LIVE! – Arad Open 2019-07-24 – 2019-08-01 – Magyar sakkozókkal

LIVE! – Arad Open 2019-07-24 – 2019-08-01 – Magyar sakkozókkal

Elrajtolt a 229 sakkozóval az Arad Open 2019, köztük kilenc magyar résztvevővel – öt nagymester és két női nagymester. A nem rég védet ért magyar rapid bajnokság harmadik helyezettjével GM Czebe Attilával (Rajtlista: 9. – Élő: 2436),és a nem rég nagymester lett WGM Marjanovics Annamáriával (Rajtlista:25. – Élő: 2343)

Official Homepage of the Organizer

STARTING RANK CLIK HERE

Starting rank

No. Name FideID FED RtgI RtgN Club/City
1
GM Mastrovasilis Dimitrios 4202694 GRE 2589 0
2
GM Istratescu Andrei 1200372 ROU 2555 2555 Csu Universitatea De Vest Timi
3
GM Svetushkin Dmitry 13900463 MDA 2528 0
4
GM Jianu Vlad-Cristian 1208110 ROU 2523 2523 Csc Ghiroda Si Giarmata Vii
5
IM Costachi Mihnea 1217518 ROU 2471 2471 Cs Politehnica Iasi
6
FM Schitco Ivan 13905465 MDA 2462 0
7
IM Gorodetzky David 2813416 ISR 2461 0
8
FM Song Raymond 3203824 TPE 2456 0
9
GM Czebe Attila 705268 HUN 2436 0
10
IM David Alexandru-Vasile 1223453 ROU 2428 2426 Acs Sah Club Vados Arad
11
IM Macovei Andrei 13904680 MDA 2424 0
12
IM Petrisor Adrian-Marian 1213741 ROU 2422 0
13
WGM Zawadzka Jolanta 1122320 POL 2422 0
14
IM Soltanici Ruslan 13900889 MDA 2408 0
15
FM Martinovici Ilie 13907034 MDA 2407 0
16
FM Banzea Alexandru-Bogdan 1232622 ROU 2405 2405 Clubul Central De Sah Bucurest
17
FM Secheres Adrian-Simion 1217445 ROU 2394 2394 Csu Universitatea De Vest Timi
18
IM Ahlander Bjorn 1700251 SWE 2391 0
19
IM Peptan Corina-Isabela 1201930 ROU 2375 2375 Csm Bucuresti
20
IM Bogdan Dan 1202928 ROU 2370 2370 Acs Sah Club Vados Arad
21
IM Nester Ihor 14107600 UKR 2361 0
22
FM Stoleriu George 1227505 ROU 2360 2372 Cs Politehnica Iasi
23
FM Gheorghiu Calin 1200305 ROU 2345 2354 Cs Politehnica Iasi
24
FM Ileana George 1219502 ROU 2344 2344 Cs Tinerii Maestri Bucuresti
25
WGM Marjanovic Annamaria 750930 HUN 2343 0
26
FM Dobre Claudiu-Cristian 1211854 ROU 2340 2339 Cs Universitatea Targoviste
27
NM Bonte Andrei-Mihai 1210297 ROU 2337 2337 Cs Universitatea Targoviste
28
IM Balla Tamas-Kristof 1208497 ROU 2336 2340 Acs Sah Club Vados Arad
29
IM Manea Alexandru 1207660 ROU 2333 2346 Cs Universitar Ploiesti
30
CM Ciorgovean Iustin 1242911 ROU 2330 2270 Csu Universitatea De Vest Timi
31
FM Tomici Stefan 1218417 ROU 2329 2329 Cs Studentesc Medicina Timisoa
32
IM Ardeleanu Alin 1200658 ROU 2323 2323 Acs “petra-Sah” Satu Mare
33
