Végeredmény- XVII. Art Pub Kupa, Fide U2200 (2019. szeptember 6-8.) – A 10 éves Giang Tran Nam 6/5, Élö: +101,2 a 13 éves Karácsonyi Kata 6/5,  +95,6

Végeredmény- XVII. Art Pub Kupa, Fide U2200 (2019. szeptember 6-8.) – A 10 éves Giang Tran Nam 6/5, Élö: +101,2 a 13 éves Karácsonyi Kata 6/5,  +95,6

 

http://chess-results.com/tnr460084.aspx?lan=1&art=9&fed=HUN&turdet=YES&flag=30&snr=21

 

Final Ranking crosstable after 6 Rounds

Rk. Name Rtg FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd Pts.  TB1   TB2   TB3 
1
Vargyas Zoltan 2011 HUN 34b1 63w1 24b1 23w1 10b1 3w½ 5,5 22,5 20,00 20,5
2
CM Giang Tran Nam 1907 HUN 67w1 13w½ 42b1 9b1 7w1 4b½ 5,0 23,5 19,00 18,0
3
Biro Zsolt 2003 HUN 40b½ 62w1 57b1 26w1 8b1 1b½ 5,0 21,5 17,25 17,5
4
Karacsonyi Kata 1928 HUN 95w1 39b1 6b½ 16w1 28b1 2w½ 5,0 20,5 15,75 18,5
5
Yip Michael 1960 CAN 57b½ 59w1 13b1 6w½ 11b½ 26w1 4,5 22,0 16,25 15,5
6
Repasi Zoltan Sr. 2005 HUN 85w1 54b1 4w½ 5b½ 44w1 13b½ 4,5 21,5 14,75 17,0
7
Baski Barnabas 2013 HUN 46b1 60w1 50b1 10w½ 2b0 22w1 4,5 21,5 14,25 17,5
8
Pasztor Attila 2044 HUN 64w1 45b½ 41w1 15b1 3w0 24b1 4,5 21,0 14,50 16,5
9
Kovacs Istvan 2077 HUN 52b1 27w½ 22b1 2w0 60b1 33w1 4,5 21,0 14,25 15,5
10
Palczert Matyas 1999 HUN 84w1 58b1 38w1 7b½ 1w0 25b1 4,5 20,5 12,75 17,5
11
FM Fodre Sandor 2058 HUN 89w1 31b1 15w0 74b1 5w½ 23b1 4,5 19,5 13,25 16,0
12
Kis Bela 2038 HUN -0 84b1 47w1 38w1 22b½ 27w1 4,5 18,0 12,75 14,0
13
Nemeth Miklos 2114 HUN 65w1 2b½ 5w0 63b1 41w1 6w½ 4,0 22,0 12,75 14,0
14
Pogany Zsombor 2073 HUN 47w1 19b1 23w0 31b1 24w½ 15b½ 4,0 21,5 14,25 15,5
15
Bodrogi Mihaly 1984 HUN 90w1 43b1 11b1 8w0 33b½ 14w½ 4,0 21,5 13,25 16,5
16
Torok Tamas Titusz 2013 HUN 70w1 71b1 29w½ 4b0 36w½ 39b1 4,0 20,0 11,00 15,0
17
Mester Attila 2069 HUN 66b1 22w0 72b½ 51w1 25b½ 45w1 4,0 19,0 12,00 13,0
18
Genda Karoly 2049 HUN 51b½ 61w1 27b½ 33w0 48b1 43w1 4,0 18,5 11,75 13,0
19
Gyenes Mate 1889 HUN 76b1 14w0 66b1 28w0 70b1 42w1 4,0 17,0 9,50 13,0
20
Kovacs Gabor Etele 2092 HUN 58b0 92w1 48b1 22w0 66b1 50w1 4,0 15,5 9,50 12,0
21
Kassay Krisztian 2161 HUN -0 70b0 67w1 84b1 71w1 44b1 4,0 15,0 9,50 10,0
22
Sulyok Eszter 1871 HUN 75w1 17b1 9w0 20b1 12w½ 7b0 3,5 24,0 12,50 15,0
23
Gubics Peter 1990 HUN 88b1 25w1 14b1 1b0 27w½ 11w0 3,5 22,5 10,75 16,0
24
Patai Peter 1966 HUN 35w1 73b1 1w0 71b1 14b½ 8w0 3,5 21,5 9,50 15,0
25
Panda Barnabas 1611 HUN 68w1 23b0 56w1 30b1 17w½ 10w0 3,5 21,0 11,00 14,0
26
Botlik Bela 2029 HUN 62b½ 51w1 45w1 3b0 55w1 5b0 3,5 21,0 10,25 14,0
27
Csalami Gabor 1883 HUN 91w1 9b½ 18w½ 39w1 23b½ 12b0 3,5 21,0 10,00 14,5
28
