VÉGEREDMÉNNYEL A BUDAPETI TAVASZI SAKKFESZTIVÁL 2019:

Budapest Spring Open LIVE C24

 VÉGEREDMÉNNYEL A BUDAPETI TAVASZI SAKKFESZTIVÁL 2019

GM Artyom Tyimofejev Russian chess grandmaster wins Budapesr Spring Chess Festival 2019

 

Az orosz Artyom Tyimofejev elsőségével fejeződött be a Budapesti Tavaszi Fesztivál Szabó László emlékversenye. A rajtlistán hetedik Tyimofejev négyes holtversenyben végzett az élen, a Bucholz pontszámítás döntött a javára, s előzte meg az ukrán Vlagyimir Oniscsukot, Gonda Lászlót és a spanyol Jaime Santos Latasát. Huszonkilenc ország 111 sakkozója, többek között 24 nemzetközi nagymester és 46 nemzetközi mester csatázott az „A” csoport 9 fordulós svájci rendszerű versenyén.

Gonda László tavalyi ezüstérme után idén a dobogó harmadik fokán végzett.

Az ötödik forduló után 4,5 ponttal élen álló 14 esztendős Borhy Marcell többek között két nagymestert is megadásra kényszerített, nyert a szerb Nikola Szedlak és az orosz Borisz Szavcsenko ellen. A négyes nyerősorozat után azonban négyet vesztett, 5 ponttal zárta szereplését. Negyvenes szorzójának köszönhetően a 2237 Élő-pontjához 127-et gyűjtött.

Budapest Spring Open LIVE CBOMB PGN

BUDAPEST SPRING FESTIVAL 2019 INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT AND FESTIVAL LASZLO SZABO MEMORIAL

VÉGEREDMÉNNYEL A BUDAPESTI TAVASZI SAKKFESZTIVÁL 2019:ERDÖS VIKTORRAL,GÁÁL ZSÓKÁVAL ÉS TOVÁBBI MAYAROKKAL

Gratulálunk Gonda nagymesternek,akinek sikerült némiképp menteni a magyar sakk becsületét.

Weszely Gyorgynek is gratulálunk, aki a C ben nyert

A magyar sakk reménység Gaal Zsoka 9/1,5 pont negativ sakkrekordot dontött sajnos a minusz 70 élőpontal

A rajtlistán 3helyen álló Erdős Viktor, aki egyedüli magyar top sakkozoként indult

GROUP A

GROUP B

GROUP C

NYOMJUK A ROCKOT MEG A SAKKOT

Gratulálunk Gonda nagymesternek,akinek silerült némiképp menteni a magyar sakk becsületét.

A MAGYAR SAKKOZÓK RÉSZLETES EREDMÉNYEI ITT

Gratulálunk Gonda nagymesternek,akinek sikerült némiképp menteni a magyar sakk becsületét.

Name Gonda Laszlo Title GM Starting rank 17 Rating national 0 Rating international 2527 Performance rating 2653 FIDE rtg +/- 14,2 Points 7 Rank 3 Federation HUN Ident-Number 0 Fide-ID 720852 Year of birth 1988

A rajtlistán 3helyen álló Erdős Viktor, aki egyedüli magyar top sakkozoként indult

Name Erdos Viktor Title GM Starting rank 3 Rating national 0 Rating international 2610 Performance rating 2575 FIDE rtg +/- -3,2 Points 6 Rank 12 Federation HUN Ident-Number 0 Fide-ID 719978 Year of birth 1987


 

A magyar sakk reménység Gaal Zsoka

Name Gaal Zsoka Title WFM Starting rank 139 Rating national 0 Rating international 2109 Performance rating 1937 FIDE rtg +/- -70,8 Points 1,5 Rank 142 Federation HUN Ident-Number 0 Fide-ID 777765 Year of birth 2007


A nöi olimpiai válogatott Terbe, akit Kállai G rakatott be a válogatottba unfair módon !

Name Terbe Julianna Title WIM Starting rank 92 Rating national 0 Rating international 2265 Performance rating 2312 FIDE rtg +/- 10,8 Points 5 Rank 58 Federation HUN Ident-Number 0 Fide-ID 708780 Year of birth 1997