IM Florescu Codrut-Constantin 1202200 ROU 2312 2312 Acs Comex Bucuresti
34
FM Patrascu Catalin-Lucian 1229052 ROU 2292 2292 Csm Focsani 2007
35
FM Gorodetzky Matan 2813394 ISR 2290 0
36
FM Gilea Lucian 1206907 ROU 2287 2287 Acs Smart Galati
37
FM Dicu Razvan-Stefan 1220217 ROU 2286 2286 Cs Otopeni
38
FM Nastase Robert-Paul 1221175 ROU 2283 2283 Cs Otopeni
39
FM Talu Mircea 1223356 ROU 2278 2278 Css Viitorul Cluj-Napoca
40
FM Pop Alexandru 1220837 ROU 2276 2276 Cs Otopeni
41
FM Vasiesiu Victor 1243772 ROU 2269 2269 Css Targu Mures
42
FM Barrish Daniel 14304600 RSA 2237 0
43
Starcevic Ante Leon 14543613 CRO 2217 0
44
FM Lyell Mark 402354 ENG 2216 0
45
CM Ursan Petru-Sebastian 1227556 ROU 2212 2212 Css Nr. 1 Timisoara
46
FM Pasti Aron 785857 HUN 2209 0
47
CM Martian Dragos-Daniel 1203606 ROU 2201 2185 Acs Logic Delta
48
FM Daianu Cristian-Clement 1208926 ROU 2199 2199 Cs Otopeni
49
IM Kantorik Marian 14900513 SVK 2196 0
50
CM Ghimpu Samuel-Timotei 1238175 ROU 2193 2165 Csu Universitatea De Vest Timi
51
Michalicka Milan 14913089 SVK 2190 0
52
AGM Kelly Ladislau-Endre 1214705 ROU 2182 2182 Acs Sah Club Vados Arad
53
CM Bulau Andrei-Cristian 1237691 ROU 2169 2244 Cs Universitar Ploiesti
54
IM Weinzettl Ernst 1600575 AUT 2165 0
55
CM Isfan Ioan-Marius 1231367 ROU 2164 2164 Cs Fairplay Braila
56
FM Pavlenko Bogdan 13900684 MDA 2164 0
57
Markovic Franjo-Josip 14541041 CRO 2160 0
58
I Dobrin Ionut-Alexandru 1248065 ROU 2142 2142 Csu Universitatea De Vest Timi
59
FM Costin Petrica 1218093 ROU 2127 2114 Acs “petra-Sah” Satu Mare
60
IM Mozes Ervin 1200151 ROU 2121 2137 Cs Universitatea Arad
61
CM Tunaru Alexandru A. 1256432 ROU 2111 2111 Cs Muncitorul Resita
62
CM Ciorica Mihai-Vlad 1225278 ROU 2110 2110 Css Nr. 1 Timisoara
63
I Chima Radu-Niculin 1224204 ROU 2105 2105 Asociatia Sah Club Bistrita
64
Nicora Cristi 13905031 MDA 2102 0
65
Sarmir Milos 14901889 SVK 2098 0
66
Mitran Anthony Cristian 240052 BEL 2089 0
67
Har-Even Abir 2803615 ISR 2083 0
68
WFM Visanescu Daria-Ioana 1200518 ROU 2079 2079 Acs Arnia Chessit
69
FM Peycheva Gergana 2916711 BUL 2065 0
70
I Avramescu Paul-Mihai 1219880 ROU 2061 2061 Cs Spartac Bucuresti
71
AIM Paraschiv Paul-Alexandru 1233688 ROU 2052 2032 Csc Ghiroda Si Giarmata Vii
72
WCM Aciu Malina-Andreea 1240323 ROU 2047 2047 Css Nr. 1 Timisoara
73
I Voinescu David-Ioan 1239740 ROU 2046 2046 Cs Dinamo Bucuresti
74
NM Kutnik Alexandru-Francisc 1202430 ROU 2043 2049 Acs Sissa Constanta
75
I Coca Cristi-Iulian 1237004 ROU 2043 2043 Csu Universitatea De Vest Timi
