7th Hagymatikum Kupa Open 2018 FINAL

7th Hagymatikum Kupa Open 2018

VII. HAGYMATIKUM KUPA Nemzetközi Nyílt Sakkverseny Makó, 2018. Június 21 – 24.

https://hunonchess.com/wp-content/uploads/2018/06/VII.-Hagymatikum-Kupa-1.pdf

 

Final Ranking after 7 Rounds A(OPEN)

 

Demeter Dorina és Csonka Balázs

Rk. SNo Name sex FED Rtg Club/City Pts.  TB1 K rtg+/-
1 5
IM Csonka Balazs HUN 2448 e130Szeged/Makó 6,0 17,50 10 1,5
2 7
IM Tatar Kis Szabolcs HUN 2373 e130Hódmezővásárhely/Makó 5,5 17,00 10 0,3
3 1
WFM Demeter Dorina w HUN 2082 e382Kisújszállás/Velence 3,5 10,50 40 28,8
4 2
FM Torok Sandor HUN 2286 e238Budapest 3,5 9,25 20 -23,2
5 6
Reviczki Roland HUN 1897 e210Pomáz/Szentendre 2,5 8,00 40 47,2
6 4
Leszko Bence HUN 2096 e130Orosháza/Makó 2,5 7,25 40 -33,6
7 3
Joo Janos HUN 2071 e130Makó 2,5 7,00 20 -3,8
8 8
FM Frink Ferenc HUN 2043 e368Karancsberény/Salgótarján 2,0 6,00 20 2,2

Final Ranking after 7 Rounds B(U2200)

Rk. SNo Name sex FED Rtg Club/City Pts.  TB1  TB2  TB3 K rtg+/-
1 3
Kuznetsov Kirill RUS 2080 f180621/Moszkva 6,0 30,0 2257 24,5 20 28,4
2 1
FM Restas Peter HUN 2136 e130Makó 5,0 30,5 2129 21,0 20 1,4
3 2
Kakuk Sandor HUN 2106 e156Orosháza 5,0 30,5 2076 20,0 20 -2,4
4 8
Ats Laszlo Gyorgy HUN 1983 e330Db/Biatorbágy 5,0 29,5 2055 22,0 20 18,6
5 4
Retkes Peter HUN 2079 e359Fh/Fj/Szeged 5,0 28,5 2088 21,0 20 5,2
6 6
Bernath Robert HUN 2061 e277Szeged 4,5 29,0 2000 19,5 20 -5,8
7 7
Szilassi Abel HUN 1997 e277Szeged 4,5 28,0 1964 18,5 20 -0,6
8 12
Molnar Gabor HUN 1943 e130Szolnok/Makó 4,5 28,0 1929 19,0 20 5,2
9 11
Biro Istvan HUN 1957 e156Békésszentandrás/Orosháza 4,5 27,5 1885 19,0 20 -3,2
10 10
Peredi Oliver HUN 1964 e089Jászberény 4,5 24,5 1837 15,5 40 -29,2
11 5
Csikos Mihaly HUN 2066 e130Szeged/Makó 4,0 31,0 1998 21,0 20 -9,8
12 13
Illes David Mark HUN 1897 e108Kisújszállás 4,0 29,0 1941 17,5 40 25,6
13 9
Hajdu Istvan HUN 1974 e363Szentes 4,0 29,0 1938 19,5 20 -1,6
14 26
Jakso Abel HUN 1532 e130Makó 4,0 25,0 1830 15,0 40 92,8
15 17
Kopias Ferenc HUN 1801 e130Makó 4,0 24,5 1759 15,5 20 -3,8
16 28
Vamosi Peter Istvan HUN 1512 e021Békés 4,0 23,0 1762 14,0 20 42,4
17 21
Kralik Attila HUN 1672 e130Makó 4,0 23,0 1725 12,5 20 8,8
18 22
Szekeres Mihaly HUN 1655 e130Makó 4,0 20,5 1633 11,0 20 -3,4
19 30
Pilmayer Katalin Viola w HUN 1506 e165Győr 3,5 28,5 1833 14,5 20 51,0
20 29
Bacsi Kristof HUN 1507 e156Orosháza 3,5 26,5 1789 15,5 40 89,6
21 19
Kocsmar Akos HUN 1767 e277Szeged 3,5 25,0 1627 14,5 40 -46,0
22 15
Tornyai Jeno HUN 1871 e277Szeged 3,5 24,5 1678 14,5 20 -28,2
23 14
Szekeres Janos HUN 1871 e276Gátér/TLSEKecskemét 3,5 22,0 1626 13,5 20 -38,0
24 27
Fodor Gabor HUN 1515 e184Röszke 3,0 26,0 1690 14,0 20 23,6
25 20
WCM Kovarikova Maria w SVK 1731 f180621Révkomárom 3,0 23,0 1588 11,0 40 -54,4
26 18
Fridrik Richard HUN 1797 e359Szeged 3,0 22,0 1592 12,5 20 -33,8
27 16
Varga Gabor HUN 1870 e359Szeged 3,0 18,5 1539 9,0 40 -108,0
28 23
Hatos Istvan HUN 1651 e156Orosháza 2,5 24,0 1650 12,0 20 -4,2
29 36
Baranyai Antal HUN 1404 e147Nádudvar 2,5 24,0 1630 12,5 20 31,2
30 24
Abraham Lajos HUN 1621 e184Sg/Röszke 2,5 22,5 1583 11,5 20 -10,8
31 25
Kozak Janos HUN 1568 e363Szentes 2,5 18,5 1472 8,0 20 -20,8
32 34
Torok Csaba HUN 1466 e130Hmvhely/Makó 2,5 17,0 1521 7,0 40 9,6
33 31
Varga Szilvia w HUN 1496 e359Szeged 2,0 20,5 1424 5,5 40 -34,8
34 33
Illes Laszlo HUN 1472 e108Kisújszállás 2,0 17,5 1364 4,0 40 -18,0
35 32
Gachalyi Gergo HUN 1486 e081Hódmezővásárhely 1,5 23,5 1482 7,5 40 -9,2
36 35
Balogh Gyula HUN 1427 e396Budapest 1,5 22,5 1470 9,5 20 2,0
37 38
Horvath Dominik HUN 0 e156Orosháza 1,5 18,5 1301 2,5
38 37
Csikos Adam HUN 1229 e130Hmvhely/Makó 0,0 19,5 648 0,0 20 -10,