SNo Name RtgI FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Rk. Rp K rtg+/- Group
3 GM Erdos Viktor 2610 HUN 1 ½ 1 ½ 1 ½ ½ ½ ½ 6,0 12 2575 10 -3,20 Budapest Spring Festival
16 GM Horvath Adam 2533 HUN 1 ½ ½ 1 1 ½ 0 1 ½ 6,0 18 2543 10 1,80 Budapest Spring Festival
17 GM Gonda Laszlo 2527 HUN 1 ½ ½ ½ 1 1 ½ 1 1 7,0 3 2653 10 14,20 Budapest Spring Festival
22 IM Kantor Gergely 2505 HUN 1 1 ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ 6,0 15 2551 10 6,00 Budapest Spring Festival
24 IM Galyas Miklos 2490 HUN ½ 1 ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ 5,5 36 2416 10 -8,30 Budapest Spring Festival
27 IM Lizak Peter 2472 HUN 1 0 1 ½ ½ 0 0 1 1 5,0 54 2340 10 -15,40 Budapest Spring Festival
30 IM Torma Robert 2463 HUN ½ ½ ½ 0 0 0 0 0 0 1,5 141 2177 10 -15,20 Budapest Spring Festival
45 IM Szeberenyi Adam 2392 HUN 1 0 1 0 ½ 0 1 ½ 0 4,0 88 2288 10 -12,70 Budapest Spring Festival
50 FM Hando Vilmos 2382 HUN ½ 1 0 1 0 0 0 1 ½ 4,0 102 2244 10 -16,20 Budapest Spring Festival
53 IM Popovics Adam 2375 HUN 1 0 1 0 ½ ½ ½ ½ 0 4,0 89 2259 10 -14,00 Budapest Spring Festival
59 FM Krstulovic Alex 2345 HUN 1 0 1 0 1 ½ ½ 0 1 5,0 50 2404 20 14,20 Budapest Spring Festival
63 Kun Gabor 2335 HUN ½ ½ 0 ½ 1 0 ½ ½ ½ 4,0 99 2131 20 -47,80 Budapest Spring Festival
75 FM Budai David 2308 HUN 0 1 ½ 0 1 ½ ½ 1 0 4,5 67 2359 20 10,20 Budapest Spring Festival
76 Polyik Peter 2303 HUN 1 0 ½ 1 ½ 0 1 0 ½ 4,5 65 2381 20 17,80 Budapest Spring Festival
80 Balint Vilmos 2301 HUN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 145 1474 20 -43,80 Budapest Spring Festival
81 FM Urhegyi Marton 2299 HUN 0 1 ½ ½ 0 ½ ½ ½ 0 3,5 113 2214 20 -23,40 Budapest Spring Festival
83 IM Szieberth Adam 2297 HUN 0 0 1 1 ½ 0 ½ 0 0 3,0 123 2221 10 -9,50 Budapest Spring Festival
85 IM Turzo Attila 2296 HUN ½ 0 1 0 1 1 1 0 0 4,5 62 2373 10 8,90 Budapest Spring Festival
88 IM Nemeth Zoltan 2279 HUN 0 1 ½ 0 ½ 0 ½ 0 ½ 3,0 125 2093 10 -22,70 Budapest Spring Festival
90 FM Torok Sandor 2273 HUN 0 1 0 0 1 ½ 1 1 0 4,5 68 2291 20 2,80 Budapest Spring Festival
91 WIM Havanecz Bianka 2265 HUN ½ 0 1 ½ ½ 1 0 ½ 0 4,0 86 2345 20 19,20 Budapest Spring Festival
92 WIM Terbe Julianna 2265 HUN 0 0 ½ 1 1 ½ ½ ½ 1 5,0 58 2312 20 10,80 Budapest Spring Festival
93 CM Balogh David 2264 HUN 0 ½ ½ 0 1 1 1 0 0 4,0 97 2232 20 -8,20 Budapest Spring Festival
94 FM Zentai Peter 2263 HUN 0 1 0 1 1 ½ ½ 0 1 5,0 53 2414 20 34,20 Budapest Spring Festival
96 Gyurkovics Bence Dr. 2261 HUN ½ ½ 0 ½ 0 ½ 1 0 0 3,0 124 2193 20 -16,80 Budapest Spring Festival
97 Kormos Adam 2257 HUN 0 ½ ½ 1 0 ½ 0 1 ½ 4,0 101 2200 20 -13,80 Budapest Spring Festival
100 Karacsonyi Gellert 2250 HUN 1 0 ½ 0 0 ½ 1 0 1 4,0 98 2294 40 19,20 Budapest Spring Festival
101 IM Vegh Endre 2240 HUN 0 1 0 1 0 1 1 0 0 4,0 94 2260 10 2,10 Budapest Spring Festival
102 Bodi Tibor 2240 HUN ½ 0 ½ 1 0 1 1 ½ ½ 5,0 56 2353 20 25,80 Budapest Spring Festival
103 Losonczi Marcell 2238 HUN ½ ½ 0 ½ 0 1 ½ ½ 1 4,5 83 2305 40 30,40 Budapest Spring Festival
104 Borhy Marcell 2237 HUN ½ 1 1 1 1 0 0 0 ½ 5,0 42 2534 40 127,20 Budapest Spring Festival
107 FM Bohus Adam 2227 HUN 0 0 0 ½ ½ 0 ½ 1 ½ 3,0 129 2078 20 -31,40 Budapest Spring Festival
109 Csati Oliver 2221 HUN ½ 0 0 1 0 1 0 1 ½ 4,0 105 2233 20 3,20 Budapest Spring Festival
110 FM Jamrich Gyorgy 2216 HUN 0 ½ 0 0 0 1 ½ 1 0 3,0 132 2111 20 -26,00 Budapest Spring Festival
114 WIM Juhasz Barbara 2199 HUN ½ 0 ½ 0 1 ½ ½ ½ ½ 4,0 103 2263 20 15,60 Budapest Spring Festival
116 Kassay Krisztian 2197 HUN 0 0 0 1 0 1 1 ½ 0 3,5 118 2101 20 -20,60 Budapest Spring Festival
117 Pogany Zsombor 2194 HUN 0 ½ 0 0 0 1 ½ 0 ½ 2,5 140 2010 40 -71,60 Budapest Spring Festival
120 IM Szalanczi Emil 2184 HUN ½ 0 1 ½ 0 0 1 ½ 0 3,5 112 2234 10 5,20 Budapest Spring Festival
121 FM Gombocz Ferenc Jr. 2183 HUN 0 0 1 1 0 1 ½ ½ 0 4,0 93 2273 20 22,20 Budapest Spring Festival
125 WFM Terbe Zsuzsanna 2170 HUN 0 1 0 0 0 ½ ½ 1 1 4,0 107 2165 20 -1,20 Budapest Spring Festival
127 IM Nagy Ervin Dr. 2159 HUN ½ ½ ½ 0 ½ ½ 1 0 ½ 4,0 96 2263 10 12,70 Budapest Spring Festival
128 FM Ongut Tamas Gunes 2159 HUN 0 ½ 0 ½ 0 1 0 ½ 0 2,5 139 2100 40 -28,80 Budapest Spring Festival
132 Geher Koppany 2148 HUN 0 1 ½ 0 ½ 0 ½ 1 0 3,5 114 2213 40 28,80 Budapest Spring Festival
133 Fule Simon 2146 HUN 0 0 ½ ½ 0 1 1 0 1 4,0 106 2212 40 33,20 Budapest Spring Festival
135 Pasztor Balazs 2139 HUN ½ 1 1 0 ½ 0 0 1 0 4,0 87 2327 40 82,00 Budapest Spring Festival
136 WIM Varga Klara 2128 HUN 0 ½ ½ 0 1 0 1 ½ 0 3,5 117 2170 20 9,40 Budapest Spring Festival
137 Tran David 2123 HUN 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1,0 143 1989 40 -36,00 Budapest Spring Festival
138 FM Pasti Aron 2122 HUN 0 ½ ½ 0 1 ½ 0 1 0 3,5 116 2183 40 28,00 Budapest Spring Festival
139 WFM Gaal Zsoka 2109 HUN 0 0 ½ ½ 0 0 ½ 0 0 1,5 142 1937 40 -70,80 Budapest Spring Festival
140 Tancsa Tamas 2102 HUN 0 1 0 ½ 0 0 ½ 0 ½ 2,5 138 2092 40 -9,60 Budapest Spring Festival
3 Kakuk Sandor 2152 HUN 1 ½ 1 1 1 ½ 0 ½ 0 5,5 18 2095 20 -12,80 Spring Fest B U2200
4 Fodor Balazs 2144 HUN 1 1 ½ 1 ½ ½ 0 1 ½ 6,0 9 2147 20 1,00 Spring Fest B U2200
5 Mester Attila 2115 HUN 1 0 ½ 1 0 ½ 1 0 0 4,0 65 1887 20 -52,60 Spring Fest B U2200
6 Balka Richard 2099 HUN ½ 1 1 1 0 1 ½ ½ ½ 6,0 12 2103 20 3,00 Spring Fest B U2200
7 Mirza Solyom 2099 HUN ½ 0 ½ 1 1 1 0 1 1 6,0 17 1989 20 -20,40 Spring Fest B U2200
8 Juhasz Mark 2098 HUN 1 ½ 1 1 0 1 0 ½ ½ 5,5 22 2040 20 -11,40 Spring Fest B U2200
9 Virag Balint 2093 HUN 1 0 1 1 ½ 1 1 1 1 7,5 1 2273 40 76,80 Spring Fest B U2200
10 FM Szollosi Laszlo 2084 HUN 1 0 0 ½ ½ 1 ½ 0 0 3,5 81 1832 20 -51,80 Spring Fest B U2200
11 Juhasz Agoston 2081 HUN 0 1 1 1 1 1 1 0 1 7,0 3 2200 40 54,40 Spring Fest B U2200
12 Kovacs Judit 2081 HUN 1 ½ 0 0 0 0 0 0 0 1,5 107 1755 40 -85,20 Spring Fest B U2200
14 FM Koczo Kristof 2070 HUN 1 1 0 ½ ½ 1 1 1 ½ 6,5 6 2117 20 11,60 Spring Fest B U2200
16 Forgacs Attila Jr. 2066 HUN 1 1 0 1 1 ½ 1 1 ½ 7,0 4 2220 40 68,40 Spring Fest B U2200
17 Piroska Istvan 2066 HUN 1 1 1 1 0 1 ½ 0 ½ 6,0 11 2113 20 11,40 Spring Fest B U2200
18 Konyves Almos 2062 HUN 1 1 1 0 ½ ½ 1 1 1 7,0 5 2162 40 46,40 Spring Fest B U2200
19 Torok Tamas Titusz 2059 HUN 1 0 1 0 0 1 1 1 ½ 5,5 27 1939 20 -25,60 Spring Fest B U2200
20 FM Hradeczky Tamas 2056 HUN ½ 0 1 0 1 1 ½ ½ ½ 5,0 40 1919 20 -30,20 Spring Fest B U2200
23 Gubics Peter 2048 HUN 1 ½ 0 1 0 0 1 ½ ½ 4,5 51 1887 20 -37,80 Spring Fest B U2200
24 Metaxasz Vaszilisz 2042 HUN 1 ½ 1 ½ ½ ½ 0 0 1 5,0 37 1947 20 -22,60 Spring Fest B U2200
26 FM Orso Janos 2025 HUN 1 1 ½ 0 0 0 1 ½ 0 4,0 69 1927 20 -20,20 Spring Fest B U2200
27 Biro Zsolt 2023 HUN 0 1 ½ 1 1 ½ 0 1 ½ 5,5 26 1907 20 -24,80 Spring Fest B U2200
29 Schubert Gyula 2018 HUN ½ 0 ½ 1 0 1 1 0 1 5,0 43 1854 20 -36,40 Spring Fest B U2200
31 Meixner Ferenc 2011 HUN 1 1 1 1 1 ½ 0 0 ½ 6,0 8 2161 20 37,00 Spring Fest B U2200
32 Trajber Csaba Dr. 2010 HUN 1 1 1 0 ½ 1 0 ½ 0 5,0 30 2026 20 4,60 Spring Fest B U2200
