Zalakaros Open – Vezet: Galyas Miklós 6/5.5

Zalakaros Open – Vezet: Galyas Miklós 6/5.5

Galyas Miklós a nemrég véget ért Tavaszi Fesztiválon a 7. helyen végzett és sikerült másodszor is teljesítenie a nagymesteri normát! Galyas Miklós a Sorozatban tizedszer Magyar Bajnok Nagykanizsai csapat tagja is, aki tíz éve igazolt a csapathoz.

Zalakaros Open 2018 2018-05-25 – 2018-06-03 Zalakaros Open B Barczay Laszlo Memorial, 2018.05.25-06.02. B Group live – results Zalakaros Open C U1900 Szakony Laszlo Memorial 2018.05.25-06.02. C Group results

 
 
 
 
INFO

A nemrég véget ért Tavaszi Fesztiválon a 7. helyen végzett és sikerült másodszor is teljesítenie a nagymesteri normát! Galyas Miklós a Sorozatban tizedszer Magyar Bajnok Nagykanizsai csapat tagja is, aki tíz éve igazolt a csapathoz.

Rank after Round 6

Rk. SNo Name FED Rtg Bdld Pts.  TB1  TB2  TB3 n w we w-we K rtg+/-
1 2
IM Galyas Miklos HUN 2508 5,5 22,0 18,0 2590 6 5,5 4,74 0,76 10 7,6
2 16
FM Ostovic Matija CRO 2352 5,0 22,5 18,5 2505 6 5 3,78 1,22 20 24,4
3 1
IM Aczel Gergely HUN 2567 5,0 21,0 16,5 2427 6 5 5,34 -0,34 10 -3,4
4 13
IM Szeberenyi Adam HUN 2372 5,0 20,5 17,0 2399 6 5 4,74 0,26 10 2,6
5 17
FM Krykun Yuriy UKR 2338 5,0 20,0 17,0 2353 6 5 4,83 0,17 20 3,4
6 4
GM Horvath Adam HUN 2481 4,5 25,0 19,0 2478 6 4,5 4,27 0,23 10 2,3
7 15
FM Srinath Rao S.V. IND 2363 4,5 24,0 17,5 2382 6 4,5 4,20 0,30 20 6,0
8 20
IM Li Bo CHN 2319 4,5 23,5 18,0 2460 6 4,5 3,25 1,25 10 12,5
9 3
IM Nemeth Miklos HUN 2491 4,5 23,0 18,0 2462 6 4,5 4,49 0,01 10 0,1
10 6
GM Chernyshov Konstantin RUS 2478 4,5 23,0 17,0 2395 6 4,5 4,85 -0,35 10 -3,5
11 5
IM Bokros Albert HUN 2480 4,5 22,5 16,5 2337 6 4,5 4,87 -0,37 10 -3,7
12 41
Karacsonyi Gellert HUN 2208 4,5 22,0 16,5 2312 6 4,5 3,49 1,01 40 40,4
13 14
IM Tompa Janos HUN 2372 4,5 21,5 17,0 2360 6 4,5 4,44 0,06 10 0,6
14 38
IM Hardicsay Peter HUN 2211 4,5 21,0 18,5 2445 6 4,5 2,63 1,87 10 18,7
15 23
IM Ianov Viktor UKR 2285 4,5 20,5 16,5 2328 6 4,5 4,08 0,42 10 4,2
16 22
FM Vanczak Tamas HUN 2303 4,5 20,5 16,0 2392 6 4,5 3,63 0,87 20 17,4
17 25
FM Marosi Levente HUN 2277 4,5 19,5 17,5 2361 6 4,5 3,72 0,78 20 15,6
18 8
IM Chakravarthi Reddy M IND 2443 4,5 19,0 13,5 2255 6 4,5 5,15 -0,65 10 -6,5
19 7
IM Astaneh Lopez Alex IRL 2446 4,0 23,5 17,0 2324 6 4 4,70 -0,70 10 -7,0
20 21
FM Radovanovic Jovica SRB 2311 4,0 23,0 15,0 2283 6 4 4,08 -0,08 20 -1,6
21 28
