Hungarian Chess League, (2014/2015) Round 1. 2014. október 12 ASE Paks

ASE Paks – Pénzügyőr SE
2014. október 12.
Erzsébet Nagy Szálloda
7030 Paks, Szent István tér 2.

  2014.10.12 10:00 – Élő közvetítés
Team

1. HVSE
2. HÜSI SC
3. ASE Paks
4. Dunaharaszti MTK
5. MLTC
6. Budapesti Titánok
7. Aquaprofit-NTSK
8. Pénzügyőr SE
9. ASS-Makói SVSE
10. Szigetszentmiklós

Round

Round 1. 2014. október 12.
Round 2. 2014. november 16.
Round 3. 2014. november 30.
Round 4. 2014. december 14.
Round 5. 2015. január 25.
Round 6. 2015. február 08.
Round 7. 2015. március 01.
Round 8. 2015. március 22.
Round 9. 2015. április 26.

Round 1. 2014. október 12.

HVSE – Szigetszentmiklós
2014. október 12.
Tó Vendéglő
9700 Szombathely, Rumi Rajki sétány 1.

HÜSI SC – ASS-Makói SVSE
2014. október 12.
Geodézia Zrt.
1149 Budapest, Bosnyák tér 5.

ASE Paks – Pénzügyőr SE
2014. október 12.
Erzsébet Nagy Szálloda
7030 Paks, Szent István tér 2.

Dunaharaszti MTK – Aquaprofit-NTSK
2014. október 12.
József Attila Művelődési Ház
2330 Dunaharaszti, Táncsics Mihály utca 2.

MLTC – Budapesti Titánok
2014. október 12.
Erzsébetliget MLTC klub
1165 Budapest, Bökényföldi út 27.

_______________________________________________

Round 2. 2014. november 16.

Szigetszentmiklós – Budapesti Titánok
2014. november 16.
Sporttelep
2310 Szigetszentmiklós, Sport u. 8.

Aquaprofit-NTSK – MLTC
2014. november 16.
Halis István Városi Könyvtár
8800 Nagykanizsa, Kálvin tér 5.

Pénzügyőr SE – Dunaharaszti MTK
2014. november 16.
NAV Informatikai Székház
1143 Budapest, Hungária krt.112-114.

ASS-Makói SVSE – ASE Paks
2014. november 16.
Kollégium
6900 Makó, Szent János tér 19/A. II/15.

HVSE – HÜSI SC
2014. november 16.
Tó Vendéglő
9700 Szombathely, Rumi Rajki sétány 1.

_______________________________________________

Round 3. 2014. november 30.

HÜSI SC – Szigetszentmiklós
2014. november 30.
Geodézia Zrt.
1149 Budapest, Bosnyák tér 5.

ASE Paks – HVSE
2014. november 30.
Erzsébet Nagy Szálloda
7030 Paks, Szent István tér 2.

Dunaharaszti MTK – ASS-Makói SVSE
2014. november 30.
József Attila Művelődési Ház
2330 Dunaharaszti, Táncsics Mihály utca 2.

MLTC – Pénzügyőr SE
2014. november 30.
Erzsébetliget MLTC klub
1165 Budapest, Bökényföldi út 27.

Budapesti Titánok – Aquaprofit-NTSK
2014. november 30.
Podmaniczky-Vigyázó Kastély Rendezvényház
1173 Budapest, Pesti út 115.

_______________________________________________

Round 4. 2014. december 14.

Szigetszentmiklós – Aquaprofit-NTSK
2014. december 14.
Sporttelep
2310 Szigetszentmiklós, Sport u. 8.

Pénzügyőr SE – Budapesti Titánok
2014. december 14.
NAV Informatikai Székház
1143 Budapest, Hungária krt.112-114.

ASS-Makói SVSE – MLTC
2014. december 14.
Kollégium
6900 Makó, Szent János tér 19/A. II/15.

HVSE – Dunaharaszti MTK
2014. december 14.
Tó Vendéglő
9700 Szombathely, Rumi Rajki sétány 1.

HÜSI SC – ASE Paks
2014. december 14.
Geodézia Zrt.
1149 Budapest, Bosnyák tér 5.

