Országos Diák Sakkolimpiai Bajnokság

Országos Egyéni Diák Sakkolimpiai Bajnokság
„AMATŐR” kategória
Miskolc, 2015. április 2-4.
Versenykiírás LETÖLTÉSE „AMATŐR” PDF
Nevezési határidő: 2015. március 10.

Országos Egyéni Diák Sakkolimpiai Bajnokság
„ÉRTÉKSZÁMOS” kategória
Miskolc, 2015. április 2-4.
Versenykiírás LETÖLTÉSE „ÉRTÉKSZÁMOS” PDF
Nevezési határidő: 2015. március 10.

Alap- és Középfokú nevelési-oktatási intézmények
2014/2015. tanévi Diák Sakkolimpiája,
országos csapatbajnokság
Szombathely, 2015. április 17-19.
Versenykiírás LETÖLTÉSE „CSAPAT”PDF
NEVEZÉSI HATÁRIDŐ: 2015. március 21.

 

11051794_881797341866523_523174948897257238_n

Gaál Zsóka és Karácsonyi Kata / Hun

 

 

Félezren a bajnoki címért
Ismét Miskolc rendezte a Diákolimpia döntőjét
Rekord számú, összesen 496 nevezés érkezett az idei Országos Egyéni Diák Sakkolimpiai Bajnokság Döntőjére. amit Miskolcon, a Rendészeti Szakközépiskolában tartottak április 2-4 között.
A versenyen hat korcsoportban és két kategóriában – értékszámos és amatőr – versenyeztek külön a lányok és külön a fiúk.
Az értékszámos csoportban három versenyzőnek is sikerült a címvédés. A lányoknál ismét bajnok lett Majoros Rózsa, a Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános Iskolából, aki kilenc játszmából hét és fél pontot ért el, valamint Karácsonyi Kata (Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola) is megnyete saját csoportját, miután az eggyel magasabb korosztályban indulva a bravúros második helyet szerezte meg.
A fiúk mezőnyében a korcsoportot váltó, korábbi Európa-bajnok Krstulovic Alexnek (Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Budapest) sikerült az ismétlés, kilencből nyolc pontot szerzett.
Meglepetés eredmények is születtek: korosztályában favoritnak számító Csonka Balázst megelőzte a győrből érkező Orosz András, valamint a nemzetközi mesterként induló Korpa Bencének sem sikerült a végső győzelem, miután vereséget szenvedett az utolsó fordulóban.
Száz százalékos teljesítménnyel győzőtt saját korcsoportjában:
Barcza Lola (9/9 pont, Huszár Gál Iskola, Debrecen),
Pásztor Balázs (10/10, sárberki Általános Iskola, Tatabánya)
Divald Tamás (9/9, Katona József Gimnázium, Kecskemét).
Gratulálunk a győzteseknek!

Egyéni DIÁKOLIMOIA Döntő 2014-15

10559884_10202762433622406_7651610810845458150_n

Foto :Christmas brothers – A karácsonyi testvérek

 

11124571_10202762044612681_992358175_n 11106541_10202762043332649_2069547329_n 11132041_10202762033972415_1021342654_n 11139536_10202762042732634_215870146_n

11119964_682240458589426_4105442768180112090_n 11127497_682535188559953_3814244839473623473_n

 

18481_881798071866450_6196429336697398137_n

Karácsonyi Gellért, Persányi Barnabás, Losonczi Marcell

 

 

 

 

Egyéni Diákolimpiai Döntő Értékszámos Lány

[restabs alignment=”osc-tabs-left” pills=”nav-pills” responsive=”false”]
[restab title=”Lány II” active=”active”]

