Ceske Budejovice GM, FIDE Open 2020 2020-07-01 – 10 FINAL

Ceske Budejovice GM 2020 2020-07-01 – 10 FINAL – A GM verseny győztese: Donchenko Alexander 9/7,5 – Mihók Olivér 9/4,5 – Az Open csopoerban az első kiemelt IM Nagy Gábor a 10. helyen végzett 9/6


GM

GAMES chessbase pgn




Sakk



Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2 
1 1
GM Donchenko Alexander GER 2646 Germany 7,5 29,75 0,0
2 4
GM Michalik Peter CZE 2585 Czech Republic 6,5 25,75 0,0
3 2
IM Malinovsky Karel CZE 2459 Czech Republic 5,5 19,50 0,0
4 6
IM Cernousek Lukas CZE 2458 Czech Republic 4,5 19,25 0,0
5 3
IM Kraus Tomas CZE 2449 Czech Republic 4,5 19,00 0,0
6 8
GM Mihok Oliver HUN 2552 Hungary 4,5 18,75 0,0
7 10
GM Stefansson Hannes Hlifar ISL 2542 Iceland 4,5 16,00 0,0
8 5
IM Horvath Dominik AUT 2446 Austria 3,0 11,75 0,0
9 7
IM Yankelevich Lev GER 2461 Germany 2,5 8,00 0,0
10 9
Mikes Jan CZE 2373 Czech Republic 2,0 8,25 0,0