_______________________________________________

Round 5. 2015. január 25.

ASE Paks – Szigetszentmiklós
2015. január 25.
Erzsébet Nagy Szálloda
7030 Paks, Szent István tér 2.

Dunaharaszti MTK – HÜSI SC
2015. január 25.
József Attila Művelődési Ház
2330 Dunaharaszti, Táncsics Mihály utca 2.

MLTC – HVSE
2015. január 25.
Erzsébetliget MLTC klub
1165 Budapest, Bökényföldi út 27.

Budapesti Titánok – ASS-Makói SVSE
2015. január 25.
Podmaniczky-Vigyázó Kastély Rendezvényház
1173 Budapest, Pesti út 115.

Aquaprofit-NTSK – Pénzügyőr SE
2015. január 25.
Halis István Városi Könyvtár
8800 Nagykanizsa, Kálvin tér 5.
_______________________________________________

Round 6. 2015. február 08.

Szigetszentmiklós – Pénzügyőr SE
2015. február 08.
Sporttelep
2310 Szigetszentmiklós, Sport u. 8.

ASS-Makói SVSE – Aquaprofit-NTSK
2015. február 08.
Kollégium
6900 Makó, Szent János tér 19/A. II/15.

HVSE – Budapesti Titánok
2015. február 08.
Tó Vendéglő
9700 Szombathely, Rumi Rajki sétány 1.

HÜSI SC – MLTC
2015. február 08.
Geodézia Zrt.
1149 Budapest, Bosnyák tér 5.

ASE Paks – Dunaharaszti MTK
2015. február 08.
Erzsébet Nagy Szálloda
7030 Paks, Szent István tér 2.

_______________________________________________

Round 7. 2015. március 01.

Dunaharaszti MTK – Szigetszentmiklós
2015. március 01.
József Attila Művelődési Ház
2330 Dunaharaszti, Táncsics Mihály utca 2.

MLTC – ASE Paks
2015. március 01.
Erzsébetliget MLTC klub
1165 Budapest, Bökényföldi út 27.

Budapesti Titánok – HÜSI SC
2015. március 01.
Podmaniczky-Vigyázó Kastély Rendezvényház
1173 Budapest, Pesti út 115.

Aquaprofit-NTSK – HVSE
2015. március 01.
Halis István Városi Könyvtár
8800 Nagykanizsa, Kálvin tér 5.

Pénzügyőr SE – ASS-Makói SVSE
2015. március 01.
NAV Informatikai Székház
1143 Budapest, Hungária krt.112-114.

_______________________________________________

Round 8. 2015. március 22.

Szigetszentmiklós – ASS-Makói SVSE
2015. március 22.
Sporttelep
2310 Szigetszentmiklós, Sport u. 8.

HVSE – Pénzügyőr SE
2015. március 22.
Tó Vendéglő
9700 Szombathely, Rumi Rajki sétány 1.

HÜSI SC – Aquaprofit-NTSK
2015. március 22.
Geodézia Zrt.
1149 Budapest, Bosnyák tér 5.

ASE Paks – Budapesti Titánok
2015. március 22.
Erzsébet Nagy Szálloda
7030 Paks, Szent István tér 2.

Dunaharaszti MTK – MLTC
2015. március 22.
József Attila Művelődési Ház
2330 Dunaharaszti, Táncsics Mihály utca 2.

_______________________________________________

Round 9. 2015. április 26.

MLTC – Szigetszentmiklós
2015. április 26.
Erzsébetliget MLTC klub
1165 Budapest, Bökényföldi út 27.

Budapesti Titánok – Dunaharaszti MTK
2015. április 26.
Podmaniczky-Vigyázó Kastély Rendezvényház
1173 Budapest, Pesti út 115.

Aquaprofit-NTSK – ASE Paks
2015. április 26.
Halis István Városi Könyvtár
8800 Nagykanizsa, Kálvin tér 5.

Pénzügyőr SE – HÜSI SC
2015. április 26.
NAV Informatikai Székház
1143 Budapest, Hungária krt.112-114.

ASS-Makói SVSE – HVSE
2015. április 26.
Kollégium
6900 Makó, Szent János tér 19/A. II/15.