33 Fellegi Zoltan 2007 HUN ½ 1 ½ ½ 0 1 0 1 ½ 5,0 38 1879 20 -28,20 Spring Fest B U2200
34 Borda Lajos 2004 HUN 1 1 0 ½ 1 0 ½ 0 0 4,0 68 1807 20 -44,20 Spring Fest B U2200
35 AIM Daroczi Donat 2000 HUN 1 ½ 0 1 0 1 1 1 ½ 6,0 15 2006 40 8,40 Spring Fest B U2200
36 Bilku Andras 1993 HUN 0 1 ½ 0 1 1 0 ½ 1 5,0 42 1842 40 -68,80 Spring Fest B U2200
37 Lehocz Jozsef 1993 HUN 1 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 1 5,0 34 1888 20 -22,60 Spring Fest B U2200
38 Toth Nikoletta 1990 HUN 1 0 ½ 1 ½ 1 1 ½ ½ 6,0 16 2057 40 33,20 Spring Fest B U2200
40 Kovacs Zsolt 1988 HUN 1 ½ 0 ½ 0 1 ½ ½ ½ 4,5 57 1852 20 -30,00 Spring Fest B U2200
43 Molnar Gabor 1984 HUN 1 0 1 1 ½ 0 ½ 0 0 4,0 60 1966 20 -2,60 Spring Fest B U2200
44 Botlik Bela 1974 HUN 1 ½ 1 0 1 0 1 0 1 5,5 23 2092 20 30,20 Spring Fest B U2200
46 Vereczkei Laszlo Dr. 1961 HUN 1 0 1 1 0 0 0 0 0 3,0 90 1824 20 -25,40 Spring Fest B U2200
47 Ats Laszlo Gyorgy 1956 HUN 1 ½ 0 1 1 0 0 0 0 3,5 76 2031 20 13,60 Spring Fest B U2200
48 Palczert Matyas 1949 HUN ½ 0 1 1 0 0 1 1 ½ 5,0 41 1984 40 18,40 Spring Fest B U2200
50 Pervai Laszlo 1944 HUN 1 1 0 0 1 1 1 0 ½ 5,5 24 2022 40 42,40 Spring Fest B U2200
51 Kiss Balazs 1935 HUN 1 0 1 0 ½ 0 ½ 1 ½ 4,5 52 1852 20 -18,60 Spring Fest B U2200
52 Csaszar Gyula Dr. 1933 HUN 1 0 1 0 1 0 1 0 0 4,0 62 1880 20 -11,40 Spring Fest B U2200
53 Demjen Mark 1933 HUN 1 0 1 0 1 ½ 1 0 ½ 5,0 35 1935 40 7,20 Spring Fest B U2200
54 Reviczki Roland 1931 HUN 1 1 0 ½ 1 ½ 0 1 0 5,0 31 2087 40 68,80 Spring Fest B U2200
57 Birovecz Ben Jordan 1926 HUN 0 ½ 0 1 ½ ½ 1 1 ½ 5,0 47 1905 40 -6,00 Spring Fest B U2200
58 Bodrogi Mihaly 1906 HUN 0 1 1 1 ½ 0 ½ ½ 0 4,5 49 1978 20 16,80 Spring Fest B U2200
59 Havaskori Laszlo 1898 HUN 0 1 1 0 0 1 ½ ½ 0 4,0 64 1904 20 1,80 Spring Fest B U2200
60 CM Giang Tran Nam 1891 HUN ½ 1 ½ ½ 1 ½ 1 0 0 5,0 29 2130 40 101,20 Spring Fest B U2200
61 Fodor Kornel 1886 HUN ½ 1 0 1 0 1 0 ½ 0 4,0 63 1996 40 52,80 Spring Fest B U2200
62 Karacsonyi Kata 1882 HUN 0 1 ½ 0 ½ ½ 0 0 0 2,5 99 1656 40 -109,20 Spring Fest B U2200
63 Purak Zoltan 1880 HUN 0 0 1 ½ 0 0 1 0 0 2,5 98 1696 20 -35,60 Spring Fest B U2200
65 Pasti Anna 1867 HUN 1 0 ½ 1 ½ 0 ½ ½ 1 5,0 36 2061 40 91,20 Spring Fest B U2200
67 Farkas Otto Jr. 1863 HUN 1 0 0 1 1 0 0 0 ½ 3,5 78 1847 40 -9,60 Spring Fest B U2200
68 Bernula Istvan 1856 HUN 0 0 1 1 1 1 1 0 0 5,0 33 2056 20 37,40 Spring Fest B U2200
69 Forgacs Andras 1848 HUN 0 1 0 ½ ½ 0 1 1 1 5,0 44 1882 40 12,80 Spring Fest B U2200
70 Haszon Abel 1838 HUN 0 0 1 1 0 ½ 0 0 1 3,5 84 1698 20 -34,80 Spring Fest B U2200
71 Horvath Jeno Kalman 1836 HUN 0 ½ 0 ½ 1 ½ ½ 0 0 3,0 93 1673 20 -36,00 Spring Fest B U2200
72 Nagy Gyorgy 1828 HUN 0 1 1 0 ½ 1 ½ 0 0 4,0 67 1975 20 30,40 Spring Fest B U2200
73 Polyanszky-Tamasi Zoltan Dr. 1823 HUN ½ 1 0 0 1 0 0 1 0 3,5 82 1800 20 -7,80 Spring Fest B U2200
74 Lakatos Tamas 1818 HUN 1 0 0 ½ ½ 1 1 1 0 5,0 39 1908 40 35,60 Spring Fest B U2200
76 Szikszai Bertalan 1811 HUN 0 1 ½ 0 ½ ½ ½ 1 1 5,0 45 1935 40 49,60 Spring Fest B U2200
78 Varga Attila 1807 HUN 0 1 0 1 0 0 0 1 0 3,0 92 1704 20 -25,60 Spring Fest B U2200
79 Bartuszek Andras 1803 HUN 0 1 ½ 0 1 0 0 0 0 2,5 96 1777 20 -7,60 Spring Fest B U2200
82 Juhasz Nagy Sandor 1796 HUN 0 1 0 0 1 0 1 ½ 0 3,5 85 1767 20 -7,40 Spring Fest B U2200
83 Monduk Ferenc 1791 HUN ½ 0 0 ½ ½ ½ 0 0 0 2,0 106 1670 40 -47,20 Spring Fest B U2200
84 Bodnar Janos 1780 HUN 0 0 1 0 1 ½ 0 1 1 4,5 58 1896 20 25,80 Spring Fest B U2200
85 Erseki Aron 1775 HUN 0 1 0 0 ½ 1 1 ½ 0 4,0 71 1852 40 31,20 Spring Fest B U2200
86 Gal Janos 1772 HUN 0 0 1 0 0 1 0 0 1 3,0 94 1626 20 -32,40 Spring Fest B U2200
87 Hajdu Marton Abris 1772 HUN 0 0 0 0 1 1 1 1 0 4,0 74 1817 40 18,00 Spring Fest B U2200
88 Bodrogi Bendeguz 1765 HUN ½ 1 1 0 1 0 1 ½ ½ 5,5 21 2128 40 160,40 Spring Fest B U2200
89 Palczert Miklos 1761 HUN 0 0 1 ½ 0 ½ 0 ½ 0 2,5 101 1804 20 4,60 Spring Fest B U2200
90 Szalay-Ocsak Bank 1761 HUN 0 0 0 ½ 0 0 0 0 0 0,5 111 1419 40 -75,20 Spring Fest B U2200
91 Gabula Adam 1757 HUN 0 ½ 0 ½ 1 0 0 0 0 2,0 105 1772 40 2,40 Spring Fest B U2200
92 Bolyki Istvan 1748 HUN 1 0 0 ½ ½ ½ 0 1 ½ 4,0 72 1852 40 48,80 Spring Fest B U2200
94 Lakat Gyula 1740 HUN 0 0 0 0 0 0 1 0 ½ 1,5 108 1364 20 -57,40 Spring Fest B U2200
95 Dlauchy Peter 1732 HUN 0 1 0 0 1 ½ ½ 0 1 4,0 70 1829 20 22,20 Spring Fest B U2200
96 Hegedus Peter Dr. 1722 HUN 0 0 0 1 ½ 0 0 1 0 2,5 100 1651 20 -17,60 Spring Fest B U2200
98 Varga Boldizsar 1712 HUN 0 1 ½ 0 ½ ½ 1 ½ 0 4,0 66 1873 40 70,40 Spring Fest B U2200
99 Solti Gergely 1708 HUN 0 0 ½ ½ 0 0 0 0 0 1,0 109 1614 20 -11,00 Spring Fest B U2200
100 Herczeg Marcell 1699 HUN 0 1 0 0 1 0 1 1 ½ 4,5 59 1862 40 75,20 Spring Fest B U2200
101 Farkas Otto 1696 HUN 0 ½ ½ ½ ½ 0 1 0 ½ 3,5 86 1777 20 16,40 Spring Fest B U2200
106 Szalay Janos Dr. 1650 HUN 0 0 0 0 ½ 1 ½ 0 ½ 2,5 104 1579 20 -17,80 Spring Fest B U2200
107 Gulacsi Donat Ferenc 1637 HUN 0 0 1 ½ 1 0 0 0 0 2,5 97 1597 40 -17,60 Spring Fest B U2200
108 Szabo Marton Nandor 1616 HUN 0 0 0 1 ½ 0 ½ 1 ½ 3,5 89 1669 40 15,60 Spring Fest B U2200
109 Csernyik Mark 1614 HUN 0 1 ½ 0 0 1 0 1 0 3,5 83 1816 40 78,40 Spring Fest B U2200
110 Peterfia Ferenc 1606 HUN 0 1 0 0 0 0 1 0 ½ 2,5 103 1385 20 -25,20 Spring Fest B U2200
111 Vegvari Ferenc 1605 HUN 0 0 1 0 0 0 0 1 ½ 2,5 102 1533 20 -15,20 Spring Fest B U2200
112 Pasti Zsombor 1602 HUN 1 0 0 1 0 ½ 1 0 1 4,5 56 1840 40 84,80 Spring Fest B U2200
2 Zsatkovics Endre 1761 HUN 1 1 1 ½ 0 1 0 1 1 6,5 4 1603 20 -20,60 Spring Fest C U1800
3 Suranyi Istvan 1736 HUN ½ ½ ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 4,5 35 1423 20 -47,20 Spring Fest C U1800
5 Szurkos Andras 1682 HUN 1 0 1 ½ ½ 0 1 1 0 5,0 22 1523 20 -32,80 Spring Fest C U1800
6 Weszely Gyorgy 1656 HUN 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9,0 1 2313 20 56,80 Spring Fest C U1800
7 Csermely Zoltan 1651 HUN 0 0 1 ½ ½ 0 1 1 1 5,0 32 1374 20 -26,60 Spring Fest C U1800
9 Kubik Anna Zsofia 1632 HUN 0 0 1 0 1 0 1 1 1 5,0 31 1318 20 -42,00 Spring Fest C U1800
12 Balega Norbert 1611 HUN 0 1 0 0 0 0 0 1 1 3,0 62 1320 40 -53,60 Spring Fest C U1800
13 Mendoly Laszlo 1601 HUN ½ 0 0 0 0 0 0 0 0 0,5 76 0 20 -6,40 Spring Fest C U1800
14 Vamosi Peter Istvan 1601 HUN 1 1 0 1 ½ ½ 0 0 1 5,0 24 1425 20 -24,00 Spring Fest C U1800
15 Szabo Balazs 1600 HUN 1 1 ½ ½ 1 1 0 0 1 6,0 5 1615 20 4,80 Spring Fest C U1800
17 Geczi-Zajzon Kristof 1586 HUN 1 0 1 1 1 ½ 1 0 0 5,5 12 1560 40 -7,20 Spring Fest C U1800
18 Kovacsi Sara Kata 1580 HUN 1 1 0 1 0 0 1 1 1 6,0 9 1518 40 -14,80 Spring Fest C U1800
20 Onodi Miklos 1559 HUN 0 1 1 0 1 0 0 1 1 5,0 29 1408 40 -67,20 Spring Fest C U1800
21 Matyassy Lazar 1558 HUN 0 1 1 1 1 0 1 0 0 5,0 25 1469 40 -22,00 Spring Fest C U1800
22 Repiczki Tamas 1557 HUN 0 0 1 1 1 1 1 1 1 7,0 3 1613 20 17,20 Spring Fest C U1800
23 Kiraly Lilla Virag 1554 HUN ½ 6,0 7 1470 40 24,00 Spring Fest C U1800