FIDE OPEN

GAMES chessbase pgn




Sakk



Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 5
FM Miesbauer Jan CZE 2392 SK Dopravni podnik Praha 6,5 0,0 48,5 52,5
2 2
IM Schnider Gert AUT 2423 Austria 6,5 0,0 48,0 53,0
3 6
IM Bures Jaroslav CZE 2386 SK Slavoj Poruba 6,5 0,0 46,5 51,0
4 7
GM Neuman Petr CZE 2376 Cesky Lev Kolesovice-SK 6,5 0,0 45,5 49,0
5 22
FM Finek Vaclav CZE 2210 TJ Desko Liberec 6,5 0,0 45,0 49,0
6 4
IM Pulpan Jakub CZE 2410 SK Dopravni Podnik Praha 6,5 0,0 44,5 48,5
7 3
GM Velicka Petr CZE 2410 Sachovy klub HM Ostrava 6,5 0,0 44,0 48,0
8 10
FM Hollan Martin CZE 2338 Slavia Kromeriz 6,5 0,0 43,5 47,5
9 14
Bulockin Martin CZE 2301 2222 SK Polabiny 6,5 0,0 40,5 44,0
10 1
IM Nagy Gabor HUN 2489 Hungary 6,0 0,0 46,0 50,5
11 19
FM Svanda Ondrej CZE 2238 Moravska Slavia Brno 6,0 0,0 44,0 47,5
12 12
FM Mostbauer Florian AUT 2309 Austria 6,0 0,0 42,0 46,0
13 37
FM Bartos Jan CZE 2110 Unichess 6,0 0,0 41,0 43,0
14 18
FM Hiermann Dietmar AUT 2250 Austria 6,0 0,0 39,5 43,5
15 16
Sanz Wawer Daniel POL 2282 Poland 5,5 0,0 47,0 51,0
16 11
FM Hollan Petr CZE 2314 Slavia Kromeriz 5,5 0,0 46,5 51,0
17 26
Gloser David CZE 2191 2222 Sk Polabiny 5,5 0,0 46,0 49,5
18 20
Toman Ondrej CZE 2217 TJ Sokol Udlice 5,5 0,0 45,0 48,5
19 13
Stinka Jakub CZE 2305 QCC Ceske Budejovice 5,5 0,0 44,0 48,5
20 9
FM Simek Petr CZE 2344 Unichess 5,5 0,0 43,5 47,5
21 8
IM Plischki Sebastian GER 2364 Germany 5,5 0,0 43,0 47,0
22 41
Nagy Ladislav CZE 2094 QCC Ceske Budejovice 5,5 0,0 41,5 45,0
23 24
Vltavsky Vladimir CZE 2202 SK Zikuda Turnov 5,5 0,0 40,0 43,5
24 29
FM Bombek Peter SVK 2181 Slovakia 5,5 0,0 39,5 42,0
25 62
Novotny David CZE 1945 TJ Kobylisy 5,5 0,0 36,5 39,5
26 27
Marsalek Zdenek CZE 2190 SK Zikuda Turnov 5,0 0,0 45,0 47,5
27 25
FM Jedlicka Ales CZE 2194 2222 SK Polabiny 5,0 0,0 44,0 47,0
28 46
Toman Jan CZE 2061 SK Tachov 5,0 0,0 43,5 47,0
29 15
Zeman Matyas CZE 2284 Moravska Slavia Brno 5,0 0,0 41,5 44,0
30 42
Routner Jakub CZE 2091 TJ Kobylisy 5,0 0,0 41,5 43,0
31 55
Horak Jan CZE 1992 Region Panda 5,0 0,0 41,0 44,5
32 17
FM Frank Emanuel AUT 2271 Austria 5,0 0,0 40,0 43,5
33 23
FM Parizek Vojtech CZE 2207 TJ Kobylisy 5,0 0,0 40,0 43,5
34 44
Placer Sebastian CZE 2065 QCC Ceske Budejovice 5,0 0,0 40,0 43,0
35 52
Ruiz Buendia Miguel ESP 2006 Spain 5,0 0,0 39,0 41,5
36 75
Stehlik Jiri CZE 1855 Sokol Kolin 5,0 0,0 39,0 41,0
37 60
Hosnedl Matyas CZE 1976 Sachova Akademie VSTE 5,0 0,0 39,0 41,0
38 38
Balint Peter AUT 2105 Austria 5,0 0,0 38,5 42,0
39 49
Stevik Patrik SVK 2047 Slovakia 5,0 0,0 38,5 41,5
40 33
Barak David CZE 2126 SK Duras BVK 5,0 0,0 38,5 41,0
41 45
Sykora Ondrej CZE 2065 SK Zikuda Turnov 5,0 0,0 38,0 41,0
42 59
Hlavac Rudolf CZE 1980 TJ Olympie Hroznetin 5,0 0,0 37,0 39,0
43 32
Delitzsch Juergen GER 2141 Germany 5,0 0,0 35,5 37,5
44 50
Paulus Vaclav CZE 2039 1. Novoborsky SK 5,0 0,0 35,0 38,0
45 51
Mrazik Tomas CZE 2020 Sachovy klub Lokomotiva Brno 5,0 0,0 33,0 35,5
46 28
Hak David CZE 2188 SACHklub Tabor 4,5 0,0 41,0 44,5
47 65
Novak Vaclav CZE 1926 TJ CZ Strakonice 4,5 0,0 40,5 44,5
48 56
Zauner Christoph AUT 1992 Austria 4,5 0,0 39,5 42,5
49 30
FM Kozak Milos CZE 2174 SK Slavoj Litomerice 4,5 0,0 38,5 42,0
50 40
Perkampus Laurin GER 2096 Germany 4,5 0,0 37,0 40,5
