Hungarian Chess League, Round 5. 2017. január 29.

Hungarian Chess League, Round 5. 2017. január 29.

NB I. Szabó László csoport(2016/2017)

5. forduló

5.forduló

Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
ASE Paks 3.06.0 DVTK
HVSE-Infraplan 8.03.0 HASE-Lila Futó I.
Aquaprofit-NTSK I. 7.54.5 Pénzügyőr SE
Duocor-Makói SVSE 5.56.5 Dunaharaszti MTK
Aquaréna Kőbánya SC 8.04.0 Z.Csuti-Hydrocomp SK

ASE Paks 3.0 – 6.0 DVTK

Cím Élő ASE Paks Eredmény DVTK Élő Cím
1 GM 2645 Berkes Ferenc Kryvoruchko Yuriy 2701 GM
2 GM 2619 Perunovic Milos 01 Areshchenko Aleksander 2675 GM
3 GM 2583 Papp Gábor 1/21/2 Prohászka Péter 2591 GM
4 GM 2579 Ács Péter 1/21/2 Jr. Héra Imre 2619 GM
5 GM 2518 Sedlak Nikola 1/21/2 Kravtsiv Martyn 2636 GM
6 GM 2545 Nevednichy Vladislav 1/21/2 Torma Róbert 2488 IM
7 GM 2510 Szabó Krisztián 01 Korpa Bence 2474 IM
8 GM 2444 Grószpéter Attila 1/21/2 Bagi Máté 2446 IM
9 IM 2445 Lizák Péter Kun Gábor 2359
10 2427 Kaczúr Flórián 01 dr. Medvegy Nóra 2361 IM
11 IM 2421 Vidéki Sándor 1/21/2 Handó Vilmos 2347 FM
12 2170 Szente Varga Fruzsina Bálint Vilmos 2334

HVSE-Infraplan 8.0 – 3.0 HASE-Lila Futó I.

Cím Élő HVSE-Infraplan Eredmény HASE-Lila Futó I. Élő Cím
1 GM 2579 Jankovic Alojzije 1/21/2 Almási Zoltán 2702 GM
2 GM 2566 Ruck Róbert 10 Beliavsky Alexander 2605 GM
3 IM 2469 Németh Miklós 1/21/2 Chatalbashev Boris 2534 GM
4 GM 2457 Petrík Tomás Horváth József 2508 GM
5 IM 2456 Dr. Kovács Gábor 1/21/2 Stohl Igor 2495 GM
6 IM 2437 Petényi Tamás 10 Hoang Thanh Trang 2470 GM
7 IM 2371 Kiss Attila 1/21/2 Tolnai Tibor 2464 GM
8 IM 2316 Csonka Attila István 10 Nguyen Huynh Minh Huy 2449 GM
9 2348 Sárdy Péter 1/21/2 dr. Szabó Zsolt 2295
10 FM 2305 Nagy Bence 10 Rigó János 2236 IM
11 WGM 2283 Némethné Lakos Nikoletta 1/21/2 Seres Béla 2190
12 2234 Czupor Attila 10 Görcsi Gábor 2187 FM

Aquaprofit-NTSK I. 7.5 – 4.5 Pénzügyőr SE

Cím Élő Aquaprofit-NTSK I. Eredmény Pénzügyőr SE Élő Cím
1 GM 2621 Balogh Csaba 1/21/2 Antal Gergely 2541 GM
2 GM 2641 Ivanisevic Ivan 1/21/2 Horváth Csaba 2497 GM
3 GM 2640 Lenic Luka 1/21/2 Balog Imre 2548 GM
4 GM 2649 Márkus Róbert 10 Hujbert Flórián 2464 IM
5 GM 2585 Erdős Viktor 1/21/2 Fogarasi Tibor 2368 GM
6 GM 2555 Ribli Zoltán 1/21/2 Seres Lajos 2390 GM
7 GM 2557 Medvegy Zoltán 1/21/2 Szük Balázs 2371 IM
8 IM 2506 Aczél Gergely 01 Bakos Balázs 2412 FM
9 GM 2446 dr. Flumbort András 10 Szamosközi Gábor 2334 FM
10 IM 2467 Jr. Galyas Miklós 10 Gara Anita 2349 IM
11 FM 2245 Krstulovic Alex 1/21/2 Istvanovszki Martin 2307 FM
12 WIM 2283 Havanecz Bianka 10 Benke Károly 1734

Duocor-Makói SVSE 5.5 – 6.5 Dunaharaszti MTK

Cím Élő Duocor-Makói SVSE Eredmény Dunaharaszti MTK Élő Cím
1 GM 2498 Mihók Olivér 1/21/2 Stevic Hrvoje 2602 GM
2 GM 2522 Kovacevic Alekszandar 1/21/2 Gonda László 2490 GM
3 IM 2471 Sipos István 01 Jovanovic Zoran 2526 GM
4 FM 2398 Csonka Balázs 1/21/2 Almási István 2423 IM
5 IM 2397 Grünberg Mihai 01 Kovacevic Blazimir 2478 IM
6 IM 2279 Farkas Tibor 01 Faragó Iván 2410 GM
7 FM 2415 Horváth Zsolt 1/21/2 Popovics Ádám 2391 IM
8 IM 2373 Tatár Kis Szabolcs 1/21/2 Tompa János 2386 IM
9 IM 2375 Hajnal Zoltán 1/21/2 Grimm Dániel 2346 FM
10 IM 2382 Szalai Kornél 10 Loránd Norbert 2340 FM
11 2212 Péczely Sebastian Zsombor 10 Erdős Boglárka 2203
12 WFM 2195 Juhász Barbara 1/21/2 Kökény Norbert Adrián 2060

Aquaréna Kőbánya SC 8.0 – 4.0 Z.Csuti-Hydrocomp SK

Cím Élő Aquaréna Kőbánya SC Eredmény Z.Csuti-Hydrocomp SK Élő Cím
1 GM 2641 Vovk Andrey 1/21/2 Vajda Levente 2596 GM
2 GM 2576 Indjic Aleksandar 1/21/2 Szabo Gergely Andras Gyula 2540 GM
3 GM 2507 Nestorovic Nikola 01 Horváth Ádám 2498 GM
4 IM 2485 Vetoshko Volodymyr 10 Czebe Attila 2473 GM
5 IM 2430 Izsák Gyula 10 Mészáros Tamás 2408 IM
6 IM 2430 Nagy Gábor 1/21/2 Tésik Csaba 2340 FM
7 IM 2380 Horváth Dávid 1/21/2 Horváth Tamás 2367 IM
8 IM 2339 Könnyű János 10 Horváth Gyula 2335 IM
9 IM 2339 Turzó Attila 1/21/2 Mádl Ildikó 2324 IM
10 WFM 2349 Marjanovic Annamária 10 Dobos József 2283 IM
11 2299 Farkas Richárd 1/21/2 Csiszár Zoltán 2288 FM
12 2297 Polyik Péter 10 Bali Ádám 1970