Show complete list

Final Ranking after 9 Rounds

Budapest Spring Festival 2019 A

Rk. SNo Name sex FED RtgI Pts.  TB1  TB2  TB3 Rp n w we w-we K rtg+/-
1 7
GM Timofeev Artyom RUS 2593 7,0 52,0 35,0 2670 2670 9 7 6,11 0,89 10 8,9
2 2
GM Onischuk Vladimir UKR 2627 7,0 51,0 37,5 2679 2679 9 7 6,34 0,66 10 6,6
3 17
GM Gonda Laszlo HUN 2527 7,0 45,5 33,0 2653 2653 9 7 5,58 1,42 10 14,2
4 10
GM Santos Latasa Jaime ESP 2585 7,0 45,0 34,0 2640 2640 9 7 6,33 0,67 10 6,7
5 18
GM Shyam Sundar M. IND 2519 6,5 48,0 32,5 2572 2572 9 6,5 5,78 0,72 10 7,2
6 4
GM Ter-Sahakyan Samvel ARM 2601 6,5 47,5 33,0 2569 2584 9 6,5 6,48 0,02 10 0,2
7 13
GM Hakobyan Aram ARM 2554 6,5 47,5 31,5 2566 2566 9 6,5 6,28 0,22 10 2,2
8 8
GM Gopal G.N. IND 2589 6,5 47,0 35,5 2619 2619 9 6,5 5,99 0,51 10 5,1
9 11
GM Mikhalevski Victor ISR 2580 6,0 52,0 35,0 2592 2592 9 6 5,78 0,22 10 2,2
10 34
IM Arjun Kalyan IND 2445 6,0 50,5 35,0 2614 2614 9 6 3,96 2,04 10 20,4
11 15
GM Stupak Kirill BLR 2547 6,0 50,5 33,5 2562 2563 9 6 5,65 0,35 10 3,5
12 3
GM Erdos Viktor HUN 2610 6,0 50,5 33,0 2575 2575 9 6 6,32 -0,32 10 -3,2
13 14
GM Aryan Chopra IND 2547 6,0 50,0 34,0 2595 2595 9 6 5,38 0,62 10 6,2
14 5
GM Markus Robert SRB 2600 6,0 49,0 31,5 2536 2536 9 6 6,67 -0,67 10 -6,7
15 22
IM Kantor Gergely HUN 2505 6,0 47,5 32,0 2551 2551 9 6 5,40 0,60 10 6,0
16 12
GM Savchenko Boris RUS 2575 6,0 46,5 32,0 2505 2505 9 6 6,70 -0,70 10 -7,0
17 33
IM Asadli Vugar AZE 2454 6,0 46,0 32,0 2580 2580 9 6 4,42 1,58 10 15,8
18 16
GM Horvath Adam HUN 2533 6,0 46,0 32,0 2543 2543 9 6 5,82 0,18 10 1,8
19 36
IM Raja Harshit IND 2432 6,0 46,0 31,0 2544 2544 9 6 4,66 1,34 10 13,4
20 28
IM Henderson De La Fuente Lance ESP 2471 6,0 42,5 29,0 2473 2473 9 6 5,89 0,11 10 1,1
21 35
IM Erenberg Ariel ISR 2437 6,0 40,5 29,0 2469 2469 9 6 5,60 0,40 10 4,0
22 26
IM Livaic Leon CRO 2474 6,0 40,5 26,5 2452 2452 9 6 6,20 -0,20 10 -2,0
23 20
IM Krzyzanowski Marcin POL 2509 5,5 52,5 32,0 2510 2510 9 5,5 5,42 0,08 10 0,8
24 1
GM Nisipeanu Liviu-Dieter GER 2680 5,5 51,0 32,0 2545 2545 9 5,5 6,90 -1,40 10 -14,0
25 51
FM Gschnitzer Adrian GER 2380 5,5 48,0 29,5 2507 2507 9 5,5 3,95 1,55 20 31,0
26 49
IM Ravi Teja S. IND 2383 5,5 48,0 28,5 2511 2511 9 5,5 3,95 1,55 10 15,5
27 44
IM Kayonde Andrew ZAM 2394 5,5 46,0 28,0 2474 2474 9 5,5 4,51 0,99 10 9,9
28 54
FM Pranav Anand IND 2359 5,5 46,0 28,0 2437 2437 8 4,5 3,62 0,88 20 17,6
29 32
IM Gorodetzky David ISR 2461 5,5 46,0 28,0 2432 2432 9 5,5 5,80 -0,30 10 -3,0
30 65
IM Bashirli Nail AZE 2333 5,5 45,5 28,0 2452 2452 9 5,5 4,04 1,46 10 14,6
31 61
FM Rudolf Michal POL 2337 5,5 45,5 26,5 2449 2449 9 5,5 4,13 1,37 10 13,7
32 9
GM Bernadskiy Vitaliy UKR 2587 5,5 45,0 29,0 2464 2464 9 5,5 6,83 -1,33 10 -13,3
33 25
IM Swayams Mishra IND 2478 5,5 44,5 28,5 2465 2465 9 5,5 5,60 -0,10 10 -1,0
34 29
IM Abdumalik Zhansaya w KAZ 2463 5,5 43,5 30,0 2468 2468 9 5,5 5,39 0,11 10 1,1
35 39
IM Srinath Rao S.V. IND 2416 5,5 43,5 29,5 2434 2434 9 5,5 5,11 0,39 10 3,9
36 24
IM Galyas Miklos HUN 2490 5,5 43,0 27,5 2416 2416 9 5,5 6,33 -0,83 10 -8,3
37 56
WGM Kulkarni Bhakti w IND 2350 5,5 42,5 26,5 2462 2462 9 5,5 4,14 1,36 20 27,2
38 67
FM Daggupati Balaji USA 2326 5,5 42,0 27,5 2440 2440 9 5,5 4,09 1,41 20 28,2
39 48
FM Bronstein Or ISR 2387 5,5 40,5 26,5 2393 2393 9 5,5 5,41 0,09 10 0,9
40 19
GM Vetoshko Volodymyr UKR 2510 5,5 40,5 25,0 2364 2364 9 5,5 7,03 -1,53 10 -15,3
41 40
IM Horvath Dominik AUT 2412 5,5 40,0 25,0 2379 2379 9 5,5 5,85 -0,35 10 -3,5
42 104
Borhy Marcell HUN 2237 5,0 50,0 31,0 2534 2534 9 5 1,82 3,18 40 127,2
43 57
FM Mehar Chinna Reddy C.H. IND 2348 5,0 48,0 26,5 2504 2504 9 5 3,20 1,80 20 36,0
44 58
GM Akesson Ralf SWE 2346 5,0 45,0 27,5 2467 2467 9 5 3,61 1,39 10 13,9
45 60
FM Risting Eivind Olav NOR 2345 5,0 44,0 26,5 2394 2394 9 5 4,40 0,60 20 12,0
46 72
FM Ruff Maximilian GER 2313 5,0 44,0 26,0 2359 2359 9 5 4,45 0,55 20 11,0
47 79
FM Bayramov Zaur AZE 2301 5,0 44,0 25,0 2443 2443 9 5 3,38 1,62 20 32,4
48 52
FM Lye Lik Zang MAS 2377 5,0 44,0 25,0 2402 2402 9 5 4,74 0,26 20 5,2
49 43
FM Taylor Adam C ENG 2398 5,0 43,0 28,0 2364 2364 8 5 5,23 -0,23 20 -4,6
50 59
FM Krstulovic Alex HUN 2345 5,0 42,0 25,5 2404 2404 9 5 4,29 0,71 20 14,2
51 31
GM Ankit R. Rajpara IND 2462 5,0 41,0 26,5 2334 2334 9 5 6,50 -1,50 10 -15,0
52 42
IM Nomin-Erdene Davaademberel w MGL 2399 5,0 41,0 26,0 2371 2371 9 5 5,35 -0,35 10 -3,5
53 94
FM Zentai Peter HUN 2263 5,0 41,0 23,5 2414 2414 9 5 3,29 1,71 20 34,2
54 27
IM Lizak Peter HUN 2472 5,0 40,0 24,5 2340 2340 9 5 6,54 -1,54 10 -15,4
55 47
Ashwath R. IND 2388 5,0 39,0 26,0 2297 2297 9 5 6,01 -1,01 20 -20,2
56 102
Bodi Tibor HUN 2240 5,0 38,0 22,5 2353 2353 9 5 3,71 1,29 20 25,8
57 143
Navaratnam Rohan Shan Tze MAS 2068 5,0 36,0 22,5 2307 2307 8 4 1,65 2,35 40 94,0
58 92
WIM Terbe Julianna w HUN 2265 5,0 33,5 20,0 2312 2312 9 5 4,46 0,54 20 10,8
59 41
FM Ertan Can TUR 2404 5,0 29,0 17,0 2266 2266 9 5 6,61 -1,61 10 -16,1
60 78
FM Dixit Nikhil IND 2302 4,5 45,5 26,5 2394 2394 9 4,5 3,44 1,06 20 21,2
61 6
GM Sedlak Nikola SRB 2598 4,5 44,5 26,0 2367 2367 8 4,5 6,62 -2,12 10 -21,2
62 85
IM Turzo Attila HUN 2296 4,5 44,5 23,5 2373 2373 9 4,5 3,61 0,89 10 8,9
63 38
IM Nguyen Piotr POL 2427 4,5 44,0 27,5 2370 2370 9 4,5 5,18 -0,68 10 -6,8
64 64
IM Kulkarni Rakesh IND 2334 4,5 44,0 25,0 2348 2348 9 4,5 4,32 0,18 20 3,6
65 76
Polyik Peter HUN 2303 4,5 44,0 24,5 2381 2381 9 4,5 3,61 0,89 20 17,8
66 71
WIM Nandhidhaa P V w IND 2314 4,5 43,0 23,5 2286 2286 9 4,5 4,83 -0,33 20 -6,6
67 75
FM Budai David HUN 2308 4,5 43,0 22,0 2359 2359 8 4,5 3,99 0,51 20 10,2
68 90
FM Torok Sandor HUN 2273 4,5 42,5 20,0 2291 2291 9 4,5 4,36 0,14 20 2,8
69 70
FM Mosesov Danylo UKR 2315 4,5 41,0 25,5 2338 2338 9 4,5 4,17 0,33 20 6,6
70 21
GM Kosic Dragan MNE 2508 4,5 41,0 25,5 2314 2314 9 4,5 6,75 -2,25 10 -22,5
71 119
Wong Jianwen MAS 2185 4,5 41,0 23,0 2387 2387 9 4,5 2,21 2,29 20 45,8
72 123
CM Prraneeth Vuppala IND 2177 4,5 41,0 22,5 2345 2345 9 4,5 2,51 1,99 40 79,6
