VÉGEREMÉNNYEL a Gor Jozsef Memorial 2019

VÉGEREMÉNNYEL a Gor Jozsef Memorial 2019

Demeter Dorina a Gór József emlékversenyen női bajnok lett .FOTO FACEBOOK

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name sex FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 1
GM Balog Imre HUN 2602 e362/Békés/Budapest 7,5 0,0 50,0 39,75
2 4
IM Krizsany Laszlo HUN 2416 e362/Budapest 7,0 1,0 55,0 41,00
3 3
IM To Nhat Minh HUN 2434 e329/Szigetszentmiklós 7,0 1,0 53,5 39,50
4 13
Udvardi Zalan HUN 2018 e130Hmvh/Sn/Makó 7,0 1,0 50,0 36,50
5 2
GM Czebe Attila HUN 2531 e411/Budapest 6,5 0,0 53,5 37,25
6 39
Fule Simon HUN 1579 u18 e415/Cegléd/DVTK 6,0 0,0 49,5 31,75
7 28
WFM Demeter Dorina w HUN 1831 w u18 e382/Kisújszállás/Velence 6,0 0,0 46,0 24,50
8 21
Keresztes Zoltan HUN 1944 e098/Kecskeméti TÁKISZ 6,0 0,0 35,0 21,00
9 7
FM Keresztes Richard HUN 2169 e098/Kecskeméti TÁKISZ 5,5 0,0 51,5 26,75
10 11
FM Csala Imre HUN 2112 s65 e276/TLSE-Kecskemét 5,5 0,0 48,0 25,25
11 16
WFM Nikanova Ekaterina w BLR 1995 w f200111/Dunakeszi 5,5 0,0 46,0 23,50
12 15
FM Pasti Aron HUN 2008 u18 e393/Dunaújváros 5,5 0,0 45,5 24,75
13 29
Mako Zoltan HUN 1816 e028/Budapest 5,5 0,0 45,0 22,75
14 33
Divald Tamas HUN 1735 e276/TLSE-Kecskemét 5,5 0,0 43,5 25,25
15 12
Lovas Daniel Dr. HUN 2021 s65 e276/TLSE-Kecskemét 5,5 0,0 42,5 24,00
16 19
Kovacs Laszlo HUN 1958 e098/Kecskeméti TÁKISZ 5,0 0,0 43,5 20,25
17 6
IM Rigo Janos HUN 2245 s65 e082/Budapest 5,0 0,0 39,0 18,00
18 30
Majoros Rozsa Evelin w HUN 1814 w u18 e365/Egri SRSSK 5,0 0,0 38,5 18,50
19 27
Pirvulescu Adrian ROU 1838 f200111/Dunakeszi 5,0 0,0 37,0 15,00
20 32
Leszko Bence HUN 1742 u18 e359/Orosháza/Szeged 5,0 0,0 35,5 17,75
21 8
FM Fekete Albert HUN 2149 e108/Dévaványa/Kisújszállás 4,5 0,0 47,5 21,75
22 17
CM Miszler Levente HUN 1991 e276/TLSE-Kecskemét 4,5 0,0 45,5 19,50
23 10
Meszaros Matyas HUN 2115 e165/Budapest 4,5 0,0 41,0 18,25
24 9
Teglas Marton HUN 2119 e084/Budapest 4,5 0,0 40,0 18,25
25 22
Borus Andras HUN 1914 e277/Szeged 4,5 0,0 36,5 16,50
26 42
Pasti Zsombor HUN 1384 u18 e393/Dunaújváros 4,5 0,0 33,5 16,50
27 41
WCM Kapicakova Lucia w SVK 1417 w u18 f201109/Losonc 4,5 0,0 33,0 12,00
28 18
Reviczki Roland HUN 1962 u18 e412/Pomáz/Bp/MTK 4,0 0,0 43,0 17,50
29 23
Majnay Peter HUN 1893 e111/Komló 4,0 0,0 41,0 15,25
30 25
Papp Bence HUN 1870 u18 e359/Kiskunhalas/Szeged 4,0 0,0 40,5 13,00
31 14
Kovacs Gabor HUN 2015 e276/TLSE-Kecskemét 4,0 0,0 39,5 14,75
32 24
FM Donko Matyas HUN 1878 s65 e098/Kecskeméti TÁKISZ 4,0 0,0 37,5 13,00
33 31
Krizsany Laszlo Sr. HUN 1796 s65 e362/Lajosmizse/Budapest 4,0 0,0 35,5 13,00
34 26
Marton Attila HUN 1852 e098/Lajosmizse/TÁKISZKm 4,0 0,0 33,5 11,75
35 20
Lehocz Jozsef HUN 1948 e362/Kiskunhalas/Budapest 3,5 0,0 42,5 11,25
36 37
Katona Jozsef HUN 1611 s65 e276/TLSE-Kecskemét 3,5 0,0 41,0 12,50
37 35
Fulop Peter Benjamin HUN 1632 u18 e362/Budapest 3,5 0,0 36,0 11,50
38 38
Kovacs Patrik Zsolt HUN 1590 u18 e362/Budapest 3,5 0,0 36,0 11,00
39 34
Pasti Anna w HUN 1651 w u18 e393/Dunaújváros 3,0 0,0 38,5 11,50
40 36
Szabo Balazs HUN 1614 e276Lajosmizse/TLSE-Kecskemét 3,0 0,0 37,5 10,50
41 40
Abraham Lajos HUN 1520 s65 e184/Szeged/Röszke 3,0 0,0 36,0 9,00
42 43
Galfi Levente HUN 1364 u18 e130/Km/Makó 3,0 0,0 31,0 5,50
43 47
Balogh Bori w HUN 1132 w (JR) e108/Kisújszállás 3,0 0,0 29,0 6,50
44 44
Lehocz Jozsef Jr. HUN 1166 u18 e362/Zugló/Budapest 3,0 0,0 29,0 5,00
45 46
Aczel-Szabo Csongor HUN 1132 u18 e098/Kecskeméti TÁKISZ 2,5 0,0 33,5 5,75
46 48
Balogh Eszter w HUN 1132 w u18 e108/Kisújszállás 2,0 1,0 26,0 3,00
47 45
Kozelka Agoston HUN 1151 u18 e121/Lajosmizse 2,0 0,0 29,5 4,50
48 5
FM Ress Tamas HUN 2301 e165/Győr/Budapest 1,5 0,0 38,0 7,25

http://chess-results.com/tnr471231.aspx?lan=1&art=1&rd=9&turdet=YES&flag=30