IM Vegh Endre HUN 2264 4,0 22,5 15,0 2301 6 4 3,59 0,41 10 4,1
22 30
IM Doric Nenad CRO 2250 4,0 22,0 15,5 2204 6 4 4,24 -0,24 10 -2,4
23 32
FM Peczely Sebastian Zsombor HUN 2244 4,0 21,5 15,5 2339 6 4 3,15 0,85 20 17,0
24 34
IM Szalanczy Emil HUN 2233 4,0 21,0 15,0 2265 6 4 3,64 0,36 10 3,6
25 69
CM Pasti Aron HUN 2064 4,0 21,0 15,0 2180 6 4 2,63 1,37 40 54,8
26 11
IM Fancsy Imre HUN 2388 4,0 20,5 15,5 2266 6 4 4,76 -0,76 10 -7,6
27 24
IM Borsos Bogdan UKR 2277 4,0 20,5 14,5 2231 6 4 4,23 -0,23 10 -2,3
28 42
WIM Kareva Natalia RUS 2206 4,0 20,5 14,0 2086 6 4 4,55 -0,55 20 -11,0
29 48
IM Boguszlavszkij Jevgenyij HUN 2173 4,0 20,5 13,5 2219 6 4 3,34 0,66 10 6,6
30 35
FM Veleski Robert MKD 2225 4,0 20,0 14,0 2258 6 4 3,62 0,38 20 7,6
31 47
FM Bozinovic Bogdan CRO 2176 4,0 20,0 13,0 2203 6 4 3,63 0,37 20 7,4
32 27
Saber Yasser MAR 2266 4,0 20,0 12,0 2309 5 4 3,71 0,29 20 5,8
33 45
Pribelszky Bence HUN 2187 4,0 19,5 15,0 2207 6 4 3,49 0,51 40 20,4
34 64
Gombocz Ferenc Jr. HUN 2077 4,0 19,0 14,5 2264 6 4 2,13 1,87 40 74,8
35 9
GM Czebe Attila HUN 2422 4,0 18,5 13,5 2104 6 4 5,18 -1,18 10 -11,8
36 18
FM Zentai Peter HUN 2327 4,0 18,0 14,0 2196 6 4 4,72 -0,72 20 -14,4
37 40
FM Czupor Attila HUN 2209 4,0 18,0 13,5 2115 6 4 4,45 -0,45 20 -9,0
38 10
IM Meszaros Tamas HUN 2407 4,0 18,0 13,0 2174 6 4 5,29 -1,29 10 -12,9
39 43
FM Ugroczky Peter HUN 2197 4,0 17,5 13,0 2073 6 4 4,76 -0,76 40 -30,4
40 68
Virag Balint HUN 2065 4,0 17,5 13,0 1975 6 4 3,53 0,47 40 18,8
41 12
IM Csonka Attila Istvan HUN 2372 4,0 17,0 13,0 2199 6 4 5,01 -1,01 10 -10,1
42 52
Horak Jiri CZE 2131 3,5 24,0 15,0 2310 6 3,5 1,95 1,55 20 31,0
43 44
IM Biro Sandor ROU 2191 3,5 21,5 15,0 2153 6 3,5 3,52 -0,02 10 -0,2
44 31
IM Kernazhitsky Leonid UKR 2250 3,5 21,0 14,5 2132 6 3,5 4,25 -0,75 10 -7,5
45 49
IM Medancic Rikard CRO 2164 3,5 21,0 13,0 2176 6 3,5 3,21 0,29 20 5,8
46 73
Bai Adelard TPE 2042 3,5 20,5 13,5 2140 6 3,5 2,13 1,37 40 54,8
47 19
Papp Gellert HUN 2325 3,5 20,5 13,0 2107 6 3,5 4,91 -1,41 10 -14,1
48 39
FM Kincs Imre HUN 2210 3,5 20,0 14,5 2141 6 3,5 3,82 -0,32 20 -6,4
49 54
FM Ongut Tamas Gunes HUN 2130 3,5 20,0 12,5 2133 6 3,5 3,23 0,27 40 10,8
50 78
Diller Denis HUN 2008 3,5 19,5 13,5 2081 6 3,5 2,37 1,13 40 45,2
51 37
Suta Andraz SLO 2212 3,5 19,5 13,5 2045 6 3,5 3,90 -0,40 20 -8,0
52 36
FM Jamrich Gyorgy HUN 2213 3,5 19,5 13,0 2088 6 3,5 4,11 -0,61 20 -12,2
53 46