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1  TB2
1 2 Majoros Rozsa HEV 1699 Eszterházy K. Főisk. Gyak. Á.I 7.5 46.5 39.5
2 6 Karacsonyi Kata BP 1478 Néri Szent Fülöp ÁI 7.0 48.0 32.0
3 1 Juhasz Judit VES 1793 Révfülöpi ÁI 7.0 47.0 34.5
4 5 Hegedus Luca FEJ 1514 Jankovics M. ÁI-Rácalmás 6.0 45.5 29.5
5 3 Demeter Dorina SSB 1662 Csuha A. ÁI – Nagyhalász 5.5 44.5 27.0
6 10 Gaal Zsoka VES 1333 Borsos M. ÁI-Ajka 5.0 37.0 23.0
7 12 Sulyok Eszter BP 1324 Kőbányai Kada M.A.I. – Bp. 4.5 48.0 26.5
8 9 Koltai Dora BP 1341 Lauder Javne Iskola – Bp. 4.5 42.0 22.5
9 7 Toth Nikoletta BP 1467 Losonci Téri A.I. – Bp 4.0 44.5 24.0
10 14 Kiss Eniko BAZ 1253 Könyves K. ÁI-Miskolc 4.0 39.5 17.5
11 4 Hajdo Hanna HBM 1530 Huszár Gál Iskola – Debrecen 4.0 35.0 18.0
12 13 Fulop Csilla CSO 1285 Tisza-Parti A.I. – Szeged 3.5 35.5 13.0
13 8 Palczert Hajnalka BP 1386 Bókay Á. A.I. – Bp 3.5 34.5 18.0
14 16 Molnar Liza Dorottya GMS 1129 Péterfy S. EOK-Győr 3.0 33.5 18.0
15 15 Nemeth Csilla GMS 1154 Móra F. A.I. – Mosonmagyaróvár 2.0 32.5 9.0
16 11 Molnar Marta TOL 1324 Deák F. ÁI-Paks 1.0 34.5 8.0

[/restab]
[restab title=”Lány III”]

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1  TB2
1 2 Kovacs Judit PES 1775 Pollack M. Á.I. – Tahitótfalu 6.0 27.5 25.0
2 4 Bolgar Janka BP 1397 Fazekas M. Gyak. Ált. Isk – Bp 5.0 29.0 20.5
3 3 Lengyel Andrea PES 1738 Váci M. Kat. A.I. – Nagykáta 5.0 27.0 21.5
4 1 Gombocz Zsofia VAS 1783 Nádasdy T. A.I. – Sárvár 4.5 29.0 16.5
5 5 Radics Nora FEJ 1355 Vasvári P. Á.I. – Dunaújváros 4.0 28.0 14.5
6 9 Domonkos Eszter VES 1185 Erkel F. A.I. – Pápa 4.0 26.0 14.5
7 6 Lukacs Anna FEJ 1336 Széchényi I. Gim – Dunaújváros 3.0 28.0 12.0
8 7 Shan Zheng Wen BP 1194 Losonci Téri A.I. – Bp. 3.0 27.5 13.0
9 10 Vincze Noemi BP 1141 Losonci Téri A.I. – Bp. 3.0 25.5 12.0
10 8 Szalovszky Viktoria BAZ 1188 Szt. Miklós GörKat ÁI-Edelény 2.5 25.5 9.5
11 11 Gombocz Judit PES 1086 Széchenyi I. A.I. – Budakeszi 2.0 24.0 9.0

[/restab]
[restab title=”Lány IV”]

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1  TB2
1 3 Németh Noémi FEJ 1685 Vasvári Pál Á.I. – Dunaújváros 6.0 27.5 23.0
2 1 Egyed Judit JNS 1960 Győrffy I. ÁI-Karcag 5.5 28.5 24.0
3 5 Boa Boglárka ZAL 1577 Batthyány L. Gimn. – Nagykanizsa 4.5 28.0 19.5
4 6 Balogh Judit BKK 1538 Bibó István GI – Kiskunhalas 4.5 27.0 16.0
5 2 Érseki Tamara BP 1861 ELTE Apáczai Csere J. GyGI 4.0 29.0 18.0
6 7 Király Lilla SOM 1443 Mikszáth K. Utcai A.I. – Marcali 4.0 28.0 16.0
7 9 Balogh Eszter ZAL 1368 Kőrösi-Péterfy ÁI-Nagykanizsa 4.0 23.5 13.0
8 4 Kiss Rebeka CSO 1677 Tisza-Parti A.I. – Szeged 3.0 27.5 11.5
9 11 László Dalma FEJ 1322 Kodolányi J. K.Isk. – Székesfehérvá 2.5 27.5 12.0
10 8 Mayer Boglárka TOL 1382 Petőfi S. Evang. GI-Bonyhád 2.5 26.0 8.0
11 10 Benyeda Mónika BP 1332 Jókai Mór A.I. – Bp. 1.5 24.0 7.0

Annotation:

[/restab]
[restab title=”Lány V”]

