X. Debreceni Sakk Karnevál2018 FINAL

A hajdúsági megyeszékhelyen befejeződött a tizedik alkalommal megrendezett Debreceni Sakk Karnevál elnevezésű sakkverseny.
A hét fordulós nemzetközi viadalon három nemzet, 45 sakkozója ült asztalhoz, köztük két nemzetközi mester, és két FIDE-mester. Kakuk Sándor, az Orosházi SE versenyzője 5 ponttal a negyedik helyen végzett. Az első helyet a 18 éves mongol Nomin-Erdene Davaademberel nemzetközi mester szerezte meg 6,5 ponttal. A másik Békés megyei induló, Vámosi Péter, a Békési TE sakkozója 3,5 ponttal a huszonharmadik helyen végzett.

A csoport, B csoportSchnelltandem

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1  TB2  TB3 K rtg+/-
1 1 IM Nomin-Erdene Davaademberel MGL 2366 TITEM Kft 6,5 32,0 27,5 2494 10 11,0
2 2 IM To Nhat Minh HUN 2352 Szigetszentmiklósi Sakk Egylet Egye 5,5 32,5 23,5 2277 10 -0,8
3 4 Toth Tamas HUN 2208 Hajdúböszörményi SE 5,0 32,5 21,5 2170 40 9,6
4 6 Kakuk Sandor HUN 2083 Orosházi Sakk Egyesület 5,0 31,5 20,5 2176 20 21,0
5 3 FM Leviczky Tibor HUN 2313 Debreceni Sakkiskola-Kwizda 5,0 29,5 19,0 2130 10 0,5
6 5 Kanyadi Zoltan HUN 2110 Debreceni Sakkbarátok Klubja 5,0 28,5 21,5 2099 20 2,8
7 14 Balogh Akos HUN 1959 Debreceni Sakkiskola-Kwizda 5,0 28,0 19,5 2060 40 50,0
8 12 Kun Sandor HUN 1964 Debreceni Sakkiskola-Kwizda 4,5 26,5 19,0 1906 20 2,6
9 22 Bodnar Mate HUN 1793 Debreceni Sakkbarátok Klubja 4,5 24,0 16,5 1787 40 11,2
10 21 Kacsandi Lili Fruzsina HUN 1818 Debreceni Sakkbarátok Klubja 4,5 21,5 16,0 1777 40 0,8
11 11 Mihalyfi Gabor HUN 1971 Bányász Sportkör Ajka 4,0 30,0 19,0 1971 20 3,2
12 15 AGM Keseru Tibor HUN 1890 Püspökladányi MÁV SE 4,0 28,5 16,0 1873 20 -1,2
13 8 Kiss Gergely HUN 2048 Püspökladányi MÁV SE 4,0 27,5 20,0 1949 20 -10,4
14 10 Ats Laszlo Gyorgy HUN 1971 Püspökladányi MÁV SE 4,0 27,0 16,5 1850 20 -14,2
15 13 Adorjan Attila HUN 1960 Debreceni Sakkiskola-Kwizda 4,0 24,5 18,5 1848 20 -9,0
16 23 Vincze Otto HUN 1749 Bányász SK Ajka 4,0 23,5 16,0 1806 20 8,8
17 16 Daroczy Sandor HUN 1882 Bajnok Sakkiskola 4,0 23,0 15,5 1752 20 -13,2
18 18 Szabo Istvan HUN 1848 Hajdúszoboszlói SSE 4,0 22,5 16,5 1790 20 -0,8
19 31 Duluu Tumur-Ochir MGL 1606 4,0 22,5 12,0 1805 40 49,6
20 9 Toviskes Antal HUN 2013 Hajdúböszörményi SE 3,5 29,5 18,0 1895 20 -20,0
21 19 Szulics Imre HUN 1846 Dávid Sport Club 3,5 25,5 16,0 1789 20 -6,8
22 7 FM Donka Peter HUN 2081 Huszár Gál DSE 3,5 25,5 15,5 1826 20 -27,2