Sonnberger Thomas AUT 2186 3,5 19,5 12,0 2133 6 3,5 3,62 -0,12 20 -2,4
54 29
Geher Koppany HUN 2257 3,5 19,0 13,5 2085 6 3,5 4,45 -0,95 40 -38,0
55 100
Tran David HUN 1892 3,5 18,0 11,0 2117 6 3,5 1,81 1,69 40 67,6
56 77
IM Chubar Vladimir UKR 2011 3,5 17,5 13,5 1924 6 3,5 2,69 0,81 10 8,1
57 56
Tatarintsev Egor RUS 2125 3,5 17,5 12,0 2050 6 3,5 3,79 -0,29 40 -11,6
58 51
FM Boronyak Arpad HUN 2153 3,5 17,5 11,5 2118 6 3,5 3,60 -0,10 20 -2,0
59 61
FM Hrbolka Ladislav CZE 2089 3,5 17,5 11,5 1954 6 3,5 4,24 -0,74 20 -14,8
60 50
Piroska Istvan HUN 2159 3,5 14,5 10,5 1923 6 3,5 4,97 -1,47 20 -29,4
61 109
Szabo – Thomka Daniel HUN 1852 3,5 13,5 8,0 1844 6 3,5 3,18 0,32 20 6,4
62 53
FM Kosztolanczi Gyula HUN 2130 3,0 23,5 14,5 2229 6 3 2,09 0,91 20 18,2
63 86
Takac Zvonko CRO 1977 3,0 23,5 12,0 2191 6 3 1,60 1,40 20 28,0
64 96
Smirnov Mark A. RUS 1914 3,0 22,0 11,0 2098 6 3 1,73 1,27 40 50,8
65 26
IM Polajzer Danilo SLO 2273 3,0 21,0 14,0 2125 6 3 4,04 -1,04 10 -10,4
66 124
Pervai Laszlo HUN 1745 3,0 21,0 11,5 2139 6 3 0,60 2,40 40 96,0
67 80
Draganic Stjepan CRO 2006 3,0 21,0 11,0 2013 6 3 2,89 0,11 20 2,2
68 94
Mitlasovszki Imre HUN 1925 3,0 21,0 10,5 2107 6 3 1,75 1,25 20 25,0
69 58
WCM Gaal Zsoka HUN 2095 3,0 20,5 12,0 2064 6 3 3,06 -0,06 40 -2,4
70 65
Joo Janos HUN 2071 3,0 19,0 11,0 2077 5 3 2,88 0,12 20 2,4
71 62
Szilagyi Norbert HUN 2084 3,0 19,0 11,0 1972 6 3 3,64 -0,64 40 -25,6
72 57
Bereczki Janos HUN 2099 3,0 19,0 10,5 1910 6 3 4,27 -1,27 20 -25,4
73 71
Vinkovics Sandor HUN 2054 3,0 18,5 12,0 1893 6 3 3,48 -0,48 20 -9,6
74 85
Stifter Ewald AUT 1979 3,0 18,5 10,0 2026 6 3 2,82 0,18 20 3,6
75 95
Tancsa Tamas HUN 1924 3,0 18,5 9,0 1960 6 3 2,84 0,16 40 6,4
76 99
Gal Lajos HUN 1894 3,0 18,5 9,0 1913 6 3 2,93 0,07 20 1,4
77 59
FM Csala Imre HUN 2093 3,0 18,0 11,5 1966 6 3 3,75 -0,75 20 -15,0
78 70
WFM Demeter Dorina HUN 2060 3,0 18,0 11,0 2007 6 3 3,00 0,00 40 0,0
79 63
Marton Jozsef HUN 2080 3,0 18,0 11,0 1906 6 3 3,92 -0,92 20 -18,4
80 103
Kertesz Zsolt HUN 1879 3,0 18,0 9,5 1910 6 3 2,55 0,45 40 18,0
81 119
Tatarintsev Mikhail RUS 1770 3,0 18,0 7,5 2021 6 3 1,65 1,35 40 54,0
82 55
Kovacs Judit HUN 2127 3,0 17,5 11,0 1992 6 3 3,79 -0,79 40 -31,6
83 113
AIM Bakos Balazs HUN 1799 3,0 17,5 10,0 2097 6 3 0,95 2,05 40 82,0
84 33
Molnar Erno SVK 2243 3,0 17,5 9,0 1895 5 3 3,91 -0,91 20 -18,2
85 125
Farkas Otto Jr. HUN 1744 3,0 17,5 8,5 1900 6 3 1,79 1,21 40 48,4
86 114