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1  TB2
1 2 Werner Anna TOL 2038 II. Géza Gimn. – Bátaszék 7.5 48.0 38.0
2 1 Gal Hanna Krisztina HBM 2124 Huszár Gál Iskola – Debrecen 6.5 49.0 35.5
3 8 Pasztor Flora Katinka BP 1787 Városmajori Gimn. – Bp. 6.5 44.0 34.5
4 5 Kassay Lilla BAZ 1956 Herman Ottó Gimn. – Miskolc 6.0 46.5 27.0
5 4 Egyed Viktoria HBM 1959 Fazekas M. GI-Debrecen 5.5 47.0 31.5
6 11 Miseta Nora HUN 1644 Magy-Ang 2TNy GI- Balatonalmádi 5.0 48.5 27.0
7 6 Szuhai Beata Barbara BAZ 1837 Földes F. Gimn. – Miskolc 5.0 44.5 23.0
8 3 Arvai Eszter VES 1978 Magy-Ang 2TNy GI- Balatonalmádi 5.0 43.5 24.5
9 15 Giczi Alexandra Laura GMS 1425 Révai Miklós Gimn. – Győr 4.5 48.0 25.0
10 18 Monduk Eszter BP 1345 Veres Pálné Gimn – Bp 4.5 32.5 20.5
11 10 Laszlo Debora FEJ 1652 Kodolányi J. K.Isk. – Székesfehérvá 4.0 39.0 20.0
12 7 Fekete Agnes BÉK 1810 Péter András Gimn. – Szeghalom 4.0 36.0 21.0
13 9 Acs Petra BAZ 1740 Diósgyőri Gimn. – Miskolc 4.0 35.0 20.0
14 14 Wagner Ildiko Reka BP 1446 Szilágyi E. Gimn. – Bp. 4.0 33.0 14.0
15 12 Vanczak Virag BAZ 1611 Zrínyi I. Gimn. – Miskolc 3.0 35.0 13.0
16 13 Katona Eniko FEJ 1506 Vasvári Pál GI-Dunaújváros 2.5 32.5 13.5
17 16 Soltesz Violetta SSB 1393 Széchenyi I. K.Isk. -Nyíregyháza 2.5 32.0 14.0
18 17 Osz Veronika Andrea BP 1350 Szilágyi Erzsébet Gimn. – Bp. 1.0 35.0 3.0

 

[/restab]
[restab title=”Lány VI”]

Final Ranking after 10 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1  TB2  TB3
1 1 WFM Terbe Julianna BP 2236 Budapesti Baptista Középiskola 9.0 0.0 33.50 1989
2 3 Szente Varga Fruzsina BKK 2255 Református Gimn. – Kecskemét 8.5 0.0 32.00 1916
3 4 Barnoth Anita SSB 1497 Széchényi I. GI-Nyíregyháza 4.5 0.0 11.25 1735
4 5 Katona Ivett FEJ 1565 Vasvári Pál GI-Dunaújváros 4.0 0.0 13.50 1686
5 2 Pekar Edina BÉK 1372 Vajda P. Eva. Gimn. – Szarvas 2.5 0.0 6.25 1603
6 6 Kadlecsik Krisztina BAZ 1428 Surányi E. Gimn. – Kazincbarcika 1.5 0.0 5.50 1489

 

[/restab][/restabs]

Egyéni Diákolimpiai Döntő Értékszámos Fiú

[restabs alignment=”osc-tabs-left” pills=”nav-pills” responsive=”false”]
[restab title=”Fiú I” active=”active”]

Final Ranking crosstable after 10 Rounds

Rk. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 Pts.  TB1  TB2  TB3
1 Pasztor Balazs 1479 KOE *** 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 10.0 0.0 40.00 2106
2 Kertesz Aron Borsa 1276 BP 0 0 *** 1 1 1 1 1 1 1 ½ 7.5 0.0 24.00 1540
3 Koteljarto Aron 1581 VES 0 0 0 0 *** 1 0 ½ 1 1 1 4.5 0.0 11.50 1250
4 Revesz Rego 1122 BP 0 0 0 0 0 1 *** 0 1 1 0 3.0 1.0 9.50 1229
5 Muranyi Peter 1424 HEV 0 0 0 0 ½ 0 1 0 *** 1 ½ 3.0 1.0 8.25 1168
6 Toth Gergely 1129 HBM 0 0 0 ½ 0 0 0 1 0 ½ *** 2.0 0.0 8.25 1136

 

[/restab]
[restab title=”Fiú II”]