73 89
WIM Pratyusha Bodda w IND 2277 4,5 41,0 21,0 2335 2335 9 4,5 3,86 0,64 20 12,8
74 108
WIM Muetsch Annmarie w GER 2223 4,5 40,0 19,0 2325 2325 9 4,5 3,32 1,18 20 23,6
75 68
IM Skomorokhin Roman RUS 2318 4,5 39,5 24,5 2357 2357 9 4,5 4,06 0,44 10 4,4
76 74
IM Song Julien FRA 2310 4,5 39,5 23,0 2331 2331 9 4,5 4,28 0,22 10 2,2
77 129
Gorodetzky Matan ISR 2157 4,5 39,0 20,5 2282 2282 8 3,5 2,23 1,27 40 50,8
78 115
Starcevic Ante Leon CRO 2199 4,5 38,5 20,0 2336 2336 9 4,5 2,87 1,63 20 32,6
79 124
WIM Vantika Agrawal w IND 2171 4,5 38,5 19,0 2298 2298 9 4,5 2,99 1,51 20 30,2
80 23
GM Popovic Dusan SRB 2503 4,5 37,0 23,5 2317 2317 8 4,5 6,26 -1,76 10 -17,6
81 55
FM Parkhov Yair ISR 2352 4,5 37,0 22,0 2248 2248 9 4,5 5,74 -1,24 10 -12,4
82 87
IM Kathmale Sameer IND 2279 4,5 37,0 20,5 2291 2291 9 4,5 4,35 0,15 20 3,0
83 103
Losonczi Marcell HUN 2238 4,5 36,5 19,0 2305 2305 9 4,5 3,74 0,76 40 30,4
84 37
FM Shagbazyan Taron UKR 2429 4,5 35,5 20,5 2234 2234 9 4,5 6,76 -2,26 10 -22,6
85 99
FM Louis Thibault FRA 2251 4,5 34,5 17,5 2226 2226 9 4,5 4,83 -0,33 20 -6,6
86 91
WIM Havanecz Bianka w HUN 2265 4,0 44,5 22,0 2345 2345 9 4 3,04 0,96 20 19,2
87 135
Pasztor Balazs HUN 2139 4,0 43,0 24,0 2328 2327 9 4 1,95 2,05 40 82,0
88 45
IM Szeberenyi Adam HUN 2392 4,0 41,5 22,5 2288 2288 9 4 5,27 -1,27 10 -12,7
89 53
IM Popovics Adam HUN 2375 4,0 41,0 23,0 2259 2259 9 4 5,40 -1,40 10 -14,0
90 112
WIM Pujari Rucha w IND 2205 4,0 41,0 19,5 2334 2334 9 4 2,57 1,43 20 28,6
91 69
FM Stocko Josip CRO 2317 4,0 40,5 23,0 2283 2283 8 4 4,37 -0,37 20 -7,4
92 62
IM Saravanan V. IND 2335 4,0 40,5 23,0 2260 2260 9 4 4,88 -0,88 10 -8,8
93 121
FM Gombocz Ferenc Jr. HUN 2183 4,0 39,5 19,5 2273 2273 9 4 2,89 1,11 20 22,2
94 101
IM Vegh Endre HUN 2240 4,0 39,0 21,0 2260 2260 9 4 3,79 0,21 10 2,1
95 144
FM Ammar Sedrani UAE 2064 4,0 38,5 17,5 2254 2239 9 4 2,07 1,93 40 77,2
96 127
IM Nagy Ervin Dr. HUN 2159 4,0 38,0 20,0 2263 2263 9 4 2,73 1,27 10 12,7
97 93
CM Balogh David HUN 2264 4,0 38,0 19,5 2232 2232 9 4 4,41 -0,41 20 -8,2
98 100
Karacsonyi Gellert HUN 2250 4,0 38,0 18,5 2294 2294 9 4 3,52 0,48 40 19,2
99 63
Kun Gabor HUN 2335 4,0 37,5 19,5 2131 2131 9 4 6,39 -2,39 20 -47,8
100 77
IM Ilic Zoran S SRB 2302 4,0 37,5 18,5 2245 2245 9 4 4,74 -0,74 10 -7,4
101 97
Kormos Adam HUN 2257 4,0 37,5 18,0 2200 2200 9 4 4,69 -0,69 20 -13,8
102 50
FM Hando Vilmos HUN 2382 4,0 36,5 21,0 2244 2244 9 4 5,62 -1,62 10 -16,2
103 114
WIM Juhasz Barbara w HUN 2199 4,0 35,0 18,0 2263 2263 9 4 3,22 0,78 20 15,6
104 126
Godbole Atharva IND 2163 4,0 34,0 16,0 2259 2259 9 4 2,84 1,16 20 23,2
105 109
Csati Oliver HUN 2221 4,0 33,5 17,0 2233 2233 9 4 3,84 0,16 20 3,2
106 133
Fule Simon HUN 2146 4,0 33,5 14,5 2212 2212 9 4 3,17 0,83 40 33,2
107 125
WFM Terbe Zsuzsanna w HUN 2170 4,0 31,5 14,5 2165 2165 9 4 4,06 -0,06 20 -1,2
108 66
Popovic Milan S SRB 2332 3,5 43,0 22,5 2297 2297 8 3,5 3,92 -0,42 20 -8,4
109 98
Abhilash Reddy M.L. IND 2252 3,5 42,5 21,0 2322 2322 8 3,5 2,82 0,68 20 13,6
110 46
CM Nguyen Van Thanh VIE 2391 3,5 41,0 23,5 2273 2273 8 3,5 4,82 -1,32 20 -26,4
111 95
Bhambure Shantanu IND 2261 3,5 41,0 22,0 2283 2283 9 3,5 3,31 0,19 20 3,8
112 120
IM Szalanczi Emil HUN 2184 3,5 39,5 18,5 2234 2234 9 3,5 2,98 0,52 10 5,2
113 81
FM Urhegyi Marton HUN 2299 3,5 38,5 19,0 2214 2214 9 3,5 4,67 -1,17 20 -23,4
114 132
Geher Koppany HUN 2148 3,5 36,0 17,5 2213 2213 9 3,5 2,78 0,72 40 28,8
115 73
FM Zlatin Alexander ISR 2311 3,5 35,5 16,0 2169 2169 9 3,5 5,35 -1,85 20 -37,0
116 138
FM Pasti Aron HUN 2122 3,5 34,5 16,5 2183 2183 9 3,5 2,80 0,70 40 28,0
117 136
WIM Varga Klara w HUN 2128 3,5 34,5 16,5 2170 2170 9 3,5 3,03 0,47 20 9,4
118 116
Kassay Krisztian HUN 2197 3,5 34,0 14,0 2101 2101 8 2,5 3,53 -1,03 20 -20,6
119 86
CM Khalakhan Jurij AUT 2280 3,5 33,0 14,5 2130 2130 9 3,5 5,40 -1,90 20 -38,0
120 134
WIM Parnali S Dharia w IND 2144 3,5 32,0 12,5 2153 2153 9 3,5 3,43 0,07 20 1,4
121 118
Mahitosh Dey IND 2188 3,5 31,0 14,0 2137 2137 9 3,5 4,14 -0,64 40 -25,6
122 82
FM Lyell Mark ENG 2298 3,0 40,5 17,0 2197 2197 9 3 4,28 -1,28 20 -25,6
123 83
IM Szieberth Adam HUN 2297 3,0 40,0 17,0 2221 2221 8 3 3,95 -0,95 10 -9,5
124 96
Gyurkovics Bence Dr. HUN 2261 3,0 39,0 16,5 2193 2193 8 3 3,84 -0,84 20 -16,8
125 88
IM Nemeth Zoltan HUN 2279 3,0 36,0 16,0 2093 2093 9 3 5,27 -2,27 10 -22,7
126 145
Jijo Joy IND 2018 3,0 36,0 16,0 2061 2061 8 2 1,76 0,24 40 9,6
127 141
Thrish Karthik IND 2096 3,0 35,5 16,5 2065 2065 8 2 2,33 -0,33 40 -13,2
128 111
Taranenko Evgueniy UKR 2212 3,0 35,5 15,5 2167 2167 9 3 3,56 -0,56 20 -11,2
129 107
FM Bohus Adam HUN 2227 3,0 33,0 9,5 2078 2078 8 2 3,57 -1,57 20 -31,4
130 142
Horvat Damjan CRO 2086 3,0 32,5 12,5 2008 2008 8 2 2,77 -0,77 20 -15,4
131 130
WFM Khalaji Hanieh w IRI 2150 3,0 32,0 12,0 2091 2091 8 2 2,62 -0,62 20 -12,4
132 110
FM Jamrich Gyorgy HUN 2216 3,0 31,0 11,5 2111 2111 9 3 4,30 -1,30 20 -26,0
133 131
CM Ng Jen Sheng MAS 2148 3,0 29,0 12,5 2140 2140 9 3 3,08 -0,08 40 -3,2
134 106
Kiss Balint AUT 2234 2,5 39,5 13,5 2094 2094 9 2,5 4,23 -1,73 20 -34,6
135 122
Subramanian Aditya SWE 2181 2,5 37,0 13,0 2124 2124 9 2,5 3,17 -0,67 20 -13,4
136 84
FM Bach Matthias GER 2297 2,5 36,0 13,0 2038 2038 9 2,5 5,65 -3,15 20 -63,0
137 113
Suta Andraz SLO 2205 2,5 36,0 12,5 2085 2085 9 2,5 3,98 -1,48 20 -29,6
138 140
Tancsa Tamas HUN 2102 2,5 34,5 13,0 2092 2092 9 2,5 2,74 -0,24 40 -9,6
139 128
FM Ongut Tamas Gunes HUN 2159 2,5 33,5 12,0 2100 2100 9 2,5 3,22 -0,72 40 -28,8
140 117
Pogany Zsombor HUN 2194 2,5 29,5 10,0 2010 2010 8 1,5 3,29 -1,79 40 -71,6
141 30
IM Torma Robert HUN 2463 1,5 34,5 12,0 2177 2177 4 1,5 3,02 -1,52 10 -15,2
142 139
WFM Gaal Zsoka w HUN 2109 1,5 34,5 8,0 1937 1937 9 1,5 3,27 -1,77 40 -70,8
143 137
Tran David HUN 2123 1,0 33,0 8,0 1989 1989 6 1 1,90 -0,90 40 -36,0
144 105
IM Borsos Bogdan UKR 2234 1,0 32,0 7,0 1985 1985 7 1 3,00 -2,00 10 -20,0
145 80
Balint Vilmos HUN 2301 0,0 28,0 0,0 1474 1474 4 0 2,19 -2,19 20 -43,8

