XXXIII. Zalakarosi Sakkfesztivál, Nyílt Magyar Nő, Férfi és U-20 Bajnokság Zalakaros 2014.05.23-2014.05.31

XXXIII. Zalakarosi Sakkfesztivál, Nyílt Magyar Nő, Férfi és U-20 Bajnokság Zalakaros 2014.05.23-2014.05.31

LIVE

33rd Zalakaros Chess Festival, Gyula Sax Memorial3
33rd Zalakaros Chess Festival, Gyula Sax Memorial

Igazi magyar sakk csemegének ígérkezik ez a verseny.
Azoknak is ajánljuk ezt a programot, akik már látták – ismerik a nagy magyar neveket.Azoknak meg pláne, akik szeretik a magyar sakkot.

Portisch Lajos, a nemzet sportolója. Rapport Richárd a feltörekvő generáció, Mádl Ildikó:11 olimpián képviselte a magyar színeket. Sokszoros magyar bajnok. A Gara nővérek, Papp Petra, Erdős Viktor, Bánusz Tamás, Horváth Tamás.
Gledura Benjámin:U-16 Rank (active players):24 És még számtalan nevet lehet sorolni, akik magyarok.

Last update 21.04.2014

33th Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. over 2400 A

33th Zalakaros Chess Festival B under 2400

No. Name FED Rtg
1 GM Rapport Richard HUN 2698
2 GM Erdos Viktor HUN 2654
3 GM Banusz Tamas HUN 2605
4 GM Papp Gabor HUN 2584
5 GM Bachmann Axel PAR 2575
6 GM Grigoriants Sergey RUS 2574
7 GM Gonda Laszlo HUN 2561
8 GM Horvath Csaba HUN 2551
9 GM Stefansson Hannes ISL 2541
10 GM Pap Gyula HUN 2538
11 GM Horvath Adam HUN 2528
12 GM Medvegy Zoltan HUN 2519
13 GM Antal Gergely HUN 2516
14 GM Berczes David HUN 2497
15 GM Horvath Jozsef HUN 2497
16 GM Romanishin Oleg M UKR 2482
17 IM Nemeth Miklos HUN 2482
18 GM Portisch Lajos HUN 2464
19 GM Farago Ivan HUN 2462
20 GM Seres Lajos HUN 2457
21 GM Fodor Tamas Jr. HUN 2449
22 GM Varga Zoltan HUN 2449
23 GM Czebe Attila HUN 2435
24 IM Nagy Gabor HUN 2431
25 GM Cherniaev Alexander RUS 2430
26 IM Meszaros Tamas HUN 2426
27 FM Korpa Bence HUN 2423
28 IM Satyapragyan Swayangsu IND 2396
29 FM Gledura Benjamin HUN 2393
30 FM Kantor Gergely HUN 2384
31 Izso Daniel HUN 2375
32 IM Sharma Dinesh K. IND 2372
33 FM Bagi Mate HUN 2372
34 FM Sean Winshand Cuhendi INA 2364
35 IM Vajda Szidonia HUN 2352
36 FM Antal Tibor Kende HUN 2349
37 FM Tesik Csaba HUN 2341
38 WGM Gara Ticia HUN 2340
39 IM To Nhat Minh HUN 2334
40 IM Gara Anita HUN 2323
41 IM Madl Ildiko HUN 2323
42 WGM Papp Petra HUN 2321
43 Havasi Gergo HUN 2290
44 IM Rigo Janos HUN 2261
45 WIM Goczo Melinda HUN 2227
46 Dankhazi Andras HUN 2201
47 FM Hrbolka Ladislav CZE 2124
48 FM Krstulovic Alex HUN 1985
No. Name FED Rtg
1 IM Tatar Kis Szabolcs HUN 2388
2 IM Fancsy Imre HUN 2386
3 FM Sean Winshand Cuhendi INA 2364
4 FM Csonka Balazs HUN 2360
5 IM Csonka Attila Istvan HUN 2356
6 FM Ruck Tamas HUN 2323
7 Galaktionov Alex RUS 2282
8 Novotny Jiri CZE 2258
9 IM Kernazhitsky Leonid UKR 2256
10 FM Bozinovic Bogdan CRO 2256
11 WIM Varga Klara HUN 2255
12 FM Pasztor Ferenc HUN 2233
13 IM Meszaros Andras HUN 2231
14 FM Boronyak Arpad HUN 2225
15 Marton Jozsef HUN 2208
16 Grishin Alexander RUS 2204
17 FM Csala Imre HUN 2197
18 Peczely Sebastian Zsombor HUN 2187
19 Draganic Stjepan CRO 2177
20 CM Kende Gyorgy Dr. HUN 2161
21 WFM Juhasz Barbara HUN 2158
22 IM Zakharchenko Arnold UKR 2146
23 Piroska Istvan HUN 2145
24 FM Vukovic Ivo CRO 2141
25 Sonnberger Thomas AUT 2132
26 Friml Antonin CZE 2093
27 FM Frink Ferenc HUN 2090
28 FM Szurovszky Elek HUN 2082
29 Gal Hanna Krisztina HUN 2072
30 Trajber Csaba Dr. HUN 2051
31 Stifter Ewald AUT 2044
32 Rezsek Gyozo HUN 2031
33 Takac Zvonko CRO 2025
34 Szasz Ferenc Dr. HUN 2005
35 Vrchotka Josef CZE 1999
36 Zilahi Gabor HUN 1973
37 Blazsik Zoltan HUN 1965
38 Parragi Istvan HUN 1962
39 Simon Lili HUN 1920
40 Jovan Romuald SLO 1919
41 Juhasz Nagy Sandor HUN 1919
42 Marton Istvan HUN 1898
43 FM Waller Helmut AUT 1897
44 Nagy Laszlo HUN 1887
45 Szukics Adam HUN 1875
46 Papai Janos HUN 1869
47 Korcz Sandor HUN 1868
48 Peczely Gyorgy Dr. HUN 1828
49 Siftar Drago SLO 1827
50 Gyorfi Norbert HUN 1796
51 Marosvolgyi Ferenc HUN 1769
52 Blaznik Vojko SLO 1755
53 Bensaid Simon FRA 1745
54 Szabo – Thomka Daniel HUN 1742
55 Lukacs Laszlo HUN 1728
56 Zagar Marian SLO 1720
57 Grishin Petr RUS 1705
58 Torok Gabor HUN 1704
59 Barics Ferenc HUN 1695
60 Cserveni Laszlo HUN 1694
61 Munka Bela HUN 1673
62 Nagy Laszlo HUN 1637
63 Ronai Akos Balazs HUN 1620
64 Jambor Balazs HUN 1595
65 Kobor Krisztian HUN 1541
66 Jaro Benjamin HUN 1487
67 Shyamsundar Megharajasa Rangre IND 1453
68 Csanyi Jozsef HUN 1447
69 Balogh Eszter HUN 1418
70 Czipp Janos HUN 1415
71 Lorincz Laszlo HUN 1353
72 Toth Nikoletta HUN 1113
73 Borsfai Attila HUN 0
74 Vass Bence HUN 0

Last update 21.04.2014

INFO.pdf > list of players A > list of players B >