0 54,5 57,0 5 2,0
73 45 Chkhenkeli Nino GEO 0 4,0 0,0 53,0 55,5 6 4,0
74 57 Janouskova Adela CZE 0 4,0 0,0 47,5 49,5 6 3,0
75 22 Holestiakova Nina SVK 1122 4,0 0,0 46,5 48,5 6 4,0
76 32 Keerthana Easwar ENG 1028 4,0 0,0 46,0 48,5 6 4,0
77 64 Malan Jane RSA 0 4,0 0,0 45,0 47,5 5 3,0
78 43 Chechelashvili Mariam GEO 0 3,5 0,0 49,5 51,5 6 3,0
79 80 Valeine Ieva LAT 0 3,0 0,0 51,0 53,0 5 1,0
80 62 Liyanage R L Mihini B SRI 0 3,0 0,0 50,0 52,5 5 3,0
81 56 Jaiani Ekaterine GEO 0 3,0 0,0 42,5 44,5 6 2,0
82 61 Liiv Karmen EST 0 3,0 0,0 42,0 44,0 5 2,0
83 74 Saralidze Mariam GEO 0 3,0 0,0 39,0 41,5 5 2,0
84 39 Altinisik Aleyna AUT 0 3,0 0,0 37,0 39,0 5 2,0
85 71 Reyneke Talia RSA 0 2,5 0,0 41,5 44,0 5 1,0

[/restab][/restabs]

World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Girls U10 – 2016/10/19 to 2016/10/30