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1  TB2
1 1 Persanyi Barnabas PES 1985 Pipacsvirág ÁI-Telki 8.5 50.0 42.0
2 2 Karacsonyi Gellert BP 1937 Néri Szent Fülöp ÁI 8.0 48.5 41.0
3 6 Losonczi Marcell FEJ 1719 Vasvári P. ÁI-Dunaújváros 6.5 46.0 32.5
4 10 Dibusz Domonkos KOE 1643 Angyalffy-Naszály 5.5 49.5 31.0
5 19 Koszta Benedek CSO 1466 Tiszaparti ÁI 5.5 47.0 27.5
6 8 Kelemen Szabolcs BP 1675 Arany J. ÁI 5.5 46.5 30.0
7 7 Csiki Endre JNS 1712 Kossuth-Kisújszállás 5.5 40.5 25.0
8 4 Jaro Benjamin BAR 1753 Köztársaság téri ÁI-Pécs 5.0 51.5 28.5
9 3 Borhy Marcell VAS 1840 Zrínyi I. ÁI-Zalaegerszeg 5.0 50.0 27.5
10 11 Szilagyi Norbert HBM 1635 Petritelepi ÁI-Püspökladány 5.0 47.5 27.5
11 9 Fazekas Milan BAZ 1670 Szinyei M. P. ÁI-Szirmabesenyő 5.0 43.5 22.0
12 14 Bartok David Dominik HEV 1560 dr. Kemény F. SI-Eger 5.0 42.0 25.5
13 24 Reviczki Roland BP 1395 Veres Péter GI 5.0 39.0 19.5
14 12 Lakatos Tamas BP 1615 Jókai M. ÁI 5.0 38.5 24.0
15 17 Kozsik Bende Barnabas BP 1544 Hajós Alfréd MNKTNy ÁI 4.5 47.0 23.0
16 20 Kratzmajer Akos Gyorgy FEJ 1434 Széchenyi-Dunaújváros 4.5 42.5 25.0
17 29 Mesits Maxim VAS 1256 Paragvári ÁI-Szombathely 4.5 40.5 18.5
18 22 Kadem Anis VES 1423 Báthory I. ÁI-Veszprém 4.5 37.5 21.5
19 31 Csepeli Martin VAS 1227 Paragvári ÁI-Szombathely 4.5 35.0 20.0
20 16 Virag Balint PES 1552 Szőnyi I. ÁI-Zebegény 4.0 44.0 19.0
21 26 Revesz Hunor BP 1341 Szent László ÁI 4.0 41.5 22.0
22 23 Fodor Kornel BP 1395 ELTE Gyertyánffy I. GyÁI 4.0 40.5 18.0
23 18 Lauber Kolos PES 1472 Hajós A. ÁI-Gödöllő 4.0 38.5 22.0
24 21 Blahota Marcell SSB 1426 Apáczai Cs. J. GyÁI-Nyíregyháza 4.0 38.5 14.5
25 27 Juhasz Agoston BP 1273 Fillér u-i ÁI 4.0 36.0 17.5
26 5 Gombocz Ferenc Jr. PES 1730 Széchenyi I. ÁI-Budakeszi 3.5 47.0 25.0
27 13 Ronai Akos Balazs BAR 1607 Belvárosi ÁI-Pécs 3.5 38.5 20.5
28 25 Lendvai Oliver GMS 1346 Gárdonyi-Győr 3.5 34.5 15.5
29 15 Pal Istvan GMS 1552 ÁI – Lébény 3.0 33.0 13.5
30 30 Nyiri Antal HBM 1230 Baltazár D. RÁI-Hajdúböszörmény 2.5 35.5 12.5
31 28 Szucs Zeteny FEJ 1260 Móricz Zs. ÁI-Dunaújváros 1.5 35.0 8.5

 

[/restab]
[restab title=”Fiú III”]