 

 

 

Final Ranking after 9 Rounds

Budapest Spring Festival 2019 B U2200

Rk. SNo Name sex FED RtgI Pts.  TB1  TB2  TB3 Rp n w we w-we K rtg+/-
1 7
GM Timofeev Artyom RUS 2593 7,0 52,0 35,0 2670 2670 9 7 6,11 0,89 10 8,9
2 2
GM Onischuk Vladimir UKR 2627 7,0 51,0 37,5 2679 2679 9 7 6,34 0,66 10 6,6
3 17
GM Gonda Laszlo HUN 2527 7,0 45,5 33,0 2653 2653 9 7 5,58 1,42 10 14,2
4 10
GM Santos Latasa Jaime ESP 2585 7,0 45,0 34,0 2640 2640 9 7 6,33 0,67 10 6,7
5 18
GM Shyam Sundar M. IND 2519 6,5 48,0 32,5 2572 2572 9 6,5 5,78 0,72 10 7,2
6 4
GM Ter-Sahakyan Samvel ARM 2601 6,5 47,5 33,0 2569 2584 9 6,5 6,48 0,02 10 0,2
7 13
GM Hakobyan Aram ARM 2554 6,5 47,5 31,5 2566 2566 9 6,5 6,28 0,22 10 2,2
8 8
GM Gopal G.N. IND 2589 6,5 47,0 35,5 2619 2619 9 6,5 5,99 0,51 10 5,1
9 11
GM Mikhalevski Victor ISR 2580 6,0 52,0 35,0 2592 2592 9 6 5,78 0,22 10 2,2
10 34
IM Arjun Kalyan IND 2445 6,0 50,5 35,0 2614 2614 9 6 3,96 2,04 10 20,4
11 15
GM Stupak Kirill BLR 2547 6,0 50,5 33,5 2562 2563 9 6 5,65 0,35 10 3,5
12 3
GM Erdos Viktor HUN 2610 6,0 50,5 33,0 2575 2575 9 6 6,32 -0,32 10 -3,2
13 14
GM Aryan Chopra IND 2547 6,0 50,0 34,0 2595 2595 9 6 5,38 0,62 10 6,2
14 5
GM Markus Robert SRB 2600 6,0 49,0 31,5 2536 2536 9 6 6,67 -0,67 10 -6,7
15 22
IM Kantor Gergely HUN 2505 6,0 47,5 32,0 2551 2551 9 6 5,40 0,60 10 6,0
16 12
GM Savchenko Boris RUS 2575 6,0 46,5 32,0 2505 2505 9 6 6,70 -0,70 10 -7,0
17 33
IM Asadli Vugar AZE 2454 6,0 46,0 32,0 2580 2580 9 6 4,42 1,58 10 15,8
18 16
GM Horvath Adam HUN 2533 6,0 46,0 32,0 2543 2543 9 6 5,82 0,18 10 1,8
19 36
IM Raja Harshit IND 2432 6,0 46,0 31,0 2544 2544 9 6 4,66 1,34 10 13,4
20 28
IM Henderson De La Fuente Lance ESP 2471 6,0 42,5 29,0 2473 2473 9 6 5,89 0,11 10 1,1
21 35
IM Erenberg Ariel ISR 2437 6,0 40,5 29,0 2469 2469 9 6 5,60 0,40 10 4,0
22 26
IM Livaic Leon CRO 2474 6,0 40,5 26,5 2452 2452 9 6 6,20 -0,20 10 -2,0
23 20
IM Krzyzanowski Marcin POL 2509 5,5 52,5 32,0 2510 2510 9 5,5 5,42 0,08 10 0,8
24 1
GM Nisipeanu Liviu-Dieter GER 2680 5,5 51,0 32,0 2545 2545 9 5,5 6,90 -1,40 10 -14,0
25 51
FM Gschnitzer Adrian GER 2380 5,5 48,0 29,5 2507 2507 9 5,5 3,95 1,55 20 31,0
26 49
IM Ravi Teja S. IND 2383 5,5 48,0 28,5 2511 2511 9 5,5 3,95 1,55 10 15,5
27 44
IM Kayonde Andrew ZAM 2394 5,5 46,0 28,0 2474 2474 9 5,5 4,51 0,99 10 9,9
28 54
FM Pranav Anand IND 2359 5,5 46,0 28,0 2437 2437 8 4,5 3,62 0,88 20 17,6
29 32
IM Gorodetzky David ISR 2461 5,5 46,0 28,0 2432 2432 9 5,5 5,80 -0,30 10 -3,0
30 65
IM Bashirli Nail AZE 2333 5,5 45,5 28,0 2452 2452 9 5,5 4,04 1,46 10 14,6
31 61
FM Rudolf Michal POL 2337 5,5 45,5 26,5 2449 2449 9 5,5 4,13 1,37 10 13,7
32 9
GM Bernadskiy Vitaliy UKR 2587 5,5 45,0 29,0 2464 2464 9 5,5 6,83 -1,33 10 -13,3
33 25
IM Swayams Mishra IND 2478 5,5 44,5 28,5 2465 2465 9 5,5 5,60 -0,10 10 -1,0
34 29
IM Abdumalik Zhansaya w KAZ 2463 5,5 43,5 30,0 2468 2468 9 5,5 5,39 0,11 10 1,1
35 39
IM Srinath Rao S.V. IND 2416 5,5 43,5 29,5 2434 2434 9 5,5 5,11 0,39 10 3,9
36 24
IM Galyas Miklos HUN 2490 5,5 43,0 27,5 2416 2416 9 5,5 6,33 -0,83 10 -8,3
37 56
WGM Kulkarni Bhakti w IND 2350 5,5 42,5 26,5 2462 2462 9 5,5 4,14 1,36 20 27,2
38 67
FM Daggupati Balaji USA 2326 5,5 42,0 27,5 2440 2440 9 5,5 4,09 1,41 20 28,2
39 48
FM Bronstein Or ISR 2387 5,5 40,5 26,5 2393 2393 9 5,5 5,41 0,09 10 0,9
40 19
GM Vetoshko Volodymyr UKR 2510 5,5 40,5 25,0 2364 2364 9 5,5 7,03 -1,53 10 -15,3
41 40
IM Horvath Dominik AUT 2412 5,5 40,0 25,0 2379 2379 9 5,5 5,85 -0,35 10 -3,5
42 104
Borhy Marcell HUN 2237 5,0 50,0 31,0 2534 2534 9 5 1,82 3,18 40 127,2
43 57
FM Mehar Chinna Reddy C.H. IND 2348 5,0 48,0 26,5 2504 2504 9 5 3,20 1,80 20 36,0
44 58
GM Akesson Ralf SWE 2346 5,0 45,0 27,5 2467 2467 9 5 3,61 1,39 10 13,9
45 60
FM Risting Eivind Olav NOR 2345 5,0 44,0 26,5 2394 2394 9 5 4,40 0,60 20 12,0
46 72
FM Ruff Maximilian GER 2313 5,0 44,0 26,0 2359 2359 9 5 4,45 0,55 20 11,0
47 79
FM Bayramov Zaur AZE 2301 5,0 44,0 25,0 2443 2443 9 5 3,38 1,62 20 32,4
48 52
FM Lye Lik Zang MAS 2377 5,0 44,0 25,0 2402 2402 9 5 4,74 0,26 20 5,2
49 43
FM Taylor Adam C ENG 2398 5,0 43,0 28,0 2364 2364 8 5 5,23 -0,23 20 -4,6
50 59
FM Krstulovic Alex HUN 2345 5,0 42,0 25,5 2404 2404 9 5 4,29 0,71 20 14,2
51 31
GM Ankit R. Rajpara IND 2462 5,0 41,0 26,5 2334 2334 9 5 6,50 -1,50 10 -15,0
52 42
IM Nomin-Erdene Davaademberel w MGL 2399 5,0 41,0 26,0 2371 2371 9 5 5,35 -0,35 10 -3,5
53 94
FM Zentai Peter HUN 2263 5,0 41,0 23,5 2414 2414 9 5 3,29 1,71 20 34,2
54 27
IM Lizak Peter HUN 2472 5,0 40,0 24,5 2340 2340 9 5 6,54 -1,54 10 -15,4
55 47
Ashwath R. IND 2388 5,0 39,0 26,0 2297 2297 9 5 6,01 -1,01 20 -20,2
56 102
Bodi Tibor HUN 2240 5,0 38,0 22,5 2353 2353 9 5 3,71 1,29 20 25,8
57 143
Navaratnam Rohan Shan Tze MAS 2068 5,0 36,0 22,5 2307 2307 8 4 1,65 2,35 40 94,0
58 92
WIM Terbe Julianna w HUN 2265 5,0 33,5 20,0 2312 2312 9 5 4,46 0,54 20 10,8
59 41
FM Ertan Can TUR 2404 5,0 29,0 17,0 2266 2266 9 5 6,61 -1,61 10 -16,1
60 78
FM Dixit Nikhil IND 2302 4,5 45,5 26,5 2394 2394 9 4,5 3,44 1,06 20 21,2
61 6
GM Sedlak Nikola SRB 2598 4,5 44,5 26,0 2367 2367 8 4,5 6,62 -2,12 10 -21,2
62 85
IM Turzo Attila HUN 2296 4,5 44,5 23,5 2373 2373 9 4,5 3,61 0,89 10 8,9
63 38
IM Nguyen Piotr POL 2427 4,5 44,0 27,5 2370 2370 9 4,5 5,18 -0,68 10 -6,8
64 64
IM Kulkarni Rakesh IND 2334 4,5 44,0 25,0 2348 2348 9 4,5 4,32 0,18 20 3,6
65 76
Polyik Peter HUN 2303 4,5 44,0 24,5 2381 2381 9 4,5 3,61 0,89 20 17,8
66 71
WIM Nandhidhaa P V w IND 2314 4,5 43,0 23,5 2286 2286 9 4,5 4,83 -0,33 20 -6,6
67 75
FM Budai David HUN 2308 4,5 43,0 22,0 2359 2359 8 4,5 3,99 0,51 20 10,2
68 90
FM Torok Sandor HUN 2273 4,5 42,5 20,0 2291 2291 9 4,5 4,36 0,14 20 2,8
69 70
FM Mosesov Danylo UKR 2315 4,5 41,0 25,5 2338 2338 9 4,5 4,17 0,33 20 6,6
70 21
GM Kosic Dragan MNE 2508 4,5 41,0 25,5 2314 2314 9 4,5 6,75 -2,25 10 -22,5
71 119
Wong Jianwen MAS 2185 4,5 41,0 23,0 2387 2387 9 4,5 2,21 2,29 20 45,8
72 123
CM Prraneeth Vuppala IND 2177 4,5 41,0 22,5 2345 2345 9 4,5 2,51 1,99 40 79,6