76
I Ungureanu Sandu 1212311 ROU 2042 2042 Acs Sah Club Vados Arad
77
NM Craciun Ovidiu 1207237 ROU 2039 2039 Sah Club Cugir
78
CM Luca Ionel 1205331 ROU 2039 2034 Cs Alcor Bucuresti
79
Gratze Michael 1613871 AUT 2037 0
80
I Balan Bogdan 1250728 ROU 2036 2027 Acs Jocul De Sah Ramnicu Valce
81
CM Samu Sorin-Mihai 1210165 ROU 2029 2062 Acs Sah Club Vados Arad
82
Marjanovic Gyorgy 731994 HUN 2026 0
83
NM Zaim Marian 1204114 ROU 2021 2021 Cs Muncitorul Resita
84
FM Fluerariu Radu-Cristian 1218727 ROU 2021 2007 Cs Studentesc Medicina Timisoa
85
I Albu George 1237128 ROU 2014 2014 Cs Politehnica Iasi
86
I Stroe Constantin 1245791 ROU 2008 2008 Acs Sah Club C&c Bucuresti
87
I Dobre Radu-Fabian 1254715 ROU 2004 1978 Clubul Central De Sah Bucurest
88
I Breitkopf Francisc 1202847 ROU 1994 1983 Cs Tinere Sperante Baia Mare
89
I Ursente Tudor-Alexandru 1217186 ROU 1983 1983 Cs Tinerii Maestri Bucuresti
90
Pietinen Pekka 502545 FIN 1973 0
91
I Secrieru Andrei-Cristian 1233718 ROU 1968 1968 Csu Universitatea De Vest Timi
92
I Sandor Tamas 1235281 ROU 1964 1964 Cs De Sah Ceramica Corund
93
CM Nedelcu Teodor-Cosmin 1246305 ROU 1963 1888 Scm Gloria Buzau
94
I Magold Victor 1250418 ROU 1962 1990 Acs Sah Club Vados Arad
95
FM Martin Perez Javier 2219581 ESP 1961 0
96
Bucek Eduard 14909804 SVK 1960 0
97
CM Mihai Catalin 1211412 ROU 1957 1957 Cs Universitar Ploiesti
98
IM Panush Viktor 13901052 MDA 1957 0
99
Kersten Julian 1628542 AUT 1951 0
100
CM Stancu Ovidiu-Grigore 1212133 ROU 1948 1948 Ac De Sah Alfil Pitesti
101
WCM Obada Ema 1234803 ROU 1946 1889 Cs Politehnica Iasi
102
WCM Bucur Denisa-Andreea 1238019 ROU 1943 1943 Cs Dinamo Bucuresti
103
I Turlea Constantin 1213628 ROU 1938 1934 Cs Universitar Ploiesti
104
I Pislariu Stefanel-Vasilica 1228803 ROU 1934 1934 Csm Pascani
105
CM Illes Sandor-Ferenc 1212648 ROU 1924 1924 Acs Juvenes Targu Mures
106
I Ieran Florin-Liviu 1208217 ROU 1921 1921 Cs Mediator Giarmata Vii
107
WCM Stanciu Andreea-Briana 1233769 ROU 1917 1917 Cs Otopeni
108
I Tampea Radu 1242768 ROU 1913 1913 Csm Unirea Alba Iulia
109
I Bobocea Laurentiu-Vlad 1228161 ROU 1908 1988 Css Viitorul Cluj-Napoca
110
I Mihai Cristian 1239333 ROU 1903 1903 Acs Smart Galati
111
CM Anghel Iulian-Mihai 1241532 ROU 1900 1900 Css Nr. 1 Timisoara
112
CM Bonte Arghir 1208543 ROU 1898 1934 Clubul De Sah Al Municipiului
113
CM Popa-Matei Viorel-Ovidiu 1214241 ROU 1895 1954 Acs Sah Club Vados Arad
114