Fodor Balazs 2156 HUN 54w0 85b1 65w1 19b1 4w0 31b½ 3,5 19,5 9,75 12,5
29
FM Szollosi Laszlo 1966 HUN 96b1 77w1 16b½ -0 32w1 -0 3,5 19,5 8,50 15,0
30
Erseki Aron 1894 HUN 43b0 34w1 53b1 25w0 46b½ 62w1 3,5 19,0 11,00 11,0
31
Havaskori Laszlo 1867 HUN 80b1 11w0 78b1 14w0 40b1 28w½ 3,5 19,0 8,75 12,5
32
Fellegi Zoltan 1977 HUN 59b½ 40w½ 52b1 60w½ 29b0 63w1 3,5 18,5 9,75 12,0
33
Forgacs Andras 1866 HUN 86w0 93b1 70w1 18b1 15w½ 9b0 3,5 17,0 9,00 13,0
34
Foldes Marton Gabor 1685 HUN 1w0 30b0 91w1 65b½ 68w1 74b1 3,5 17,0 6,75 8,5
35
Herczeg Marcell 1634 HUN 24b0 37w0 94b1 58w1 38b½ 60w1 3,5 16,5 7,00 9,0
36
Kocsis Tihamer 1846 HUN 73b0 96w1 40b1 50w½ 16b½ 41w½ 3,5 16,0 9,00 12,0
37
Bognar Attila 1856 HUN -0 35b1 43w1 49w1 -0 -0 3,0 22,0 10,00 12,0
38
Farkas Otto Jr. 1826 HUN 79w1 49w1 10b0 12b0 35w½ 53b½ 3,0 22,0 9,00 12,5
39
Mirza Solyom 2133 HUN 48b1 4w0 58w1 27b0 52b1 16w0 3,0 21,0 8,50 12,0
40
Balint Peter 1679 AUT 3w½ 32b½ 36w0 47b1 31w0 71b1 3,0 20,5 9,25 9,5
41
Demjen Mark 1889 HUN 82w1 42w½ 8b0 59w1 13b0 36b½ 3,0 20,0 8,25 12,0
42
WFM Erseki Tamara 2082 HUN 81w1 41b½ 2w0 72b½ 64w1 19b0 3,0 20,0 7,75 12,0
43
Kossela Peter 1589 HUN 30w1 15w0 37b0 89b1 74w1 18b0 3,0 20,0 7,50 11,0
44
Lakatos Tamas 1891 HUN -0 90b1 64w1 61w1 6b0 21w0 3,0 19,5 7,00 12,0
45
Pasti Anna 1851 HUN 87w1 8w½ 26b0 57w1 50b½ 17b0 3,0 19,0 7,75 12,5
46
Panda Gyorgy 1695 HUN 7w0 68b1 74w0 56b1 30w½ 55b½ 3,0 18,5 8,75 9,5
47
Csernyik Mark 1761 HUN 14b0 80w1 12b0 40w0 77b1 73w1 3,0 18,0 6,00 8,0
48
Neszmenyi Zoltan 1791 HUN 39w0 67b1 20w0 90b1 18w0 70b1 3,0 17,5 6,50 9,0
49
Marjanovic Gyorgy 2023 HUN 78w1 38b0 89w1 37b0 79w1 -0 3,0 17,5 6,00 12,0
50
Fodor Kornel 1969 HUN 93w1 86b1 7w0 36b½ 45w½ 20b0 3,0 17,5 5,75 13,5
51
Repiczki Tamas 1709 HUN 18w½ 26b0 92w1 17b0 76w½ 79b1 3,0 16,5 6,00 9,0
52
Serfozo Adam 1764 HUN 9w0 75b1 32w0 86b1 39w0 76b1 3,0 16,5 5,50 9,0
53
Palczert Miklos 1747 HUN -0 87b1 30w0 75b½ 57w1 38w½ 3,0 16,0 6,50 9,0
54
Szabo A. Martin 1800 HUN 28b1 6w0 61b0 70w0 91b1 80w1 3,0 15,5 6,50 9,0
55
Berkes Bence 1882 HUN 92b½ 57w0 62b1 73w1 26b0 46w½ 3,0 14,5 6,50 10,5
56
Barsi Botond 1820 HUN 61b0 95w1 25b0 46w0 82w1 78b1 3,0 13,5 4,50 8,0
57
Szurkos Andras 1623 HUN 5w½ 55b1 3w0 45b0 53b0 84w1 2,5 20,5 6,75 9,0
58
WCM Kovarikova Maria 1772 SVK 20w1 10w0 39b0 35b0 86w1 67b½ 2,5 19,0 6,75 8,5
59
Marjanovic Alex 1665 HUN 32w½ 5b0 81w1 41b0 65w1 -0 2,5 19,0 6,25 9,0
60
Buri Petra Zsuzsanna 1811 HUN 83w1 7b0 86w1 32b½ 9w0 35b0 2,5 19,0 4,75 11,5
61
ACM Megyeri Martin 1477 HUN 56w1 18b0 54w1 44b0 63w0 64b½ 2,5 18,5 7,25 10,5
62