73 89
WIM Pratyusha Bodda w IND 2277 4,5 41,0 21,0 2335 2335 9 4,5 3,86 0,64 20 12,8
74 108
WIM Muetsch Annmarie w GER 2223 4,5 40,0 19,0 2325 2325 9 4,5 3,32 1,18 20 23,6
75 68
IM Skomorokhin Roman RUS 2318 4,5 39,5 24,5 2357 2357 9 4,5 4,06 0,44 10 4,4
76 74
IM Song Julien FRA 2310 4,5 39,5 23,0 2331 2331 9 4,5 4,28 0,22 10 2,2
77 129
Gorodetzky Matan ISR 2157 4,5 39,0 20,5 2282 2282 8 3,5 2,23 1,27 40 50,8
78 115
Starcevic Ante Leon CRO 2199 4,5 38,5 20,0 2336 2336 9 4,5 2,87 1,63 20 32,6
79 124
WIM Vantika Agrawal w IND 2171 4,5 38,5 19,0 2298 2298 9 4,5 2,99 1,51 20 30,2
80 23
GM Popovic Dusan SRB 2503 4,5 37,0 23,5 2317 2317 8 4,5 6,26 -1,76 10 -17,6
81 55
FM Parkhov Yair ISR 2352 4,5 37,0 22,0 2248 2248 9 4,5 5,74 -1,24 10 -12,4
82 87
IM Kathmale Sameer IND 2279 4,5 37,0 20,5 2291 2291 9 4,5 4,35 0,15 20 3,0
83 103
Losonczi Marcell HUN 2238 4,5 36,5 19,0 2305 2305 9 4,5 3,74 0,76 40 30,4
84 37
FM Shagbazyan Taron UKR 2429 4,5 35,5 20,5 2234 2234 9 4,5 6,76 -2,26 10 -22,6
85 99
FM Louis Thibault FRA 2251 4,5 34,5 17,5 2226 2226 9 4,5 4,83 -0,33 20 -6,6
86 91
WIM Havanecz Bianka w HUN 2265 4,0 44,5 22,0 2345 2345 9 4 3,04 0,96 20 19,2
87 135
Pasztor Balazs HUN 2139 4,0 43,0 24,0 2328 2327 9 4 1,95 2,05 40 82,0
88 45
IM Szeberenyi Adam HUN 2392 4,0 41,5 22,5 2288 2288 9 4 5,27 -1,27 10 -12,7
89 53
IM Popovics Adam HUN 2375 4,0 41,0 23,0 2259 2259 9 4 5,40 -1,40 10 -14,0
90 112
WIM Pujari Rucha w IND 2205 4,0 41,0 19,5 2334 2334 9 4 2,57 1,43 20 28,6
91 69
FM Stocko Josip CRO 2317 4,0 40,5 23,0 2283 2283 8 4 4,37 -0,37 20 -7,4
92 62
IM Saravanan V. IND 2335 4,0 40,5 23,0 2260 2260 9 4 4,88 -0,88 10 -8,8
93 121
FM Gombocz Ferenc Jr. HUN 2183 4,0 39,5 19,5 2273 2273 9 4 2,89 1,11 20 22,2
94 101
IM Vegh Endre HUN 2240 4,0 39,0 21,0 2260 2260 9 4 3,79 0,21 10 2,1
95 144
FM Ammar Sedrani UAE 2064 4,0 38,5 17,5 2254 2239 9 4 2,07 1,93 40 77,2
96 127
IM Nagy Ervin Dr. HUN 2159 4,0 38,0 20,0 2263 2263 9 4 2,73 1,27 10 12,7
97 93
CM Balogh David HUN 2264 4,0 38,0 19,5 2232 2232 9 4 4,41 -0,41 20 -8,2
98 100
Karacsonyi Gellert HUN 2250 4,0 38,0 18,5 2294 2294 9 4 3,52 0,48 40 19,2
99 63
Kun Gabor HUN 2335 4,0 37,5 19,5 2131 2131 9 4 6,39 -2,39 20 -47,8
100 77
IM Ilic Zoran S SRB 2302 4,0 37,5 18,5 2245 2245 9 4 4,74 -0,74 10 -7,4
101 97
Kormos Adam HUN 2257 4,0 37,5 18,0 2200 2200 9 4 4,69 -0,69 20 -13,8
102 50
FM Hando Vilmos HUN 2382 4,0 36,5 21,0 2244 2244 9 4 5,62 -1,62 10 -16,2
103 114
WIM Juhasz Barbara w HUN 2199 4,0 35,0 18,0 2263 2263 9 4 3,22 0,78 20 15,6
104 126
Godbole Atharva IND 2163 4,0 34,0 16,0 2259 2259 9 4 2,84 1,16 20 23,2
105 109
Csati Oliver HUN 2221 4,0 33,5 17,0 2233 2233 9 4 3,84 0,16 20 3,2
106 133
Fule Simon HUN 2146 4,0 33,5 14,5 2212 2212 9 4 3,17 0,83 40 33,2
107 125
WFM Terbe Zsuzsanna w HUN 2170 4,0 31,5 14,5 2165 2165 9 4 4,06 -0,06 20 -1,2
108 66
Popovic Milan S SRB 2332 3,5 43,0 22,5 2297 2297 8 3,5 3,92 -0,42 20 -8,4
109 98
Abhilash Reddy M.L. IND 2252 3,5 42,5 21,0 2322 2322 8 3,5 2,82 0,68 20 13,6
110 46
CM Nguyen Van Thanh VIE 2391 3,5 41,0 23,5 2273 2273 8 3,5 4,82 -1,32 20 -26,4
111 95
Bhambure Shantanu IND 2261 3,5 41,0 22,0 2283 2283 9 3,5 3,31 0,19 20 3,8
112 120
IM Szalanczi Emil HUN 2184 3,5 39,5 18,5 2234 2234 9 3,5 2,98 0,52 10 5,2
113 81
FM Urhegyi Marton HUN 2299 3,5 38,5 19,0 2214 2214 9 3,5 4,67 -1,17 20 -23,4
114 132
Geher Koppany HUN 2148 3,5 36,0 17,5 2213 2213 9 3,5 2,78 0,72 40 28,8
115 73
FM Zlatin Alexander ISR 2311 3,5 35,5 16,0 2169 2169 9 3,5 5,35 -1,85 20 -37,0
116 138
FM Pasti Aron HUN 2122 3,5 34,5 16,5 2183 2183 9 3,5 2,80 0,70 40 28,0
117 136
WIM Varga Klara w HUN 2128 3,5 34,5 16,5 2170 2170 9 3,5 3,03 0,47 20 9,4
118 116
Kassay Krisztian HUN 2197 3,5 34,0 14,0 2101 2101 8 2,5 3,53 -1,03 20 -20,6
119 86
CM Khalakhan Jurij AUT 2280 3,5 33,0 14,5 2130 2130 9 3,5 5,40 -1,90 20 -38,0
120 134
WIM Parnali S Dharia w IND 2144 3,5 32,0 12,5 2153 2153 9 3,5 3,43 0,07 20 1,4
121 118
Mahitosh Dey IND 2188 3,5 31,0 14,0 2137 2137 9 3,5 4,14 -0,64 40 -25,6
122 82
FM Lyell Mark ENG 2298 3,0 40,5 17,0 2197 2197 9 3 4,28 -1,28 20 -25,6
123 83
IM Szieberth Adam HUN 2297 3,0 40,0 17,0 2221 2221 8 3 3,95 -0,95 10 -9,5
124 96
Gyurkovics Bence Dr. HUN 2261 3,0 39,0 16,5 2193 2193 8 3 3,84 -0,84 20 -16,8
125 88
IM Nemeth Zoltan HUN 2279 3,0 36,0 16,0 2093 2093 9 3 5,27 -2,27 10 -22,7
126 145
Jijo Joy IND 2018 3,0 36,0 16,0 2061 2061 8 2 1,76 0,24 40 9,6
127 141
Thrish Karthik IND 2096 3,0 35,5 16,5 2065 2065 8 2 2,33 -0,33 40 -13,2
128 111
Taranenko Evgueniy UKR 2212 3,0 35,5 15,5 2167 2167 9 3 3,56 -0,56 20 -11,2
129 107
FM Bohus Adam HUN 2227 3,0 33,0 9,5 2078 2078 8 2 3,57 -1,57 20 -31,4
130 142
Horvat Damjan CRO 2086 3,0 32,5 12,5 2008 2008 8 2 2,77 -0,77 20 -15,4
131 130
WFM Khalaji Hanieh w IRI 2150 3,0 32,0 12,0 2091 2091 8 2 2,62 -0,62 20 -12,4
132 110
FM Jamrich Gyorgy HUN 2216 3,0 31,0 11,5 2111 2111 9 3 4,30 -1,30 20 -26,0
133 131
CM Ng Jen Sheng MAS 2148 3,0 29,0 12,5 2140 2140 9 3 3,08 -0,08 40 -3,2
134 106
Kiss Balint AUT 2234 2,5 39,5 13,5 2094 2094 9 2,5 4,23 -1,73 20 -34,6
135 122
Subramanian Aditya SWE 2181 2,5 37,0 13,0 2124 2124 9 2,5 3,17 -0,67 20 -13,4
136 84
FM Bach Matthias GER 2297 2,5 36,0 13,0 2038 2038 9 2,5 5,65 -3,15 20 -63,0
137 113
Suta Andraz SLO 2205 2,5 36,0 12,5 2085 2085 9 2,5 3,98 -1,48 20 -29,6
138 140
Tancsa Tamas HUN 2102 2,5 34,5 13,0 2092 2092 9 2,5 2,74 -0,24 40 -9,6
139 128
FM Ongut Tamas Gunes HUN 2159 2,5 33,5 12,0 2100 2100 9 2,5 3,22 -0,72 40 -28,8
140 117
Pogany Zsombor HUN 2194 2,5 29,5 10,0 2010 2010 8 1,5 3,29 -1,79 40 -71,6
141 30
IM Torma Robert HUN 2463 1,5 34,5 12,0 2177 2177 4 1,5 3,02 -1,52 10 -15,2
142 139
WFM Gaal Zsoka w HUN 2109 1,5 34,5 8,0 1937 1937 9 1,5 3,27 -1,77 40 -70,8
143 137
Tran David HUN 2123 1,0 33,0 8,0 1989 1989 6 1 1,90 -0,90 40 -36,0
144 105
IM Borsos Bogdan UKR 2234 1,0 32,0 7,0 1985 1985 7 1 3,00 -2,00 10 -20,0
145 80
Balint Vilmos HUN 2301 0,0 28,0 0,0 1474 1474 4 0 2,19 -2,19 20 -43,8