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1  TB2
1 2 FM Krstulovic Alex BP 2209 Kölcsey F. ÁI 8.0 52.0 42.0
2 1 FM Kozak Adam BP 2320 Széchenyi I. ÁI 7.0 52.5 35.5
3 4 Vanczak Tamas BAZ 2037 Bársony-Hunyadi ÁI-Miskolc 6.5 50.5 33.5
4 5 Vodila Martin Botond SSB 1954 Szt. Miklós GKÁI-Edelény 6.0 48.5 32.0
5 7 Leszko Bence CSO 1912 Vörösmarty M. ÁI-Orosháza 6.0 47.5 32.0
6 6 Kelemen David CSO 1944 Radnóti M. KGI-Szeged 6.0 46.5 29.0
7 3 Pribelszky Bence BAZ 2154 Herman O. ÁI-Miskolc 5.5 51.0 32.5
8 12 Kovacsy Barnabas BP 1814 Gárdonyi G. ÁI 5.5 49.0 29.0
9 11 Kovacs Gabor Etele BP 1827 Néri Szent Fülöp ÁI 5.5 47.5 29.0
10 13 Toth Abel Levente BP 1807 Török Flóris ÁI 5.5 47.0 28.0
11 9 Hegedus Dominik FEJ 1900 Jankovics M. ÁI-Rácalmás 5.5 46.0 29.5
12 15 Ongut Tamas Gunes BP 1754 Áldás u-i ÁI 5.0 44.0 26.0
13 14 Baranyi Robert JNS 1766 Nagyboldogasszony KÁI-Jászberény 5.0 43.5 24.5
14 21 Pesti Mate GMS 1602 Péterfy-Győr 5.0 40.0 20.5
15 16 Toth Tibor SSB 1735 Arany J. GI-Nyíregyháza 5.0 38.5 23.0
16 18 Palczert Botond BP 1644 Balassi B. ÁI 5.0 37.0 22.0
17 20 Vagner Gergo SSB 1613 Árpád Vezér ÁI-Záhony 5.0 36.5 22.0
18 10 Sos Barnabas HBM 1885 Arany J. ÁI-Ebes 4.5 46.0 28.5
19 8 Czumbel Peter BP 1910 Eötvös J. GI 4.5 42.5 26.5
20 29 Varga Marcell SSB 1446 Apáczai Cs. J. ÁI-Nyíregyháza 4.5 41.5 23.5
21 17 Forgacs Andras BP 1723 Bornemissza P. ÁI 4.5 38.0 24.5
22 22 Vas Vince NÓG 1545 Pásztói ÁI 4.0 43.0 20.5
23 40 Juhasz Balazs PES 1241 Bocskai I. ÁI-Páty 4.0 41.5 22.5
24 23 Horvath Csongor Endre ZAL 1523 Péterfy S- ÁI-Nagykanizsa 4.0 41.5 21.0
25 36 Kiraly Barnabas GMS 1343 Sopronhorpácsi ÁI 4.0 41.0 21.0
26 35 Farkas Boldizsar CSO 1347 Tisza-parti ÁI 4.0 40.0 21.5
27 19 Szabo Balint BAZ 1620 Balázs Gy. RefÁI-Miskolc 4.0 37.5 23.5
28 32 Csallo Krisztian VES 1396 Nyírádi Ált. ISk. 4.0 36.5 18.0
29 25 Toth Laszlo BKK 1510 József A. ÁI-Kiskunfélegyháza 4.0 36.0 14.5
30 26 Huszar Lorant NÓG 1494 Pásztói ÁI 4.0 33.5 17.0
31 28 Reti Boldizsar Tibor VES 1453 ÁI Révfülöp 4.0 29.5 15.5
32 34 Nemeth Csaba KOE 1364 Angyalffy M. ÁI-Naszály 4.0 29.0 13.0
33 24 Follardt Lorinc BKK 1510 Szent Imre ÁI-Hajós 3.5 39.5 17.5
34 33 Rehak Mark PES 1388 Móricz Zs. ÁI-Leányfalu 3.5 35.0 16.0
35 30 Gaspar Lehel BAZ 1423 Herman Ottó GI-Miskolc 3.5 32.5 17.0
36 37 Sugar Aron PES 1325 Premontrei-Zsámbék 3.0 33.0 14.5
37 38 Jonas Benedek Gabor GMS 1275 Kölcsey-Győr 3.0 32.5 14.5
38 31 Jakso Abel CSO 1414 Kálvin téri ÁI-Makó 2.0 32.5 9.0
39 39 Nagy Peter Balint KOE 1260 Kőkuti ÁI-Tata 1.5 29.0 6.5
40 27 Barczi Roland HBM 1460 Kövy S. ÁI-Nádudvar 1.0 31.5 4.0

 

[/restab]
[restab title=”Fiú IV”]

