A Klubcsapatok Európa-kupán öt forduló után, két fordulóval a vége elött vezet a Rapport Richárd vezetésével az olasz Obiettivo Risarcimento Padova

A montenegrói üdülőhelyen, Ulcinjban zajló 35. Klubcsapatok Európa-kupán öt forduló után, két fordulóval a vége előtt vezet a Rapport Richárd vezetésével az olasz Obiettivo Risarcimento Padova.A részletes táblázat lentebb.Ma, a hatodik fordulóval folytatódnak a küzdelmek

WOMEN LIVEOPEN LIVEINFO LIVE RESULTS PGN GAMES

LIVE! PGN – 35th European Club Cup – 2019-11-10 – 16 – Ulcinj, Montenegro – Rapport,Hoang, Lékó, Berkes és további magyarok

Az olasz Padova csapatában Rapport Richárd és Lékó Péter, a dán Koge SK Bánusz Tamás és Papp Gábor, az olasz WorldTradingLab Club64 Berkes Ferenc, a Dunajska Streda (Dunaszerdahely) Bagi Máté, Varga Zoltán, Csonka Attila – A hölgyek mezőnyében Hoang Thanh Trang a AVE Novy Bor csapatában.

SNo Name Rtg Pts. Rk.
62 GM Berkes Ferenc 2667 0,0 62 Open
247 GM Rapport Richard 2752 0,0 247 Open
176 GM Banusz Tamas 2619 0,0 176 Open
100 IM Bagi Mate 2461 0,0 100 Open
101 GM Varga Zoltan 2435 0,0 101 Open
177 GM Papp Gabor 2587 0,0 177 Open
249 GM Leko Peter 2670 0,0 249 Open
102 IM Csonka Attila Istvan 2355 0,0 102 Open
3 GM Hoang Thanh Trang 2414 0,0 3 Women

https://hunonchess.com/a-padova-csapataban-rapport-richard-es-leko-peter-round-5-2019-11-14/

