Magyar Rapid Sakkbajnokság 2019. július 19-21.

Magyar Rapid Sakkbajnokság 2019.

amely egyben

IV. Csaba Árpád Emlékverseny és Ajka Rapid Nyílt Bajnoksága

2019. július 19-21.


http://chess.hu/live/HUNrapid2019/tfd.htm

http://chess-results.com/tnr442152.aspx?lan=1

GAMES chessbase pgn




Sakk




A verseny főbb támogatói:

Csaba Árpád családja

Magyar Sakkszövetség

Ajka Város Önkormányzata

Bányász SK Ajka

Sportváros Ajka Nonprofit Kft.

GARUDA Irodaház

Simon János Gergely

GEOVOL Kft.

Ajkai Elektronikai Kft.

Gaál Sándor

Bogdán Birtok Pincészet

Díjalap (HUF): 2.375.000,-Ft

2019. év Nyílt Magyar Rapid Bajnoki Címért:

I. hely: 400.000,-Ft + 2019. évi Rapid EB-n indulás biztosítása + serleg + érem + oklevél

II. hely: 300.000,-Ft + érem + oklevél

III. hely: 220.000,-Ft + érem + oklevél

IV. hely: 175.000,-Ft

V. hely: 150.000,-Ft

VI. hely: 125.000,-Ft

VII. hely: 100.000,-Ft

VIII. hely: 80.000,-Ft

IX. hely: 60.000,-Ft

X. hely: 50.000,-Ft

XI. hely: 40.000,-Ft

XII. hely: 40.000,-Ft

XIII. hely: 30.000,-Ft

XIV. hely: 30.000,-Ft

XV. hely: 30.000,-Ft

2019. év Ajka Rapid Bajnoki Címért

I. hely: 75.000,-Ft + érem + oklevél

II. hely: 50.000,-Ft + érem + oklevél

III. hely: 40.000,-Ft + érem + oklevél

IV. hely: 30.000,-Ft

V. hely: 20.000

A 2019. év Ajka Rapid Bajnoksága a Főverseny keretében kerül megrendezésre, s azon versenyzők vesznek részt rajta, akik állandó ajkai lakóhellyel vagy ajkai sportegyesületben érvényes igazolással rendelkeznek.

Különdíjak:

Legjobb női sakkozó: 150.000,-Ft

Legjobb nem díjas U-20 alatti játékos: 30.000,-Ft

Legjobb nem díjas 60 évet betöltött versenyző: 30.000,-Ft

Legjobb nem díjas 2350 RAPID ÉLŐ alatti versenyző: 30.000,-Ft

Legjobb nem díjas 2200 RAPID ÉLŐ alatti versenyző: 30.000,-Ft

Legjobb nem díjas 2000 RAPID ÉLŐ alatti versenyző: 30.000,-Ft

Legjobb nem díjas 1700 RAPID ÉLŐ alatti versenyző: 30.000,-Ft

A versenyen tárgyjutalomként különdíjak is kiosztásra kerülnek.

A pénzdíjak megosztásra nem kerülnek. A pénzdíjak az Ajka Rapid Bajnokságának pénzdíjait és a női díjat meghaladóan nem halmozhatók.

A pénzdíjakat kizárólag SZJA terheli, kifizetés kizárólag adókártya felmutatása alapján.

A pénzdíjakat, a serlegeket, érmeket és okleveleket a Rendezőség biztosítja.

Magyar Sakkszövetség biztosítja a 2019. évi Magyar Rapid Bajnokának 2019. évi Rapid EB indulási (utazás, szállás, étkezés, nevezési díj) költségét!

Verseny részletes programja:

