XII. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny A-csoport final

XII. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny A-csoport
Organisator(en) Püspökladányi MÁV Sakk Klub
Federatie Hungary ( HUN )
Toernooidirecteur Egri László
Hoofdscheidsrechter FA Szabo, Zsolt (754056)
Bedenkzeit 60 min + 30 sec/all moves
Plaats Püspökladány
Rating calculation Internationale rating
Datum vanaf 2019/07/24 tot 2019/07/28

Eindstand na 9 ronden

Rk. SNo Naam Typ FED Rtg Vereniging/Plaats Pts.  TB1  TB2  TB3 K rtg+/-
1 1
FM Levay Sorin ROU 2185 Energia-Gyöngyös 7,0 39,0 34,5 2176 20 5,0
2 2
FM Suto Gabor HUN 2177 Sporterő NSE-Budapest 6,0 37,5 31,5 2103 20 -11,2
3 4
Retkes Peter HUN 2097 Meritum Szeged 6,0 36,5 31,5 2049 20 -6,6
4 5
Szilagyi Norbert U15 HUN 2089 Debreceni SIE 6,0 36,5 30,5 2023 40 -24,0
5 14
Muranyi Peter U15 HUN 1886 Tabáni SC 6,0 36,0 32,5 2040 40 71,2
6 3
Toth Tamas U20 HUN 2146 Hajdúböszörményi SE 6,0 34,5 30,5 2054 40 -27,2
7 7
Balogh Peter SVK 2037 Széchenyi ESE-Győr 6,0 34,0 31,0 2078 20 13,2
8 16
Illes David Mark U15 HUN 1871 Kisújszállási SE 5,5 35,0 29,0 1959 40 46,8
9 6
FM Szurovszky Elek S60 HUN 2060 Miskolci Kisbocsok 5,5 34,0 25,5 1946 20 -22,4
10 28
Terbe Peter HUN 1671 Szigetszentmiklósi SEE 5,5 33,5 24,5 2024 20 74,2
11 24
Fridrik Richard HUN 1774 Meritum-Szeged 5,0 37,0 26,5 1957 20 41,0
12 21
Kocsis Tihamer HUN 1804 Széchenyi ESE-Győr 5,0 35,5 25,5 1923 20 27,2
13 15
Nadhazi Imre HUN 1885 Püspökladány 5,0 33,0 29,5 1890 20 4,4
14 13
AGM Keseru Tibor HUN 1901 Püspökladány 5,0 28,5 25,5 1812 20 -18,6
15 25
Vereb Andras S60 HUN 1754 Sirály ÉK-Budapest 4,5 37,5 27,0 1938 20 40,2
16 18
Magi Tibor HUN 1861 Nádudvari SSE 4,5 34,0 24,5 1930 20 17,2
17 22
Szegedy Matyas U12 HUN 1804 Debreceni SIE 4,5 34,0 24,0 1923 40 50,4
18 11
Szekeres Janos HUN 1935 TLSE Kecskemét 4,5 30,0 21,5 1815 20 -24,4
19 9
FM Szollosi Laszlo S60 HUN 2026 Dunaharaszti MTK 4,5 27,0 19,5 1723 20 -59,8
20 12
Monduk Ferenc U20 HUN 1908 Csepeli TK 4,5 27,0 18,5 1788 40 -51,2
21 10
Orosz Laszlo HUN 2019 Hajdúszoboszló SI 4,5 25,5 20,5 1719 20 -54,2
22 23
Adam Zoltan HUN 1789 Diósgyőri VTK 4,0 28,5 14,5 1792 20 -1,4
23 8
FM Csuri Laszlo S60 HUN 2026 Röszkei SK 4,0 27,0 19,0 1739 20 -63,0
24 17
Daroczy Sandor HUN 1870 Debreceni SIE 4,0 26,0 14,5 1780 20 -20,8
25 33
Bodo Norbert HUN 1485 Kőbánya SC 3,5 31,5 23,0 1723 20 31,8
26 32
Paluska Karol U15 SVK 1489 Doprastáv Bratislava 3,5 31,5 19,0 1767 40 70,8
27 31
Gulacsi Donat Ferenc U12 HUN 1623 Bástya-Duanújváros 3,5 25,5 16,0 1745 40 46,0
28 20
Herka Dominik U20 HUN 1813 Hajdúszoboszló SI 3,5 23,0 11,5 1796 20 -4,6
29 19
Szabo Krisztian HUN 1853 Dávid SC-Nyíregyháza 3,0 30,5 18,5 1781 20 -17,8
30 27
Nagy Zsolt HUN 1730 Dávid SC-Nyíregyháza 3,0 28,0 14,0 1682 20 -11,4
31 29
Olah Laszlo Istvan HUN 1664 Art 3F SE-Budapest 3,0 28,0 13,5 1672 20 -4,2
32 26
Hajdu Zoltan HUN 1730 Miskolci Kisbocsok 2,5 31,0 17,5 1746 20 -2,8
33 30
Vamosi Peter Istvan HUN 1663 Békési TE 2,5 27,0 13,5 1563 20 -22,4

http://chess-results.com/tnr430077.aspx?lan=17&art=1&rd=9&turdet=YES&flag=30