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1  TB2
1 3 Polyik Peter BP 2123 Szent István GI 7.5 51.5 37.0
2 1 Czupor Attila VAS 2181 Szent Benedek KatÁI-Celldömölk 6.5 51.5 36.5
3 9 Acs Marton VES 1981 Bárdos L. ÁI-Tapolca 6.5 50.0 36.0
4 7 Gorcsi Gabor NÓG 1986 Borbély L. SZKI-Salgótarján 6.5 50.0 34.5
5 17 Horvath Kristof BAZ 1870 Jókai-Miskolc 6.0 46.0 29.0
6 10 Bege Mate PES 1966 BKG-Szigetszentmiklós 6.0 45.5 29.0
7 8 Bege Levente PES 1985 BKG-Szigetszentmiklós 6.0 43.5 28.5
8 5 Papp Levente BAZ 2096 Földes F. GI-Miskolc 5.5 53.0 32.0
9 12 Toth Tamas HBM 1957 Kövy S. ÁI-Nádudvar 5.5 51.0 31.0
10 19 Udvardi Zalan CSO 1759 Deák F. ÁI-Szentes 5.5 49.0 31.5
11 15 Huszar Mark NÓG 1922 Mikszáth K. GI-Pásztó 5.5 46.5 29.5
12 14 Czina Peter HBM 1930 Kövy S. ÁI-Tapolca 5.5 42.0 26.0
13 4 Horvath Balazs TOL 2097 Dienes V. ÁI-Szekszárd 5.5 41.5 26.0
14 16 Haselbach David ZAL 1902 Zrínyi-Bolyai ÁI – Nagykanizsa 5.0 47.5 27.0
15 18 Tamasi Zoltan BÉK 1793 Eötvös J. KatÁI-Orosháza 5.0 45.5 28.0
16 6 Buzas Bertalan VES 2062 Nagyboldogasszony KatÁI-Tapolca 5.0 45.0 27.5
17 13 Margl Roland VES 1934 Türr I. GI-Pápa 5.0 41.5 26.5
18 26 Tofalusi Adam HBM 1670 Fazekas M. GI-Debrecen 5.0 41.5 25.5
19 2 Bohus Adam KOE 2145 Angyalffy M. ÁI-Naszály 5.0 37.0 21.0
20 43 Varga Balint HBM 1517 Fazekas M. GI-Debrecen 4.5 41.0 23.0
21 24 Barasits Balint VAS 1702 Bolyai J. ÁI-Szombathely 4.5 41.0 20.0
22 11 Nagy Ferenc JNS 1958 Kunráth S. ÁI-Jászszentandrás 4.5 40.5 23.0
23 28 Kertesz Zsolt ZAL 1635 Petőfi-Dózsa ÁI-Zalaegerszeg 4.5 40.5 21.5
24 29 Virag Tamas BKK 1624 Szilágyi Áron RefGI-Kiskunhalas 4.5 39.5 22.0
25 22 Szokolai Robert Mirko BÉK 1748 Református ÁI-Orosháza 4.5 39.0 22.0
26 41 Holacsik Andras HBM 1353 Hőgyes E. GI-Hajdúszoboszló 4.5 34.5 17.5
27 25 Balogh Marton ZAL 1672 Csukás I. ÁI-Teskánd 4.0 40.0 20.5
28 21 Ambrus Bence FEJ 1750 Vasvári P. ÁI-Dunaújváros 4.0 39.5 22.5
29 39 Molnar Tamas TOL 1433 Bonyhádi GI 4.0 38.5 18.0
30 33 Acs Kristof BAZ 1536 Diósgyőri GI-Miskolc 4.0 37.5 17.5
31 31 Nemeth Balint GMS 1595 Móra F- ÁI-MMÓvár 4.0 37.5 16.0
32 32 Kapitz Dominik PES 1583 Eva. Petőfi GI-Aszód 4.0 37.0 20.5
33 34 Juhasz Adam PES 1515 Bocskai I. ÁI-Páty 4.0 37.0 18.0
34 20 Marton Denes BP 1752 Fazekas M. GyÁI 3.5 41.5 21.0
35 40 Varga Daniel ZAL 1364 Eötvös-Liszt ÁI-Zalaegerszeg 3.5 36.0 14.0
36 37 Tar Balazs FEJ 1494 Vasvári P. ÁI-Dunaújváros 3.5 35.5 11.0
37 30 Pasztor Bence KOE 1606 Sárberki ÁI-Tatabánya 3.0 40.5 17.0
38 35 Polenszki Peter Andras SSB 1514 Móra F. ÁI-Nyíregyháza 3.0 40.0 17.5
39 27 Paal Marton HEV 1664 Pásztorvölgyi ÁI-Eger 3.0 38.5 15.5
40 38 Biro Mate NÓG 1481 Salgótarjáni ÁI 3.0 36.5 13.0
41 23 Palfi Peter SOM 1735 Mikszáth K. u-i ÁI-Marcali 3.0 33.0 13.0
42 36 Toth Adrian BAZ 1502 Bocskai I. KatGI-Szerencs 2.5 34.5 12.0
43 42 Galambos Peter BAZ 1322 Balázs Gy. Ref. Líceum 2.5 33.5 12.0