23 25 Vamosi Peter Istvan HUN 1653 Békési TE 3,5 25,0 12,0 1756 20 0,6
24 17 Davaademberel Purevdorj MGL 1859 TITEM Kft 3,5 24,0 16,0 1841 20 -1,8
25 37 Kardos Levente HUN 1445 MTK 3,5 24,0 12,5 1691 40 80,8
26 28 Deakne-Baranyai Aniko HUN 1623 Nádudvari Sakk SE 3,5 21,0 12,5 1646 20 1,8
27 43 Debreczeni Csaba HUN 1296 Hajdúböszörményi SE 3,5 21,0 10,5 1677 40 88,8
28 32 Csirkes Andras HUN 1541 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 3,0 28,5 14,0 1778 20 30,0
29 24 Dal Bianco Nicola ITA 1698 3,0 26,5 12,5 1807 20 9,8
30 26 Gaal Miklos HUN 1640 Putnoki VSE 3,0 24,0 10,5 1530 20 -23,6
31 20 Herka Dominik HUN 1826 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 3,0 23,0 13,0 1552 20 -32,6
32 36 Baranyai Antal HUN 1454 Nádudvari Sakk SE 3,0 22,0 9,0 1579 20 12,4
33 34 Kiraly Lilla Virag HUN 1505 Miskolci Kisbocsok 3,0 21,0 10,0 1628 40 20,0
34 30 Kovacs Laszlo HUN 1608 Debreceni Sakkiskola-Kwizda 3,0 19,0 8,0 1522 40 -39,6
35 33 Nandin-Erdene Davaademberel HUN 1520 TITEM Kft 3,0 16,5 6,0 1468 40 -25,6
36 41 Nyiri Antal HUN 1401 Hajdúböszörményi SE 2,5 25,0 12,5 1659 40 62,4
37 27 Toth Gergely HUN 1629 Hajdúböszörményi SE 2,5 22,0 9,5 1533 40 -44,8
38 42 Nemeth Mark HUN 1318 Debreceni Sakkiskola-Kwizda 2,0 26,0 11,0 1595 40 46,0
39 29 Holacsik Andras HUN 1616 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 2,0 22,5 10,0 1458 40 -65,2
40 45 Kiss Marcell Antal HUN 0 Hajdúböszörményi SE 2,0 22,5 8,0 872
41 44 Kiss Greta HUN 0 Hajdúböszörményi SE 2,0 21,0 8,0 1393
42 39 Balogh Gyula HUN 1429 Észak-Pesti Környezetvédelmi KSzSE 2,0 20,0 6,0 1276 20 -24,2
43 40 Daroczy Bela HUN 1405 Debreceni Sakkbarátok Klubja 2,0 16,5 5,0 1258 40 -47,2
44 35 Fekete Istvan HUN 1465 Debreceni Sakkbarátok Klubja 1,5 18,5 5,5 1259 20 -24,0
45 38 Aranyasz Robert HUN 1432 Derecskei SE 1,0 20,0 5,0 1419 40 -7,6
Read previous post:
XinQiao Cup 2018

2018 Ding Liren won the 4th Wenzhou Grand Master Chess Match and $20,000, Topalov $10,000. Dzagnidze $12,000, Tan Zhongyi $6,000....

Lakos Nikoletta sakkolimpiára készülhet!

Shirov wins Cellavision Cup

https://youtu.be/5Mlm0SUFVsc chessbase all games download PGN [Event "Cellavision Cup 2018"] [Site "Lund"] [Date "2018.08.03"] [Round "1"] [White "Grandelius, Nils"] [Black...

A Tapolca nyerte az Alpok-Adria sakkfesztivál keretén belül rendezett Városok Tornáját.

Unibet becomes first World Chess final partner

Close