 

Final Ranking after 9 Rounds

Budapest Spring Festival 2019 C U1800

Rk. SNo Name sex FED RtgI Pts.  TB1  TB2  TB3 Rp n w we w-we K rtg+/-
1 6
Weszely Gyorgy HUN 1656 9,0 47,0 45,0 2313 2313 9 9 6,16 2,84 20 56,8
2 49
Anishka Vikram w IND 1386 7,5 55,0 38,0 1837 1837 7 5,5 1,59 3,91 40 156,4
3 22
Repiczki Tamas HUN 1557 7,0 38,5 28,0 1619 1613 9 7 6,14 0,86 20 17,2
4 2
Zsatkovics Endre HUN 1761 6,5 46,5 34,0 1633 1603 8 5,5 6,53 -1,03 20 -20,6
5 15
Szabo Balazs HUN 1600 6,0 46,0 33,5 1615 1615 9 6 5,76 0,24 20 4,8
6 28
Lafour Jephte NED 1526 6,0 44,0 31,5 1715 1713 8 6 3,87 2,13 40 85,2
7 23
Kiraly Lilla Virag w HUN 1554 6,0 42,5 30,5 1602 1470 7 5 4,40 0,60 40 24,0
8 8
Toth Charles FRA 1640 6,0 41,5 29,0 1526 1522 9 6 7,02 -1,02 20 -20,4
9 18
Kovacsi Sara Kata w HUN 1580 6,0 41,0 29,0 1518 1518 7 5 5,37 -0,37 40 -14,8
10 27
Papp Andrea w HUN 1528 6,0 39,5 28,0 1601 1601 8 6 5,16 0,84 20 16,8
11 24
Mecsnober Mate Soma HUN 1554 6,0 38,0 26,0 1540 1540 9 6 5,87 0,13 40 5,2
12 17
Geczi-Zajzon Kristof HUN 1586 5,5 51,0 32,0 1560 1560 9 5,5 5,68 -0,18 40 -7,2
13 1
Navarro Coloma Antonio ESP 1771 5,5 47,5 29,5 1914 1670 6 5,5 4,87 0,63 20 12,6
14 25
Mathe Gergely HUN 1531 5,5 47,0 31,5 1590 1590 8 5,5 4,77 0,73 40 29,2
15 47
Marosi Lajos HUN 1391 5,5 45,0 27,5 1627 1599 8 4,5 2,06 2,44 20 48,8
16 34
Navaratnam Ishaan Quan Tze MAS 1467 5,5 44,0 29,0 1644 1542 7 4 2,36 1,64 40 65,6
17 30
Broderick Tamas HUN 1521 5,5 42,0 28,5 1488 1421 7 4 4,16 -0,16 40 -6,4
18 4
Fretel Didier FRA 1705 5,0 52,5 31,0 1484 1467 7 3 5,05 -2,05 20 -41,0
19 44
Karacsonyi Bank HUN 1432 5,0 51,5 30,0 1642 1642 9 5 2,53 2,47 40 98,8
20 26
Ronyai Imre HUN 1531 5,0 48,5 32,5 1551 1495 8 4,5 4,12 0,38 20 7,6
21 58
Seemann Pola w POL 1229 5,0 46,5 27,5 1626 1634 9 5 0,98 4,02 40 160,8
22 5
Szurkos Andras HUN 1682 5,0 46,5 26,5 1529 1523 9 5 6,64 -1,64 20 -32,8
23 35
ACM Megyeri Martin HUN 1462 5,0 46,0 29,5 1605 1514 7 3,5 2,22 1,28 40 51,2
24 14
Vamosi Peter Istvan HUN 1601 5,0 46,0 28,5 1472 1425 8 4,5 5,70 -1,20 20 -24,0
25 21
Matyassy Lazar HUN 1558 5,0 43,5 29,0 1478 1469 7 4 4,55 -0,55 40 -22,0
26 70
Kezer Tamas HUN 0 5,0 43,5 25,0 1577 1642 8 5
27 10
Henderson Franklin Matthew ESP 1618 5,0 43,0 26,0 1429 1425 8 4 5,81 -1,81 20 -36,2
28 29
Moricz Nadja w HUN 1523 5,0 41,5 24,5 1369 1365 8 4 5,43 -1,43 40 -57,2
29 20
Onodi Miklos HUN 1559 5,0 39,0 23,0 1408 1408 9 5 6,68 -1,68 40 -67,2
30 41
Deak Zsombor HUN 1441 5,0 38,0 22,0 1585 1563 8 4 2,53 1,47 40 58,8
31 9
Kubik Anna Zsofia w HUN 1632 5,0 35,5 18,0 1347 1318 7 4 6,10 -2,10 20 -42,0
32 7
Csermely Zoltan HUN 1651 5,0 35,0 18,5 1485 1374 8 5 6,33 -1,33 20 -26,6
33 74
Revesz Ferenc HUN 0 4,5 46,5 28,5 1590 1590 9 4,5
34 19
Burgisser Claude FRA 1578 4,5 45,0 24,5 1353 1355 7 2,5 4,49 -1,99 20 -39,8
35 3
Suranyi Istvan HUN 1736 4,5 42,0 24,0 1489 1423 8 4 6,36 -2,36 20 -47,2
36 40
Bodo Norbert HUN 1448 4,5 37,5 20,5 1513 1418 8 4,5 3,82 0,68 20 13,6
37 52
Biro Daniel HUN 1304 4,5 35,0 17,0 1364 1362 7 2,5 2,19 0,31 40 12,4
38 43
Halasz Daniel HUN 1435 4,0 48,5 26,0 1596 1561 6 3 1,73 1,27 20 25,4
39 45
Karacsonyi Luca w HUN 1397 4,0 48,0 22,0 1481 1481 9 4 3,01 0,99 40 39,6
40 56
Lehocz Jozsef Jr. HUN 1235 4,0 44,5 21,0 1488 1503 8 3 0,97 2,03 40 81,2
41 61
ACM Szuhorukov Marcell HUN 1209 4,0 43,5 23,0 1447 1398 7 2,5 0,83 1,67 40 66,8
42 68
Bakytbekov Tilek KGZ 0 4,0 42,0 24,5 1452 1452 9 4
43 46
Deak-Sala Emilia w HUN 1394 4,0 42,0 20,0 1457 1436 6 2 1,54 0,46 40 18,4
44 42
Juhasz Tamas HUN 1437 4,0 40,5 21,0 1598 1562 6 3 1,84 1,16 20 23,2
45 38
Monduk Laszlo HUN 1460 4,0 40,5 18,5 1403 1309 6 2 2,51 -0,51 40 -20,4
46 11
AFM Sukhorukov Mykola FID 1617 4,0 38,5 20,0 1371 1287 8 4 6,39 -2,39 40 -95,6
47 16
Andreini Gigliola w ITA 1595 4,0 37,0 24,5 1346 1226 7 3,5 5,57 -2,07 20 -41,4
48 50
Horvath Zoltan HUN 1360 4,0 37,0 17,0 1252 1307 5 1 1,68 -0,68 20 -13,6
49 63
Jonas David HUN 1188 4,0 35,0 16,0 1391 1343 8 3,5 1,73 1,77 40 70,8
50 57
Hazi Hedvig w HUN 1233 4,0 34,5 17,0 1338 1347 6 2 1,39 0,61 20 12,2
51 65
Toth Timea w HUN 1171 4,0 34,0 14,0 1258 1288 7 2 1,51 0,49 40 19,6
52 33
Borhy Gyorgy Szilard HUN 1502 4,0 33,0 17,5 1333 1331 6 3 4,20 -1,20 20 -24,0
53 39
Arvai Benedek HUN 1454 3,5 41,0 18,0 1313 1324 8 2,5 4,00 -1,50 40 -60,0
54 60
Szabo Tamas HUN 1220 3,5 39,0 17,0 1463 1463 6 3,5 1,72 1,78 40 71,2
55 36
Farkas Imre HUN 1461 3,5 38,0 21,5 1325 1242 7 3,5 4,58 -1,08 20 -21,6
56 53
Csaki Akos HUN 1275 3,5 38,0 16,5 1328 1337 8 2,5 2,13 0,37 40 14,8
57 59
Pervai Laszlo Sr. HUN 1220 3,0 42,0 17,5 1354 1355 9 3 1,85 1,15 20 23,0
58 51
Moricz Karmen w HUN 1338 3,0 40,5 17,5 1292 1326 6 1 1,29 -0,29 40 -11,6
59 48
Balogh Gyula HUN 1388 3,0 38,0 18,5 1239 1286 7 1 2,01 -1,01 20 -20,2
60 32
Kocsis Soma HUN 1514 3,0 36,5 18,5 1405 1207 4 2,5 3,03 -0,53 20 -10,6
61 31
Sowade Ingo Dr. GER 1518 3,0 35,5 18,0 1191 1122 8 3 6,32 -3,32 40 -132,8
62 12
Balega Norbert HUN 1611 3,0 34,5 11,0 1316 1320 4 2 3,34 -1,34 40 -53,6
63 67
Benedek Huba HUN 1070 3,0 33,5 13,0 1186 1195 9 3 1,97 1,03 40 41,2
64 75
Salacki Marcell Gaspar HUN 0 3,0 31,0 12,0 1181 1161 8 2,5
65 76
Toth Rafael HUN 0 3,0 29,5 11,0 1105 1037 7 2
66 71
Kiss Inez w HUN 0 3,0 27,5 11,0 1034 1107 7 1
67 55
ACM Szuhorukov Viktor HUN 1250 2,5 37,0 13,0 982 1148 7 0,5 2,26 -1,76 40 -70,4
68 72
Koronczai Csongor HUN 0 2,5 32,5 7,5 1028 1044 7 1
69 62
Barati Peter HUN 1192 2,0 35,5 13,0 1252 1105 7 2 1,77 0,23 40 9,2
70 66
Heller Gergo HUN 1105 2,0 33,5 7,0 625 962 4 0 0,63 -0,63 40 -25,2
71 64
Molnar Dalma Reka w HUN 1184 2,0 33,0 5,0 1065 1017 7 1 2,13 -1,13 40 -45,2
72 37
Szugyi Attila HUN 1461 1,5 37,0 12,0 0 1302 2 0,5 1,02 -0,52 40 -20,8
73 54
Bella Zsolt HUN 1270 1,5 35,5 11,5 1021 939 6 0,5 1,93 -1,43 20 -28,6
74 69
Kellermann Botond HUN 0 1,0 33,0 9,0 1408 1408 3 1
75 73
Nemeth Balint Levente HUN 0 1,0 32,5 6,0 568 568 5 0
76 13
Mendoly Laszlo HUN 1601 0,5 29,0 4,5 0 0 1 0,5 0,82 -0,32 20 -6,4

HUNONCHESS

GROUP A

GROUP B

GROUP C