Annotation:

[/restab]
[restab title=”Fiú V”]

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1  TB2
1 2 Kaczur Florian BKK 2333 Szent István GI-Kalocsa 7.0 52.0 36.0
2 4 FM Dankhazi Andras SOM 2225 Táncsics M. GI-Kaposvár 6.5 54.5 35.5
3 1 IM Korpa Bence BAZ 2435 Zrínyi Ilona GI-Miskolc 6.5 52.0 39.5
4 5 Papp Tamas SSB 2221 Zrínyi I. GI-Miskolc 6.5 50.0 33.0
5 7 Kassay Krisztian BAZ 2137 Herman Ottó GI-Miskolc 6.5 48.0 32.0
6 3 FM Juhasz Armin BP 2288 TF Gyak. Sportiskolai GI 6.0 49.5 33.0
7 9 Wanger Tamas BP 2044 Jedlik Ányos GI 6.0 46.0 30.0
8 17 Szep Milan VAS 1844 Nagy L. GI-Szombathely 6.0 43.0 28.0
9 6 Urhegyi Marton PES 2200 Boronkay Gy. MSZKI-GI-Vác 5.5 49.0 32.0
10 12 Farkas Istvan JNS 1896 Lehel Vezér GI-Jászberény 5.5 47.5 33.5
11 10 Fodor Balazs JNS 1990 Lehel Vezér GI-Jászberény 5.0 43.0 28.0
12 11 Radai Zoltan Mate SSB 1933 Arany J. ÁI-Nyíregyháza 5.0 42.0 25.0
13 19 Kiss Balazs Janos CSO 1826 Szegedi SZKI-Szeged 5.0 41.5 23.5
14 13 Csendi Balazs BAZ 1895 Földes F. GI-Miskolc 5.0 41.0 26.0
15 16 Karpati Kende Vajk BP 1855 Ady Endre GI 5.0 39.5 23.5
16 15 Szabo Zoltan PES 1863 Boronkay Gy. MSZKI-GI-Vác 5.0 38.5 24.0
17 18 Teglas Matyas PES 1842 Evan. Petőfi GI-Aszód 5.0 38.0 26.0
18 26 Herka Dominik HBM 1705 Hőgyes E. GI-Hajdúszoboszló 5.0 33.5 19.0
19 14 Patai Peter NÓG 1873 Bolyai J. GI-Salgótarján 5.0 32.0 18.5
20 23 Kunos Zoltan BÉK 1761 Székács J. EvaGI-Orosháza 4.5 42.5 22.0
21 27 Kajtar Gergo HBM 1669 Huszár Gál Iskola-Debrecen 4.0 45.0 24.0
22 21 Czajner Gabor HEV 1776 Eszterházy K. GyÁI-Eger 4.0 43.0 21.0
23 24 Papp Laszlo SSB 1759 Eötvös J. GyGI-Nyíregyháza 4.0 38.0 17.5
24 33 Miko Akos SSB 1579 Bessenyei Gy. GI-Kisvárda 4.0 36.5 18.5
25 34 Jankovics Laszlo Jr. BAZ 1516 Andrássy Gy. SZKI-Miskolc 4.0 34.5 17.0
26 8 Szilassi Abel CSO 2048 Tisza-parti ÁI-Szeged 4.0 32.0 16.5
27 25 Majnay Peter TOL 1728 Garay GI-Szekszárd 3.5 43.0 21.5
28 29 Adamicska Daniel BÉK 1657 Székács J. Eva ÁI-Orosháza 3.5 41.0 19.0
29 22 Klement Bence BP 1769 Jedlik Ányos GI 3.5 40.5 21.5
30 35 Toth Viktor BP 1457 Fazekas M. GyGI 3.5 40.0 17.0
31 30 Xiao Hu Chen BP 1636 Szent László GI 3.5 37.0 15.0
32 20 Mengyan Marton BAZ 1782 Földes F. GI-Miskolc 3.5 36.5 17.5
33 28 Nagy Istvan Miklos GMS 1666 Deák F. KözgGI-Győr 3.5 35.0 16.0
34 32 Klenoczky Daniel NÓG 1581 Bolyai J. GI-Salgótarján 3.5 28.5 12.0
35 38 Csirkes Andras HBM 1320 Hőgyes E. GI-Hajdúszoboszló 3.0 28.5 11.5
36 36 Balazs Jozsef TOL 1437 Petőfi S. EvaGI-Bonyhád 2.5 33.0 11.0
37 31 Komaromi Tibor HBM 1633 Tóth Á. GI-Debrecen 2.0 32.0 10.5
38 37 Gasparics Viktor TOL 1424 Petőfi S. EvaGI-Bonyhád 0.0 32.0 0.0