Jerabek Jan CZE 1796 3,0 17,5 8,0 2002 6 3 2,06 0,94 20 18,8
87 147
Karacsonyi Luca HUN 1396 3,0 17,5 8,0 1836 5 2 0,44 1,56 40 62,4
88 72
FM Hadzi – Manev Ljubomir MKD 2049 3,0 17,0 12,5 2014 6 3 2,68 0,32 20 6,4
89 74
FM Vukovic Ivo CRO 2031 3,0 17,0 12,0 1929 6 3 3,20 -0,20 20 -4,0
90 106
Rozsa Sandor HUN 1861 3,0 16,0 9,5 1890 6 3 2,59 0,41 20 8,2
91 141
Gulacsi Donat Ferenc HUN 1572 3,0 16,0 8,0 1922 6 3 0,85 2,15 40 86,0
92 102
Radics Laszlo Dr. HUN 1881 3,0 16,0 8,0 1768 6 3 3,61 -0,61 20 -12,2
93 98
Konyves Almos HUN 1902 3,0 15,5 8,0 1847 6 3 3,50 -0,50 40 -20,0
94 89
Fasser Walter AUT 1964 3,0 15,0 7,0 1826 3 2 2,46 -0,46 20 -9,2
95 66
Dmitrovic Zoran MKD 2069 3,0 14,5 11,0 1736 6 3 4,33 -1,33 20 -26,6
96 75
CM Kende Gyorgy Dr. HUN 2027 3,0 13,0 10,0 1686 6 3 4,50 -1,50 20 -30,0
97 88
Majoros Rozsa Evelin HUN 1967 2,5 22,0 10,0 2048 6 2,5 1,78 0,72 40 28,8
98 82
Friml Antonin CZE 1995 2,5 22,0 9,0 2053 6 2,5 2,34 0,16 20 3,2
99 83
Haselbach David HUN 1984 2,5 21,5 8,5 2032 6 2,5 2,73 -0,23 40 -9,2
100 107
Balogh Marton HUN 1858 2,5 21,0 10,0 2090 6 2,5 0,98 1,52 40 60,8
101 91
Molnar Gabor HUN 1943 2,5 19,0 8,5 1922 6 2,5 2,85 -0,35 20 -7,0
102 92
Toth Istvan HUN 1941 2,5 19,0 8,5 1911 6 2,5 2,91 -0,41 20 -8,2
103 97
Toth Nikoletta HUN 1907 2,5 19,0 8,0 1990 6 2,5 2,14 0,36 40 14,4
104 90
Fultner Jaromir CZE 1956 2,5 18,0 8,0 1869 6 2,5 3,37 -0,87 20 -17,4
105 108
Deak Laszlo HUN 1857 2,5 17,5 8,5 1812 6 2,5 2,63 -0,13 20 -2,6
106 84
Vrchotka Josef CZE 1984 2,5 17,0 8,0 1873 6 2,5 3,58 -1,08 20 -21,6
107 87
Kiss Balazs HUN 1972 2,5 17,0 7,5 1891 6 2,5 3,37 -0,87 20 -17,4
108 67
Narendran Gouthaman IND 2068 2,5 16,5 11,0 1852 6 2,5 3,81 -1,31 40 -52,4
109 112
Pater Peter HUN 1808 2,5 16,5 9,0 1737 6 2,5 2,50 0,00 40 0,0
110 117
Karacsonyi Kata HUN 1776 2,5 16,0 7,5 1953 6 2,5 1,53 0,97 40 38,8
111 118
Rabovszky Gyorgy HUN 1770 2,5 14,5 7,5 1762 6 2,5 2,35 0,15 20 3,0
112 120
Palczert Matyas HUN 1764 2,5 14,5 6,5 1828 6 2,5 2,30 0,20 40 8,0
113 129
Lukacs Laszlo HUN 1719 2,5 13,5 6,5 1751 4 2,5 2,13 0,37 20 7,4
114 60
Jeszenszky Jozsef HUN 2091 2,5 13,5 5,5 1803 3 2,5 2,63 -0,13 20 -2,6
115 136
Zagar Marian SLO 1641 2,5 13,0 4,5 1695 6 2,5 2,35 0,15 20 3,0
116 121
Bezsenyi Ferenc HUN 1763 2,5 12,5 6,5 1813 6 2,5 2,28 0,22 20 4,4
117 130
Vicze Kata AUT 1712 2,5 12,5 6,5 1782 5 2,5 1,89 0,61 40 24,4
118 79
Heiligermann Gabor HUN 2008 2,0 21,0 9,0 1922 6 2 2,84 -0,84 20 -16,8
