Chess in the City 2019-5th Tiszaujvaros Open 2019-11-21 – 24 -Végeredménnyel

Chess in the City 2019-5th Tiszaujvaros Open 2019-11-21 – 24 -Végeredménnyel

Három csoportban zajlottak versenyek, ahol főversenyt a 21 éves Kaczúr Flórián nyerte meg. Az U2000 csoportban az ukrán Guivan Vasily nyert 7/6 Az U1700 csoportban Lazsadi Kerka Lilla 7/6 nyert A kis-tinik közül Füle Simon teljesítménye emelkedik ki 7/5 Performance rating 2452 FIDE rtg +/- 110,4 Points 5 Rank 4 Természeteen grat az érmeseknek és midenkinek

Részletek lentebb a chesSresultson Open 

Élő: 2000  

Élő: 1700 

A verseny győztese: A 21 éves Kaczúr Flórián 7/6!
Performance rating 2629
FIDE rtg +/- 12,3

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Pts.  TB1  TB2  TB3 Rp w-we K rtg+/-
1 2
IM Kaczur Florian HUN 2464 6,0 32,0 26,5 2629 2629 1,23 10 12,3
2 5
IM To Nhat Minh HUN 2349 5,5 30,5 23,5 2474 2474 0,98 10 9,8
3 1
GM Tran Tuan Minh VIE 2509 5,5 30,5 22,0 2513 2513 0,13 10 1,3
4 23
Fule Simon HUN 2150 5,0 30,5 19,0 2452 2452 2,76 40 110,4
5 10
FM Deak Sandor HUN 2275 5,0 28,0 21,5 2320 2320 0,86 10 8,6
6 7
Bilych Olexiy UKR 2337 5,0 27,5 19,0 2352 2352 0,22 20 4,4
7 13
Aliferenko Aleksei UKR 2221 4,5 27,5 20,0 2297 2297 0,76 20 15,2
8 8
FM Vanczak Tamas HUN 2307 4,5 27,5 17,0 2267 2267 -0,31 20 -6,2
9 6
IM Tiba Vladyslav UKR 2348 4,5 26,0 17,5 2262 2262 -0,68 10 -6,8
10 3
IM Videki Sandor HUN 2408 4,0 31,5 20,5 2335 2335 -0,52 10 -5,2
11 21
FM Ongut Tamas Gunes HUN 2164 4,0 28,5 18,5 2291 2291 1,23 40 49,2
12 15
IM Borsos Bogdan UKR 2220 4,0 28,5 17,0 2281 2281 0,54 10 5,4
13 32
Lymar Vladislav UKR 2081 4,0 27,5 17,5 2303 2303 1,96 40 78,4
14 4
FM Papp Tamas HUN 2350 4,0 27,0 18,5 2257 2257 -0,78 20 -15,6
15 11
Gyurkovics Bence Dr. HUN 2260 4,0 26,0 17,0 2255 2255 0,00 20 0,0
16 22
Dobai Szabolcs HUN 2162 4,0 23,5 15,5 2210 2210 0,67 20 13,4
17 9
IM Ianov Viktor UKR 2294 4,0 23,5 13,5 2158 2158 -1,17 10 -11,7
18 30
FM Csala Imre HUN 2093 4,0 23,0 13,0 2191 2191 0,94 20 18,8
19 18
Szilagyi Norbert HUN 2174 3,5 26,0 16,5 2235 2235 0,55 40 22,0
20 31
Farkas Istvan HUN 2083 3,5 26,0 15,5 2203 2203 1,12 20 22,4
21 14
Leszko Bence HUN 2221 3,5 25,0 15,0 2158 2158 -0,62 40 -24,8
22 16
Gal Hanna Krisztina HUN 2200 3,5 24,5 14,5 2133 2133 -0,64 20 -12,8
23 26
Vodila Martin Botond HUN 2142 3,5 23,5 14,0 2166 2166 0,19 40 7,6
24 24
Pribelszky Bence HUN 2145 3,5 23,0 10,5 2099 2099 -0,47 40 -18,8
25 25
Papp Bence HUN 2142 3,5 21,5 13,5 2139 2139 0,19 40 7,6
26 35
Rizsonkov Vlagyimir UKR 2067 3,5 21,0 10,0 2070 2070 0,04 20 0,8
27 12
Tran David HUN 2227 3,0 26,0 13,0 2092 2092 -1,07 40 -42,8
28 19
Udvardi Zalan HUN 2171 3,0 25,0 13,5 2142 2142 -0,34 40 -13,6
29 38
Verbin Valentina MDA 2030 3,0 25,0 13,0 2152 2152 1,06 40 42,4
30 20
FM Levay Sorin ROU 2170 3,0 25,0 13,0 2077 2077 -0,90 20 -18,0
31 34
WFM Gaal Zsoka HUN 2074 3,0 23,5 12,0 2118 2118 0,34 40 13,6
32 29
WFM Demeter Dorina HUN 2104 3,0 23,0 12,5 2116 2116 0,07 40 2,8
33 17
FM Borsavolgyi Tamas HUN 2191 3,0 21,0 12,5 2040 2040 -1,46 20 -29,2
34 41
Palii Alex ROU 1976 3,0 20,0 9,0 1964 1964 -0,11 40 -4,4
35 36
Palczert Matyas HUN 2057 3,0 19,5 8,0 2010 2010 -0,48 40 -19,2
36 39
Gyurkovics Miklos HUN 2018 2,5 24,0 12,5 2067 2067 0,39 20 7,8
37 43
Farkas Otto Jr. HUN 1925 2,5 20,5 7,5 1895 1895 -0,21 40 -8,4
38 44
Zelena Tamas HUN 1910 2,5 20,0 9,0 1858 1858 -0,43 20 -8,6
39 37
Kelemen Imre HUN 2043 2,5 19,0 8,0 1913 1913 -1,15 20 -23,0
40 33
Trajber Csaba Dr. HUN 2080 2,0 18,0 7,0 1926 1926 -1,09 20 -21,8
41 40
Samu Sorin-Mihai ROU 1991 2,0 18,0 5,5 1787 1787 -1,45 20 -29,0
42 42
Peppas Hrisovaladis UKR 1931 2,0 17,5 5,0 1799 1799 -0,89 40 -35,6
43 28
Pogany Zsombor HUN 2111 1,5 21,5 8,5 1981 1981 -0,88 40 -35,2
44 45
Suhajda Sandor HUN 1647 1,0 23,0 7,0 1302 1302 -0,58 20 -11,6
45 27
Kovacs Tamas HUN 2122 0,0 17,5 0,0 0 0 0,00 20 0,0