51 54
Broz Petr CZE 1994 TJ Desko Liberec 4,5 0,0 37,0 40,0
52 63
Ondrejat Miroslav CZE 1939 TJ Tasovice 4,5 0,0 37,0 40,0
53 58
Nezval Filip CZE 1982 SK Duras BVK 4,5 0,0 36,5 39,0
54 85
Soucek Jan CZE 1751 Sachy Stepan 4,5 0,0 36,0 38,5
55 48
Hurtik Matej CZE 2047 1. Novoborsky SK 4,5 0,0 36,0 38,0
56 61
Stastny Petr CZE 1947 SK Teplice 4,5 0,0 35,5 39,0
57 47
Rolinek Dominik CZE 2056 Sokol Tabor 4,5 0,0 32,0 35,0
58 43
Skola Miroslav CZE 2072 TJ Ostrava 4,5 0,0 30,5 32,5
59 69
Janous Marek CZE 1903 SK 64 Plzen 4,0 0,0 41,5 45,0
60 67
Jirousek Jan CZE 1914 2222 SK Polabiny 4,0 0,0 40,5 43,0
61 96
Cizek Jan CZE 1582 Sachovy klub Svetla nad Sazavo 4,0 0,0 37,5 41,5
62 34
Zdrazil Tomas CZE 2124 Sachovy klub Olomouc 4,0 0,0 37,5 41,5
63 35
FM Lys Josef CZE 2124 Sokol Brusperk 4,0 0,0 37,0 40,0
64 53
Groh Jiri CZE 1997 SK Sokol Vysehrad 4,0 0,0 37,0 40,0
65 36
Bub Volker GER 2122 Germany 4,0 0,0 36,5 38,5
66 73
Stary Lukas CZE 1867 Jiskra Hermanuv Mestec 4,0 0,0 35,5 38,0
67 64
Soucek Petr CZE 1929 Unichess 4,0 0,0 35,0 37,0
68 68
Musil Vitezslav CZE 1904 Agentura 64 Grygov 4,0 0,0 33,5 35,0
69 81
Prazak Daniel CZE 1778 Sachova Akademie VSTE 4,0 0,0 33,0 35,0
70 90
Bauer Jan CZE 1712 Sachova Akademie VSTE 4,0 0,0 28,5 30,0
71 74
Baloun Tomas CZE 1859 SK Tyn nad Vltavou 4,0 0,0 28,0 30,0
72 39
Malinovsky Petr CZE 2102 Lokomotiva Krnov 3,5 0,0 41,5 45,5
73 21
CM Mostbauer Maximilian AUT 2217 Austria 3,5 0,0 41,0 43,5
74 57
Hoke Petr CZE 1987 SK Slavoj Litomerice 3,5 0,0 39,0 41,0
75 100
Nagyova Daniela CZE 1498 QCC Ceske Budejovice 3,5 0,0 37,0 40,5
76 89
Kacirek Pavel CZE 1716 Region Panda 3,5 0,0 35,5 38,0
77 95
Simunek Jakub Simon CZE 1596 Sachova Akademie VSTE 3,5 0,0 35,0 38,0
78 99
Cipl Jan CZE 1532 Sachovy klub Svetla nad Sazavo 3,5 0,0 34,5 37,5
79 91
Kotal Vit CZE 1703 Sachova Akademie VSTE 3,5 0,0 34,0 36,5
80 77
Rusek Walter AUT 1805 Austria 3,5 0,0 33,0 35,0
81 66
Pors Jaroslav CZE 1918 SK Zikuda Turnov, Z.S. 3,5 0,0 32,5 35,0
82 79
Fuciman Ondrej CZE 1803 SACHklub Tabor 3,5 0,0 32,5 34,5
83 70
Bartos Karel CZE 1884 SK Bohemia Pardubice 3,5 0,0 32,5 34,5
84 94
Svoboda Petr CZE 1633 Slavia Ceske Budejovice 3,5 0,0 28,0 30,0
85 71
Tajovsky Matej CZE 1882 SK Duras BVK 3,5 0,0 26,0 27,5
86 92
Vilimek Vit CZE 1680 SK Line 3,0 0,0 41,5 45,0
87 31
Steiner Bruno AUT 2152 Austria 3,0 0,0 36,0 38,5
88 97
Steinbauer Sebastian CZE 1561 SACHklub Tabor 3,0 0,0 34,0 36,5
89 82
Lang Simon CZE 1763 Sachovy klub Svetla nad Sazavo 3,0 0,0 30,0 31,5
90 76
Vojta Dalibor CZE 1839 SK Prestice 3,0 0,0 29,5 31,5
91 86
Rolinkova Lucie CZE 1748 Sachova Akademie VSTE 3,0 0,0 28,5 30,5
92 80
Horyna Josef CZE 1787 TJ Sokol Praha-Vrsovice 2,5 0,0 32,0 34,0
93 84
Juhanak Daniel CZE 1754 Unichess 2,5 0,0 31,5 33,5
94 72
Paluska Karol SVK 1873 Slovakia 2,5 0,0 31,5 33,5
95 78
Vahala Tomas CZE 1804 SK Tyn nad Vltavou 2,5 0,0 31,0 33,0
96 98
Hostasa Petr CZE 1555 SK Olympia Ceske Budejovice, Z 2,5 0,0 27,0 28,5
97 88
Chval Zdenek CZE 1721 QCC Ceske Budejovice 2,0 0,0 31,0 32,5
98 83
Zelba Lukas CZE 1762 Sachovy klub Lipa 2,0 0,0 29,0 30,5
99 87
Sedivy Karel CZE 1722 TJ Spartak Sobeslav 2,0 0,0 27,5 29,0
100 93
Suliga Eckhard GER 1650 Germany 2,0 0,0 25,5 26,5

Official site

Closed GM, FIDE Open – A, FIDE Open – B