NB I. Szabó László csoport (2018/2019) 2019-03-31 Round 7 EREDMÉNYEK

NB I. Szabó László csoport (2018/2019) 2019-03-31 Round 7 EREDMÉNYEK

 

Az élcsoport: 1. Tungsram Aqua­profit Nagykanizsai SK I 12 pont (59.5 táblapont), 2. DVTK 12 (53.5), 3. Atomerőmű SE Paks 11 (48.5).

 

Tungsram Aquaprofit NSK I. 8 – 4 ASE Paks
Z.Csuti-Hydrocomp SK 4.5 – 7.5 HVSE-Infraplan
Dunaharaszti MTK 7.5 – 4.5 Pénzügyőr SE
DVTK 7.5 – 4.5 Duocor-Makói SVSE
Maróczy SE 3 – 9 Aquaréna Kőbánya SC I.

RÉSZLETES EREDMÉNYEK

Tungsram Aquaprofit NSK – ASE Paks 8 – 4

(Arkadij Naiditsch (azerbajdzsáni, 2736) – Pentala Harikrishna (indiai, 2729) döntetlen

Balogh Csaba (2629) – Constantin Lupulescu (román, 2601) döntetlen

Luka Lenic (szlovén, 2657) – Mircea Parligras (román, 2645) döntetlen

Erdős Viktor (2604) – Berkes Ferenc (2661) döntetlen

Márkus Róbert (2610) – Papp Gábor (2591) döntetlen

Bánusz Tamás (2606) – Ács Péter (2594) 1 – 0

Ivan Ivanisevic (Szerb, 2597) – Fodor Tamás (2520) döntetlen

Kéntor Gergely (2501) – Szabó Krisztián (2493) döntetlen

Horváth Dominik (2449) – Kaczúr Flórián (2473) 1 – 0

Medvegy Zoltán (2538) – Lázárné Vajda Szidónia (2358) 1 – 0

Aczél Gergely (2549) – Balázs Gábor (2401) 1 – 0

Gara Tícia (2324) – Krstulovic Alex (2309) döntetlen)

Zalaegerszegi Cuti-Hydrocomp SK – HVSE-Infraplan 4,5 – 7,5

(Vlagyimir Oniscsuk (ukrán, 2623) – Zbynek Hracek (cseh, 2569) döntetlen

Alekszandr Kovcsan (ukrán, 2579) – Héra Imre (2598) döntetlen

Vajda Levente (román, 2547) – Alojzije Jankovic (horvát, 2549) döntetlen)

Dunaharaszti MTK – Pénzügyőr SE 7,5 – 4,5

(Hrvoje Stevic (horvát, 2589) – Horváth Csaba (2501) döntetlen

Szergej Grigorjanc (orosz, 2543) – Horváth József (2494) döntetlen

Zoran Jovanovic (horvát, 2537) – Hujbert Flórián (2425) döntetlen)

DVTK – Duocor-Makói SVSE  7,5 – 4,5

(Almási Zoltán (2682) – Mihók Olivér (2546) 1 – 0

Alekszandr Rahmanov (orosz, 2634) – Csonka Balázs (2456) 0 – 1

Szabó Gergely András Gyula (román, 2531) – Novak Caparkaba (szerb, 2432) döntetlen)

Maróczy SE – Aquaréna Kőbánya SC 3 – 9

(Tésik Csaba (2317) – Gledura Benjámin (2622) 0 – 1

Nagy Dániel (2353) – Nikola Nestorovic (szerb, 2455)

Péczely Sebastian Zsombor (2254) – Marko Nenezic (szerb, 2515) 0 – 1)

A bajnokság állása:

H Csapat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 MP Pont
1 Tungsram Aquaprofit NSK

*

5,5

8

8,5

7

10,5

9

11

12

59,5

2 DVTK

6,5

*

5,5

9

8,5

7,5

7,5

9

12

53,5

3 ASE Paksw

4

6,5

*

8

8,5

6

8,5

7

11

48,5

4 Aquaréna Kőbánya SC

3,5

3

*

7,5

6

7

6,5

9

9

42,5

5 Dunaharaszti MTK

3,5

4

4,5

*

7,5

7,5

7

10

8

44

6

HVSE-Infraplan

5

3,5

6

*

5,5

7,5

7,5

10,5

7

45,5

7 Pénzügyőr SE

1,5

6

5

4,5

6,5

*

8,5

6

6

38

8 Z. Csuti-Hydrocomp SK

4,5

5,5

4,5

4,5

3,5

*

6

8

3

36,5

9 Duocor-Makói SVSE

3

4,5

3,5

5

4,5

6

6

*

2

32,5

10 Maróczy SE

1

3

5

3

2

1,5

4

*

0

19,5

A 8. forduló (április 27.) párosítása:

ASE Paks – Aquaréna Kőbánya SC

Duocor-Makói SVSE – Maróczy SE

Pénzügyőr SE – DVTK

HVSE-Infraplan – Dunaharaszti MTK

Tungsram Aquaprofit NSK – Zalaegerszegi Csuti-Hydrocomp SK

Az utolsó forduló (április 28.) párosítása:

Zalaegerszegi Csuti-Hydrocomp SK – ASE Paks

Dunaharaszti MTK – Tungsram Aquaprofit NSK

DVTK – HVSE-Infraplan

Maróczy SE – Pénzügyőr SE

Aquaréna Kőbánya SC – Duocor-Makói SVSE