Annotation:

[/restab]
[restab title=”Fiú VI”]

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1  TB2
1 4 Orosz Andras GMS 2285 Apor V. KatGI-Győr 8.0 46.5 43.0
2 1 FM Csonka Balazs CSO 2432 Tömörkény I. GI-Szeged 7.0 48.5 33.0
3 6 Bodi Tibor BP 2190 Budai Középiskola 6.0 48.0 31.5
4 11 Nemeti Kornel HBM 2031 DE Kossuth L. GyGI-Debrecen 5.5 48.5 26.0
5 7 Grimm Gyorgy BP 2183 BP Egyetemi Katolikus GI 5.5 48.0 28.5
6 2 Farkas Richard BP 2252 BP Egyetemi Kat. GI 5.5 46.5 28.5
7 3 Bodo Bence VES 2229 SÉF Vendéglátóipari-Veszprém 5.0 42.0 25.5
8 20 Dudics Zoltan Alex HBM 1768 Hőgyes E. GI-Hajdúszoboszló 5.0 37.5 20.0
9 5 Berta Sandor BP 2200 Baptista Középiskola 4.5 44.5 26.0
10 14 Jakab Richard Benjamin TOL 1838 Petőfi S. EvaGI-Bonyhád 4.5 44.5 20.5
11 13 Toth Levente BAZ 1972 Bocskai I. KatGI-Szerencs 4.5 41.5 20.5
12 12 Gyorffy Peter Pal HBM 2009 Irinyi Já. GI-Debrecen 4.5 40.5 23.5
13 8 Medve Mark BP 2144 Babits Mihály GI 4.5 40.5 21.0
14 18 Kaszas Kristof TOL 1818 I. Béla GI-Szekszárd 4.5 40.5 20.0
15 19 Juhasz Bence BKK 1814 Református GI-Kecskemét 4.5 36.5 22.5
16 10 Czegledi Barna Jr. BP 2097 Kerék AI és GI 4.0 49.5 27.0
17 15 Burinda Gabor Jr. BAZ 1828 Zrínyi I. GI-Miskolc 4.0 40.5 18.0
18 9 Vitalyos Marton BAZ 2110 Zrínyi I. GI-Miskolc 4.0 38.5 18.0
19 16 Pasztor Attila JNS 1826 Vasárhelyi P. GI-Szolnok 4.0 37.5 16.0
20 17 Barnoth Robert SSB 1824 Arany J. GI-Nyíregyháza 3.0 39.0 17.0
21 21 Bernath Peter PES 1702 Boronkay Gy. MSZKI-GI – Vác 1.0 38.0 9.0

 

[/restab][/restabs]

 EREDMÉNYEK
 
lány fiú
I. I.
II. II.
III. III.
IV. IV.
V. V.
VI. VI.

 

ORSZÁGOS EGYÉNI DIÁK SAKKOLIMPIAI BAJNOKSÁG

2014. évi bajnokok
L – I. Karácsonyi Kata Néri Szent Fülöp Katolikus. Ált. Isk., Budapest
L – II. Majoros Rózsa Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Ált. Isk és Ped. Int.
L – III. Lengyel Andrea Váci Mihály Kat. Á. I., Nagykáta
L – IV. Kassay Lilla Szilágyi Dezső Általános Iskola Miskolc
L – V. Terbe Zsuzsanna Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium
L – VI. Juhász Barbara Kecskeméti Református Gimnázium
F-I. Borhy Marcell Zrínyi Ilona Ált. Isk, Szombathely
F-II. Krstulovic Alex Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Budapest
F-III. Kozák Ádám Széchenyi István Általános Iskola, Budapest
F-IV. Papp Tamás Bársony-Hunyadi Á. I., Miskolc
F-V. Korpa Bence Zrínyi Ilona Gimnázium, Miskolc
F-VI. Grimm Dániel Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium
1.) A verseny helye: Miskolc, Rendészeti Szakközépiskola Szentpéteri kapu 78.