Az idei SAKK TV Oscar díjat a MSSZ nyerte : a némafilmes sakk közvetités kategóriában

Mint ismert, a 2019. évi női – férfi K.O. Magyar Bajnokság, III. Hetényi Géza emlékverseny 2019.12.04. startolt el, ami december 22. ér véget. A meglehetősen hosszúra sikerdett verseny, ami megszakításokkal folyik az egyedi versenyforma miatt.Vagy persze más okok miatt is !? Azt már megszokták a sakk iránt érdeklődők, hogy szerte a nagyvilágban ma már video kommentekkel is népszerűsítik a sakkot. Netán a mai kor Új kihívásainak is igyekeznek megfelelni, nem is beszélve arról, hogy ez mégis csak egy magyar bajnoki egyéni. Nyilván ez nem egy bonyolult,de nem is drága technikai kihívás. Elég csak napjaink techikai és szoftveres dolgaira gonolnunk. De persze az igazság az, hogy mégis van/volt helyszini komment a helyszin, a MSSZ könyvtárában. HÁZON BELÜL ! Igy hát a hétköznapi halandó, de még a vidéki emberekenek is csak álom volt a dolog. Ha meg mondjuk fővárosi és épp dolgozott, hát lemaradt s így járt. De mondom, nem az én véleményem számit és külömbe is nekem van elég más dolgom.De megkockáztatom, talán sokan kíváncsiak lettek volna rá.