Szabo Balazs 1705 HUN 26w½ 3b0 55w0 92b1 75w1 30b0 2,5 18,0 4,75 8,0
63
Maga Peter 1802 HUN 94w1 1b0 73w½ 13w0 61b1 32b0 2,5 18,0 4,00 10,0
64
Safar Istvan 1708 HUN 8b0 69w1 44b0 77w1 42b0 61w½ 2,5 17,5 5,25 8,5
65
Lakatos Andras 1788 HUN 13b0 82w1 28b0 34w½ 59b0 87w1 2,5 17,5 5,25 7,5
66
Bartuszek Andras 1739 HUN 17w0 79b1 19w0 87b1 20w0 69b½ 2,5 17,5 4,50 8,5
67
Pasti Zsombor 1592 HUN 2b0 48w0 21b0 83w1 94b1 58w½ 2,5 17,0 3,25 5,5
68
Varga Boldizsar 1927 HUN 25b0 46w0 76b1 78w½ 34b0 88w1 2,5 15,5 4,50 6,5
69
Bakonyi Arpad 1458 HUN 71w0 64b0 93w½ 85b½ 90w+ 66w½ 2,5 11,0 4,50 6,0
70
Szendeff Miklos 1694 HUN 16b0 21w1 33b0 54b1 19w0 48w0 2,0 22,0 7,50 8,0
71
Bolyki Istvan 1805 HUN 69b1 16w0 77b1 24w0 21b0 40w0 2,0 19,0 4,00 10,0
72
Szabo Marton Nandor 1765 HUN -0 91b1 17w½ 42w½ -0 -0 2,0 18,0 4,50 8,5
73
Toth Lili 1516 HUN 36w1 24w0 63b½ 55b0 78w½ 47b0 2,0 17,5 5,75 9,0
74
Purak Zoltan 1866 HUN 77b0 88w1 46b1 11w0 43b0 34w0 2,0 17,5 4,50 9,0
75
Toth Kincso 1534 HUN 22b0 52w0 88b1 53w½ 62b0 85w½ 2,0 15,5 4,00 6,0
76
Chowaniec Artur 1573 POL 19w0 81b½ 68w0 93b1 51b½ 52w0 2,0 15,5 3,50 6,5
77
Karacsonyi Luca 1521 HUN 74w1 29b0 71w0 64b0 47w0 93b1 2,0 15,0 3,00 7,0
78
Rabovszky Gyorgy 1696 HUN 49b0 94w1 31w0 68b½ 73b½ 56w0 2,0 15,0 2,75 7,5
79
Schlenk Kristof 1491 HUN 38b0 66w0 95b1 81w1 49b0 51w0 2,0 14,5 2,50 7,0
80
Gergely Daniel 1530 HUN 31w0 47b0 84w0 95b1 85w1 54b0 2,0 13,0 2,00 5,0
81
Patai Tamas 1771 HUN 42b0 76w½ 59b0 79b0 93w½ 91w1 2,0 12,0 2,50 4,5
82
Broderick Tamas 1585 HUN 41b0 65b0 85w½ 88w½ 56b0 94w1 2,0 12,0 2,00 4,5
83
Farkas Imre 1464 HUN 60b0 89b0 90w0 67b0 -1 96w1 2,0 10,5 2,50 3,0
84
Buri Kata 1678 HUN 10b0 12w0 80b1 21w0 87b½ 57b0 1,5 20,0 2,75 5,0
85
Matyassy Lazar 1682 HUN 6b0 28w0 82b½ 69w½ 80b0 75b½ 1,5 16,0 3,00 4,0
86
Magyar Erik Ferenc 1527 HUN 33b1 50w0 60b0 52w0 58b0 92b½ 1,5 15,5 4,00 6,5
87
Bodo Norbert 1517 HUN 45b0 53w0 96b1 66w0 84w½ 65b0 1,5 14,0 1,75 5,0
88
Gulacsi Donat Ferenc 1669 HUN 23w0 74b0 75w0 82b½ 92w1 68b0 1,5 13,0 2,00 3,5
89
Lakat Gyula 1711 HUN 11b0 83w1 49b0 43w0 -0 -0 1,0 17,0 1,50 5,0
90
Pasztor-Turak Peter 1666 HUN 15b0 44w0 83b1 48w0 69b- -0 1,0 16,5 1,50 4,0
91
Piskoti Laszlo 1537 HUN 27b0 72w0 34b0 96w1 54w0 81b0 1,0 16,5 1,00 3,0
92
Karacsonyi Bank 1536 HUN 55w½ 20b0 51b0 62w0 88b0 86w½ 1,0 15,5 2,25 3,5
93
Bakonyi Arpad Dr. 1651 HUN 50b0 33w0 69b½ 76w0 81b½ 77w0 1,0 14,5 2,00 3,0
94
Szucs Gyorgy 0 HUN 63b0 78b0 35w0 -1 67w0 82b0 1,0 13,5 0,50 3,0
95
Vadkerti Vince 1617 HUN 4b0 56b0 79w0 80w0 96b0 -1 1,0 13,0 0,50 1,0
96
Deak Zsombor 1642 HUN 29w0 36b0 87w0 91b0 95w1 83b0 1,0 12,5 0,50 2,0