I Mihet Vasile-Mihai 1214209 ROU 1895 1895 Cs Mediator Giarmata Vii
115
CM Georgescu Cristian 1210734 ROU 1891 1891 Cs Spartac Bucuresti
116
WCM Pelin Ana-Maria 1232916 ROU 1886 1886 Cs Dinamo Bucuresti
117
I Denes Attila-Norbert 1260359 ROU 1886 1886 Acs Juvenes Targu Mures
118
I Matei Adrian 1213814 ROU 1882 1866 Asociatia Sah Club Snagov
119
I Ion Dragos-Cosmin 1238760 ROU 1879 1879 Acs Sah Chindia Targoviste
120
Dracea Gheorghe 1219359 ROU 1878 0
121
I Maruntis Patrik-Robert 1259997 ROU 1876 1876 Acs Sah Club Vados Arad
122
I Palii Alex 1239147 ROU 1875 1829 Cs Universitatea Agora Sport C
123
Pop Laurentius Dr. 12948780 GER 1870 0
124
WCM Balan Briana-Cleopatra 1237551 ROU 1869 1869 Lps Satu Mare
125
I Magold Filip 1254456 ROU 1865 1884 Acs Sah Club Vados Arad
126
Pasti Anna 790834 HUN 1865 0
127
WCM Ciungan Diana-Alexandra 1219472 ROU 1862 1862 Css Nr. 1 Timisoara
128
Nagy Gabor 720844 HUN 1862 0
129
CM Bartha Andrei 1203088 ROU 1860 1860 Cs Universitatea Arad
130
Revencu Leon 13906445 MDA 1859 0
131
CM Fugulyan Grigore 1203983 ROU 1849 1889 Cs Universitatea Arad
132
I Radulescu Andrei 1278282 ROU 1844 1824 Ac De Sah Alfil Pitesti
133
I Veron Andrei-Stefan 1244213 ROU 1833 1833 Cs Vointa Satu Mare
134
I Veress Armand 1248294 ROU 1827 1818 Cs Logic 64 Brasov
135
I Baibarac Niculae 1243063 ROU 1826 1826 Sah Club Ramnicu Valcea
136
I Badelita Beniamin 1218603 ROU 1824 1824 Csm Cluj Napoca
137
I Panc Samuel 1266284 ROU 1821 1795 Css Nr. 1 Timisoara
138
I Balaban-Voia Alexandru 1241575 ROU 1814 1835 Acs Sah Club Vados Arad
139
CM Anuta Elefterie-Laurentiu 1204564 ROU 1813 1839 Cs Conpet Ploiesti
140
I Muntoiu Emanoil 1230719 ROU 1813 1813 Acs Turnul Alb Sibiu
141
I Dumitrescu Daniel 1256823 ROU 1812 1787 Csm Bucuresti
142
AFM Paraschiv Petronela-Alexandra 1233696 ROU 1810 1760 Csu Universitatea De Vest Timi
143
WCM Didiliuc Dariana-Gabriela 1224107 ROU 1809 1809 Cs Universitar Ploiesti
144
I Marchidan Costica 1222481 ROU 1801 1801 Clubul De Sah Al An Bucuresti
145
Radu David Cr. 1265717 ROU 1797 0
146
I Gheorghiu Alexandru-Dan 1236229 ROU 1796 1796 Csm Bucuresti
147
I Parasca Claudiu 1216783 ROU 1795 1795 Cs Universitatea Arad
148
FM Georgescu Gabriel-Ioan 1203380 ROU 1793 1777 Clubul Central De Sah Bucurest
149
I Gulias Alin-Constantin 1286382 ROU 1788 1814 Csm Mihai Viteazu Vulcan
150
I Malos Vasilica 1219391 ROU 1782 1782 Cs Mediator Giarmata Vii

Show complete list

Arad Open 2019

2019-07-24 – 2019-08-01

ARAD OPEN 2019 GAMES chessbase pgn




Sakk