Rank after Round 5 open

Rk. SNo FED Team Games   +   =   –  TB1  TB2  TB3
1 4 ITA
Obiettivo Risarcimento Padova 5 5 0 0 10 120,5 23,0
2 2 RUS
Mednyi Vsadnik 5 4 1 0 9 110,0 20,0
3 11 CZE
SK Joly Lysa nad Labem 5 4 1 0 9 100,0 19,5
4 1 MKD
Alkaloid 5 4 0 1 8 118,5 23,0
5 7 RUS
Moscow Chess Team 5 4 0 1 8 110,0 24,0
6 13 AZE
Vugar Gashimov 5 4 0 1 8 107,0 19,0
7 3 CZE
AVE Novy Bor 5 4 0 1 8 104,5 20,5
8 5 RUS
Primorsky District 5 4 0 1 8 101,5 21,0
9 8 NOR
Valerenga 5 4 0 1 8 94,0 20,0
10 6 RUS
Molodezka 5 4 0 1 8 92,0 21,5
11 12 ITA
WorldTradingLab Club64 5 3 1 1 7 84,5 17,0
12 9 ISR
Beer Sheva 5 3 1 1 7 80,5 17,5
13 25 FRA
Mulhouse 5 3 1 1 7 77,0 17,0
14 33 LUX
De Sprenger Echternach 5 3 1 1 7 67,5 18,0
15 10 DEN
Koge SK 5 3 0 2 6 90,0 18,0
16 27 BEL
KGSRL Gent 5 3 0 2 6 77,5 17,5
17 21 NED
HWP Sas van Gent 5 3 0 2 6 75,0 17,5
18 15 SUI
Riehen Schachgesellschaft 5 3 0 2 6 74,0 17,5
19 24 LTU
MRU-ROSK Consulting 5 3 0 2 6 70,5 18,0
20 34 BEL
Echiquier Mosan 5 3 0 2 6 66,0 14,5
21 19 NED
LSG IntelliMagic 5 3 0 2 6 64,0 16,5
22 14 SRB
Sloven Ruma 5 3 0 2 6 60,0 14,5
23 31 GER
Schachfreunde Berlin 5 3 0 2 6 57,0 18,0
24 29 SLO
ZSK Maribor 5 3 0 2 6 57,0 15,0
25 17 AUT
Raika Rapid Feffernitz 5 3 0 2 6 55,0 19,0
26 52 MNE
Crnogorac 5 3 0 2 6 51,5 15,5
27 26 GER
Viernheim 1934 5 3 0 2 6 49,0 18,5
28 18 SUI
Zurich Schachgesellschaft 5 3 0 2 6 47,5 13,5
29 16 SRB
Itaka 5 3 0 2 6 46,0 13,5
30 20 ISL
Reykjavik Chess Club 5 3 0 2 6 43,5 14,0
31 47 CZE
Siesta Solution Unichess 5 2 1 2 5 62,0 15,5
32 45 SVK
Inbest Dunajov 5 2 1 2 5 60,5 15,5
33 23 SVK
Dunajska Streda 5 2 1 2 5 53,5 17,0
34 30 FRA
Asnieres 5 2 1 2 5 53,0 17,0
35 36 MNE
Buducnost 5 2 1 2 5 52,5 14,5
36 44 ISL
Viking Chess Club 5 2 1 2 5 43,5 14,5
37 22 ISR
Rehovot 5 2 0 3 4 58,0 16,5
38 37 DEN
Aarhus Skolerne 5 2 0 3 4 53,0 15,0
39 38 NED
MuConsult Apeldoorn 5 2 0 3 4 49,0 13,0
40 35 FIN
Tammer-Shakki 5 2 0 3 4 48,5 13,5
41 56 KOS
Prishtina 5 2 0 3 4 46,0 12,5
42 48 SVK
Modra 5 2 0 3 4 42,0 13,5
43 49 NED
En Passant 5 2 0 3 4 41,0 14,5
53 ITA
Arrocco 5 2 0 3 4 41,0 14,5
45 43 SWE
Wasa SK 5 2 0 3 4 39,0 13,5
46 51 KOS
Drejtesia 5 2 0 3 4 39,0 12,5
47 41 NED
Kennemer Combinatie 5 2 0 3 4 36,5 12,0
48 39 BEL
Rochade Eupen-Kelmis 5 2 0 3 4 36,0 11,5
49 40 SWE
Lunds ASK 5 2 0 3 4 29,5 14,5
50 42 MNE
Rudar 5 2 0 3 4 26,5 12,0
51 28 BEL
Wachtebeke 5 1 1 3 3 51,5 13,0
52 61 IRL
Gonzaga 5 1 1 3 3 45,0 13,5
53 54 DEN
Bronshoj SF 5 1 1 3 3 35,0 10,5
54 60 DEN
Hillerod SK 5 1 1 3 3 28,0 11,0
55 50 FIN
SK Ninja 5 1 1 3 3 22,5 11,5
56 66 TUR
Tatvan Chess Club 5 1 1 3 3 22,5 9,5
57 62 ENG
Celtic Tigers 5 1 1 3 3 19,0 9,5
58 32 MDA
Perfect 5 1 0 4 2 45,0 12,5
59 55 LUX
CE Gambit Bonnevoie 5 1 0 4 2 33,5 12,0
60 59 NED
Zuid Limburg 5 1 0 4 2 32,0 10,0
61 57 NOR
Baerum Schakselskap 5 1 0 4 2 25,0 11,5
62 46 BEL
Fontaine 5 1 0 4 2 23,0 8,5
63 64 IRL
St Benildus 5 1 0 4 2 21,5 6,0
64 65 WLS
White Knights 5 1 0 4 2 19,0 10,5
65 58 KOS
Dardania 5 0 1 4 1 31,5 10,0
66 63 LUX
CE Le Cavalier Differdange 5 0 0 5 0 17,5 5,5open

 

 

Rank after Round 5 Women

Rk. SNo FED Team Games   +    =    –   TB1   TB2   TB3 
1 3 GEO
Nona 5 3 2 0 8 66,0 12,5
2 1 UKR
Kyiv Chess Federation 5 3 2 0 8 62,0 12,5
3 2 MNC
Cercle d`Echecs Monte Carlo 5 3 1 1 7 57,0 11,5
4 6 AZE
Odlar Yurdu 5 2 2 1 6 53,5 12,5
5 7 CZE
 AVE Novy Bor 5 2 2 1 6 50,0 12,0
6 4 RUS
Ugra 5 3 0 2 6 46,0 12,0
7 5 ITA
Caissa Pentole Agnelli 5 3 0 2 6 36,0 11,5
8 10 SLO
ZSK Maribor 5 2 1 2 5 37,5 9,0
9 8 RUS
SPB Chess and Draughts Sport School 5 2 1 2 5 31,5 12,0
10 9 SRB
Jelica PEP 5 2 0 3 4 34,0 9,0
11 13 ISR
Rishon Lezion 5 2 0 3 4 12,0 7,0
12 11 MKD
Gambit Asseco SEE 5 1 1 3 3 31,0 10,0
13 14 ISR
Hertzeliya Chess Club 5 1 0 4 2 11,0 5,0
14 12 MNE
MNE Woman Chess 5 0 0 5 0 9,0 3,5