119 81
Reitinger Petr CZE 2003 2,0 20,5 8,0 1976 6 2 2,61 -0,61 20 -12,2
120 150
Karacsonyi Bank HUN 1311 2,0 19,0 9,0 1925 6 2 0,48 1,52 40 60,8
121 127
Palczert Miklos HUN 1726 2,0 18,5 9,0 1925 6 2 0,88 1,12 20 22,4
122 93
Juhasz Judit HUN 1926 2,0 18,5 8,0 1872 6 2 2,67 -0,67 40 -26,8
123 137
Cserveni Laszlo HUN 1634 2,0 17,0 6,0 1716 6 2 1,53 0,47 20 9,4
124 111
Klement Dubravko CRO 1824 2,0 16,5 8,5 1830 6 2 1,82 0,18 20 3,6
125 104
Blazeka Djuro CRO 1874 2,0 16,5 7,0 1758 6 2 2,95 -0,95 20 -19,0
126 105
Verciuc Nicolae ROU 1862 2,0 16,0 8,5 1813 6 2 2,42 -0,42 20 -8,4
127 123
Cseke Mihaly HUN 1755 2,0 16,0 6,0 1690 6 2 2,47 -0,47 20 -9,4
128 128
Borsfai Attila HUN 1719 2,0 15,5 7,0 1746 6 2 1,74 0,26 20 5,2
129 110
Csiszar Albert HUN 1850 2,0 15,5 7,0 1591 6 2 3,32 -1,32 20 -26,4
130 126
Dlauchy Peter HUN 1740 2,0 15,5 6,0 1686 6 2 2,51 -0,51 20 -10,2
131 140
Alexandrova Angelina HUN 1594 2,0 15,5 5,0 1659 5 2 1,66 0,34 40 13,6
132 146
Vuljanic Ana CRO 1397 2,0 15,0 5,5 1672 6 2 0,85 1,15 20 23,0
133 115
Lukacs Anna Kata HUN 1790 2,0 15,0 5,0 1551 6 2 3,58 -1,58 40 -63,2
134 131
Toth Laszlo HUN 1709 2,0 14,0 6,0 1574 6 2 2,61 -0,61 20 -12,2
135 134
Bodrogi Bendeguz HUN 1669 2,0 13,5 4,0 1630 6 2 2,44 -0,44 40 -17,6
136 132
Jersic Aleks SLO 1685 2,0 12,5 5,0 1608 6 2 2,45 -0,45 40 -18,0
137 155
Erdelyi Borisz HUN 1173 2,0 11,5 6,0 1678 6 2 0,54 1,46 40 58,4
138 139
Lakatos Ervin HUN 1595 2,0 11,0 4,0 1513 6 2 2,58 -0,58 20 -11,6
139 101
Pasti Anna G20 1886 1,5 20,0 7,0 1800 6 1,5 2,19 -0,69 40 -27,6
140 144
Kiraly Lilla Virag HUN 1453 1,5 17,5 6,0 1713 6 1,5 0,71 0,79 40 31,6
141 76
Rezsek Gyozo HUN 2022 1,5 17,0 7,5 1597 5 1,5 3,55 -2,05 20 -41,0
142 122
Vicze Zsofia AUT 1759 1,5 15,5 4,5 1535 5 1,5 2,90 -1,40 40 -56,0
143 135
Wunder Tamas-Gabor ROU 1649 1,5 15,0 4,0 1586 6 1,5 2,08 -0,58 20 -11,6
144 138
Farkas Otto HUN 1609 1,5 14,5 4,0 1607 6 1,5 1,76 -0,26 20 -5,2
145 116
Lacha Jan CZE 1786 1,5 14,0 6,0 1619 6 1,5 2,72 -1,22 20 -24,4
146 152
Horvath Bence Jozsef HUN 1273 1,5 13,0 2,5 1518 5 1,5 1,09 0,41 40 16,4
147 133
Dora Bence HUN 1680 1,5 12,5 3,5 1585 6 1,5 2,33 -0,83 40 -33,2
148 149
Pasti Zsombor HUN 1338 1,5 12,0 4,0 1455 6 1,5 1,85 -0,35 40 -14,0
149 157
Petyko Martin HUN 1094 1,0 15,5 5,0 1029 5 0 0,40 -0,40 40 -16,0
150 143
Jambor Balazs HUN 1453 1,0 14,0 2,0 1470 6 1 1,37 -0,37 20 -7,4

Show complete list