Megnyitó: 2019.07.19. 13:30 óra

I. forduló: 2019.07.19. 14:00 óra

II. forduló: 2019.07.19. 15:00 óra

III. forduló: 2019.07.19. 16:00 óra

IV. forduló: 2019.07.19. 17:00 óra

V. forduló: 2019.07.20. 9:00 óra

VI. forduló: 2019.07.20. 10:00 óra

VII. forduló: 2019.07.20. 11:00 óra

VIII. forduló: 2019.07.20. 12:00 óra

IX. forduló: 2019.07.20. 13:00 óra

X. forduló: 2019.07.21. 9:00 óra

XI. forduló: 2019.07.21. 10:00 óra

XII. forduló: 2019.07.21. 11:00 óra

XIII. forduló: 2019.07.21. 12:00 óra

Eredményhirdetés: 2019.07.21. 13:15 óra

Starting rank

No. Name FideID FED Rtg
1 GM Almasi Zoltan 702293 HUN 2668
2 GM Balog Imre 728446 HUN 2620
3 GM Banusz Tamas 722413 HUN 2620
4 GM Papp Gabor 718602 HUN 2589
5 GM Hera Imre Jr. 716855 HUN 2583
6 GM Gledura Benjamin 712779 HUN 2577
7 GM Ruck Robert 705713 HUN 2563
8 GM Gonda Laszlo 720852 HUN 2535
9 GM Medvegy Zoltan 708402 HUN 2529
10 GM Czebe Attila 705268 HUN 2505
11 GM Aczel Gergely 727709 HUN 2492
12 GM Mihok Oliver 728012 HUN 2459
13 GM Horvath Peter 700843 HUN 2427
14 IM Galyas Miklos 707244 HUN 2413
15 IM Kantor Gergely 751499 HUN 2400
16 GM Farago Ivan 700134 HUN 2388
17 IM Jakab Attila 709727 HUN 2388
18 GM Hoang Thanh Trang 12400149 HUN 2354
19 IM Almasi Istvan 701742 HUN 2349
20 FM Egresi Mate 738506 HUN 2320
21 FM Szelenyi Norbert 705675 HUN 2317
22 FM Cseke Richard 708305 HUN 2313
23 IM Kiss Pal 701475 HUN 2303
24 FM Martini Balazs 724157 HUN 2285
25 FM Kozma Karoly 701807 HUN 2255
26 IM Rigo Janos 700371 HUN 2238
27 FM Gelle Istvan 706205 HUN 2229
28 IM Hardicsay Peter 700622 HUN 2218
29 Seres Bela 701386 HUN 2168
30 WIM Juhasz Barbara 743585 HUN 2109
31 Karacsonyi Gellert 764620 HUN 2095
32 Forgacs Attila 715387 HUN 2084
33 WFM Medvegyne Balogh Emese 724980 HUN 2042
34 Gaal Sandor 724238 HUN 2010
35 Mihalyfi Gabor 708747 HUN 1995
36 FM Paksa Rudolf 702528 HUN 1970
37 Fehervari Istvan 725161 HUN 1959
38 Lejer Sandor 718599 HUN 1941
39 Koronghy Gyula 703605 HUN 1934
40 Vinkovics Sandor 727610 HUN 1920
41 Pais Nimrod 715824 HUN 1892
42 Ludvai Zsolt 730505 HUN 1876
43 FM Ongut Tamas Gunes 770280 HUN 1851
44 Egresi Kristof 738484 HUN 1846
45 Somogyi Bela 734314 HUN 1829
46 Fogarasi Sandor 741574 HUN 1810
47 Bauer Attila 742694 HUN 1807
48 Soos David 737810 HUN 1800
49 Pongracz Emil 734306 HUN 1786
50 WFM Gaal Zsoka 777765 HUN 1777
51 Holczbauer Florian 758922 HUN 1718
52 Bartuszek Andras 759198 HUN 1707
53 Forgacs Attila Jr. 773654 HUN 1706
54 Halaszi Csaba Peter 759120 HUN 1663
55 Fekete Laszlo 743143 HUN 1659
56 Simon Istvan 721654 HUN 1615
57 Szijarto Szilard 747980 HUN 1595
58 Szabo Vilmos 744816 HUN 1569
59 Kurics Laszlo Endre 743941 HUN 1564
60 Halaszi Csaba Istvan 796581 HUN 1486
61 Kurucsai Agota 787850 HUN 1450
62 Kaufmann Bertalan 773697 HUN 1449
63 Nemeth Bela 790680 HUN 1434
64 Somogyi Barbara 792713 HUN 1416
65 Schubert Istvan 776289 HUN 1406
66 Laszlo Antal Mate 799211 HUN 1297
67 Frank Maria Kimberli 792730 HUN 1294
68 Adamko Andras 17002125 HUN 1221
69 Kosi Kornel Aron 17001471 HUN 0

 

http://chess-results.com/tnr442152.aspx?lan=1